Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

No a patch javította a felfüggesztés bugot.

Forza JUVE!!!

(#48102) HussarF válasza drachoHUN (#48101) üzenetére


HussarF
addikt

Az összeset vagy csak az Infernus classic-ét?

(#48103) drachoHUN válasza HussarF (#48102) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Elviekben mindet.

Forza JUVE!!!

(#48104) Flynth


Flynth
tag

Hello,

valaki elfogadna Taz032-t a crew-be, mar irt ide, szabalyokat elfogadta, nem igazan PVP-zik. Ide is irt mar, koszi.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#48105) CactuS válasza Flynth (#48104) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megvolt, bocsi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48106) Gigi01


Gigi01
őstag

Megvettem az első lakásom.Előtte elég sokat toltam warezt,és ki van nézve az álomház.Ez nem volt választható,a lista később gondolom bővül?
Stunt versenyen,egy 526-os szintűnek miért megy gyorsabban egyenesben az autója(ugyanolyan),nem ugyanazok a verdák közül választhatunk?

(#48107) negyven2 válasza HussarF (#48096) üzenetére


negyven2
veterán

Itt a bejárat a toronyba

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#48108) HussarF válasza negyven2 (#48107) üzenetére


HussarF
addikt

Wow. Én csak ráejtőernyőztem, a külső ajtók meg zárva vannak. De gondolom ez is csak mission közben érhető el. Melyik mission közben van ez?

(#48109) drachoHUN válasza Gigi01 (#48106) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ő Custommel ment, te pedig stockkal...

Forza JUVE!!!

(#48110) ot93


ot93
senior tag

Üdv, lehet szállítani járművet valamilyen módon? pl. repülővel, trailerrel vagy hajóval (bár ez utóbbi szerintem kizárt, mert nem láttam akkor hajót)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#48111) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Ilyen Blistat akaroook :O

(#48112) Segal válasza ot93 (#48110) üzenetére


Segal
veterán

Cargobobbal lehet.

Kele: Senkit sem erdekel hogy mit szeretnel:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48113) Mbru


Mbru
tag

Sziasztok.

Érdeklődni szeretnék, hogy lehetnék-e tag a crew-ba? Mikor időm engedi akkor elég sokat szoktam fent lenni. Mivel a haverok közül szinte mindenki feladta a játékot, így új társasághoz csatlakoznék. Még is csak egységben az erő :)
Macika1984

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48114) negyven2 válasza HussarF (#48108) üzenetére


negyven2
veterán

Fremodban mentem be.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#48115) Triathlete válasza Kelecar (#48111) üzenetére


Triathlete
senior tag

Valaki hackelhetne nekem is :B

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48116) HussarF válasza CactuS (#48093) üzenetére


HussarF
addikt

Akkor oda még sem írják be a patch-ek tartalmát?

(#48117) Mbru


Mbru
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy CEO kocsilopásnál az egyik autót usztályról kell elhozni cargobobbal. Na már most mikor leszedek mindenkit szépen odarepülök, felemele és vinném, akkor megjelenik 2 buzzard. Kocsit ledobom a szárazföldre. jó esetben eltudom hagyi a cargobobot rossz esetben megölnek. Aztán ha sikerül is leszednem őket akkor megint jön 2. Összesen így 6 vagy 8 szokott lenni. Sajnos fedezetet nem nagyon találtam és a lőszer meg csak fogy és a halálozásaim száma is elég rendesen növekszik :( Van valakinek valami tippje,trükkje, hogy kell okosba megcsinálni?
Mondjuk még nem aktuális, mert nincs garázsom ahova tudom lopni a kocsim (rossz voltam és full resetet kaptam), de addig legalább lélekben felkészülnék rá :)
Előre is köszi

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48118) Segal válasza Mbru (#48117) üzenetére


Segal
veterán

Ha meg akarod csinálni a küldetést akkor a legegyszerübb ha végigtolod Carbobobbal nem foglalkozva a buzzardokkal és lenyeled a kárt mert ellenkező esetben sok időt vesztesz meg az elahalálozás is pénzveszteséggel jár. Ha van akit meg tudsz kérni mert épp a közelbe jár megkérheted hogy lőjje ki a támadó heliket de ha rám hallgatsz hagyod a fernébe ezt a lopás tipust. Az egyedüli amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. Én csak el szoktam repülni a Cargobob-ért aztán vissza a bobbal a ceomhoz vagy a raktáramhoz és ott kiugrok belőle még a levegőbe. Ha földet ér a heli vége a küldetésnek :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48119) Mbru válasza Segal (#48118) üzenetére


Mbru
tag

Mondjuk nem rossz megoldás, mert akkor következőre másik kocsit kellene ellopni. Hogy erre akkor nem gondoltam. Köszi, ezt észben tartom. Nem pedig úgy ahogy én szoktam. Leállni és pazarolni a drága lőszert :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48120) HussarF válasza Mbru (#48119) üzenetére


HussarF
addikt

Miért lenne drága az a lőszer? Lerakod a kocsit, kipattansz a cargobobbol, aztán előkapod a minigunt és max 200 töltényből leszeded a buzzardokat. Ez 300$. Aztán bepattansz a kocsiba és végighúzatod a garázsig, utána már nem kell a következő hullámmal foglalkozni.

(#48121) Mbru válasza HussarF (#48120) üzenetére


Mbru
tag

Akkor talán 3x fordul elő velem ez a küldi.
Mindig úgy dobtam le, hogy nem tudom vele egyből útra menni ergo jött a követkző 2 db. Ha sikerült is bepattani, nem nagyon tudta, lerázni őket. Nagyon pontosan céloznak. Felettébb pontosan.
Nincs még minigun-om :( Most még nem járok akkora szinten.
Marad ez a Cargobob megsemmisítés :) Időbe jobban járok vele :)
Jók az ilyen kis tippek, trükkök :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48122) Flynth válasza Mbru (#48117) üzenetére


Flynth
tag

Vegyel egy Cargobobot, azzal menj a kocsiert, vedd fel, ne tedd le a kocsit csak a garazsban, 2000-3000 sebzes max a kocsin. Amivel erdemes kezdeni, mikor felveszed a kocsit, amig nem jon a ket buzzard, csak emelkedj, ezzel mikor menekulsz es hegy jon, nem vesztegetsz idot mikor lonek.

:)

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#48123) Plata válasza HussarF (#48120) üzenetére


Plata
félisten

Nem jó,úgy is jönnek a buzzardok,párszor leálltam velük harcolni,de kifogytam rpg-ből is meg a másik rakétából is de úgysem fogytak el.
Sőt egyszer mikor autóval az alagútban menekültem előlük még oda is be spawnoltak. :C
Így aztán én sosem állok le velük harcolni most már,ha ügyesen vezeted a helit pár ezer dolcsis kárral megúszod.Sőt ha ügyes vagy az autót le tudod pottyantani a célkörbe úgy hogy nem sérül.
Onnan tudom mert egyszer véletlen idő előtt megnyomtam az elejtés gombot. :DDD
De pont a körbe esett a kocsi és a játék úgy vette hogy bevittem. :R

(#48122) Flynth
Ne hogy,saját cargobob nem jó,nekem van és a saját cargobob eldobja az autót. :Y
Az a ciki amikor felkapod a vízről indulsz ki a partra de egyből becsobban a kocsi a tengerbe.

[ Szerkesztve ]

(#48124) Farkas23 válasza Mbru (#48121) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nem fontos minigun.
ha tudsz pontosan lőni, akkor más fegyó is jó, kilövöd a pilótát és lezuhan a gép.
Amúgy biztos van a környéken olyan hely, ahol van fedezék.
Én mindig úgy szoktam, hogy viszem magammal az autót a partig, ott lejjebb ereszkedek és leteszem az autót, majd kicsit tovább megyek, hogy az autóban ne keletkezzen kár, utána a helikopterekkel foglalkozom. Idő számomra nem fontos, nem sietek sehova, most 2-3 perc nem a világ vége :) És kár nélkül levittem az autót.

[ Szerkesztve ]

(#48125) Logitech válasza Plata (#48123) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nem is kell letenni a kocsit a végén

(#48126) Kelecar válasza Plata (#48123) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Mindig sajátt Cargobobbal csinálom és már nem dobálja el.

(#48127) Flynth válasza Kelecar (#48126) üzenetére


Flynth
tag

Nekem cargobob csak az IGN-es haverokat dobja el, de elotte olyan 600-1000 labra felemelem oket :D

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#48128) Mbru válasza Kelecar (#48126) üzenetére


Mbru
tag

Szerencsére helik vannak a térképen dögivel. Szóval azokat lehet pikpak szerezni :)
De haljutok odűig, hogy tudok venni garázst, akkor elsőnek ezt az összetöröm a cargot, majd pucolást és a legutoljára megpróbálok valami fedezéket találni és pontosan célozni. Ha egy lenne akkor nem lenne vészes. de kettő és nagyon patentül tudnak célozni :(

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48129) Triathlete válasza Mbru (#48128) üzenetére


Triathlete
senior tag

Szia!

Két dolog van ahogy én csinálom.

1. Lerakom én is az autót aztán Kill yourself. Valahova spawnol a játék. Mesterlövész fegyver elővesz és szépen elkezdem lőni a pilótákat. Nem rossz gyakorlás a célzásra, és a lőszer ára is pi**a. RPG-vel ne lövöldözzön senki, csak ellenfélt az utcasarkon. :)

2. Felveszed cargobobbal és elkezdesz csak függőlegesen emelkedni, előre nem haladsz. Jönni fognak a buzzardok így is olyan 1000ft magasságban. Én 1500-ig szoktam emelkedni majd onnan elindulok a cél felé. Tegnap három ilyet is kaptam és 2000-3000 között megállt legrosszabb esetben a kár, de az egyiket 0-val vittem be. Ez talán könnyebb verzió mint az előző. Látom Flynth is megerősítette ezt.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48130) Mbru válasza Triathlete (#48129) üzenetére


Mbru
tag

Köszi szépen!! Vannak itt megfontolandó tanácsok!! Na és tényleg mint a 2 opció korrekt.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48131) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Gabo-val mi a helyzet amúgy? (Tgabo91 asszem az SC)
Ezer éve nem láttam.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48132) Plata válasza Kelecar (#48126) üzenetére


Plata
félisten

Mikor azzal próbáltam csinálni bedobta a kocsit tengerbe.

(#48133) Kelecar válasza Plata (#48132) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Régebben nekem is eldobálta, de az elmúlt 2 hétben egyátalán nem. Gondolom te már elég rég próbáltad :D

[ Szerkesztve ]

(#48134) Plata válasza Kelecar (#48133) üzenetére


Plata
félisten

Igen még a legelején.

(#48135) pokers válasza Triathlete (#48129) üzenetére


pokers
senior tag

Én is a második verziót szoktam alkalmazni, de sajnos ezt is nerfelte a koksztár. Eleinte simán bevittem a kocsikat zero kárral, de most már a cargobob folyamatosan veszíti a magasságot, így utolérnek a buzzardok.
A Zancudo folyó torkolatánál lévő cargobobos küldit szoktam ignorálni, mert távol van a szárazföldtől az uszály és nem tudom sniperrel kilőni az őröket.

(#48136) HussarF


HussarF
addikt

Cargobob-os téma, válasz mindenkinek:

(#48123) Plata
Én nem mondtam, hogy úgy nem jönnek a buzzard-ok. Azt mondtam, hogy elég leszedni az első hullámot, aztán meg padlógázon menni végig. Nem RPG-val meg hominggal kell őket lövöldözni, hanem minigunnal. Azzal 3 mp alatt elintézed mindkét pilótát, - (#48124) Farkas23 - nem kell nagy célzási skill sem.

(#48135) pokers
Az kicsit szivatós, de nem kell kihagyni azt sem. Ha a jelölt helyre leszállsz, onnan ki tudod szedni Heavy Sniperrel az npc-ket.

(#48137) #81556480


#81556480
törölt tag

Milliókat farmoló emberek sírnak néhány homing rakéta áráért? :D

jelenleg 100 ezer dollárom van kb. valakikhez nem szállhatok be 4. embernek heistekbe ? ( hétvégente esténként)

(#48138) Kiskokó válasza #81556480 (#48137) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem nagyon Heistezek már meg hétvégén esténként nem nagyon tudok lenni.
Lassan nekem is bele kell fognom ebbe az autólopósdiba vagy az MC-be mert már csak 16millám van.

Vagy amúgy csináljátok meg a CM-et valakikkel. az 10+2 Millát ad

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48139) Flynth válasza #81556480 (#48137) üzenetére


Flynth
tag

Heist nem igazan szokott menni, de ha van discordod, akkor tudunk tolni 1-2 pacificet ha nincs Import / Exportod.

Egy pacific kb 1.5 ora rohanas swattal, fix hard profittal, halal nelkul (kiveve az egy suicede a motoroknal), ha vegig tolod, kb 150.000 + Hestbol a reszed (megegyezes szerint, en 40-20-20-20 -al szoktam), de az csak akkor eri meg, ha tenyleg senki sem bohockodik.

Akinek nincs penze, az mostantol ne koltson semmire (nincs narancs festes) es meglatod par ora utan mar CEO vagy, utana pedig import export -> 20 percenkent 80.000 es dozsoles jon.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#48140) #81556480 válasza Kiskokó (#48138) üzenetére


#81556480
törölt tag

Oké Sanyi, én meg az új munkám miatt csak hétvégente leszek!

A CM-et már párszor bedobtam, de vagy kihagytak végül, vagy nem lett semmi, vagy mittomén :D :D ( nem zavar, ne értsétek félre, semmi gond)

".. csak 16 millám.." ok, rohaggyá meg :DDD

(#48139) Flynth nem ragaszkodok a heisthez! Van ceo irodám ha minden igaz ( meg motoros klubbom is, de azt nem tudom mire jó üresen)

CEO-hoz kellene import export garázs akkor? összeszedem majd rá a zsét missionnal meg race-ekkel, esténként már csak unalomból is összejön ha akarom..

Meg van raktáram is, amit egyszer feltöltöttem , aztán titannal kellett volna teríteni és lezuhantam. 0$. na akkor vagy egy hétig kerülgetett a sírás :D teljes letargia.. :O

(#48141) CactuS válasza #81556480 (#48140) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Letetted a kamiont?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48142) Flynth válasza #81556480 (#48140) üzenetére


Flynth
tag

Import export, ha std es mideket bent hagyod es csak top rangeket toltesz fel / adsz el, akkor jol hozza a penzt.

MC-bol Meta / Coco hoz penzt ha csak veszed a suppliest. Mi ugy huzunk penzt, hogy viszel autot de a csorobbik haver adja le oket.

Kevesbe legal modszer lehet, ha beviszed kocsit, haverod meg megall garazs elott, majd "veletlenul" kifagy, igy o beviszi a sajat privat szerveren az autot (lopaskor, nem eladaskor, mer akkor csak 5K jar), igy neked es neki is visztek be autot. De ez csak addig erdekes amig nem toltod fel a garazsodat.

Imp exp + drogok jol kiegeszitik egymast.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#48143) #81556480 válasza Flynth (#48142) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na akkor most ha van alap ceo irodám, mennyit tegyek félre garázsra vagy kokógyárra? vagy mire ? Kezdésnek. Elsőre melyik a legolcsóbb, ami fix bevételforrás?

(#48141) CactuS fix import exportot csinálok németbe, hétfőn indulok , pénteken már itthon.

(#48144) Flynth válasza #81556480 (#48143) üzenetére


Flynth
tag

Ha import export, akkor a legolcsobb garazs az kb 1.5m, az auto behozas ingyen van + tores (max 34.000), az autot 3 fele keppen tudod eladni:
- normal - ingyen top eseten 50.000 bevetel (- tores a begyujtes es eladas kozul)
- nem tudom mi van kozepen - top eseten 12.000 a modositas, de 80.000 a penz alap (tehat ha tortel 5.000-et, meg 12.000-et upgradelsz, akkor 80-17 a profit)
- maxos eladas (nem emlekszem a nevekre :D) itt 20.000 az upgrade, de 100.000 / autot kapsz (tehat top autonkent 80k a profit ha nem torsz)

Ha vannak haverok, akkor egyszerre max 4 autot tudsz eladni (mixelve is, mid / std / top range autot) max profit 320.000 10 perc autokazasert.

Szerintem ez a legjobb beveteli forras, plane ha szeretsz vezetni. Barmelyik import garazst veheted, a legolcsobb es a legdragabb kozott csak a lokacio a kulonbseg. Az upgrade meg csak design.

---

MC + Drogok, koko kb 900k, + 900 upgrade + 300 a staff + 570 a security a legolcsobb helyen, lassabban termel penzt, de akkor is termel (ha van nyersanyag) amikor mast csinalsz, verseny, okorkodes, masnak ceozas stb. csak legyen onlineban.

A suppliest vagy lopod, (konnyu kuldetes, olj meg valakit, lopd el, hozd vissza, de unalmas) vagy veszed, nekem van Weed es koko is, mindketto supplies azonos aron van, de mig egyiket fele annyiert tudod eladni, ezert csak a kokot szoktam tolteni.

Eloszor en az import exportot vennem utana kiegeszitesnek kokot, a tobbit hanyagolnam, max ha nagyon tele vagy, akkor meta is johet koko melle, de ugye a koko 6 full run utan terul meg, ami nem keves iod, minden olcsobb MC biznisz pedig tobb ido.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#48145) #81556480 válasza Flynth (#48144) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezt jól összefoglaltad. végre már kicsit átlátom. Így leírva ezekkel egész jól el lehet lenni & jó a pénz is

(#48146) Flynth válasza #81556480 (#48145) üzenetére


Flynth
tag

Igazabol ha van 100k-d, abbol en csinalnek egy moho pacific standardot, ahol 600k-t megtartanek magamnak (500k profit) utana kezdenek bohockodni kuldikkel. En az import export elott napi 1 PS-t toltam, ma mar egyet sem, ha 0-n allok, 40k siman osszejon egy top range ingyenes eladasabol, vagy egy napi kuldi 25k-bol, utana maris ott a 100k zsebben.

twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

(#48147) Locutus válasza #81556480 (#48145) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem ez is baromi unalmas. Legalábbis mostmár... bár sosem voltam az az éjjel nappal farmolós típus, de ezt is gyorsan meguntam.
Tegnap beléptem fél órára a játékban, elloptam meg eladtam egy autót, kerestem 75-80k-t, meg csináltam egy hostile takeovert (20k), meg egy velocity vip worköt rocket volticcal (20k) ami amúgy egy fasság, bele ne kezdjetek, 9 percig kell körözni autópályán top speeden...
Szal lehet megint betolok egy sharkot valami akcióban, aztán inkább csak új autókkal, tuninggal, meg a bandázással foglalkozok...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#48148) Kiskokó válasza #81556480 (#48145) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt magyaráztam már neked az MC kezdetén....de nem értetted... csak hogy nem éri meg :D meg hogy a CEO dobozolás nem éri meg de a MC meg azóta az autólopós elég jók. Mondom ezt úgy hogy kb 1 milla hasznom van autólopásból, valamiért nem tolom nagyon... :D heti 1.. igaz az mc is mellék vágányon van de azt nem értem meg miért jó bezárni... potya pénz

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48149) #81556480 válasza Kiskokó (#48148) üzenetére


#81556480
törölt tag

de akkoriban nem volt időm heti szinten, csak havonta mondjuk 3 napig. most meg mivel tudnám rendszeresíteni, így ez már jól hangzik

(#48150) UnConnecteD válasza #81556480 (#48137) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

en jatszok szivesen. csak altalaban nincs kivel

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.