Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48351) nincskedvem válasza CactuS (#48350) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Köszönöm! :R

(#48352) edari válasza CactuS (#48350) üzenetére


edari
őstag

Jelentkeztem elvileg. :R

(#48353) Plata válasza edari (#48348) üzenetére


Plata
félisten

A klánba nem tudunk felvenni,mert a klán vezér épp a füstölőben aszalódik,füstölt sonka lesz belőle húsvétra.,de a crew-be szerintem igen. :D

[ Szerkesztve ]

(#48354) edari válasza Plata (#48353) üzenetére


edari
őstag

A megszokás. :))

(#48355) HussarF válasza Laraxior (#48344) üzenetére


HussarF
addikt

Chief Executive Officer, azaz vezérigazgató. Ezért valójában hibásan hivatkozunk rá mindig CEO-ként, mert az igazából SecuroServ vagy Organization. Ez az ami ugyanaz, mint a motorosnál maga az MC.
A CEO az igazából az MC President-tel analóg.

[ Szerkesztve ]

(#48356) Anulu79


Anulu79
addikt

Ma egy mission-ben az egyik gyerek kocsija folyamatosan váltogatta a színeit. Aztán meg a víz (tó) felett autózott. Ki is léptem a missionből mert nem tudtam, hogy ilyet lehet valahogy vagy ez valamiféle cheat. Biztosra mentem. Bár igaz, hogy pénzről is beszéltek.

(#48357) CactuS válasza Anulu79 (#48356) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Színváltás = modmenü.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48358) Anulu79 válasza CactuS (#48357) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Akkor ezek szerint jól cselekedtem a lelépésemmel. :)

(#48359) HussarF


HussarF
addikt

Piracy prevention-ben hajó elfoglalásért mennyi zsé jár?

(#48360) Kiskokó válasza HussarF (#48359) üzenetére


Kiskokó
veterán

30K ha nyersz vagy ha másét foglalod be.
Én minden nap megcsinálom 1-2-3szor 10 perc semmit tevés 30K-ért... alapjában véve nem csinálok semmi vip workot hiába mondjátok hogy fúú 3 perc 19K meg így meg úgy... aprópénz... max ha nagyon unatkozok...
de itt tényleg semmit nem kell csinálni (persze olyan sesionben ahol nem támadnak be)

nekem sztem 1-1,5 millát már kitermelt ebből :D bő fél éve van meg.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48361) HussarF válasza Kiskokó (#48360) üzenetére


HussarF
addikt

Az megvolt, hogy a bevédés 30K, de az nem, hogy a foglalás is. Legközelebb ezt látom valahol publicban, tuti befoglalom :D Odarepülök helivel magasan, mielőtt a légvédelem kiszedne, kiugrok és beejtőernyőzök a sárga területre.

(#48362) Kiskokó válasza HussarF (#48361) üzenetére


Kiskokó
veterán

Sok sikert ;] ;] ott ott is kell maradni :P
Ha egy kis veszély is van én úgy kezdem hogy sticky meg mozgásérzékelőt rakok oda.
:) de ez én vagyok :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48363) #71897088


#71897088
törölt tag

Üdv!

Gondoltam délelőtt felnézek kicsit hátha nincs tele barommal... tévedtem. Simán kint freemode-ban mászkálgattam egyszer csak magától elkezdett emelkedni a karakterem szintje, gyors sessiont váltottam megnézem és 606-os lettem hirtelen (192-es voltam talán eredetileg). Session váltás után látom csak 2 ember van rajtam kívűl a szerón, kijövök a garázsomból mindkettő ott van egyik rajta áll a kocsimon, és lelökni se lehet aztán rám esik egy sífelvonó kocsi vagy tudjam is én mi volt az a semmiből. Megint session váltás és kiléptem inkább.

Na most a kérdésem, hogy ilyenkor mit lehet tenni ? Tartok tőle hogy még a végén engem bannolnak mert 10 mp alatt léptem 400 szintet.

(#48364) nincskedvem válasza #71897088 (#48363) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Csak tippelek, de szerintem erről van szó. Jelezd a RG felé,hogy ennek estél áldozatául, mielőtt tényleg téged vonnak felelősségre.

Sífelvonós kocsikkal tnap én is talákoztam, 3db volt egy kereszteződésben ledobva.

[ Szerkesztve ]

(#48365) bucihost válasza bucihost (#48349) üzenetére


bucihost
senior tag

szóval, lenne rá igény?

(#48366) Laraxior válasza nincskedvem (#48364) üzenetére


Laraxior
titán

Durva... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48367) #71897088 válasza nincskedvem (#48364) üzenetére


#71897088
törölt tag

Ez lesz az valószínűleg igen.
Köszönöm a segítséget, írtam is nekik gyorsan, de látom nem egyedüli eset.

(#48368) Plata válasza bucihost (#48365) üzenetére


Plata
félisten

Részemrű kell a büdös francnak. :DDD

(#48364) nincskedvem
Állítólag privát sessionban sincs már biztonságban az ember tőlük,és ha a házadban vagy vagy a yachtodon akkor is fel tudnak szintezni,mert oda is bemehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#48369) Kiskokó válasza bucihost (#48365) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igény van rá de összehozni, hogy ki mikor van fent necces.
DE ha van egy állandó szerver ami nem baj ha üresen áll sokszor akkor én szívesen veszem a címet bár én még TS -re nem tudok menni pár hétig. Utána is csak általában hétvégente tudok TS ezni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48370) CactuS válasza #71897088 (#48363) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ismervén a supportot nem ajánlom tiszta szívből, hogy vedd fel velük a kapcsolatot. Néha tényleg úgy tűnik, hogy nem érdekli őket semmi és vaktában lövöldöznek... Azonban az RP-hack az egyik olyan dolog, amire nagyon-nagyon ugranak, így elég valószínű, hogy ki fognak szedni, ebből kifolyólag jobb megelőlegezni a bajt, főleg, ha esetleg van screenshot az esetről és leírni, hogy mizu. A korábbi levelek alapján - ha van ilyen tétel az EULAban - akkor érdemes arra hivatkozni, hogy te nem használtál külső programot, csak az ő szolgáltatásukat vetted igénybe és amilyen gyorsan csak lehet elhagytad a sessiont.

nincskedvem: Sífelvonóba zárás nagyon régi "trükk", kb. mint az eclipse towernél a hatalmas légcsavar, fenyőfával a közepén.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48371) Segal válasza HussarF (#48361) üzenetére


Segal
veterán

Egyedul nem jok az eselyeid mert nem is a hajo tetejen van a pont amit neked is tartanod kell. Meg amig ejtoernyozol addig is elonybe van aki a yachton van. Nalam max akkor szokott gond lenni ha 2-3 komolyabb pvp-s jon mert egyet siman kiszedsz de ha jon a tobbi is akkor elobb-utobb aldozatul szoktam esni es utana mar te vagy hatranyba de ez ritkan fordul elo a legtobbszor valami kicsi rank-al rendelkezo probalkozik....

Sabee:a stiky jo otlet majd alkalmazom en is:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48372) HussarF válasza Plata (#48368) üzenetére


HussarF
addikt

Házadban vagy a yachtodon nyilván fel, mert nem kell, hogy melletted álljon ahhoz, hogy csináljon veled valamit. Eddig is meg tudtak ölni meg tudtak rád pénzt dobni a házadban is.

De hogy ez a privát session-ös dolog azért gyanús... Session-ön kívülről kéne tudnia ahhoz hozzád férnie. Ezt nem hiszem.

(#48371) Segal
Nem a legtetején, de a legfelső emeleten van, amit tartani kell. Zuhanás közben azért elég ritka az olyan pro, aki ki tudna nyírni, és ha későn nyitom az ernyőt, akkor kevés ideig vagyok agyaggalamb. Ha pedig sikerül leszállni, onnantól már nem vagyok hátrányban. Rá fogok próbálni, az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#48373) Plata válasza HussarF (#48372) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,tegnap este mikor raidre mentünk egyik srác mesélte hogy két balfasz megjelent a yachtján,elvileg crew sessionban volt,ahol megjelentek idegenek.Nem várta meg hogy mit csinálnak kihúzta a gép tápkábelét. :DDD
Mondjuk nekem kicsit drasztikus,nem nagyon merném csak úgy kirángatni konnektorból a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#48374) CactuS válasza HussarF (#48372) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Privát sessionbe biztosan nem tudnak bemenni, ez megint valami urban legend, főleg, ha nem vagytok ismerősök. Mi lenne a kapcsolat alapja véletlen? 1: 75 000 000-hoz (minusz a bannolt accountok száma), hogy téged találnak meg, elég kevés. :N

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48375) Kiskokó válasza Segal (#48371) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az a baj ráadásul, hogy régen ha lelőtted a támadót a yachton akkor visszakerült a partra! De ha nem olyan helyen áll a hajó (vagy változtattak rajta mert partközelben is csinálta már) ha lelövöd a támadót a hajón spawnol és nem a parton...
elég necces a kis hajó fedélzeten 5-10 percig védeni, ha még többen is jönnek lehetetlen... főleg hogy kb fél perc és meg is nyeri.
Általában nem kockáztatok és ph sessionbe csinálom

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48376) bucihost válasza Kiskokó (#48369) üzenetére


bucihost
senior tag

A gép 0-24 fut Franciaországból, gbit nettel. egy TS-nek nincs nagy HW igénye, szóval majdnem mind1, hogy üresen fut e.

Cím: ts.bucihost.net:9986
Jelszó: prohardver
(100 slotos)

Használjátok egészséggel (vagy mit szokás ilyenkor írni) :DDD

SA (Szerver Admin) Jogot majd szóltok, hogy kinek adjak. Valamint ha kell valami szoba elvileg úgy állítottam be, hogy tudtok PERM (végleges) szobát, csak törölni nem.

De ha kell, igények / ötletek alapján alakítom. (vagy SA joggal bele tudtok nyúlni Ti is)

:R

[ Szerkesztve ]

(#48377) HussarF válasza Plata (#48373) üzenetére


HussarF
addikt

Aki olyan hülye, hogy a tápkábelt rángatja ki a gépből, abból azt sem feltétlenül nézem ki, hogy meg tudja mondani, hogy ő most simán csak egy üres publicban van, mert ledobta, vagy private-ban. Valószínűleg nem private-ban volt és csak szimpla cheaterekkel volt dolga.

(#48378) nincskedvem


nincskedvem
aktív tag

Így azért eléggé para játszani,hogy bármikor-bárhol beleszaladhatsz egy ilyenbe, aztán próbáld - jó eséllyel sikeresen- bizonygatni az igazad a RG felé. :(((

(#48379) HussarF válasza nincskedvem (#48378) üzenetére


HussarF
addikt

Szerintem nem kell túlizgulni, a netkábel legyen kéz alatt. Ha cheatert látsz, akkor sessiont váltasz, ha azt látod, hogy a rangod vagy a pénzed elkezd változni, kirántod a kábelt, az a leggyorsabb.
Cheaterek mindig is voltak, és ahogy a rockstar áll a dologhoz valszeg mindig is lesznek. Azért annyira nem tudják tönkretenni a játékot, ha az ember fel van készülve.

(#48380) Segal válasza Kiskokó (#48375) üzenetére


Segal
veterán

En inditom publicba is ha ugy alakul. Nalam most is a parton spawnol a tamado ha meghal. En leginkabb azokat szeretem amelyik a harmadik halala utan negyedszerre is elindul... Csak akkor epp motorcsonakkal hali helyett vagy epp forditva de csakazert is jon:)

Hussaf: Persze meg lehet probalni de hidd el amig nem vagy a yachton eszmeletlen hatranyba vagy ha valahogy sikerul feljutni onnantol egyenloek az eselyek. Ettol fuggetlenul es tovabbra is azt momdom ha valaki tamadni akar akkor az minimum plusz 1 emberrel de inkabb kettovel tegye. Ha harman tamadtok mar a yachtot vedo embernek minimalisak az eselyei. Kettonel meg (legalabbis nalam) vagy ok vagy en mikor hogy alakul. Amugy az oroszok imadjak tamadni a yachtot tehat ha sok van beloluk a sessionbe akkor nem.erdemes inditani mert garantaltan jonni fognak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48381) Syklas


Syklas
tag

Srácok.. az Imponte Dukes már nem elérhető a játékban..? Mert se meg nem vásárolható se nem találom a városban..! Pedig most nagyon rákattantam az izom járgányokra.. már mindenhova azzal járok még a Heistekre is..! :D

És esetleg van valami online consol parancs ami leszed minden felíratott a képernyőről.. hogy realisztikusnak hassanak a csinos fotók amiket csinálok..! :K

[ Szerkesztve ]

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#48382) CactuS válasza Syklas (#48381) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A dukes az visszatérős bónusz, kell oldgen account összekötés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48383) Plata válasza Syklas (#48381) üzenetére


Plata
félisten

Jah közben Cactus válaszolt akkor bocs.

[ Szerkesztve ]

(#48384) Kelecar válasza Syklas (#48381) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Pause menu -> Settings -> Display -> HUD&Radar : Off

(#48385) ganye


ganye
csendes tag

Eddig teljesen kimaradtak a Heistek, elvoltam egyéb küldikkel meg autólopkodással, de most kedvet kaptam hozzájuk. Az elsőt már letudtam, jó lenne a többit is, viszont az auto invite-al nagyon nehezen jön össze a 4 ember rájuk, lenne pár önként jelentkező heistelni? Nem CM a cél egyelőre, meg semmi ilyesmi, csak szeretném végigcsinálni mindet. M62B44 néven futok sc-n.

(#48386) Vladek83


Vladek83
tag

Sziasztok!

Win újra telepítés előtt állok.. kérdésem lenne, hogy az újra telepítést valahogy meg tudnám-e úszni?
Dobozos verzió, nincs "kedvem" a 7 DVD-t végig rakosgatni + update letöltése..

üdv,

(#48387) Gyula84 válasza Vladek83 (#48386) üzenetére


Gyula84
veterán

mentsed ki install után social clubot felrakod, majd a GTAVLauncher.exe indítasz, jó lesz még nincs update, de letöltöd ezt a regedit fájlt [link] megnyitod notepad++-al átírod ezt a sort "InstallFolder"="E:\\Program Files\\Rockstar Games\\Grand Theft Auto V" arra ahol neked van a játék elmented, majd kétszer rákattintasz és igeneket nyomsz nekem így müködik

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#48388) Segal válasza Vladek83 (#48386) üzenetére


Segal
veterán

Letoltheted a social clubrol is a jatek exe inditojat es ledekves elott elinditod. Reggelre fel is telepiti nem kell a dvd lemezek cserejevel szoszolgetni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48389) edari


edari
őstag

Valaki a crew-ból, akinek van cége, nem keres "dokkmunkást"? :))

Ma bevett egy srác, érdekes volt vele autót lopni, főleg úgy hogy még adott is a pénzből. :DDD

Új újonc élménye.

(#48390) hegyipapa válasza edari (#48389) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Esténként Phhu-sok vannak játszanak, ilyenkor mindig akad pár játékos, valamikor kevesebben, valamikor többen is, meló is akad mennek a ceo és mc eladások, ilyen melód lesz bőven.

[ Szerkesztve ]

(#48391) edari válasza hegyipapa (#48390) üzenetére


edari
őstag

Hétvégén sajnos nem lesz gépközelben, de észben tartom jövőhétig. :)

Láttam hogy küldtél friend requestet, holnap elfogadom.

(#48392) Mike


Mike
veterán

nem megy az online?
előbb azt írta nem megy
de aztán most belépett a sc-be, erre bent a játékban közli lépjek be a social klubba

(#48393) Puma K válasza Mike (#48392) üzenetére


Puma K
veterán

Működik minden: GTA Online Server Status

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#48394) Segal


Segal
veterán

Ma kiderült valami érdekes amire nem számítottam. Elindítottam egy yachtos vip workot de ledobott üresbe közbe. Már láttam magam előtt a vége a vip worknek kiírást hisz így nem maradt támadó de legnagyobb meglepődésemre ment tovább és védtem a yachtot a nem létező támadók ellen :DDD

Plusz kiderült a mai borzasztó lagom oka is. (nem ér röhögni) Véletlen elindítottam a Fraps-al egy videót. Laza 520GB-os lett :Y

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48395) Kelecar válasza Segal (#48394) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Én azért röhögök :D :DD :DDD ;] :C

(#48396) ProgenXL válasza Segal (#48394) üzenetére


ProgenXL
őstag

hehe :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#48397) Vladek83 válasza Segal (#48388) üzenetére


Vladek83
tag

+ (#48387) Gyula84 Köszönöm! :R

(#48398) Segal válasza Kelecar (#48395) üzenetére


Segal
veterán

Tudtam hogy számíthatok rád :DDD
Miután megvolt az idegesítő probléma oka már én is röhögtem az egészen :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48399) HussarF válasza edari (#48389) üzenetére


HussarF
addikt

Adni nem tud a pénzből, az legfeljebb jár neked, amiért dolgozol neki. Ha hullott a pénz a fejedre, tehát ténylegesen ő adta, akkor ott baj van :D

(#48398) Segal
Pedig még magyaráztad is, hogy miután átléptél Keléhez, amikor üreset csinált, utána már nem is laggolt :D

[ Szerkesztve ]

(#48400) Puma K


Puma K
veterán

Ket ismeros heist vegen atkerult public-ba... ott meg modder erre mindkettejuket meg aki a szerveren volt meg masik 6 ember felszintezte 1718 lvl-re.

Irtak a Rockstarnak ismerosok, de csak automatikus valasz jott eddig.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.