Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) Kelecar válasza Segal (#48000) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Sikerült képet berakni \○/ :D

(#48002) Laraxior


Laraxior
titán

Public sessionben egy buzi hacker elszedte a fegyvereim. Nem is lenne gond, de kileptem es még most sincsenek meg, pedig azota eltelt par ora :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48003) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Nem csinált valaki egyenként képeket az autókról? Szavaznék én is csak késve értem oda és nem tudom a kocsikhoz tartozó neveket.
Elég kaotikus volt, lehet legközelebb kéne valami rövid menetrendet készíteni :DDD Szívesen segítek ötletelni. A reptér viszont állat volt. Köszönet a légi akrobatáknak, főleg a szállítógépes kamikázénak. :C

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48004) Plata válasza Laraxior (#48002) üzenetére


Plata
félisten

Nekem meg azt mondták bannolva vagyok,de fel tudtam ugrani Online-ba szóval mégsem.
Mondjuk fogalmam sincs miért tudnának bannolni,talán inaktivitás miatt. :D

(#48005) Plata válasza wrongduke (#48003) üzenetére


Plata
félisten

Ó de jó lett volna ha feltudtam volna menni,Oda mentem volna Yacht-al és lelövök mindenkit. :C

[ Szerkesztve ]

(#48006) Ideg


Ideg
aktív tag

Nekem az előző tali sokkal jobban tetszett, még akkor is ha ott kevesebben voltunk. Ez a tegnapi egy ideig jó volt (kb. 20-30 perc), aztán páran nem bírtak magukkal és össze-vissza robbantgattak, meg tankot hoztak, lövöldöztek, hozták a yardokat. Volt egy két ember akit figyeltem és rajtuk kifejezetten látszott, hogy Ő most legszívesebben azonnal felrobbantana mindenkit, de visszafogta magát és csak lövöldözött az aszfaltba (ezzel hozta a yardokat persze), na jó meg egyszer kétszer le is lőtt vkit, felrobbantott vmi kocsit. :D Én támogatom ezt a vasárnapi talikat, de akkor kellene valami egyszerűbb szabályozás, vagy menetrend, ahogy felettem is említették már. Ha sokáig vagyunk egy helyben akkor többen megőrülnek és nem bírják tovább, zúzni kezdenek. :D

(#48007) CactuS válasza Plata (#48004) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Emailt kaptál? Nem kamu email lépj be és ellenőrizd szöveggel? Ha terjed ilyen, akkor átdobhatnád, hogy bel lehessen tenni figyelemfelkeltésként.

ProgenXL: Én nem tudtam ott lenni, de azt hittem ezek a dolgok természetesek az embereknek. Sebaj, ha kiásom magam a munka alól, akkor befejezem végre a TIR szépségverseny részét és akkor teszek bele viselkedés ajánlót....

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48008) Plata válasza CactuS (#48007) üzenetére


Plata
félisten

Nem kaptam,fórumban kaptam privát üzit hogy bannoltak.
De én be tudtam lépni online-ba.

(#48009) Kiskokó válasza wrongduke (#48003) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló

Itt van összeszedve a nevezés, és ebben a fórumban is tudsz szavazni!
Szavazás előtt kérlek nézd meg a topicban milyen séma szerint kell szavazni. (első HSZ a linken)

ui:

Megint lemaradtam a tegnap taliról, csak a reptéren az állatkodásra értem oda...
Igy persze hogy nem nyerek élőben nem látja senki a verdiumot :(

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48010) Laraxior


Laraxior
titán

200.000$-omba fájt minden szir-szart visszavásárolni... :W
Végülis a fegyvereket nem kellett megvenni, de az összes lőszer nullán volt. :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48011) Kelecar válasza Kiskokó (#48009) üzenetére


Kelecar
aktív tag

A link is lemaradt, de nem baj, segítek :D

wrongduke: itt vannak a nevezett autók, és utánuk a minta is, hogy hogyan kell szavazni :)

(#48012) Triathlete válasza ProgenXL (#47994) üzenetére


Triathlete
senior tag

Egy bolond százat csinál esete. Ennyi embernél elkerülhetetlen, viszont Invite only-val kivédhető. És sokat nem kell ezektől az eseményektől várni.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48013) hegyipapa válasza Triathlete (#48012) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Felőlem lehet invite only-ba is a tali de ezt döntse el a többség, nekem nyolc.
Összességében nem volt rossz, sokan voltunk és meglehetett nézni az autókat. Így játékban jobban néznek ki, mint képen.

(#48014) Farkas23 válasza Triathlete (#48012) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Szerintem az Invite only nem lenne rossz, kis kocsikázás, majd leparkolni valahova, képeket készíteni,a hogy eddig, utána meg lehetne versenyeket létrehozni, deathmatch/team deathmatch-ket, meg stb. :) Persze csak ötletek :)

(#48015) gyugyo79 válasza Laraxior (#48010) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nálam a löszerek 0-zását azt a játék magától tudja nem kell hozzá hacker. Konkrétan PS Final az aminé nálam már min. 3 szor 0-zta a fegyvereim 90% -nak a lőszerét. Ha halál miatti újrakezdés volt akkor jött ez elő és érdekes mód csak akkor ha külföldi ismerősnek segítettem, szóval ha PH -sokkal voltam akkor sose volt ilyen (bár lehet újrakezdés se nagyon és ezért).

(#48016) Kiskokó válasza Kelecar (#48011) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jóva hagyááá.. ne is mond.... gecis bolondok háza van itt.... meló, személyes ügyek stb... áááh... hagyuk is...
:((( :((

Köszi!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48017) Laraxior válasza gyugyo79 (#48015) üzenetére


Laraxior
titán

Borzasztó, csak egy sima táskalopós challenge volt. 20k-t fizetett azért, hogy felrobbantotta az autóm, kb annyit kapott a táskáért is.
Ledobott a motorról, mire felkeltem, se motor, se fegyverek, csak csőkulcs, meg ilyen faszságok voltak nálam :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48018) HussarF válasza Laraxior (#48017) üzenetére


HussarF
addikt

Session váltásnál is vissza kéne jönnie. Egyébként ha bemész az MC-dbe vagy a CEO-dba, ahol a weapon rack van és ott állítgatsz, azt is meg lehetne (lehetett volna) próbálni. Lehet, hogy akkor visszahozta volna. Múltkor tőlem is elvette a fegyvereket egy, session váltás után már megvoltak. Lőszereket meg maxra töltötte mellé, ahelyett, hogy elvette volna.

[ Szerkesztve ]

(#48019) Plata válasza HussarF (#48018) üzenetére


Plata
félisten

Vagy a Yachtodon is van lőszer.

(#48020) ProgenXL válasza Kiskokó (#48016) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mi a probléma? :D

Gunner for life

(#48021) ProgenXL válasza ProgenXL (#48020) üzenetére


ProgenXL
őstag

ohh pont most soroltad fel bocsesz :(
mielőbbi rendeződést az életben. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#48022) bluuzia válasza hegyipapa (#48013) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ezt mondtam még szombaton, de lelettem intve. [url=https://prohardver.hu/tema/re_grand_theft_auto_v_latvanyossagok_es_erdekesseg/hsz_1195-1195.html]link[/url]
Elkerülhető lett volna a jópofáskodás. Nem volt rossz, de ez most nem erről szólt.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48023) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Bocs, mobilról nem sikerült a link.
https://prohardver.hu/tema/re_grand_theft_auto_v_latvanyossagok_es_erdekesseg/hsz_1195-1195.html

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48024) bluuzia


bluuzia
aktív tag

[link]
Remélem jó lesz.
Bocsánat.

Nagyon jók lettek a kocsik. Volt 1-2 amelyik kifejezetten tetszett, de szerintem némelyikről valami plusz hiányzott. :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48025) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

A nagy kérdés Invite only vagy Public session-be legyenek a vasárnap esti talik ??
Lehet írni hogy ki melyiket preferálja.
Mindenki aki volt most vasárnap, illetve az előttin írja meg melyik legyen, ti döntötök.
Én a többséget támogatom ;)

(#48026) Segal válasza hegyipapa (#48025) üzenetére


Segal
veterán

Az invite onlyval az egyetlen baj hogy sertodes lehet belole mert ki az aki eldonti hogy ki johet es ki nem? Meg mi van ha valakit nem szeretnenk de nevez egy kocsival?
Nagyon sok a felvetendo kerdes. En azt mondom legyen publicba mert ott nincs kizarva senki de par szabalyt le kene fektetni meg elore megtervezni a menetrendet. Csak egy par pelda.
Nem lovoldozunk, nem hivunk tankot, nem oljuk egymast (nekem persze lehet Kelet de visszafele tilos!:) ), ha valaki korozest kap akkor huvja egybol lestert stb. es a legfontosabb hogy elore meg legyrn beszelve merre tovabb igy valami nagyobb tag a crewbe pl hegyi, mtamas, Asuska, Cactus utan megy a tarsasag. Aztan a kovetkezo helyrol megint igy tovabb amig le nem morzsolodnak az emberek. Persze en ugyis keves talin fogok tudni reszt venni szoval nekem edesmindegy melyik.lesz valasztva csak egy otlet volt en is alkalmazkodom.

Laxarior: Par napja mi is mentunk Kelevel egy kis sziklara az egesz sessionnal egyutt ott nekem is csak az oklom maradt mint tamadasi lehetoseg. (Szegeny afk idegent el is pufoltem 2x:) ) de session valtas utan nekem minden fegyverem megvolt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48027) HussarF válasza Segal (#48026) üzenetére


HussarF
addikt

Mi az, hogy valakit nem szeretnénk, de nevez? PHHU-sok meg ezt a fórumot látogatók nevezhetnek, nem? Vagy van még valami titkos PHHU VIP kör, ahol vannak ilyen preferenciák ,hogy ki a jó tag meg kik a jobbak?

(#48028) Segal válasza HussarF (#48027) üzenetére


Segal
veterán

Pont erre celoztam en is hogy van x aki ugyan ph tag de megis van vele gond egy ilyen talin es invite only eseten valakinek dontest kell hozni hogy ki johet vagy ki nem. Es ugye egyaltalan nem egyertelmu hogy mindenkepp masik crewbol van a bajkevero. Namost ha valaki esetleg ki is valaszta ki lehet ott (mert invite eseten ezt valakinek fel kell vallalni) akkor mi van ha a bajkevero is nevez egy autoval? Akkor az eddigi beszelgetesbol kiindulva johet. Persze megkerni meg lehet de a tegnapi publikos talibol kiderult hogy esely sincs ra hogy ez mukodik mert hiaba irtak annak aki vegul tankot hozott hogy ne hozza meg hogy ne lovoldozzenek stb minden ugy alakult ahogy alakult. Persze tobb problema is megoldhato invite only talalkozoval de ugyanakkor par uj problema meg felmerul.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48029) Farkas23 válasza Segal (#48028) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Szerintem ennek nem kéne gondot okoznia, főleg, hogy ha jól tudom, akkor van private crew session, amibe a crew tagok be tudnak csatlakozni, viszont az idegenek nem, és így az idegeneket már is leszűrtük. Az meg elég nagy gond, ha olyan crew tag van, aki nem tud kulturáltan viselkedni egy társaságban, akkor az nem való társaságba. Én személy szerint egy találkozón se voltam sajnos, de következőre mindenképp szeretnék menni, így nem tudom, hogy mik történtek, csak onnan, hogy olvasom, amiket írtok. Ebből meg az jön le, hogy valaki nem tudja tiszteletben tartani a kérést, hogy ne tegyen olyat, amivel az összejövetel hangulatát rontja.

Úgy hogy én a privát mellett szavazok, mert akkor az idegenek abszolút nem tudnak bejönni, ami szerintem nagyon jó dolog, ha ilyenek vannak szervezve :) De ez csak az én meglátásom. ;)

(#48030) hegyipapa válasza Segal (#48026) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Igazad van Segal, Invite Only-val valóba van ilyen probléma, oda nem csak úgy belép mindenki. Mindkettőnek van előnye is meg hátránya is. Én még mindig azt mondom döntsék el a többiek mit szeretnének. Aki az invite only mellet dönt, az meg is írhatná, hogy hogyan legyen megvalósítva.
Amúgy amiket szerveztem vagy részt vettem találkozókon, gyorsuláson + off road túrán mind Public-ba volt.

Elvileg lesz egy kis írás is, az találkozókról én már elkezdtem írni, csak Cactus-nak legyen ideje vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#48031) Plata válasza hegyipapa (#48030) üzenetére


Plata
félisten

Következő találkozóra milyen kocsi kell?
Ilyen járgányom nekem úgy sem volt,mint ami kellett volna.

(#48032) Kiskokó válasza hegyipapa (#48030) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én is vagy az Invite only vagy a Crew only sessiont javasolnám!

Ki kéne próbálni, hogy CREW only-ba az is be tud e lépni akinek nem a PHHU az elsődleges crew...
Vagy hogy Friend Only-ban ha én behívok egy Friend-et és azkit behívtam behívna egy Friendet aki nekem nem az, akkor ő betud e jönni ?

Invite only-ba is meglehetne oldani hogy mindenki behívásra kerüljön.

Amíg ezeket nem tudjuk addig nincs mit lefixálni. Talán a Crew only-t

Plata :

Még tart a szavazás, amikor kiderült ki a nyertes ő mondja meg mi a következő autó a versenyen, ez lesz ugye a tali autója is!

Laraxior :
:) hát most ez volt, pedig cél volt hogy lehetőleg olcsóbb típus legyen.
Ne várjátok ki még én nyerek... 1 millás verda lesz a beugró :P :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48033) hegyipapa válasza Plata (#48031) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Következő találkozónak még nincs meg a kocsi típusa, mert ha jól tudom kedden délután vagy este zárul le a szavazás. Majd akkor a nyertes megmondja. Amúgy meg jöhetsz bármivel.

[ Szerkesztve ]

(#48034) Bjørgersson válasza Segal (#48000) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az a Dominator nagyon csúnya ott középen. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48035) Laraxior válasza Kiskokó (#48032) üzenetére


Laraxior
titán

Remélem nem ilyen szart választ. Biztos, hogy nem adok ki mégegyszer 160k-t egy ilyen zsiguliért.
Az ezelőtti az szép autó, de ez a mostani... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48036) Segal válasza Farkas23 (#48029) üzenetére


Segal
veterán

A crew only sem mukodhetne. Ittvan pl ucil. Nem ph tag de megis nevez a versenyre es semmi baj nrm volt vele de ezzel a dontessel kizarnank meg mas olyanokat is akik esetleg nem neveznek es nem is ph-sok de megsincs veluk semmi baj mert tudnak viselkedni.
Az invite only resznel meg vagy demokracia lenne es ha johet mindenki akkor ugyanez varhato mint most vagy ha valaki hoz egy dontest hogy x nem johet mert nem tud viselkedni az sertodeshez vezethet. Egyeltalan ki hozna egy ilyen dontest vagy ez is szavazasra kerulne? Ez igy nem mukodik. Szerintem mindenkinek meg kell adni a lehetoseget hogy reszt vegyen max megirni a forumba hogy mit lehet es mit nem egy ilyen talalkozon es ha nem tartja be valaki akkor elbeszelgetni vele hogy nem muszaj eljonnie a talira vagy visszaesonel hogy a crewbol valo kirakasat kockaztatja. Ha nem ph-s aki nem tud viselkedni akkor meg kirakni a sessionbol.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48037) hegyipapa válasza Segal (#48036) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ucil pont Crew tag :) csak van saját Crew-ja, és az az elsődleges neki.

[ Szerkesztve ]

(#48038) Plata válasza Kiskokó (#48032) üzenetére


Plata
félisten

Ok akkor majd a nyertest elkapom és addig ütöm amíg nem egy szép autót mond. :C :K :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48039) vtomi2 válasza Bjørgersson (#48034) üzenetére


vtomi2
őstag

múltkor még be akartad vinni a garázsodba ;)

(#48040) Bjørgersson válasza vtomi2 (#48039) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én? Dominatort? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48041) Farkas23 válasza Segal (#48036) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Mindegyikkel meghozol egy döntést, ha publicba mész, azzal is és ha privátba, azzal is. És kb. mindkettővel ugyanott vagy. Ha publicba mész, akkor kockáztatod azt, hogy bárki bejöhet, becsücsűl egy Hydraba és már szedi is ki a népet, és hiába kick-eled, már teljesen mindegy, mert olyan gyorsan nem teszi ki a gép. Persze ennek az esélye nem olyan sok, de megvan rá az esély. De éppenséggel beeshet egy cheat-er is.
Míg a privát sessionba senki se léphet be, aki nem barát vagy crew tag, vagy nem hívják meg.
Igazából bármeddig húzhatjuk ezt a témát, jó döntés nem lesz, mert valakinek így is úgy is rossz lesz, hacsak nem lép be mindenki a crew-ba, akik normálisak ;)

(#48042) vtomi2 válasza Bjørgersson (#48040) üzenetére


vtomi2
őstag

Jaj tényleg az a perec volt, neked a pimp kocsik kellenek ;]

(#48043) HussarF válasza Kiskokó (#48032) üzenetére


HussarF
addikt

Ne várjátok ki még én nyerek... 1 millás verda lesz a beugró

Úgy tűnik ettől egyelőre nem kell félni ;]

(#48044) Daw93 válasza HussarF (#48043) üzenetére


Daw93
senior tag

Ez jó :D másrészt itt elég sokan megveszik kilóra az összes kocsit :D

GTA Online: Daweee93

(#48045) ucli válasza Segal (#48036) üzenetére


ucli
senior tag

Szerintem nem tetszik neki a crew színe, ha átállítaná valamelyik
főfejes a Patriotic színre [000000AA], akkor biztos aktív tag lenne :))
Bár szerintem ő is megcsinálná, ha kapna valami nagyobb rangot ;]

(#48046) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Holnap elvileg jön az F40?

Forza JUVE!!!

(#48047) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Nekem is vegyes érzéseim vannak a tegnapi találkozóval kapcsolatosan. Egy ideig elég jó volt, még egy pár probléma ellenére is, ezek a problémák a rendőrök, különféle autótalihoz nem illő jármüvek pl. tank, qrva nagy repülőgép stb. Az már egy normális dolog, ha valaki helivél végigkísér minket, csinál képeket, véd a esetleges behatolóktól, veszélyektől stb. Én megértem, hogy sok ember nem bírja magával, és kínozza a tehetség... de akkor menjen adversary-ra, vagy más sessionbe baromkodni. Ugyebár a baromkodás is megengedett, de mindent a jóérzés határain belül. Eléggé felcseszte az agyamat a tegnap az a qrvanagy repülőváz, amelyik elzárta az utat. Végül is jó kis tali volt, de az előző jobb volt, bár nem is voltunk annyian akkor. Amúgy meg nem fetltétlenül parkolóhely kell legyen a találkozó helye, lehet egy nagyobb hely is, ami egy szép kilátással rendelkezik, jó a megvilágitás, szép a körülvevő környezet stb.
Szerintem is maradjon a Public session, és a nevezőknek legyen bebíztosítva a helyük, mert én úgy vélem, hogy nagyon sokat segít a szavazásban az is, ha élőben is látjuk az autókat, például engem sokat segített a döntéshozatalban, még nem szavaztam, mert még nem döntöttem konkrétan, de következik, holnapig még van idő. A problémás embereket, akik zavarják a meetinget, legyen az PH-s, legyen az versenyző, vagy bárki más aki zavarja az emberkéket a tankjával, repülőjével, a zsernyák barátaival, stb. azt megkérni szépen, hogy fejezze be, és ha azután se fogja, akkor kick-elni a sessionból. Tegnap valakin rajta volt a rendőr, nem csináltam semmit, és ok nélkül kaptam egy csillagot. Aki meg kap csillagot, az távolodjon az autóktól és az emberektöl, és hivja Lestert, ha meg CD van, akkor szabaduljon meg, de legyen eltávolodva a meetingtől. És igen, ahogy mondta itt fentebb valaki, egy olyan PH tag aki ismertebb, vagy régibb, kéne vezesse a felvonulást, és előre be kéne tervezzük az útvonalat. Pl. indulóhely: Golf pálya, 1. megálló: Observatory parkoló 2. megálló: Del Perro Pier, megálló: LS Reptér. és ha szükség van rá akkor még 1-2x az LS Customsnál megállni, de akkor mindenki javítsa meg az autóját, mert 1-2 emerért értelmetlen még kitérni. Ezt ajánlom én, de legyen ahogy a szivetek kívánja. :))

drachoHUN: Igen.

[ Szerkesztve ]

(#48048) Laraxior válasza Segal (#48036) üzenetére


Laraxior
titán

No, úgyfest én is 1080Ti tulaj leszek :D Mondjuk, majd csak szabi után, tehát májusban. Addig otthon leszek gép nélkül. :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48049) Kelecar válasza Kiskokó (#48009) üzenetére


Kelecar
aktív tag

GTA nyúl. (Bocs a nyaktörésért, így fèrt bele :D)

(#48050) Plata válasza Kelecar (#48049) üzenetére


Plata
félisten

ide azt az édes kis pisze orrú nyuszit de gyorsan. :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.