Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48151) Heller2 válasza UnConnecteD (#48150) üzenetére


Heller2
aktív tag

Na ja, én is így vagyok ezzel. Eléggé introvertált személyiség vagyok, így nehéz :B
Néha odacsapódom heist-et csinálni valakikhez, de sajnos túl komolyan veszik a dolgot és már az elején mondják, hogy "take cover" , aztán persze ők halnak meg, nem én és ilyenkor engem szidnak, mintha miattam lenne.
Kicsit arcoskodnak, de néha ez visszaüt és lelövik, na ekkor megy a fikázás.
Motoros klubot is egyedül nyomom (nem volt elég pénz CEO-ra, most bezzeg akciós)
Gyűjtök a kokóra.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#48152) #81556480


#81556480
törölt tag

nekem meg van egy feltételem amit nem merek ide beírni a pcmasterrace emberek fikázása miatt, de ha kompromisszumra hajlandó heistet kedvelő emberekkel össze jövünk, akkor nekik elmondanám. :R

(#48153) Triathlete


Triathlete
senior tag

22:00 után kicsivel ledobott, majd nem engedett vissza. Nem tudok a SC-hoz sem csatlakozni. Pedig harcban voltam... most így érzem magam :)

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48154) UnConnecteD válasza Triathlete (#48153) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

en is. probaltam volna a tobbieknek segiteni, eloszor visszadobott offline-ba, 10 perccel kesobb pedig egy masik session-be. utana meg megint offline, es mar nem is tudtam online-hoz csatlakozni. most egy darabig nem jatszok, uninstall

(#48155) Segal válasza Triathlete (#48153) üzenetére


Segal
veterán

Nálam ma semmi baj nem volt de több tagot is egyfolytába ledobált pl attila.winter-t, Kelét. Pedig mentünk volna ma este mi is aprítani (meggyőzött Kele :D ) erre 2 gyilkosság után megint ledobta és vissza sem tudott jönni :((
Azért egy kép megmaradt az eseményről :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48156) Kelecar válasza Segal (#48155) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Pedig már kezdtem beleélni magam :(

[ Szerkesztve ]

(#48157) Puma K válasza #81556480 (#48152) üzenetére


Puma K
veterán

Auto aim-os hesit? :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#48158) ZGO válasza Triathlete (#48153) üzenetére


ZGO
tag

Szia, engem sem engedett visszacsatlakozni. De előtte 20 percig dobta a "save failed" feliratot a bal alsó sarokban. Másokkal/nak tudtam segíteni, de mikor nekem akartak (pl. autók eladásában Hegyipapáék) akkor egyszerűen lehetetlen volt elindítani az akciót. Azt írta szállítás indításánál, hogy sajna nincs jelenleg vevő, próbáld újra. Azt hittem játékból való kilépés megoldja a problémát de nem mert nem is indult el online. A rockstar oldal is nyögvenyelősen vagy egyáltalán nem volt elérhető... bocs Hegyi ha rám vártatok később.

(#48159) hegyipapa válasza ZGO (#48158) üzenetére


hegyipapa
senior tag

No problem :) Tegnap több játékosnak sz@rakodott a játék

[ Szerkesztve ]

(#48160) Nfol


Nfol
csendes tag

Délután és kora este is voltak gondok. CEO-ként gond nélkül tudtam például Sightseer-t indítani meg autót és árut eladni a raktárakból, de az irodában nem lehetett használni a számítógépet új cucc beszerzésére, mert úgy látta, nem vagyok aktív CEO.

(#48161) Laraxior


Laraxior
titán

Olyan jol sikerult a patch hogy megint nincs a menuben online jatekba lepes csak story mod... Aztan megint elfogadni az eulat... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48162) Segal válasza ZGO (#48158) üzenetére


Segal
veterán

Nekem sem volt gond vártam pár percet aztán amikor láttam hogy nem jössz akkor indítottam egy lopást.
Délelőtt Gerysonnal jártunk úgy hogy hogy ketten voltunk (a sessionbe is) és MC eladást indított. Engem azonnal kirakott láttam repcsis lesz kis megnyugvás hogy az egyszerű nem lesz baj hogy ketten leszünk. Hívtam helit és vártam és vártam és vártam de Kb 2-3 perc után leesett hogy gond van mert Geryson nagyon jól érzi magár a gyárába nem akar kijönni... Akkor indult a hajtás hogy minél kevesebbet veszítsen mert ki sem lépett. Végül 14 csomagot tudtam neki leszállítani.
De este Kele is beszopta őt meg ledobta autóeladás közbe mint eladó. Elsőre nem is kapcsoltam mert nem láttam hogy kilépett a sessionből csak az volt fura miért a rendőrségre kell hozni a kocsit aztán amikor kapcsoltam akkor mentem (meg a harmadik ember is) utána de ott végül nem volt gond csak kb 300 métert vittem Kele helyett a kocsit mert visszaért helivel.
A lényeg hogy tegnap katasztrofális volt a játék :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48163) Segal


Segal
veterán

Megjott a szamlamra a jol megerdemelt 250k ajandek:))
A macskank tutira ingerult lesz:DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48164) ham_


ham_
tag

Sziasztok, nem tudjátok véletlenül hogyan lehetne megoldani hogy legyen hang külső hangkártyával ? Próbáltam mindent amit neten találtam de sehogy sem jó (indításnál az intronál még van hang, és minden más játkban is)
Köszi

(#48165) HussarF


HussarF
addikt

NA ezt majd megcsinálom a Monroe-val, ha újra lesz hó :D
[link]

(#48166) Mr.Csizmás válasza Segal (#48163) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagyonosodási illetéket fizettél-e már? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48167) HussarF


HussarF
addikt

Amúgy a króm színt akarom kifarmolni. Mivel nem jött senki, hogy toljuk kettesben, ezért nekiálltam random versenyekre bejelentkezni. Direkt nem mentem 2x-es bónuszosra, mert tudtam, hogy az tele van. De így is perceken belül találtam versenyt, ahol volt 4-6 ember. Sokkal nagyobb móka így. Lehet kicsit lassabb, de élvezetes.
Kb. 10 versenyt nyomtunk, a felét meg is nyertem.
Elsőre bedobtak egy versenyt, ahol a 68-as úton kellett végigszáguldani sport calssic kategóriával. Virult is a fejem, hogy az F40-est élesben is bevethetem. Meg is nyertem, kva jó az a gép.
Aztán meg motoros versenyből volt pár, ott pedig lenyomhatatlan voltam a Hakuchou Drag-gel.
Rákaptam most erre :D

(#48168) TR4KT0R-ka


TR4KT0R-ka
újonc

Szevasztok!

Zsolt vagyok, 24 éves kb 230-240-es szint között vagyok.
Ha időm engedi bent vagyok.
Szabályokat megpróbálom betartani.
SC: Traktorka

Köszi.

"Shoot yourself with smaller caliber bullets to build up an immunity to larger bullets."

(#48169) Segal válasza TR4KT0R-ka (#48168) üzenetére


Segal
veterán

Na megerkezett a kekhaju kislany is:)
Mehet neki a befogadas millioszor jatszott velunk. Kelet mondjuk eloszeretettel oli de ez itt csak plusz pont:DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48170) HussarF válasza TR4KT0R-ka (#48168) üzenetére


HussarF
addikt

Cső Traktorka!
Én azt hittem, hogy te már rég PHHU-s vagy, ott találkoztunk mindig :D

(#48171) Ideg válasza TR4KT0R-ka (#48168) üzenetére


Ideg
aktív tag

:C :C :C

Üdv nálunk! :)

(#48172) Gotmogh


Gotmogh
csendes újonc

A következő Autó szépségverseny helyszíne lehetne a helikopteres airport mellett lévő parkoló. Ott van egy épület aminek a tetejéről tök jó képeket lehet lőni. La puerta a hely neve.

(#48173) Gotmogh válasza Gotmogh (#48172) üzenetére


Gotmogh
csendes újonc

(#48174) ot93


ot93
senior tag

jól látom, hogy ez a game cpu igényes? :)
és a másik kérdésem, hogy melyik beállítások cpu és melyik gpu igényesek? csak mert megpróbálnám a cpu-t felszabadítani? :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#48175) Kiskokó válasza Segal (#48169) üzenetére


Kiskokó
veterán

Kele nálam is instant kill-en van... de az az elvárható :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48176) kirjak


kirjak
aktív tag

"2016.10.14-től aki PH Crew-be akar csatlakozni, CSAK akkor nyer felvételt, ha itt a topikban röviden bejelentkezik ( mennyit játszik, milyen szinten van, egyebek). Mivel megszaporodtak a problémák a Crewben, így az aktív tagok döntése alapján a beilleszkedni nem tudó játékosok eltávolításra kerülnek."

Bemutatkozás:

Sziasztok !

Kirjak vagyok a játékban Lostmachine néven játszom. TELJESEN kezdő vagyok, 35 éves , Svájcba költöztem az otthoni nehézségek miatt már 4. éve. Viszonylag nyugodtabb fajta gamer vagyok, eddigi részekből csak az első résszel játszottam még anno a kollégiumban :DD
Játékok szempontjából mindenevő vagyok. Mostanában futtatottak: WOT GW2 Farcry sorozat, The Isle, Dying Light, Settlers 7 stb .

Rám rendbontás miatt nem kell szólnotok egyszer sem az szinte biztos. Játékidőm nagyon változó. Munkám nagyban befolyásolja.
Ami miatt csatlakozni szeretnék, a fogalmak és fogások elsajátítása és a játékélmény kialakítása. Szívesen költök valódi pénzt is ha van mire.
Minden játékközösségben megálltam eddig szinte a helyem bár volt olyan wot team ahol nem találtak elég kockának emiatt elköszöntünk egymástól békében.

Röviden ennyi, remélem megfelelek majd és építő embere leszek a csapatnak!

Köszi a segítséget előre is.

Üdv
Kirjak (Lostmachine)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#48177) Segal válasza Kiskokó (#48175) üzenetére


Segal
veterán

En altalaba azert megvarom mig elkezdi de mivel mindig elkezdi ezert en is szivesem szanok idot a gyilkolasara:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48178) HussarF válasza kirjak (#48176) üzenetére


HussarF
addikt

Wow, ez már rendes önéletrajz :D
Nem kell azért nagyon visszafogni magad, csak anyagi kárt ne okozz. Bár jó pofázik, nem is vagyok PHHU-s :D

(#48177) Segal
Mondjuk azért Kele nem olyan béna pvp-ben, 1v1-ben meddig húznád ellene? ;]

(#48179) Kelecar válasza HussarF (#48178) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Hehe, köszi :B :DDD
Egyébként a napokban futottam bele 1 Insurgent Pickup-os párosba és olyan ügyesen keserítették meg az életemet, hogy tegnap nekem is be kellett szereznem (végre) a gépet.
Amúgy addig voltak kemények amíg az Insurgenttel jöttek, amint kirobbantottam őket már nem voltak olyan jampik :D Face-to-face nem ment nekik olyan jól, pedig próbáltak 2 oldalról körülvenni, de sikerült elcsalogatnom egyiküket, aztán külön-külön le tudtam őket vadászni ;] Végül mikor látták, hogy ez így nem megy bepróbálkoztak 1 turreted limoval amivel rámstartoltak, de a minigunos csávó valahogy elhibázott én meg beléjük toltam 2 RPG-t és el is füstöltek. Ezután mondtam nekik, hogy ez jó muri volt, de Insurgent nélkül bénák, majd magukra hagytam őket :)

[ Szerkesztve ]

(#48180) hegyipapa válasza kirjak (#48176) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Korrekt a bemutatkozásod. Nyugodtan vegyél fel barátnak ;) Privátba már beszéltünk, továbbra is kérdez bátran segítek szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#48181) Segal válasza HussarF (#48178) üzenetére


Segal
veterán

általába azért egy 6:1 arányt szoktam hozni Kele ellen tehát egyszer nekem is sikerül megölnöm őt :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48182) Geryson


Geryson
addikt

Óriási öröm, hogy a patch/update/akármi óta ismét indítom a GTA-t, online töltés közben kifagy, safe módban elindít és gagyi grafikával játszom. :O :O :O

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#48183) Kiskokó válasza Geryson (#48182) üzenetére


Kiskokó
veterán

Indítsd simán és ne Safe Mode-ban... ennyire egyszerű...
bár nekem még soha nem fagyott ki a GTA...

Ja amúgy már nem most pár hónapja bővítettem 8ról 16gb ramra.... hát mit ne mondjak... nem sok különbség van :D
de a 8Minimum kell neki.
Most ez csak úgy eszem bejutott pár 4gb ramos problémára.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48184) HussarF válasza Kelecar (#48179) üzenetére


HussarF
addikt

M-I-N-I-G-U-N

Hányszor mondjam még el? :D
Olyan helyre futsz gyorsan, ahol nem tud elgázolni - betonoszlop mögött, házsarok - aztán ha közeledik, egyből a turretesre célzol. Body armor azért legyen rajtad, de sokkal hamarabb ki fogod szedni, mint ő téged. Utána már csak a vezetőt kell kiszedni, de az már a könnyebb része. Engem nem tudtak még insu pickuppal kempelni, mióta van minigunom. Olvasol te rendesen? ;]

(#48185) Mbru válasza HussarF (#48184) üzenetére


Mbru
tag

Jó a linkelt leírás is. Sok hasznos infó van. Főleg nekem, aki inkább egyedül, magányos harcosként csinálom a dolgaimat.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48186) HussarF válasza Mbru (#48185) üzenetére


HussarF
addikt

Kösz. Átolvastam újra és update-eltem is kicsit.

(#48187) CactuS válasza kirjak (#48176) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Több mint megfelelő, jelentkezz RSC-n a crew-ba és elfogadom (Lostmachine az RSC, ugye?)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48188) HussarF


HussarF
addikt

Ma egy gyerek bizonygatta mindenkinek, hogy cheater vagyok, de nem tudtam rájönni, hogy miért mondja az idiótája. Csak direkt cseszekszik vagy tényleg ezt hiszi. Azt mondta, hogy teleportálni tudok.Aztán rájöttem, hogy lehet, hogy azért mondja, mert miközben Hydrázott, én is rárepültem Hydrával, csak előtte off the radar voltam. És mikor kb. odaértem hozzá akkor múlt el, szóval ő csak annyit látott, hogy a radaron felbukkanok mellette és szétlövöm. Ha tényleg erre gondolt, akkor jó nagy idióták vannak. Aztán meg vádaskodik...

(#48189) Kelecar válasza HussarF (#48184) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Minigunnal mindenki tud ölni, nincs benne kihívás :D

(#48190) HussarF válasza Kelecar (#48189) üzenetére


HussarF
addikt

Ja, bocs, miért nem rohansz nekik egyből puszta kézzel? :D

(#48191) Geryson


Geryson
addikt

Az komoly, hogy 7 perc idle után kivág az onlány? Kemééééény...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#48192) mexel


mexel
veterán

Újból elkezdtem a játékot offline módban, magyarul. Az lenne a kérdésem, hogy mivel lehet leggyorsabban elérni hogy az egész térkép látható legyen? Nincs erre valami trükk?

(#48193) Bjørgersson válasza mexel (#48192) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon gyorsan körbeautózni, -repülni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48194) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Tegnapi legjobb pillanataim:

$500.000 + 50.000 RP, mert ügyesen megcsináltam minden nap a Daily Object-eket.

Meg is leptem Magam egy yachttal. :))

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48195) Segal válasza bluuzia (#48194) üzenetére


Segal
veterán

Gondolom annak semmi köze a yacht vásárláshoz hogy épp most akciós ;]
Na jó némi szemétkedést félre téve gratula a csónakhoz :DDD Mentem is inkább F1-et nézni este találkozunk a talin ;)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48196) bluuzia válasza Segal (#48195) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Mit feltételezel rólam?
Csak nem képzeled, hogy megvettem volna, ha nem lenne akciós? :D
Tudod jól, hogy szinte minden járművet akciósan veszek meg, csak azért, hogy a nyereséget (vagy még többet) rátudjam költeni a "tuningolásra".

Sajnos az esti meetingre nem tudok menni, mert egy buliba kell mennem. :B
Készítsetek sok képet és videót, hogy visszanézve ott érezhessem magam.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48197) kirjak válasza CactuS (#48187) üzenetére


kirjak
aktív tag

Jelentkeztem már és tag vagyok. Köszönöm a felvételt!
Kommunikáció hogyan zajlik a csapatban játék közben ?
Ts?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#48198) Segal válasza kirjak (#48197) üzenetére


Segal
veterán

Chat
Biztos vannak paran akik ts-en vannak de a nagy tobbseg nem hasznalja. Kiirod kozosbe vagy a csapatba amit kozolni szeretnel.

Bluuzia: Ha bulizni mesz akkor ne akard koztunk erezni magad akkor a buliba erezd jol magad kell a gta-n kivuli elet is:) Engem ugysem befolyasol hogy nem hozod a kocsit mert szokasomhoz hiven megint elsonek szavaztam. Kepek persze tutira lesznek.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48199) Plata válasza Segal (#48198) üzenetére


Plata
félisten

Lesz biza sok kép ahogy egy hatalmas tank felrobbantja a trabantokat. ;) :DDD

(#48200) Mbru válasza bluuzia (#48194) üzenetére


Mbru
tag

Ez hányadik nap után kaptad, mert nekem minden 7ik napon 100k a 28iknál meg 1millió-t ad

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.