Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49901) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Stunt versenyekre én Nero Custom-el szoktam menni és jól szokott teljesíteni.

(#49902) sqpp válasza drachoHUN (#49900) üzenetére


sqpp
őstag

A végsebességről és gyorsulásról beszélek, abban pedig jobb.

(#49903) drachoHUN válasza sqpp (#49902) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Én pedig nem, mert nem csak erről szól a "jobb" minősítés.

Másrészről pedig, a "Minek összehasonlítani?" kérdés továbbra is fennáll.
Versenypályákat is gyorsabban tudsz teljesíteni motorral, de motorral motor ellen fogsz versenyezni, autóval pedig autók ellen. Kivéve off-road kategória. De itt és most a Super kategóriáról volt szó.

Forza JUVE!!!

(#49904) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

(#49905) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

hali, elkezdtem jatszani a játékkal es lenne egy nagyon amator kerdesem.
pc-s verziót nyomom, nagyon az elejen jarok, annyi a feladat h vigyem a kutyát setalni, mikor odamegyek annyit ir ki h nyomjam a jobb eger gombot h de semmi nem tortenik. :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49906) Locutus válasza drachoHUN (#49900) üzenetére


Locutus
veterán

Super classban
1: RE7B (1:00:6)
2: Tempesta
3: Zentorno
4: Nero Custom
5: X80
6: T20
7: Osiris
8: Nero
9: ETR1
10: FMJ
11: Itali GTB
12: Turismo R (1:01:998)
Gyakorlatilag idáig 2mp-en belül van minden köridő, tehát simán hozható egyik a másikkal. Ugyanakkor vannak könnyebben és nehezebben vezethető autók, tehát a skill nem mindegy. Pl az RE7B, X80, Zentorno, elég vadul mennek, nem könnyű íven tartani őket. A túl magas top speed se mindig könnyíti meg a helyzetet. Turismo R-rel is azért verhető lazán a mezőny, mert baromi könnyű vezetni, nehezen száll el kanyarban. A legjobb all-roundernek a Tempestat mondják.

13: Tyrus
14: Entity
15: Penetrator
16: Reaper
17: Italy GTB Custom
18: Infernus
19: Rocket Voltic
20: Cheetah
21: 811 (20. újabban)
22: Vacca
23: Sultan RS
24: Banshee Custom
25: Adder
26: Voltic
27: Bullet

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#49907) drachoHUN válasza Locutus (#49906) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ok, a Cutting Coroners-en történő Broughy tesztek valóban jó támpontot adnak a választáshoz.
Én inkább a saját tapasztalataim alapján próbáltam sorolni.

Sok random versenyt a Bullettel is könnyedén nyerni lehet. :D

Forza JUVE!!!

(#49908) ProgenXL válasza Locutus (#49906) üzenetére


ProgenXL
őstag

Sok múlik a játékoson és azon hogy a többi ne csináljon a rajtnál tömegbalesetet és akkor még ott a slipstream meg catch up. De nekem volt olyan hogy a Nero megtáltosodott és utolsó helyről nyertem meg a versenyt.

Gunner for life

(#49909) Locutus válasza ProgenXL (#49908) üzenetére


Locutus
veterán

Természetesen értelmesen versenyezni csak catchup és slipstream nélkül lehet.
Illetve ha nem kontrolláltak a résztvevők és a szabályok, akkor a non-contact is kell. Máskülönben csak a szándékos lökdösődés van.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#49910) ProgenXL válasza Locutus (#49909) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az viszont feltűnt hogy a x80 proto minha jobban menne. Eddig nem nagyon vettem figyelembe hisz rendre a Nero mögött végzett a stunt versenyeken. Ma viszont a verseny többségében a mezőny elején vagy épp 1. helyen láttam. Elővettem és meglepően jó a sebessége. Ami hátránya hogy nem valami testes, stabil az úton és egy kis lökés is elég neki hogy a falnak menjen.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49911) educhi73 válasza hegyipapa (#49848) üzenetére


educhi73
csendes tag

hali!

edukiraly én lennék,egyenlőre még nagyon kezdő (lvl10),de próbálok majd vele többet foglalkozni.
megköszönném a felvételt,angolom eléggé gyenge,ts-re akár mennék is néha.

(#49912) p a s s e r válasza Locutus (#49909) üzenetére


p a s s e r
őstag

bocsi, noob vagyok... egészen pontosan mit is tesz a slipstream?

köszi...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#49913) cyberkind válasza p a s s e r (#49912) üzenetére


cyberkind
félisten

Szélárnyék, a catchup meg lassítja elvileg az elsőt, hogy beérjék, de az utóbbi nem biztos.

Paranormal Cocktivity

(#49914) p a s s e r válasza cyberkind (#49913) üzenetére


p a s s e r
őstag

aha, köszönöm a választ... a catchup "motorját" már elég jól kiismertem... legalábbis úgy érzem...

valszeg (többnyire) részidőkből matekolva társít előre, vagy hátra, hogy akciódús legyen a játék... mondjuk nekem pont ez öli meg az élményt... ha elől vagyok, engem lassít abban az esetben, ha az utánam következő jobb részidőket produkál... (egyértelműen mclaren honda motorra cseréli a ferrarit...) ha nem produkál jobb részidőket az utánam következő, viszont az enyém "túl" jó, akkor az autó alá folyat olajat, megrántja ugratásnál, de (a sebességet kivéve) belenyúl a paraméterekbe, ezt is ezerszer tapasztaltam...

erre kell matekolni (meg shortcutokra)...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#49915) Locutus válasza ProgenXL (#49910) üzenetére


Locutus
veterán

A stunt versenyek más kategória. Oda sok esetben top speed kell, és cornering alig. Ebben a formában pedig az X80 az egyik top autó.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#49916) Plata válasza cyberkind (#49913) üzenetére


Plata
félisten

Na ma is tanultam valamit.
De mi van ha a járgányomban Quantum Slipstream Drive van? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49917) drachoHUN válasza Locutus (#49915) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Bezony. Versenye válogatja, hogy melyik a legjobb választás.

Forza JUVE!!!

(#49918) Met


Met
nagyúr

Golfban valaki ellen kell nyerni vagy elég ha egyedül végigütögetem a labdát pair alatt vagy mi a feltétel? :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49919) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#49905) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tehat nem tudja senki, okkes ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49920) freeknight válasza BÁ Nutrition (#49919) üzenetére


freeknight
őstag

Nem igazán értem a kérdést, alapesetben a jobb egérgomb csak célzásra való.
Egy kutyás küldetés van, de ott semmit nem kell csinálni, magától követ a kutya, be kell ülni vele a furgonba. Aztán meg amikor el kell fogni a négert, akkor bal ALT-tal kell váltani a kutyára.

(#49921) EnergyCoke


EnergyCoke
tag

Sziasztok ! Most kezdtem a gta onlinet xbox oneon de meg egy Magyar emberrel sem talalkoztam. Aki akar felvehet baratnak : LEGENDRUSH27

Xbox One,Huawei P9 lite 2017

(#49922) ProgenXL válasza EnergyCoke (#49921) üzenetére


ProgenXL
őstag

szia ez pc-s team itt 99%-ban

Gunner for life

(#49923) Plata válasza Met (#49918) üzenetére


Plata
félisten

Golfozni egyedül is tudsz,de másokkal is,a lényeg hogy minél kevesebb pontod legyen.

(#49924) zoli121


zoli121
aktív tag

Versenyeknél hogy lehet használni a "start boost"-ot? :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#49925) Plata válasza freeknight (#49920) üzenetére


Plata
félisten

Én nem emlékszem rá hogy a kutyával bármit kellett volna csinálni.
De ha van ifruit appod akkor lehet vele játszani.

(#49926) bryant56 válasza zoli121 (#49924) üzenetére


bryant56
aktív tag

Berak a versenybe és elkezd vissza számolni, nem nyomsz semmit. Amikor elér a Go-hoz, akkor nyomod meg a W-t.

(#49927) szTotyy válasza zoli121 (#49924) üzenetére


szTotyy
őstag

A megfelelő ütemben nyomod meg a gázt. Amikor a számláló nullára ér.

(#49928) zoli121


zoli121
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek :R

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#49929) ProgenXL válasza zoli121 (#49928) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az után rögtön menj ki a szélre mert ha az előtted lévő versenyzőnek nem sikerül a start boost vagy épp afk és el sem indul akkor telibe trafálod hátulról. (tapasztalat)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49930) Segal


Segal
veterán

Voltam már wc (ugye Kele és pokers :DDD ) meg páncélszekrény, fürödtem már a hegyekbe, millió helyre spawnoltak már a modderek de ez a mai az eddigi egyik legkreatívabb volt szemétkedésből. Ki nem találnátok hova spawnolta az összes játékost.
A katonaságra.
Egyből mindenkinek négyes szintű körözése volt :) Volt ott vérontás mindenki lőtt mindenkit :)) Mivel hiába kérték többen is a pénzt azt nem kezdett el dobálni nekem meg 3 percem volt hátra a yachtból így maradtam. Hiába rakott vissza a játék halál után a yachtra egyből mentem vissza a darálóba a modderünknek "hála" de ezt most nem bántam jó móka volt így reggel :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49931) HussarF válasza Segal (#49930) üzenetére


HussarF
addikt

Egy ideje már nem találkoztam velük, mondjuk ennek lehet némi köze, hogy nem is GTA-zok sokat mostanában, de van még belőlük bőven. Tegnap gyikuval csapattuk a ládázást meg a VIP work-öket. Egész jól ment, gyilkolásztuk is a playereket rendesen. Aztán indítottam egy PP-t is. Már a vége felé jártunk, aki felénk jött, azt lőttük is agyon, majd hirtelen mindenkit beteleportált a yachtomra, de úgy, hogy megmozdulni senki nem tudott. De a foglaló helyre rakta őket,így el lett foglalva. Utána a pénzt is elkezdte szórni, léptem is ki gyorsan. Hulladék még cheater szempontból mindig a játék.

(#49932) BÁ Nutrition válasza freeknight (#49920) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

el kellett volna vinni setalni a vakarcsot

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49933) HussarF válasza BÁ Nutrition (#49932) üzenetére


HussarF
addikt

Azóta sem sikerült? Neten rákeresve is jobb gombot ír, meg hogy aztán még valamit kell nyomni, de konzolos leírásokat ad ki, és nem tudom, hogy melyik konzolos gomb minek felel meg PC-n. De ha 2 percig keresed, sztem tuti rátalálsz a válaszra.

(#49934) HussarF


HussarF
addikt

Kicsit update-eltem az útmutatót, mivel jó pap holtig tanul és sikerült a tegnapi pvp-ben is hasznos tapasztalatokat szerezni.
Harci helikopterek: [...] gyalogosak nagyon veszélyesek rájuk a Homing launcher-rel. Igyekezni kell szembe repülni a gyalogos célponttal, kicsi az esélye ugyanis, hogy frontból eltalál a rakéta. Miután viszont elhúz a helikopter mellett, már nem tud elég élesen visszakanyarodni és nem jelent többé veszélyt. Nem érdemes kimanőverezéssel (pl. oldalra elkanyarodással) próbálkozni, akkor ugyanis ideális célponttá válik a Homing launchernek. A helyzetfelismerés és a tereptárgyak (leginkább magas épületek, vagy az alacsonyabbak is, ha alacsonyan tartjuk a gépet) jó kihasználása is nagy segítséget nyújthat a követő rakéták elkerülésében.

(#49935) bryant56 válasza HussarF (#49934) üzenetére


bryant56
aktív tag

Egy kis kiegészítést hozzá tennék az útmutatódhoz.

"Fontos, hogy a snack evése alapból egy scripttel jár, azaz előveszi a csokit/kólát és elkezdi enni/inni, amíg te gyakorlatilag semmit nem tudsz csinálni. Harc közben ez fatális lehet, ezért snack-et mindig csak járműben ülve vagy, ha gyalog vagyunk, akkor (Q-val) a falnak dőlve/fedezékbe vonulva együk, mert ilyenkor nem játssza be a scriptet, hanem azonnal tölt egyet az életerő csíkon."

Futás közben sem játssza be a scriptet. Ha nincs a közelben jármű, fedezék vagy éppen a támadó elől futsz, akkor hasznos lehet ez a funkció.

(#49936) HussarF válasza bryant56 (#49935) üzenetére


HussarF
addikt

Oké, ezt majd kipróbálom.

(#49937) Heller2


Heller2
aktív tag

Napi első játék...+6.700.000
Gondoltam míg betölt, addig csinálok egy kávét, úgy is a lakásban "születek".
Megyek vissza, kis ablakocska bal lent, hogy +50.000 CEO segítségért , gondoltam valaki béna volt és nekem utalt, még villogott vagy 4-5x nézem a pénzt és tessék...
Eddig azt hittem járműben, lakásban nem érhet meglepetés.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49938) ProgenXL válasza Heller2 (#49937) üzenetére


ProgenXL
őstag

Érdemesebb privàtba menni kezdéskor és onnam csatlakozni valakire. Közvetlen public bármit hozhat a hosszú töltési idő miatt. Ugyanis téged még nem spawnolt le a helyedre de a neved már megjelenik a listán. Ekkor kb tehetetlen vagy.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49939) HussarF válasza Heller2 (#49937) üzenetére


HussarF
addikt

Nem lehet ingame utalni, meg pénzt átadni. Ha így pörög a pénzed, az csak csalás :) Legalább meg leszel alapozva te is a következő DLC-re :)

A pénzfelvevős (fejedre hulló zsákok) módszer nem működik kocsiban, de azokkal a módszerekkel, amikkel gyorsan tudnak sok pénzt adni, bárhol elérnek :)

[ Szerkesztve ]

(#49940) Kiskokó válasza HussarF (#49939) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem pár hete amit írtam Kocsiban ülve a kocsi tetején csattogtak a zsákok én is azt hittem, hogy így nem veszi fel de mégis. 70Kt adott.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49941) Heller2 válasza HussarF (#49939) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nagyon megbolondítja a szorzót mert olyan 4.300.000nél váltottam sessiont, az újban 6.700.000-rel születtem meg.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49942) pokers


pokers
senior tag

Írja már le valaki plííz, hogy kell egyedi rendszámot betenni azon a qrva appon keresztül.
Hülyét kapok már, hogy nem sikerül. Sőt, még a régiek is eltűntek a választékból.
Próbáltam már mind3 story szereplőnek megrendelni, de nem kapják az sms-t.
Online karinak is elküldtem már vagy 5 autóra, egyikre se kapok sms-t :W :W :W

(#49943) Fang válasza Heller2 (#49937) üzenetére


Fang
aktív tag

Nem tudja valaki esetleg, hogy ez melyik mod?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#49944) ProgenXL válasza Fang (#49943) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem és ne is akard tudni amíg köztünk vagy.

Más:
Próbáltátok már a Rustont versenyen? Érdemes

Gunner for life

(#49945) HussarF válasza pokers (#49942) üzenetére


HussarF
addikt

Beállítod az appon, hogy mi legyen a rendszám felirat, aztán bemész az LSC-be a kocsival és rárakatod a plate-nél azt a rendszámot, amit app-on csináltál.

(#49943) Fang
[link]

(#49946) Fang válasza HussarF (#49945) üzenetére


Fang
aktív tag

Köszi :R

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#49947) BÁ Nutrition válasza HussarF (#49933) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azota nem probaltam még

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#49948) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

(#49949) Segal


Segal
veterán

Időnként szoktam csak azért képet lőni a playerlist-ről hogy ha a későbbiekben bejön egy csaló akkor könnyebben be tudjam azonosítani ki az új játékos, kit kéne reportolni de most más végett lett érdekes a kép...
Mint a képen látszik 920 méterre voltam a garázsomtól és 2 ign-es volt bent a sessionbe a következő 2 kép meg akkor készült a playerlistről amikor beértem a garázsomba. Ennyire durva ign szaporodással én még nem találkoztam...
A reggeli terv az volt hogy lopok egy kocsit, yachtozok egyet és végül eladok egy kocsit de valahogy a lopás után inkább csak kivártam a maradék pár perc cd időt a garázsomba. :DDD
Értelmét nem láttam elmenni a yachtra mert csak azt láttam folyamatosan hogy xy killed meg hogy left....


"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49950) Triathlete válasza Segal (#49949) üzenetére


Triathlete
senior tag

Pedig lett volna tétje.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.