Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48851) Plata válasza Segal (#48837) üzenetére


Plata
félisten

Miért nem csinálsz egy második karaktert?
A pénzed beteszed bankba az új karival kiveszed és játszol tovább a régi kariddal.A pénz meg biztonságban az új karinál,hisz ha nem lépsz be vele a pénzedet sem tudja elveszteni a bankszámlátok meg közös.

(#48852) Segal válasza Plata (#48851) üzenetére


Segal
veterán

Se nekem se hegyipapának nem tudták elvenni a zsebünkből a pénzt pedig indkettőnknek több millió volt ott, csak a bankba levőt tudták ellopni. Én ezt is biztonságosnak érzem.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48853) ProgenXL válasza nagybá (#48847) üzenetére


ProgenXL
őstag

javaslom e-mail címet is válts a social fiókodnak szerintem. nem kizárt hogy korábban olyan helyre regisztráltál vele, ahol a weboldal adatlopás áldozata lett.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#48854) HussarF


HussarF
addikt

Na engem is elért egy csíter, ezzel az új fajta titkos pénzadással. Mire észrevettem ,hogy mi van, már 5 millával beljebb voltam :DDD
Cashbe ment a pénz és nem volt semmi (pl: hang, vagy ilyesmi, amikor a fejedre dobják a pénzes zsákot és felveszed), csak alul pörgött a sárga töltöizé meg írta, hogy "transaction pending..."
Aztán gyorsan pénzre ránézek, hát látom, hogy nő folyamatosan. Session váltás után láttam ,hogy 5 millát szereztem :D
Írtam gyorsan egy ticketet, hogy vegyék le és ne bannoljanak. A legjobb opció mondjuk, ha nem veszik le és nem bannolnak :D

[ Szerkesztve ]

(#48855) Anulu79 válasza freeknight (#48844) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi a lehangoló választ. :DDD

(#48856) Triathlete válasza HussarF (#48854) üzenetére


Triathlete
senior tag

Elküldted hozzám? :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48857) HussarF válasza Triathlete (#48856) üzenetére


HussarF
addikt

Mármint mit? Téged is elkapott egy?

Amúgy megkaptam a sablonszöveget, hogy "ne féljen, aki nem csítelt", meg "regular sweeps" stb. Na mindegy, a seggem remélem ezzel be van védve. Защищай жопу, ahogy az orosz mondaná.

[ Szerkesztve ]

(#48858) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Tegnap, amikor kreáltam a második karakteremet láttam, hogy 120-as rankon áll.
Ma futottam vele egy kört és észrevettem, hogy még apartmanom is van - azt hiszem a Del Pierroban (az első karakteremnek abban van 3 is).
Az a baj, hogy nem emlékszem, hogy játszottam volna vele. A kreálásnak háromszor futottam neki és a sablon karakter mindig más volt.
Szerintetek ez normális? Van erre valami értelmes magyarázat?

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48859) Horcza válasza bluuzia (#48858) üzenetére


Horcza
csendes tag

Elvileg ha az első karid legalább 120as, akkor az új is onnan indul (vagy ki lehet választani, hogy onnan induljon, nem tudom).

[ Szerkesztve ]

ayy lmao

(#48860) Triathlete válasza HussarF (#48857) üzenetére


Triathlete
senior tag

Hát, hogy hozzon zsozsettát nekem is :)
Én most futottam bele pvp-ben egy gyerekbe. Érdekes volt ahogy a sarkoknál mindig már akkor lelőtt/sebzett mikor én még nem is láttam. Igyekezett nem nagyon feltűnően csinálni de azért reportoltam, hogy rohadjon meg :) Ilyenkor mindig elgondolkodom fölrakom én is azt a progit és ugyanezt csinálnám vele.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48861) Met


Met
nagyúr

Tőzsdés kérdésem lenne.
Végig vittem a fő sztorit, csinálnám a bérgyilkos küldetéseket. A The Multi Target Assassination után vettem Redwood részvényeket, Franklinnel sokszor "aludtam" hogy pörgessem az időt a stabilizálódásig.
Nem tudom hány alvás után ( legalább 10-15) elindult felfelé az árfolyam, aztán elkezdett megint zuhanni. Ezután várható emelkedés újra? A grafikon szerint átaludtam amikor a csúcson volt, hagyjam még vagy ezt már elcsesztem?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#48862) freeknight válasza Met (#48861) üzenetére


freeknight
őstag

Én ezért mentek tőzsdézés közben több fájlba.

Nem mindig mennek fel annyit a részvények, mint a neten írják (ha 60-90%-ot írnak, neked meg csak 63-ig megy föl szívás, de ez van), és az időpont se mindig egyezik.
Pörgetheted még, hátha felmegy, de nem hinném.

(#48863) Met válasza freeknight (#48862) üzenetére


Met
nagyúr

Ahham,akkor a grafikont kell figyelni? Amint a legmagasabban van eladni vagy honnan lehet tudni hogy mikor stabilizálódott?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#48864) freeknight válasza Met (#48863) üzenetére


freeknight
őstag

Mondom, én mindig több fájlba mentek. Ha látom, hogy elkezd lemenni, visszatöltök egy korábbi mentést, és eladom a csúcson.

(#48865) ProgenXL


ProgenXL
őstag

ennyi köcsög csalót. Mégse akkor gond hogy egész héten nem voltam fent, csak majd holnap. :D Lehet én is bekaptam volna pár csalót.. :(

Gunner for life

(#48866) ucli


ucli
senior tag

Az összefoglalóban elírtátok HussarF nevét :)

(#48867) nagybá válasza Segal (#48848) üzenetére


nagybá
senior tag

Köszi! Meg is írtam gyorsan!

(#48868) HussarF


HussarF
addikt

Na, k.rva creators update. Próbálom indítani a GTA-t, erre becrashel töltőképernyőn. Safe módban elindul. Verify game files, tökéletes. Driver reinstall. Semmi változás. Driver clean reinstall. Hopp elindul. 2 órát szoptam vele, már majdnem újratelepítettem a játékot (ami szopás lenne a 60+ GB miatt...). Akkor elkezdtem kapcsolgatni azt a néhány dolgot, amit én driverben át szoktam állítani. Hoppá, Fast Sync-re crashel.

Aztán megtaláltam ezt:
fast sync + windows 10 game dvr = crash nvwgf2umx.dll (Win 10 CU)

Tetű Winfos....

[ Szerkesztve ]

(#48869) CactuS válasza HussarF (#48868) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálam hasonló volt, írtam is, hogy Cortanat kellett kigyomlálnom, azóta jó.

De egyébként sokan írják, hogy felváltva szívnak az ablakos/full screen módokkal. Csodálatos update, szerintem ~jó 10, de inkább 15 éve nem utálták ennyire az MSt, mint most.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48870) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Nem játszottam GTAV-el már jó rég óta de most megnéztem és nekem sem indul. :(
Launcher has stopped working üzenettel elszáll ha indítani akarom.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48871) rup1u5 válasza rup1u5 (#48870) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Na itt találtam megoldást.
Rivatuner eltávolítása megoldotta a problémát.
Update-eltem volna a friss 7.0 beta-ra de az meg egyszerűen nem hajlandó normálisan feltelepülni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48872) szepsy


szepsy
senior tag

Megjött a GTX 1080 Ti-m, hihetetlen, hogy füves területen még mindig vannak kisebb akadások, lassulások.

Vagy nállam van a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#48873) HussarF válasza szepsy (#48872) üzenetére


HussarF
addikt

Nem hiszem, ha Ultra-ra veszed a fű minőségét és olyan területre mész, ahol csak fű van (pl vmi rét), akkor az beszakítja az fps-t. Milyen felbontáson vagy?

(#48874) szepsy válasza HussarF (#48873) üzenetére


szepsy
senior tag

full hd, és igen ultran van a fű, meg minden csutkán

Basszus 290 ezer forintos kártya, 2 havi bérem:S :D

proci i7 6800k, 32gb ddr4 2400mhz Cl14 ram

[ Szerkesztve ]

(#48875) HussarF válasza szepsy (#48874) üzenetére


HussarF
addikt

És milyen az élsimítás?

(#48876) szepsy válasza HussarF (#48875) üzenetére


szepsy
senior tag

csutka:)

(#48877) Bjørgersson válasza szepsy (#48876) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagyis mindhárom bekapcsolva, maxon?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48878) HussarF válasza szepsy (#48876) üzenetére


HussarF
addikt

Akkor azért sok jót nem kell várni :D Az MSAA pont a füves területen kell, hogy a legjobban dolgozzon.

(#48879) Laraxior válasza szepsy (#48874) üzenetére


Laraxior
titán

Azt ne mondd, hogy 30FPS környékére esik be...
6800K-nak adj egy kis kakaót, a ram órajel sem valami bíztató, told fel 3000 környékére.
Nekem a 980Ti-vel szépen ment ugyanígy minden maxon olyan 50-60FPS-el. Füves területen belassul, de még akkor sem ment 30 alá.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48880) Locutus válasza szepsy (#48874) üzenetére


Locutus
veterán

145-öt keresel egy hónapban, és ilyen géped van? Oszt mivel dealerkedsz mellékesben? :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#48881) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Ma visszakaptam a pénzem, amit a modder lenyúlt még 19.-én este. "I'll be back" :)

Köszönöm a segítséget az alábbi játékosoknak :

Oldmeme, HussarF, Kele, Segal. :R :R :R :R

(#48882) Kelecar válasza hegyipapa (#48881) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nah, helyes! Örülök :)

(#48883) szepsy válasza Locutus (#48880) üzenetére


szepsy
senior tag

;]

Gyűjtögettem már egy ideje ne aggódj....

[ Szerkesztve ]

(#48884) szepsy válasza Laraxior (#48879) üzenetére


szepsy
senior tag

Értem,
Tuningolni nem akarok még...
Csak nevetséges, hogy egy (csúcs) kártyával se megy fullon:)

(#48885) ProgenXL válasza hegyipapa (#48881) üzenetére


ProgenXL
őstag

Rájöttek hogy sok a panasz rá, így muszáj adni valamit. :D

Gunner for life

(#48886) Gigi01


Gigi01
őstag

Hali!

Havernak lemezes kiadás van meg.Most akarná újra telepíteni,de az utolsó lemezt nem olvassa be neki a gép. :W Ilyenkor mit tud tenni? :U
Még felmásolni se tudja,olvasáshiba.

[ Szerkesztve ]

(#48887) Nfol válasza Gigi01 (#48886) üzenetére


Nfol
csendes tag

Elvileg Social Clubon keresztül is van mód a letöltésre: [link].

Pár helyen amúgy azt írják, hogy meg lehet próbálni a kérdéses DVD tartalmát felmásolni HDD-re és amikor a telepítő kéri a hibás lemezt, akkor onnan betallózni - már ha nem a lemez hibás fizikailag, hanem csak a telepítő makacskodik...

(#48888) Logitech válasza Gigi01 (#48886) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nekem nem az van, de rákeresve olyasmit találtam, hogy a social club oldalára bejelentkezve a fogaskerék ikonra kell nyomni, és ott egy download lehetőség. Nem azt a lemezt tudod leszedni, hanem az egész játékot.

(#48889) Geryson


Geryson
addikt

Egy egész érdekes infóra leltem most a napokban és úgy látom, hogy ez még nem lett itt soha leírva.

Kedvenc részem ugye Sandy Shore (ahová ti max. kocsit lopni jártok és gyorsan mentek is) :) és ahogy böngésztem a netet a GTA V érdekességeiről (anno tudom, hogy a város már ki lett elemezve összevetve a valós és a játékbeli helyszinekkel) megtaláltam, hogy "Sandy Shore" micsoda egyáltalán:

Ez egy Bombay Beach nevű település 3 órányira délre Los Angelestől, mellette a legnagyobb kaliforniai tóval, a Salton Sea-vel. Ahogy a játékban is meg van csinálva, ez egy teljesen elgettósodott helyszín. 150 fő lakik már csak itt (akár egymillió ember is járt ide nyaranta anno), nincs már iskola és bolt. 1950-60 körül élte a csúcsát, de 2 hurrikán és a megváltozott vízgazdálkodási tevékenység miatt a tóban már nem ajánlott fürdeni és el is kezdett kiszáradni.

Most nem linkelek minden képet, de természetesen a romos hotel, a szélmalmos ház és egy csomó minden megvan a valóságban úgy, ahogy a játékban is.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#48890) Scooby


Scooby
aktív tag

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok és a segítségeteket szeretném kérni. Most 10 perce a következőre figyeltem fel.
Elmentem ebédelni körülbelül 15:30 kor. Mikor visszajöttem, hogy folytassam a játékot azt látom, hogy mindenki a közös chatre ír, hogy adják vissza a pénzét. Na mondom akkor itt is elkezdett lopni valaki a jól megszokott módon. Engem ez nem érint mert új játékos vagyok alig van 200.000-em. De most jön a csavar, az a szemét nekem adta a pénzt!!!!!!!! Most 34millió van a karakternél! Amint megláttam azonnal kitéptem a lan kábelt, de nem segített. Visszalépésnél ugyan úgy 34millió van a karakternél!
Mit lehet ilyenkor tenni? Hol kell ezt jelezni a Rocknak? Most akkor bannolni fogják az accom? Más játék is van rajta.
Kérlek segítsetek nekem.

Köszönöm!

Minek az?

(#48891) Gigi01


Gigi01
őstag

Köszönöm,eddig nem néztem,mivel nekem steam-es,de tényleg onnan is letölthető!Az már más kérdés,hogy lassabb,de ez már legyen az ő gondja. :DDD

(#48892) freeknight válasza Scooby (#48890) üzenetére


freeknight
őstag

Ha nem te moddoltad a pénzt, akkor nem bannolnak, de ezzel az új silent money droppal még nincsenek ilyen tapasztalatok, meg amúgy is jó bevédeni a segged, ha csak simán pénzeszsákot dobáltak rád.

Itt nyiss egy ticketet, kiválasztod a gta online-t, és értelemszerűen kitöltöd a rubrikákat, majd angolul röviden összefoglalod mi történt, pontos időpont, időzóna (a mienk a CET) és a moddolt összeggel. 1-2 nap és törölni fogják a pénzt, ne nagyon költekezz, mert akkor viszont már bannolhatnak, ha seggére versz a lopott pénznek.

(#48893) D4M13N válasza Geryson (#48889) üzenetére


D4M13N
aktív tag

És olyan elviselhetetlen a bűz az elmocsarasodott tó miatt,hogy nem lehet kibírni.

(#48894) Scooby válasza freeknight (#48892) üzenetére


Scooby
aktív tag

Nem én voltam! Sosem csalnék és rühellem ha valaki csal! Nem is értem ez most mi volt! Miért lett nekem ennyi pénzem egy ammu-ban. Vagy ott is lehet pénzeszsákeső? Nem tudom mi történt, mert ebédeltem és nem ültem a gép előtt, csak erre jöttem vissza. Írtam nekik a gtaonline@rockstar.com-ra de nyomok nekik egy ticketet is.

Köszönöm a segítséget!

Minek az?

(#48895) Plata válasza Geryson (#48889) üzenetére


Plata
félisten

WoW ez nagyon zsír. :R

(#48896) Segal válasza hegyipapa (#48881) üzenetére


Segal
veterán

Vegre. Gratula.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48897) HussarF válasza Geryson (#48889) üzenetére


HussarF
addikt

ahová ti max. kocsit lopni jártok és gyorsan mentek is

Bár nem vettem magamra, azért kicsit tévedésben élsz, ezért javítanálak ki. Te még új játékos vagy a GTA-ban, így nálad még most tart a felfedező szakasz, gyönyörködsz a világában stb. A többiek pedig azért szoktak már csak átrohanni rajta, mert több száz vagy ezer játékórájuk van már benne és minden négyzetméterét ismerik SA-nak.

(#48890) Scooby
Ahogy mondták, megírod a ticketet. Egyáltalán nem biztos, hogy letörlik az acc-odról a pénzt, bár ennyi pénzzel még sosem nyomtak fel, az igaz. Azt ne csináld, hogy egyből elvered kocsikra, ingatlanokra stb, mert abból tényleg baj lehet. Játszogass, majd ha már egy hete nem történt semmi, szépen lassan kezd elkölteni (ha nem törlik). Meg ne mozgasd a pénzt. Ha cash-be kaptad, maradjon is ott, ha bankba, akkor ott.
A karaktert meg ne nagyon hagyd egyedül. Ha elmész kajálni, addig logolj ki.

[ Szerkesztve ]

(#48898) rup1u5 válasza Geryson (#48889) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Köszi, hogy felhoztad a story-t! :) Ez nekem új infó volt.
Kicsit utána is olvastam rögtön.

(#48897) HussarF:
Lehet, hogy Geryson viszonylag új még GTA V online-ban, viszont vele már 2008-ban együtt toltuk a IV-et multiban. ;) Amire ő itt utalt az inkább a szemléletmódbeli különbség ahogy ő áll a játék világához. Bevallom ez a fajta szemlélődős-felfedezős megközelítés áll közelebb az én szívemhez is.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48899) Scooby válasza HussarF (#48897) üzenetére


Scooby
aktív tag

Irtam a Rocknak mindenhol ahol lehetett. Remélem nem lesz ebből bajom. Cash-ben kaptam. Pontosan nem tudom mi történt, most már elképzelhetőnek látom azt is, hogy a trollja velem kezdte az ammu-ban pénzeszsákesővel, majd a többiektől elvette a pénzt, de így meg a logikát nem értem a dologban. Játszani sem merek, nem hogy költeni belőle.

Minek az?

(#48900) Puma K válasza rup1u5 (#48898) üzenetére


Puma K
veterán

Mi már akkor GTA "Online"-oztunk mikor még más csak küszködött, hogy elinduljon a 2000-res évekből maradt elavult gépén a GTA IV (2008) :))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.