Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50583) FockeWulf válasza Ctrl+Alt~Del (#50580) üzenetére


FockeWulf
tag

Az az igazság hogy szerintem ezt nagyon jól látod. Ma már olyan mennyiségű tudásbázis van felhalmozva a neten, főleg a youtubeon hogy ezek mellett tényleg felesleges tanárhoz járni. Komplett tanfolyamok, lépésről lépésre, több online tanártól is tanulhatsz párhuzamosan, mert azért kicsit nyilván mindenki másképp tanít, de én ezt előnynek látom. Több helyről, több infó szerezhető. A szükséges elméleti rész is megtalálható, akár beleáshatod magad olvasgatva, de ugyanúgy rengeteg videó is foglalkozik a témával, akár külön gitárorientált tanfolyamok stb. Habár én is évekig jártam tanárokhoz, így utólag azt mondom hogy a legnagyobb élmények talán a közös zenélgetések voltak, na meg sokszor játszhattam, kipróbálhattam olyan gitárokat, erősítőket, effekteket amiket amúgy nem. De a tudást manapság ugyanúgy meg tudod szerezni a neten. A gyakorlás, kitartás így is-úgy is rajtad múlik. Nem mellesleg nagyon sok az ingyenes tanfolyam/videó, de a fizetősek is baráti árakon vannak. Néhány "élő" gitáróra áráért hónapokig, vagy akár egy évig is elvagy, sokkal többet ad sokkal kevesebb pénzért. 10 ezer forint egy 50 perces alkalomért......hááát....több mint pofátlanság.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.