Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13901) Cole86 válasza apollo12 (#13899) üzenetére


Cole86
senior tag

Meglássuk.. most profil megy úgy nézem.. gamelek vele pár órát.. kiváncsi vagyok a hőfokokra... kösz a segítséget! :R

szab.tam : ez a hiba most jött ki!!! Eddig azt hittem tökéletes.. le is szedtem a hírdetést természetesen!

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13902) szab.tam válasza Cole86 (#13901) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. de azért kicsit jólesett kötözködni... :DDD

de tényleg nem világos, mi lehet ez. döglik a ventid.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13903) apollo12 válasza szab.tam (#13900) üzenetére


apollo12
veterán

ennyiért senki nem vette volna meg, annyit nem ér, talán 55 ezret

lehet össze zavarodott a bios, régi karimnál az volt többszörösen újra rakták a biost, és akkor se reagált, csak akkor volt jó a hűtés, ha külön kötöttük rá a lapra, így ment a gariba utána újabbik fajtát kaptam

[ Szerkesztve ]

(#13904) Cole86 válasza szab.tam (#13902) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát jah.. van 1nagyon minimális hangja néha, de megkockáztatom ,h ezért még csak csak nem is garanciáztatnák le, mert szerintük semmi.. és csak nagyon ritkán hallható.. viszont lehet az 1ik venti beporosodott vagy nem jó a motorja és már halódik el.. nem tudom ,de nem akarom gariztatni ,h cseréljék ,mert a kártya nagyon brutál darab..

55ezerért már nem kapható.. legolcsóbb verzió 64 ezer budapesten..

Szerinted miért nem akarom gariztatni? ki tudja milyet kapnék helyette.. ez alapon viszi a 840et... :Y

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13905) szab.tam válasza apollo12 (#13903) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezt ne kezdjük újra, mert feljebb volt róla egy hosszú flame... :N

annyira nincs szívem, de most kéne eladnom a régebbi giámat, visszatéve rá a refhűtőt, vagy hőtő nélkül....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13906) apollo12 válasza Cole86 (#13904) üzenetére


apollo12
veterán

de így hosszú távon ki nyírod a karit 840mhz en 104Cfokon

(#13907) Cole86 válasza apollo12 (#13906) üzenetére


Cole86
senior tag

Lehet csak a program baszakodott.. most pl levettem az oldalapot.. aztán fulra jól pörög mind a kettő.. semmi hangja (extra, full normális).. ilyen nincs :Y :Y

Amúgy pedig alulfeszelve 925v használom alap órajelen.. így ment fel 99fokra.... ezért nem értem igazán ,h 40%on mi van? :Y :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13908) szab.tam válasza Cole86 (#13907) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem lazultak meg a gpu csavarok? csak óvatosan, ha esetleg gariztatrni akarod, nehogy összekarcolj valamit. szerintem nem ér neki rendesen a hűtő....

a full pörgésnél semmi hangját úgy érted, hogy maximális fordulaton nincs semmilyen hibára utaló + hang a normális visításhoz képest? ( :DDD )

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13909) apollo12 válasza Cole86 (#13907) üzenetére


apollo12
veterán

szerintem ott valamit elnyomtál a programban, azért nem ment feljebb mert fix-re állíthattad

(#13910) Cole86 válasza szab.tam (#13908) üzenetére


Cole86
senior tag

jah úgy:) Hát nem tudom.. ha eddig nem volt semmi problémája és nem szedtem ki be, illetve nem basztattam a kártyát akkor mitől lazúlt volna ki.. mikor lett 1kis zavaró hangja néha akkor ilyen pumával kifújtam belőle a port.. ennyi :(

apollo : sajnos nyomtam volna félre.. akkor 40%os venti mellett is max 80fok lehetne.. de így alulfeszelve szerintem akkor sem lehetett volna több 75nél reálisan.. nem igaz?

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13911) Laraxior válasza Cole86 (#13901) üzenetére


Laraxior
titán

most? mintha már pár napja írtál volna erről... :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13912) szab.tam válasza Laraxior (#13911) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:U :DDD (én ezt már meg sem mertem említeni...)

most azon gondolkozom, hgoy a gigát vagy eladom, vagy a megmaradt 6 hőcsövet beledolgozoma gpu-ra, és a csövekre rádolgoztatok nagy méretű alulemezeket, és ráteszek egy nagyméretű alacsony fordulatú házventit. rendesen, riser nélkül betolhatóra, és a 40 centis csövek ből kb. 25 centi felkanyarodna a házoldal helyére. jól szétterítve egy 23-as ventivel kinntől megfújatva.
szerintem furmark 60 fok.... :K :))
csak az a baj, hogy vga-val együtt 100 alatt nem tudom nagyon kihozni. annyit meg senki nem ad érte. nekem meg már ventis hűtés nem kell...
pedig komoly szinten porig alázná a thermalright hasonló pozíciójú heatsink vagfy mifene hűtőjét...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13913) Laraxior válasza szab.tam (#13912) üzenetére


Laraxior
titán

én nem vagyok szívbajos...ezért is van pár bannom :D de ha ki kell jönnie... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13914) Cole86 válasza Laraxior (#13911) üzenetére


Cole86
senior tag

Igen..enyhe hangja már volt 2-3hete is, de rohadt ritkán csak bekapcsolásnál kb ameddig "bemelegedett"... aztán utána nem is hallottam egyátalán..

Akkor halódik vagy mi a franc lehet?

A hangja most is előjön random szerűen, enyhe igaz, de azért ki lehet hallani ha alapjáraton megy minden..

Viszont a hűtési teljesítménye nekem meggyőző.. most le is tesztelem pár óra gammel.. remélem jó hírekkel szolgálhatok majd..

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13915) apollo12 válasza Cole86 (#13910) üzenetére


apollo12
veterán

akkor próbálgasd, ha megint elől jön a probléma, akkor vidd gariztatni

(#13916) Laraxior válasza Cole86 (#13914) üzenetére


Laraxior
titán

valószínűleg mert júliusban még jó volt...
biztos jót tett neki a tuning :) Ennyit megy, annyit megy...
Én megálltam 810nél... azóta is annyin megy.
Gari lesz,mert ez bizony nem sokáig húzza már.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13917) apollo12 válasza Laraxior (#13916) üzenetére


apollo12
veterán

hát igen 880mhz nem tett neki jót, a vrm nem csak a fesz terheli, hanem a gpu mhz is, mint a prociknál, alap feszen megy neki 3.8ghz a 3.2ghz képest, többet fog fogyasztani

(#13918) Cole86 válasza apollo12 (#13917) üzenetére


Cole86
senior tag

Na de miről beszélünk emeberek.. a kártya tökéletes.. nem feszeltem.. a kurva ventilátor baszakodik csaj rajta... amúgy most game alatt 60% os ventivel 60fok... :F

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13919) Cole86 válasza Cole86 (#13918) üzenetére


Cole86
senior tag

Most tökéletesnek tűnik.. game alatt 60on nincs hangja és 60fokon a kari.. vicc az egész... ennyit erről (remélem) :K

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13920) ETOM


ETOM
addikt

hali

480 biosát h lehet átírni? NVflash gondolom, de mien progival lehet olvasni/menteni az új bios-t stb. Találtam egy angol leírást, de hátha van magyar is.

köszi

(#13921) Taifa Díaz válasza Cole86 (#13919) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Benézte a szenzor a magas hőmérsékletet, ennyi.

ETOM: NiBiTor a program neve, amit keresel. Órajelet tudsz kiszámoltatni a Fermibios Calculator-ral, de a ventiszabályozás megváltoztatásában ne reménykedj. Bios mentésére a GPU-Z is jó.

[ Szerkesztve ]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#13922) ETOM válasza Taifa Díaz (#13921) üzenetére


ETOM
addikt

NBitort vágom csak most próbáltam és nem akart összejönni vele gpuz-al lementettem biost aztán beolvastam nbitoral csak nem lehet állítani semmit. Megnézem újra köszi! Ventit nem piszkálom jól mükszik.

Jah már látom máshogy van mint a régi kártyáimnál!

[ Szerkesztve ]

(#13923) Taifa Díaz válasza ETOM (#13922) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Az órajelekhez vagy a feszültségértékek változtatásához a Tools menü Fermi Clock és Fermi Voltage lehetőségeit nézd meg.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#13924) Robi BALBOA válasza Taifa Díaz (#13921) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nem nézte be a szenzor a hőmérsékletet, az van, hogy ennyire képes 40%-os venti fordulat mellett a hűtő(normál szobahőmérsékleten).

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13925) Cole86 válasza Robi BALBOA (#13924) üzenetére


Cole86
senior tag

40%on 99fok?

viccelsz?

50%on meg már 80at sem éri el.. nem reális szerintem..

60% körül meg 70fok alatt van jócskán..

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13926) Robi BALBOA válasza Cole86 (#13925) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Gondolj bele a kari 2D üzemmódban 51/101/135 órájelek mellett (szobahőmérséklettől függően) 40-50C fok között tanyázik, ilyenkor mennyit is fogyaszt a kari 30-40W-ot, gondolj bele ha emelkedik a fesz és még az órajel is és terhelést kap mindez myenyivel több hő keletkezik és azt ugyan olyan ventifordulat mellett kellen meghűtenie, a 2D-s üzemmódhoz viszonyítva cirka +210-220W (vagy még több), akkor jóhogy lesz a 40-50C fokból 99C fok.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13927) ETOM válasza Taifa Díaz (#13923) üzenetére


ETOM
addikt

Jaja már megvan köszi csak kicsit kinai így elsőre:
[link]
:U :U

(#13928) apollo12 válasza Robi BALBOA (#13926) üzenetére


apollo12
veterán

meg lehet tartani 50ventui mellet a 70-80cfokot ha csak 50%osan van le terhelve a vga

nekem is 1-2 játékokban 50-60%használja ki a gpu nak, és így 70Cfokon csak 50%megy a venti, de a le van terhelve olyan 80-100% között, akkor 70% on 74Cfokon megy

(#13929) Taifa Díaz válasza ETOM (#13927) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

FermibiosCalculator 1.0.0.3 - neked csak be kell írni, milyen shader órajelet akarsz beállítani, a gpu értelemszerűen ennek a fele lesz, a memória órajelet is beírod, és ez a progi megmutatja, melyik sorba mit kell írnod. Aztán elmented, és rákarcolod a kártyára nvflash-sel, szigorúan a saját felelősségedre. Kizárólag atom stabil kitesztelt órajeleket állíts be, és akkor nem lehet baj.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#13930) ETOM válasza Taifa Díaz (#13929) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi!
Persze kitesztelem előtte rendesen több kártyával is megcsináltam már csak fermi-vel nem volt dolgom eddig.

Akkor ez így jó lesz csak egy példa?:
[link]
[link]
GPU: 715MHz, Shader: 1430MHz

[ Szerkesztve ]

(#13931) Robi BALBOA válasza apollo12 (#13928) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ezzel egyetértek, ezek az értékek helytállóak.

(#13929)Taifa Díaz: Nem helyes az idézeted Jay-től.
Így a helyes: Srácok, inkább szedjük a ráncokat vigyorba! Pont van is nálam ránctalanító. Úgy hívják; zöldközi henger.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13932) hermanyi válasza ETOM (#13930) üzenetére


hermanyi
őstag

És a lényeg az Utorrentnél felugró szövegbuborékban rejlik :DD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13933) ETOM válasza hermanyi (#13932) üzenetére


ETOM
addikt

Az úgy volt hogy aaa.. kutyám megette a serialt... :DDD :DDD

(#13934) Taifa Díaz válasza Robi BALBOA (#13931) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Kösz az idézet helyesbítését, csak nagy vonalakban, emlékezetből írtam le, de most kijavítottam.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#13935) apollo12


apollo12
veterán

tegnap újra raktam a gépem és az msi afternburner ben a framerate-t, nem tom be pipálni mitől lehet ez ? nem tok fpst nézni

(#13936) szab.tam válasza apollo12 (#13935) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igy jártál. az fps-ek elmentek... :D

szeritnem nem láttunk még ilyet. alap: ab-t újratenni. (valamit utána telepítettél, amitől meghülyült, pl fraps...)
ha nem javul meg, köv. lépés, fetenni az evga-t. ha abban sincs aktív fps, akkor mélyebb szintű a probléma, és a driver újra.
én ebben a sorrendben csinálnám...

és a kedvencem: fölémenve az egérrel, jobb klikk? :U :DDD

szerk

mindet? evga-t is?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13937) apollo12 válasza szab.tam (#13936) üzenetére


apollo12
veterán

már megtettem :O

(#13938) attamero81


attamero81
senior tag

Újra megkérdezem srácok:Kinek van felesleges 480-as hűtése?

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13939) apollo12 válasza szab.tam (#13936) üzenetére


apollo12
veterán

csak pipát kellet rá rakni, a másik gépen se ment abba a topikba 6850/6870 is bele írtam, egyszerre tudták, külföld forumokon is azt írják hogy rakjad újra :W

(#13940) ETOM


ETOM
addikt

hali! 1075v a GTX 480-m alapfesze ez nem probléma érdemes csökkentéssel próbálkozni?
köszi

(#13941) apollo12 válasza ETOM (#13940) üzenetére


apollo12
veterán

hát hagyd ha annyi az alapfesze, próbáltad már tuningolni ??

nálam 850 en még stabil volt 1075mvolton

[ Szerkesztve ]

(#13942) Laraxior válasza ETOM (#13940) üzenetére


Laraxior
titán

ha alapórajelen nyomod akkor bizony viheted bőven lejjebb... próbáld meg 2D-s feszen tudja-e a 3Ds órajelet..elvileg igen.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13943) ETOM


ETOM
addikt

Igen most kezdtem egy picit tuningolni és akkor vettem észre afterburnerbe h 1.075v és kicsit meglepett 1.025v-re emlékeztem anno amikor vásárlás előtt álltam.

Nem szeretném szét húzni csak egy kicsit rángatom meg. köszi a válaszokat kétlem h 850-n hajtanám bár kis ördög ott van, de nem. :)) Így is elég csak a kíváncsiság.

[ Szerkesztve ]

(#13944) Robi BALBOA válasza ETOM (#13943) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Szerintem az alap órajeleket fogja vinni simán 1V alatt.
TF2-es karik vrm hűtése nem a legjobb így tényleg nem érdemes a tűzzel játszani, 1V-on vagy alatta is vinni fogja nagy esélyel még a 800mhz körüli gpu órajelet is a kari.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13945) Cole86 válasza Robi BALBOA (#13944) üzenetére


Cole86
senior tag

Igen. nekem 840et visz 1025v-on:)

Viszont a hűtőn az 1ik ventilátornak bekapcsoláskor (hidegen) van hangja rendesen 2-3percig max. :F . utána már semmi.. ezért nem fogom cseréltetni kártyát.. :N

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13946) Laraxior válasza Cole86 (#13945) üzenetére


Laraxior
titán

toljál bele egy kis WD40et... vagy csepp olajat. Én is azt szoktam ha valamelyik ventim elkezd hangos lenni. Egyet csepp és utána csendben van megint :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13947) ETOM válasza Robi BALBOA (#13944) üzenetére


ETOM
addikt

hmm akkor megpróbálom csökkenteni. aztán ha stabil a cucc akkor átlövöm a biosába is.
am miért ilyen magas gyárilag? remélem csökkeni fog a hőtermelése és ezzel a hangja is bár nem vészes ígyse, de nah. :D

[ Szerkesztve ]

(#13948) Cole86 válasza Laraxior (#13946) üzenetére


Cole86
senior tag

Köszi... ezt ki fogom próbálni!:)

hátha segít rajta!!! :K

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13949) apollo12


apollo12
veterán

na ma egy kicsit játszadoztam
825-1650-4000mhz en 1050mvolton még a 3madrk 11 le tud menni de játékokhoz már 1055mvolt kell

840-1680-4000mhz en 1063mvolt 3mark 11 de játékhoz 1070mvolt kell tovább nem próbáltam így is 1075mvolt alatt maradtam

24/7hez elég nekem a 840mhz is :DDD

ma még a 800-1600-4000mhz meglesem mennyi kell neki

(#13950) Robi BALBOA válasza Cole86 (#13945) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ezért nem is igen cserélnék, mert a működést nem befolyásoló hiba.
Ahogy a kolléga írta egy csepp olaj vagy WD40 és kész, ha meg nem folyamatosan produkálja a zajt akkor lehet foglalkozni sem érdemes vele.

(#13947)ETOM: A fesz csökkentés nagyon sokat számít, majd írd meg, hogy mire jutottál.

(#13949)apollo12: Nekem a Q6600 3,6ghz-en nagyobb Physics és Combined pontot dobott, 5124 és 4774 pontot.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.