Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) Cole86 válasza Robi BALBOA (#13849) üzenetére


Cole86
senior tag

Van full oc profile is.. ott 100%on pörög game alatt már 70fok felett.. nagyon nem is megy úgy feljebb.. :D

Nem számít mert game alatt amúgy sem hallom a füles miatt..

Apollo : nekem pont 1075ig van a maximális OC amit belőtem és viszi a 880at a gpu és full stabil.. a fogyasztásról pedig egy fix adatot közölnék...

Full oc alatt a rendszerem 410watot kajált eléggé stabilan gamek alatt.. 1075v os feszültség mellett.. (Dead Island, Dirt3, GTA4...)

925v feszültség mellett viszont ez a szám már csak 310w volt.... :Y :Y :Y :Y :Y :Y LOOOOL????! :DDD

Azért 100W + - kicsit brutál.. 295ös max fogyasztás így lazán lement 200 környékére vagy alá.. :C

Nagyon keményen megéri alulfeszelni a drágaságokat alapórajelek mellett.. amíg nem kell a craft, addig ez tökéletes megoldás szerintem.. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13852) szab.tam válasza Pala (#13846) üzenetére


szab.tam
nagyúr

örülök, hogy sikerült. én is megszenvedtem vele. a hátlap csavart is ki kell ugye tekerni. utána sem akart lejönni. én nem vacakoltam, vettem egy nagy csavarhúzót, és a nyákon karestem egy helyet, ahol nem ment áramkör. betoltam, és csavaró mozdulattal lefeszítettem.... :DD
a fetnél sül össze a rohadék...

(#13851) Cole86
amikor a konnektorból mért feszültségeket hasonlítgatjátok, ugye mindig levonjátok a táp adta hatásfok miatt 10-20%-ot? mert annyi a tápból kimenő, hardverek valódi fogyasztása. a különbözet a tápban marad hő formájában...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13853) becsitibi válasza apollo12 (#13850) üzenetére


becsitibi
senior tag

Ez nekem sose volt tiszta hogy miért jó az hogy milyen a gpu alapfesze,számit ez bármit is :F

(#13854) Pala válasza szab.tam (#13852) üzenetére


Pala
veterán

Nos, nekem végülis Laraxior módszere tényleg segített. Eleinte tényleg úgy tűnt, hogy mozdulni se fog, de aztán elkezdtem enyhén jobbra-balra csavarni, mert láttam, hogy egy nagyon picikét lehet rajta billenteni oldalirányban. 5 perc csúszkálás után lejött. Persze közben vigyáztam, hogy ne mozdítsak rajta túl nagyot, mert akkor szépen lekaszálta volna a kondikat a fet-ek körül. Egyébként nekem is ott tapadt a legjobban! Azt hittem, oda van sülve.

Az igazi hidegzuhany viszont most jön... itt állok a csupasz, megtisztított vga-val meg az Acceleroval...magát a hűtőt fél perc lenne felszerelni, nade a vrm, fet és rambordák....nem öntapadósak! hanem adtak hővezető ragasztót meg hővezető pasztát két külön csomagban és nekem kell ebből valami kis tálkában egyveleget kotyvasztani majd egy kanálkával (amit szintén adtak a hűtőhöz :D ) szépen bekenegetni a ramokat, feteket, vrm-eket egyenletesen és utána rájuk nyomkodni egyesével az összes bordát (van vagy 20!). Ja és persze mindezt úgy, hogy előtte a hűtő aljáról el kell távolítani a keretet (hozzátszem, olyan erősen fel van csavarozva gyárilag, hogy egyszerűen nem bírom leszedni) és felcsavarozni a gpu köré, hogy ez alapján igazítsuk a rambordákat.

Na ezt csinálja a HALÁL! :DDD

Végén még az lesz, hogy szépen visszarakom ezt a fekete nyákbordát...

[ Szerkesztve ]

(#13855) szab.tam válasza Pala (#13854) üzenetére


szab.tam
nagyúr

valami nem tiszta. te a tf2-t cseréled accelero-ra? vagy valami ref msi-t. :F

az accelero-hoz a kitet én is megvettem. a kis bordákl a mai napig megvannak egy zacskóban. totál értelmeteln bohócság.
viszont az accelero kit gpu lefogatója jól jött, mert azzal fogattam le az egyedi blokkot a monstrumhoz.... :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13856) Pala válasza szab.tam (#13855) üzenetére


Pala
veterán

TF2 -> Accelero Xtreme Plus II

szerk.: Ez már a 2-es verzió, nem kell külön kit-t venni GTX480-hoz, egy az egyben rá tudom szerelni. Ezzel a tengernyi rambordával viszont azt hiszem én sem fogok szenvedni (Nem is értem, miért nem öntapadósra csinálták őket, mint pl. a Twin Turbo Pro esetében; ott ez teljesen jól és gyorsan működött. Ráadásul ha kikotyvasztom a ragasztót, utána szerintem örökké a karin maradnának ezek a bordák, eltávolíthatatlanul), megy vissza a fekete borda. Ami igaz, hogy egy vacak, de most legalább 3db 92-es venti fújja majd kettő 80-as helyett.

[ Szerkesztve ]

(#13857) szab.tam válasza Pala (#13856) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezt egyedül találtad ki, vagy volt segédlet? :D
habár a fekete borda nem egy nagy etvas, de még mindig jobb, mint azok a kis alu bohócok, amit az accelerohoz adnak...

hogy a gpu hűtő mennyivel jobb, kérdés. a 3 venti miatt lehet....

kíváncsi vagyok az összehasonlításra. de még mindig azt állítom, hogy a zalman vf3000f a legjobb, ventimoddal. csak hát drága... (én 10-ért vettem, úgy jó volt...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13858) Pala válasza szab.tam (#13857) üzenetére


Pala
veterán

Ennek a hűtőnek a bordája is nagyobb, mint a TF2, szóval nemcsak a 3 venti a különbség. Most egymás mellé tettem őket és az Accelero jóval robosztusabb, behemót darab, a hőcsövei is előnyösebben vannak elrendezve.
Tudtommal veri a vf3000-et, és a Shamant is.. léghűtők közül csak a Peter jobb nála (2 megfelelő ventivel), valamint a Prolimatechnek van még valami brutál nagy bordája, de annak most nem jut eszembe a neve. :)

[ Szerkesztve ]

(#13859) szab.tam válasza Pala (#13858) üzenetére


szab.tam
nagyúr

kíváncsi leszek a tapasztalataidra, mert a saját accelerom bordáit megnyúvasztottam, mert azt hittem arra alpozom majd a nagy hűtőt, de azt elvetettem. majd valami másra felhasználom.
lehet, hogy kiműtöm belőle az 5 db. szép hosszú, 6 mm-es csövet.... :DDD

vagy ráteszem egy kicsi, (30-40w-os), kártyára, és rámoddolok valami bordát passzívra. valami csak lesz vele, ha már megvettem...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13860) Cole86 válasza szab.tam (#13852) üzenetére


Cole86
senior tag

Ebben igazad van,de csak tájékoztatás jelleggel írtam.. abból le kell vonni valóban ,de a lényegen ez mit sem változtat.. brutál nagy a külömbség alulfeszelve és full alapon vagy kis OC-val..

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13861) Pala válasza szab.tam (#13859) üzenetére


Pala
veterán

Hát valamire csak lehet azért használni, szerencsére nem 3gramm anyagot raktak bele. :)

Szerintem én már csak holnap fogok beszámolni az eredményekről. Egyelőre csak az egyik kártya lesz Acceleros (hiába rendeltem kettőt, csak egy jött meg), de ezt fogom a felső helyre rakni, a másik TF2-est meg alulra, elvégre ez az igazi próbatétel neki. A rekord a felső slotban TF2-vel 96 fok volt Deus Ex alatt maximum beállításokkal (zárt ház mellett, a legnagyobb nyári kánikulában). Az Accelerot is ezzel fogom nyúzni, mert amennyire észrevettem, elég rendesen befűti a kártyákat (sok post-process...)

A kis bordákkal meg nem tudom mit kezdek. Van köztük használható darab, de némelyik olyan pici, hogy értelmét sem látom. :)

[ Szerkesztve ]

(#13862) Robi BALBOA válasza Pala (#13861) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Maszekolj(gányolj ;] ) össze otthon valami vrm és memória hűtést, az Accelero alá jobban be lehet tuszkolni valami komolyabb bordácskát mint aTF2 alá, a lefogatást meg a nyákon lévő furatok segítségével kell megoldani valahogyan.
A fekete lemezt feljtsd el, mert gondolom azért szeretnél tuningolni a gpu rendben is lesz így Acceleroval, de a vrm meg fog pusztulni.
Amúgy a pasztás felfogatás annyiból jobb, hogy a hőátadás fényévekel jobb mint a "hővezető" párnácskák esetében.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13863) Pala válasza Robi BALBOA (#13862) üzenetére


Pala
veterán

Áhh, én nem vagyok az a gányolós fajta. Szeretem, ha a végeredmény igényes és normálisan néz ki. :)

Ezért aztán nem is vágtam bele a ragasztókevergetésbe, hanem simán visszraktam a TF2-es bordázatot és rá az Accelerot. Annyit azért tudni kell, hogy a vrm-ek és a fet-ek környékén a hűtőhöz adott bordákhoz is thermal padeket kell használni (ami egyébként benne is van a csomagban), szóval kb. ugyanott lettem volna. :)

Mindegy, én ezt már szét nem szedem, örülök, hogy sikerült végül normálisan összeszerelni az egészet. Kb. kétszer olyan nagy lett a kártya. :D

(#13864) Robi BALBOA válasza Pala (#13863) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Lehet igényesen is gányolni. :DDD ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13865) becsitibi válasza Robi BALBOA (#13864) üzenetére


becsitibi
senior tag

Gányoltam én is tegnap vagy fél napig,vettem egy asus gtx 580 rog matrix platinum karit,azt nem fért be a házba,de megfaragtam a kicsikét lemezvágóollóval vasfűrésszel és kombináltfogóval :D

(#13866) Cole86 válasza becsitibi (#13865) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát grat hozzá.. és ha gond lesz a kártyával akkor mi van a garival? :F :Y

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13867) Pala válasza becsitibi (#13865) üzenetére


Pala
veterán

Te, én most nem tudom eldönteni, de a mondatszerkezetből úgy tűnik, mintha a kártyát barkácsoltad volna meg...mondd, hogy rosszul értelmezem, és igazából a házra gondoltál (bár az se kutya). :DDD

Robi BALBOA: Sajnos nekem nincs meg a kézügyességem hozzá. :(

[ Szerkesztve ]

(#13868) Robi BALBOA válasza Cole86 (#13866) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Gondolom a házat gányolta nem a karit.

(#13867)Pala: Elsőre tuti nem lesz egy remekmű, de bele lehet jonni, nem csak a kézügyesség a lényeg hanem, hogy milyen szerszámokkal dolgozol.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13869) szab.tam válasza Robi BALBOA (#13868) üzenetére


szab.tam
nagyúr

(#13867)Pala

életem első fémreszelőjét pár hónapja vettem emeg. kézügyességem, saját fúróm, satum, stb. még mindig nincs.
pótolom némi elszántsággal, (és kp-val :(( :((( ) őket....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13870) becsitibi válasza Cole86 (#13866) üzenetére


becsitibi
senior tag

Nem a karit gányoltam TTTEEEEEEEEEEEEEE :DDD ,hanem a házat ;]

(#13871) szab.tam válasza becsitibi (#13870) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pedig már örültünk. :K :))

olyan jó nézni, amikor a más kárán tanulhatunk, mert az nekünk nem kerül semmibe. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13872) Laraxior válasza szab.tam (#13871) üzenetére


Laraxior
titán

úgyfest csak mi merünk tákolt VGAt használni :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13873) becsitibi válasza szab.tam (#13871) üzenetére


becsitibi
senior tag

Nekem sokba került volna :DDD

A "régi gtx 470 soc" egy átlagos kari ehhez képest :K

(#13874) szab.tam válasza Laraxior (#13872) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja. gyávák.... :K :))

és mindamellett, (ugyan a jövő hozhat még mást), de még 1 db. vga sem hullott el a kezeink közt...
(volt 1 db. nagyon régen, de az eleve selejt volt, nem a gányolás miatt ment tönkre. és az is csak gyengült, de nem pusztult el...)

én csak olvasom itt a 94 fokos gpu-kat, 870 mhz-eket, 1.1v-okat, meg utána azt, hogy hosszú a garanciális ügyintézés ideje... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13875) Cole86


Cole86
senior tag

Egy kis kedvcsináló.. :K ;) :DDD [link]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13876) Laraxior válasza szab.tam (#13874) üzenetére


Laraxior
titán

hétfőn, vagy kedden az enyém is volt 94°C-os,mert leégett a szivattyúm :W
az előző tulaj rosszul rakta össze... én meg úgyis használtként vettem eszembe se jutott ellenőrizni. Hát pár napra rá belefolyt a víz és megállt. CPU bírta volna egy darabig,pedig azt állítottam be arra hogy 75°C-nál kapcsolja ki a gépet, de aGPU már 94°C-t verte mire észrevettem. Persze az Aurora low3D-ben használta a VGAt (hardveres gyorsítás :W ) Most azt is kikapcsoltam, ezért 51MHz-en nem hinném hogy gondja lenne ha megáll megint a szivattyú :D
De él és virul a VGA :K :C

Anno a 8800Ultrám is elázott, de az is túlélte, más problémám asszem nem volt videokarikkal. Egy sem halt meg. Még.. :D :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13877) szab.tam válasza Cole86 (#13875) üzenetére


szab.tam
nagyúr

kifejtenéd, hogy mihez kéne kedünk csinálódjon? mert nekem a linkből nem jött le elsőre... :N

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13878) Laraxior válasza szab.tam (#13877) üzenetére


Laraxior
titán

1280ban... hogy a proci is meg legyen hajtva :DDD
De én maradok az 1920nál.. úgy elég a procim alapórajelen is.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13879) Cole86 válasza szab.tam (#13877) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát erősen látszik hogy a GTX 480as ill még a 470is brutál erős a crysis 2ben dx11es ultra beállítások mellett.. 6970et 10fpsel veri 1680as ill 1900as felbontáson is (pedig az egy újabb és drágább kártya nem is akármennyivel).. gtx 580tól meg nem sokkal marad el (alapon) :K

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13880) szab.tam válasza Laraxior (#13878) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én is írtam előszőr, utalva a kis felbontásra, de töröltem, mert azt hittem, hülyén jövök ki belőle... :DDD

(#13879) Cole86

hát, én nem tudom....
nálam ez volt a vga sorrend: gtx280 amp!, gtx295, gtx470, gtx480.
a 470-et a dx11 miatt vettem. dirt2 fullhd, ultra graf, dx11 iszonyat elvérzett. 1360*-ban még tűrhető volt.
480-nál helyreállt a világ rendje.

én csodálkozom, hogy a 470 a sokal gépigényesebb cr.2-ben egyáltalán elidul.... :D

de most nem akaorm kiellemezni, pláne nem a "mire leég nem elég a 470"-be belecsúszni....

a 480-ról meg idáig is tudtuk, hogy jó kártya, azért is vagyunk még mindig itt.... :K :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13881) apollo12 válasza Cole86 (#13879) üzenetére


apollo12
veterán

hát igen de 800mhz már ott lenne mint az 580 de lehet hogy csak 760mhz kell neki

(#13882) Cole86 válasza apollo12 (#13881) üzenetére


Cole86
senior tag

Brutál... az tuti :K

Főleg, h 55k kártyáról beszélünk az én esetemben.. persze már nem lehet kapni 64 alatt... :F
Vagy elkapkodták az összeset vagy a nagy érdeklődés és igény miatt a kereskedők szépen megemelték az árakat.. (ők is ott nyerészkednek ahol csak tudnak sajna)

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13883) Cole86 válasza apollo12 (#13881) üzenetére


Cole86
senior tag

Amúgy a teszt szerint kb 830-as gpu mellett van ott.. vagy néha be is előzi:)

itt 821en megy.. [link]

[link]
[link]
[link]
:K

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13884) attamero81


attamero81
senior tag

Elmélkedtem a 480 moddingon és ha itt lesz speedhs kollégától vett kari azon megpróbálom.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13885) becsitibi válasza Cole86 (#13883) üzenetére


becsitibi
senior tag

Nem csoda hogy szinte nem is lehetett kapni ezt a fajta soc-t.

(#13886) Cole86 válasza becsitibi (#13885) üzenetére


Cole86
senior tag

Na igen.. pár dolcsival drágábban már ott az 580.. azért ez kissé elhibázott lépés volt.. főleg az időzítés és az ár..

De sebessége teljesen megegyezik egy húzott 480aséval.. (tesztnek legalább jó :DDD )

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13887) Pala


Pala
veterán

Nos, beszereltem az Acceleros 480-at.
Mindössze fél centi helyről kapja a levegőt a felső slotban... zárt ház, a vga-kat nem fújja semmilyen venti, se az Accelero, se a TF2 nem fújja ki a házból a levegőt. A szobában 27 fok van. Ilyen körülmények mellett is hűvösebb tudott maradni az Accelero, de nem sokkal. Crysis 2 multiztam egy fél órát, a felső kari 82 fokon tetőzött, az alsó 86-on. Mérek még majd egy kártyával is, mindenesetre ez se rossz az eddig 90+ fokokhoz képest.

(#13888) Cole86 válasza Pala (#13887) üzenetére


Cole86
senior tag

AZ semmi.. nekem most megint sikerült elérnem 1kártyával 99 fokot... 40%os venti mellett.. valamiért nem váltott át, pedig be volt rakva a profile.. de az auto is és lehet ez bezavart neki..

De létezik ,h 40%os venti mellett felmegy 99fokra? :Y :Y :Y :Y

UBERLOL... illetve maxként 104fokot ír az afterburner.. (26fokos szobában)

Lehet bekrepált az érzékelője? :o

Mondjuk min 39 max 104.. ez szerintem az ameddig mér.. :B

De akkor is durva 99fok egy ilyen házban 40%os fix venti mellett.

ui: nem igen tapiznám a 90fokos kártyát.. ami jobb esetben is csak 70-75 fok :DDD

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13889) hermanyi válasza Cole86 (#13888) üzenetére


hermanyi
őstag

Ha beszart a venti vezérlésed akkor elképzelhető :K

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13890) Laraxior válasza Cole86 (#13888) üzenetére


Laraxior
titán

tapizd meg milyen meleg... :U
gondolom a 99et meg tudod különböztetni az 50től :))

megy egyáltalán az a ventilátor? passzívban kéne ennyinek lennie... ill az enyém ennyi volt :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13891) Cole86 válasza Laraxior (#13890) üzenetére


Cole86
senior tag

Jót kérdeztél.. Le kéne garanciáztassam, a ventije selejt rajta sajnos.. van hangja is és ezek szerint kurvára nem úgy pörög ahogy kéne.. A hangja általában csak az elején van 1kicsi, de ezek szerint nem tudja hozni a kívánt teljesítményt.. a kártya fasza, szóval nem akarnám ,h másikra cseréljék..

Ha garanciáztatom vajon csak új hűtőt raknak rá vagy kicserélik a karit? :Y

4740 RPMen pörög már csak...

kezd lassúlni ahogy nézem 100on is :(

Már csak 4600....lol

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13892) attamero81 válasza Cole86 (#13891) üzenetére


attamero81
senior tag

Nem hinném,hogy a venti fos.Inkább vezérlő jel hiba lehet.Vagy csak dilizik.Egy restart után nézd meg,hogy hülyéskedik-e?

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13893) Cole86 válasza attamero81 (#13892) üzenetére


Cole86
senior tag

Megnézem, de már nem elösször csinálja ezt.. 40% fixen nem mehetne fel 90fokig sem.. az is tuti..

Mennyi a max RPM nektek 100%on ? megnézi nekem valaki?

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13894) attamero81 válasza Cole86 (#13893) üzenetére


attamero81
senior tag

Én 470-est tudok mondani:itt 4970 rpm /100%

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13895) apollo12 válasza Cole86 (#13893) üzenetére


apollo12
veterán

sose értem el még a 100% ot
de régen nekem is volt ilyen gondom, anno egy galaxy gf 9800gt vel, de ott le leállt a venti meg nem gyorsult fel gyaríztasd le, szerintem

(#13896) Cole86 válasza apollo12 (#13895) üzenetére


Cole86
senior tag

De létezik ,h a kártyát is cserélik ??? vagy csak a hűtőjét?

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13897) apollo12 válasza Cole86 (#13896) üzenetére


apollo12
veterán

felküldik ahonnan rendelték és ha rossz, akkor az egészet cserélik nem nagyon szoktak szórakozni mi a gond vele
a másik, a venti vezérlő az a nyákon van

a másik akinek le tört egy darabja a ventiről az nagy valószínű hibás darab volt, azt gariba visza veszik szerintem

[ Szerkesztve ]

(#13898) Cole86 válasza apollo12 (#13897) üzenetére


Cole86
senior tag

Szal kicserélnék a kurva kártyát valószínűleg.. aztán kapnék egy újat ami lehet közel sem ilyen jól tuningolható:(

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#13899) apollo12 válasza Cole86 (#13898) üzenetére


apollo12
veterán

vagy kicseréled, vagy meg próbálod buherálni, azt elszáll, azt gariztatni se fogod tudni így én a gariztatást javaslom

(#13900) szab.tam válasza Laraxior (#13890) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ahhoz képest elég bőszen árulja az apróban....
mai nap is upolta, de eme kis hibáról nincs sok említés.
én ezért is szoktam a vásárlás előtt benézni a hardver topicjába a hirdetőre rákeresve, hátha kiderülnek ilyen apróságok....

idézet a fent említett hirdetésből:
"A hűtője tökéletes,egy jobb gépházban ami szellőzik is 50% venti mellett (ami szinte hangtalan) sem megy 70-75fok fölé, szemben a referencia 100-105fokhoz képest!"

hát most már annyira talán nem.... :U :DDD

(#13891) Cole86
de valóban furcsa egy jelenség. :K
kérdés, hgy oha leviszed, majd a bevizsgálásnál is procukálja-e, vagy vissazkapod 3 hét múlva, hogy semmi baja...
ha pedig cserélik, nem a hűtőjét fogják, hanem az egészet.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.