Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14951) Cybertrone válasza Laraxior (#14949) üzenetére


Cybertrone
veterán

Visszaolvasva pont arra kiváncsi :R De lehet én értettem félre :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14952) H.Ezredes válasza Cole86 (#14947) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Akinek 580-a van nem fogja azt sose elismerni ,hogy 40%-al olcsóbban húzva ugyan azt kapod a 480-tól mint az 580-ól...... 1 olyan embert nem hallottam még 580 tulajok közül :) Mindegyik csak jaj ha rommá húzod jaj mert gyári feszen 1.025 mV-al rommá húzás..... és pl: MSI TF II -nél a 65-70C -al iszonyat melegedik :) 580-am lenne én is leakarnám húzni az 480-at :DDD Ami tény alapfeszen OC -val a 80 az 580 nyomában van vagy meg is előzi és 40%-al olcsóbb ha az 580-at húzod akkor nincs esélye a 480-nak ennyi pont.

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#14953) Pala válasza Recon666 (#14856) üzenetére


Pala
veterán

Na megvan a 470 SLI! :)

Ami elsőre feltűnt: gyorsabb, mint a 480 SLI (!!!!)

Hogy hogy a p***ba, azt nem tudom, de mikor elkezdtem tesztelni, nem hittem a szememnek! :Y Crysis 2 a létező legmagasabb beállításokon 1680x1050-ben kb. átlag 10fps-sel többet ad, mint amit korábban kaptam 480SLI-vel. Háromszor is megnéztem, hogy mindent jól állítottam be. És igen! :K

Nem értem mi van itt, mindenesetre tetszik! :C

Deus Ex egy hangyányit szintén gyorsabb lett, Markot nem néztem még.

De mit ne mondjak, eddig nagyon jó! Afterburnerrel ha normálisan belövöm a ventivezérlést, akkor nem is megy 70 fok fölé egyik gpu sem, és még így sem pörög 100%-on a "rotor", szóval jó lesz ez a refhűtés nekem. Igaz, van egy kicsit hangja, de azért nem porszívó (100%-on az, de odáig nem kell felpörgetni).

Egyik kártya alapfesze 962mV, másiké 925mV (!), előbbi van a felső slotban, és érdekes módon 1-2 fokkal hűvösebb, mint az alsó. :)

Szóval nem igazán értem, mi van itt, de jó lesz ez.... :C

(#14954) Fail3D! válasza Pala (#14953) üzenetére


Fail3D!
addikt

nem akarom elhinni!!!:DDD

(#14955) szab.tam


szab.tam
nagyúr

(#14937) Robi BALBOA
tápkérdés. az normális, ha egy új, vagy leendő 480 tulaj kérdez, vagy aki sli-hoz veszi a 2. karit. én azokról beszélek, akiknek több mint fél éve megvan a karijuk, és azóta vergődnek a kérdésben. újból és újból. mintha nem lettek volna itt még soha....

(#14938) Erdei88 :DDD

(#14945) Erdei88 közben látomn, hogy véresen komoly!
kimaradtam belőle, hgyo külön letölthetőek ezek a bench-ek. (jól jöttek volna amikor nyúztam a vga-t a riser miatt....) le is szedem őket. :R

(#14949) Laraxior
"Kutya nem kíváncsi itt az 580ra."
ha jól tudom, (és nem keverlek valakivel), te pedig az 580 topicba jártál a húzott 480 hogyan fogja be az 580-at szólammal. ott pedig rád nem voltak annyira kíváncsiak... :U :D

(#14953) Pala
"Ami elsőre feltűnt: gyorsabb, mint a 480 SLI (!!!!)"
erre majd fogsz kapni keveset.... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14956) Pala válasza Fail3D! (#14954) üzenetére


Pala
veterán

Én sem, ha nem a saját szememmel látom. :C

2 dolog lehetséges:

1. A 480 SLI nem működött nálam úgy, ahogy kellene. Ezt viszont nem hiszem, mert rendre azokat az eredményeket hozta mindenütt, amelyek a neten is fellelhetők.
2. Kifogtam valami "csoda" 470-eket. (Egyébként két teljesen egyszerű referencia darab, még matrica sincs rajtuk!)

(#14957) Robi BALBOA válasza Pala (#14953) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Újabb a driver?

Egy ilyen konfig mellé már kötelező a FullHD-s monitor.

(#14955)szab.tam: Igen, ebből a szemszögből jogos! :K

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#14958) Speedhs válasza Pala (#14956) üzenetére


Speedhs
őstag

Én egy 470 et használok, majd jön rá vízhűtés, nyomunk majd tesztet a szénné húzott 470 vs sliről ;]

(#14959) Laraxior válasza szab.tam (#14955) üzenetére


Laraxior
titán

kaptam is fél nap jutalmat... márpedig én is kíméletlenül fogok sírni a modkerbe ha itt 580 téma lesz ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14960) Pala válasza Robi BALBOA (#14957) üzenetére


Pala
veterán

Minden ugyanaz. Az augusztusi whql drivert használtam a 480-hoz is meg most is.

Most lefuttattam egy 3DM11-et, itt helyreállt a rend: 8050 pontot kaptam. Viszont játékokban meg gyorsabb, mármint abban 2-ben, amit eddig néztem. Megnézem majd másokkal is.

CPU limit is jelen van minden bizonnyal, szerintem az okozhat ilyen anomáliákat. :F

szerk.: szerintem az AC Xtreme Plus II-met is eladom...meglepően jól hűt a ref.

[ Szerkesztve ]

(#14961) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Ha valakinek van elfekvobe egy komplett referencia hutes 480-ra es megvalna tole az keressen meg pls privatba.

(#14962) H.Ezredes válasza Pala (#14960) üzenetére


H.Ezredes
őstag

2500K 4GHz-ről tudod húzni följebb mondjuk 4.4 Ghz-re? A 480 SLi nél is 4 Ghz-en futott a gép ?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#14963) Robi BALBOA válasza Pala (#14960) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Cpu limit :F , de akkor sem kellene lassabbnak lennie.
A ccc-ben is minden ugyan úgy van?

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#14964) szab.tam


szab.tam
nagyúr

(#14959) Laraxior :D

(#14945) Erdei88
avp2 dx11 et xp-re is fel lehet rakni? van benne dx9 is?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14965) Laraxior válasza Robi BALBOA (#14963) üzenetére


Laraxior
titán

ccc? Ez nem az a topik :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14966) szab.tam válasza Laraxior (#14965) üzenetére


szab.tam
nagyúr

itt valami fertőz. 1000 éves topiclakók is elnavigálják magukat. ccc. ez jó volt. igazi hybrid módi.... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14967) Pala válasza H.Ezredes (#14962) üzenetére


Pala
veterán

Jaja, már hónapok óta 4GHz-en fut a gép. De mondom, 480SLI-vel hoztam a netes eredményeket. Tehát elméletileg nem lehetett cpu limit. Vagy a különbféle tesztoldalakon is mindenütt cpu limit volt (még ezt sem tartom kizártnak).

Robi BALBOA: Nem CCC, az Radeonnál van. :D De amúgy igen...soha nem szoktam hozzányúlni a driverhez, minden gyári értéken van.

[ Szerkesztve ]

(#14968) Fail3D! válasza Pala (#14967) üzenetére


Fail3D!
addikt

a cpu limit nem kizart a teszt oldalkon sem... mert ott sem minden esetben huzzak a procit es 2500k val nem is igazan lattam meg fent 480 tesztet... i7 920 alapon foleg... szoval kozel nem biztos hogy az az ertek a legjobban kihozhato a vga szamara...foleg nem sli nel... 2 kartyanal,mint irtam 4.4 tol mondhato kihajtottnak.

(#14969) Robi BALBOA válasza Laraxior (#14965) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Basszus, most voltunk cefrét főzetni, egy kicsit el tévedtem! :DDD
Túl sokáig volt radeonom az utóbbi 2 évben, vagy mivan velem?

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#14970) Pala válasza Fail3D! (#14968) üzenetére


Pala
veterán

Most már én is erre gyanakszom. Arra viszont akkor sem látok magyarázatot, hogy miért gyorsabb!? Na nem mintha zavarna, vagy kétségbe esnék tőle, de hát... :DD

Crysis 2, 1680x1050, dx11, ultra részletesség, high texture pack:
480SLI-vel a multi többnyire 60fps átlaggal futott (sokat multiztam ilyen beállításokkal)
470SLI-vel meg 70 körül van.

Furi.

(#14971) Laraxior válasza Robi BALBOA (#14969) üzenetére


Laraxior
titán

Én is a radeonra fognám :D

Akkor egészségedre

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14972) Wukiwo


Wukiwo
senior tag

ma beszereztem egy Asus 480-t

Milyen hőmérsékletek elfogadhatóak?
Meglepő de a kártya fényévekkel halkabb mint a 6950-em volt ......
egy 3dmark11 tesztre feltettem a gpu-t 800-ra és a max hőfok 90 volt :S Igaz a karinak semmi hangja.Érdemes ventiprofilt csinálni gondolom

(#14973) Fail3D! válasza Pala (#14970) üzenetére


Fail3D!
addikt

2 dolgot letudok kepzelni!:D v keves volt a tapod neki:DD vagy annyira levitted a feszt, hogy mint a 2500k nal keves fesznel hiaba annyi mhz megy a proci nem telejesiti az elvertakat a keves fesz miatt:) ill a 480 nem akar dolgozni keves cpu melett:) mint nalam... jo darabig nem ertettem miert csak 50-70% dolgozik a gpu jatek alatt... hat nem volt eleg neki az orajel...:D

(#14975) H.Ezredes miert gyilkolna le? 105 fok van megadva az nvidia honlapjan!:D

[ Szerkesztve ]

(#14974) Laraxior válasza Wukiwo (#14972) üzenetére


Laraxior
titán

:Y Érdemes bizony. Lődd be úgy hogy megmaradjon olyan 80°C alatt terhelésnél, bár így egy kicsit hangos lesz... de inkább hűljenek az alkatrészek, minthogy...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14975) H.Ezredes válasza Wukiwo (#14972) üzenetére


H.Ezredes
őstag

90C :Y Ne rottyantsd meg a kártyát.... :DDD Valami + Ventit szerezzél be nagyon gyorsan ventit meg pörgesd föl..... mennyi a feszed ?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#14976) Wukiwo


Wukiwo
senior tag

sajna nem tudom hol lehet megnézni mennyi a fesz

(#14977) Laraxior válasza Wukiwo (#14976) üzenetére


Laraxior
titán

Afterburner megmondja.
Ha még nem töltötted volna le: katt az I Agree-re

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14978) Wukiwo válasza Laraxior (#14977) üzenetére


Wukiwo
senior tag

atinál valóban írta de én itt nem látom :S

[ Szerkesztve ]

(#14979) Robi BALBOA válasza H.Ezredes (#14975) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nem olyan vészes az a 90C fok, azért az első példányok a 100C fokot nyaldosták(mondjuk meg is halt egy pár darab! :DDD ).

(#14971)Laraxior: Köszönöm! :D
Majd hétvégén(szombaton) milyen buli lesz gyöngyösön ;] , szombaton és vasárnap nem nagyon leszek PH közelében csak HP közelében esetleg, meg ügye bor közelében, 23-as pincészetben Zsóka néninél leszek megtalálható, ha valaki keresne! ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#14980) ETOM válasza Wukiwo (#14978) üzenetére


ETOM
addikt

settingsnél az első oldalon kapcsold be a voltage opciókat.

[ Szerkesztve ]

(#14981) Wukiwo válasza ETOM (#14980) üzenetére


Wukiwo
senior tag

köszi

1000-en van

(#14982) Cole86 válasza Fail3D! (#14950) üzenetére


Cole86
senior tag

Kösz :R

Én is megpróbálom ,de a új TFT monitort lehet csak jövő hét hétfőn kapom meg a szervízből, mert nem tudták cserélni a képcsövét és csúszik (most 1280as a max felbontás:S )

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#14983) apollo12 válasza Wukiwo (#14981) üzenetére


apollo12
veterán

csinálj egy venti vezérlést, mondjuk 60Cfoktól induljon meg a venti, 76Cfoknál 100% ék legyen 80Cfok fölé már nem fogsz akkor menni

(#14984) Wukiwo


Wukiwo
senior tag

az lehet nem volt egyértelmű ,hogy 800-as gpu-nál volt mark alatt automata venti vezérléssel 90 fok
most 72 a max 30 perc játék után
Köszönöm mindenkinek a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#14985) Lucifer6280


Lucifer6280
aktív tag

Na akkor essünk neki.

Proc: 3910Mhz
Vga: alap.
Elsőn a min fps azért nulla mert a vinyó kicsit megakadt.

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#14986) hermanyi válasza Lucifer6280 (#14985) üzenetére


hermanyi
őstag

Ez a S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat benchmark ?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14987) Laci2277 válasza hermanyi (#14986) üzenetére


Laci2277
senior tag

Ez engem is érdekelne, mert nyomnék egy tesztet, hogy képviseljem a régi q6600 szériát. :D

(#14988) Lucifer6280 válasza Laci2277 (#14987) üzenetére


Lucifer6280
aktív tag

Igen ez a Stalker. :DD

Minden ultra, dx11, advenced alatt mindnen off kivétel a tesselation.

[ Szerkesztve ]

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#14989) hermanyi válasza Lucifer6280 (#14988) üzenetére


hermanyi
őstag

Most szedem a Guru rol telepítem és adom a kép linkjét
Beállításoknál a felbontás direkt oly alacsony (1280/1024)?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14990) Lucifer6280 válasza hermanyi (#14989) üzenetére


Lucifer6280
aktív tag

Ekkora monitorom van, azért csak 1280:D

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#14991) Fail3D! válasza Lucifer6280 (#14988) üzenetére


Fail3D!
addikt

de miert nem ultran van minden?:D ha mar tesztelunk azert legyen realis bealitason mert gondlom nem azert van 480 ja senkinek hogy low beallitasokon jatszon:)

(#14992) apollo12 válasza Lucifer6280 (#14990) üzenetére


apollo12
veterán

úgy csinálod mint én, előbb a gép, utána meg monitor ajánlom az enyémet ha venni akarsz olcsó és gyönyörű képe van

(#14993) Lucifer6280 válasza apollo12 (#14992) üzenetére


Lucifer6280
aktív tag

Igen úgy csinálom :D Monitor most egyenlőre sztorno.... 1 órája döglött meg a TV-m szóval most még azt is vehetek :(((

Fail3D!: Minden Ultrán van.. De ha van külön kívánságod , hogy teszteljünk állok elébe.

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#14994) Cybertrone válasza Lucifer6280 (#14993) üzenetére


Cybertrone
veterán

Még ha 1680 lenne... kicsi az a felbontás annak a kártyának :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14995) Fail3D! válasza Lucifer6280 (#14993) üzenetére


Fail3D!
addikt

hat ha minden ultran akkor ok:) en leghamrabb holnap fogok tudni tesztelni, de nem hiszem hogy lesz ra idom szoval marad a hetvege ill kov het eleje.

(#14996) apollo12 válasza Lucifer6280 (#14993) üzenetére


apollo12
veterán

minek, én most veszek a gépembe egy ilyet

(#14997) Lucifer6280 válasza apollo12 (#14996) üzenetére


Lucifer6280
aktív tag

Van 1 ugyan ilyenem.. De nem vagyok tőle elszálva. Ezért csak pihen a dobozba.. :D

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#14998) apollo12 válasza Lucifer6280 (#14997) üzenetére


apollo12
veterán

menyiért adod ?

(#14999) Wukiwo


Wukiwo
senior tag

mennyi feszt lehet adni ezeknek a kariknak ?
alapfeszen tovább gondolom nem érdemes tovább próbálkozni?
Vagy mik a tapasztalatok meddig mennek el fesz emelés nélkül?

apollo12 Az én karin asus

[ Szerkesztve ]

(#15000) apollo12 válasza Wukiwo (#14999) üzenetére


apollo12
veterán

hát a msi tf2 verziók van ami alap fesze 1075mvolt de 1100mvoltig el lehet menni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.