Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) FaTHI


FaTHI
őstag

Kiteszteltem a Msi TF2-480 -as karimat, a két véglet:
Alulfeszelve 0.925-alatt órajelek alapon, gyönyörűen visz minden gamét, hibamentesen (ez ugye a fogyasztásban elég sokat jelent).
1.1v-on 900-as Gpu a max, itt hibamentes. A memókat nem merem húzni, ahogy olvastam azokon elég gatya a hűtés...

[ Szerkesztve ]

(#13252) Pala válasza Fail3D! (#13250) üzenetére


Pala
veterán

Én még mindig az Xtreme Plus II felé hajlok. Igaz, 30k két darab belőle, de vagy 15-20 fokkal hűvösebbek lesznek tőle a kártyák nuku hang mellett! Ennél olcsóbban normális megoldást még nem találtam.

Fathi: 988mV-os a kártyád alapból? Mert azokat egész jó alul lehet feszelni.

[ Szerkesztve ]

(#13253) Fail3D! válasza Pala (#13252) üzenetére


Fail3D!
addikt

nem er annyit nekem a vid kari hogy ennyit koltsek ra... ha 5-6k bol darabjat megtudom oldani akkor ok kulonben egjen el es viszem gariba...

(#13254) Pala válasza Fail3D! (#13253) üzenetére


Pala
veterán

Azzal csak akkor jársz jól, ha cserébe egy jobb hűtésű kártyát kapsz. :D

5-6k-ból lehűteni a két karit csöndesen....kizárt. :) Esetleg ha találsz valahol használtan 5k-ért egy szobaventit, amit ráerősítesz a ház oldalára. :DDD

Én is rácsesztem ezzel az Obsidiannal...tök jó ház, meg minden, csak éppen vízhűtésre van kihegyezve, a levegős szellőzése valahogy nem az igazi. :O

[ Szerkesztve ]

(#13255) Qru válasza Fail3D! (#13250) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig egy kb 100 éves CM690-em van még az első generációs. De szerencsére eléggé jól van megtervezve.
Vannak képeid a vasról? Linket pls... Kíváncsi vok.

#nincsbennetarcsi

(#13256) Fail3D! válasza Pala (#13252) üzenetére


Fail3D!
addikt

1.05 de 950 is megy. majd kiprobalom hoszabb tavon is azert. sajnos haz valtas miatt kabel mashol hagyas miatt meg a ku va jo beosztas miatt alig voltam otthon hogy jatszak... de holnaptol talan lesz 1 kis idom ismerkedni a geppel:) vegulis este 1 kartyaval jatszom hatha asszony tud aludni...:) bar tegnap az uj hazba beraktam 1 kartyat es nagyon beporgott:( 94 fokra is felment... mondjuk akkor tuningoltam... :)

[ Szerkesztve ]

(#13257) Pala válasza Fail3D! (#13256) üzenetére


Pala
veterán

Nekem az 1050-es darab sajna nem stabil 950-en. Úgy tűnik, mintha az lenne, de pl. Crysis 2 multi alatt többször is kimerevedett a kép, majd lefagyott. Nem azonnal, hanem úgy 20-30 perc játék után. 963-on már talán jó, nem néztem. 988-on használom, biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

(#13258) Cybertrone válasza Fail3D! (#13250) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szigeteld be a hazat... Nem kerul sokba es nincs tobbe nagy hang!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13259) Fail3D! válasza Cybertrone (#13258) üzenetére


Fail3D!
addikt

az a baj a kartya elejet nem szigetelhetem be marpedig onnan kifog jonni a hang akarmit csinalok:) ha korbe tudnam rakni ventialotrokkal az megoldana a bajom... bar az uj hazban mostmar igyis 6 venti forog... meg 2-3 nemtudom hogy viselne, a vegen meg szarnyra kap:D

(#13260) Erdei88 válasza Pala (#13257) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem cserélünk? Nekem is 1050/988-asok vannak :)

(#13261) Pala válasza Erdei88 (#13260) üzenetére


Pala
veterán

Úgy érted, nekem adod a 988-asat az 1050-ért? Oké, benne vagyok. :DD

Egyébként nekem a 988-asnak még a nyákszíne is más, az élénél látni, hogy sötétebb (narancssárgás), míg a másiké citromsárga.

[ Szerkesztve ]

(#13262) Cybertrone válasza Fail3D! (#13259) üzenetére


Cybertrone
veterán

A hazat szigeteld ne a vgat...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13263) Erdei88 válasza Pala (#13261) üzenetére


Erdei88
veterán

Én nem látok nyákbeli különbséget, de lehet csak rossz a szemem. :D

(#13264) Fail3D! válasza Cybertrone (#13262) üzenetére


Fail3D!
addikt

ertem, de a zaj nagyresze kijon a kartya szelozojebol:( egy jo reszet a haz ugyis megfogja... persze csak szerintem.

(#13265) Pala válasza Erdei88 (#13263) üzenetére


Pala
veterán

Nem biztos az, elképzelhető, hogy neked mindkettő ugyanolyan.

Nekem viszont az 1050-es ilyen (a pci-e csati körül nézd a nyákot - citromsárga), a másik meg ilyen (narancssárga)

(#13266) Robi BALBOA válasza apollo12 (#13233) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Corsair TX850v2 van gianni-nál 25,5k-ért, bőven jó lesz SLI-hez, 70 ampert tud 1 ágon.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13267) apollo12 válasza Robi BALBOA (#13266) üzenetére


apollo12
veterán

akkor a corsairt veszem meg

(#13268) Pala válasza apollo12 (#13267) üzenetére


Pala
veterán

Készülj fel rá, hogy kábeldzsungel lesz! :D (Ilyen tápom van)

[ Szerkesztve ]

(#13269) Robi BALBOA válasza apollo12 (#13267) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hidd el nem fosz csalódni, modjuk a kábelek elrejtésével el fog menni egy kis idő, de meg lehet szépen oldani a dolgot(én az alaplap mögötti lemez és a ház oldala közé raktam be ami felesleges, a 2db megmaradt vga táp csatit úgy raktam be, hogy egy esetleges SLI esetén gyorsan elő tudjan kapni). ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13270) Erdei88


Erdei88
veterán

Ha szétszedném a kártyákat és újrapasztáznám, annak lenne értelme? Lenne drasztikus hőmérséklet csökkenés?

(#13271) Laraxior válasza Erdei88 (#13270) üzenetére


Laraxior
titán

:N nem sok... többet érsz el azzal ha kifújod, háthaporos, vagy az oldalára teszel egy 12es ventit hogy fújja a pipeokat. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13272) apollo12 válasza Robi BALBOA (#13269) üzenetére


apollo12
veterán

chieftec-nek is el tudtam dugni szépen, azt megoldom majd

[ Szerkesztve ]

(#13273) Qru válasza Erdei88 (#13270) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pár fokot nyerhetsz max egy újrapasztázással, nem éri meg a vesződséget. De ha szétkapod rendesen portalanítani nem árthat vmi MX paszta alá.
Persze ha csak sűrített levegővel tolod...

#nincsbennetarcsi

(#13274) Speedhs válasza Pala (#13254) üzenetére


Speedhs
őstag

Ilyenre gondoltál ? :D [link]
Itt az egész sztorim ha érdekel : [link]

Egyébként a 480 nekem game alatt jobban melegszik, mint a 3dmark11 alatt :F ez normális ?

(#13275) apollo12 válasza Speedhs (#13274) üzenetére


apollo12
veterán

nekem is igy szokott lenni
nem rosz a házad olyan mint nekem gec, csak ipari méretű

(#13276) Speedhs válasza apollo12 (#13275) üzenetére


Speedhs
őstag

A nevét nem tudom, de ez a ház már nagyon rég óta megvan. :D A te vasadról van kép ? :P

(#13277) apollo12 válasza Speedhs (#13276) üzenetére


apollo12
veterán

van, de nem a legszebb kép, oldalt egy 40cm venti van

[ Szerkesztve ]

(#13278) Speedhs válasza apollo12 (#13277) üzenetére


Speedhs
őstag

Nem semmi ! Biztos teszi a dolgát :)

(#13279) Crossfit007 válasza apollo12 (#13277) üzenetére


Crossfit007
senior tag

Ez nagyon brutál!! :C

(#13280) apollo12


apollo12
veterán

köszi

(#13281) Pala válasza apollo12 (#13277) üzenetére


Pala
veterán

Ezeknek a behemót ventiknek amúgy mennyi a haszna? Mert az oké, hogy orkánt fúj az alkatrészekre, de hol távozik utána a meleg? A túloldalon? :D

(#13282) apollo12 válasza Pala (#13281) üzenetére


apollo12
veterán

[link] nézd meg a vidit

(#13283) lizRRR válasza apollo12 (#13282) üzenetére


lizRRR
őstag

Akit érdekelne : [link]

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13284) Laraxior válasza lizRRR (#13283) üzenetére


Laraxior
titán

kicsit túláraztad nem? 50k egy 480ért? :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13285) apollo12


apollo12
veterán

szerintetek jó ára van ? [link]

(#13286) lizRRR válasza Laraxior (#13284) üzenetére


lizRRR
őstag

4 év garanciával?

az neked sok?
Ha nem tetszik akkor vegyél 53 k-ért TF2 porszívót. :U

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13287) Laraxior válasza lizRRR (#13286) üzenetére


Laraxior
titán

nekem mindegy...ha elviszik ennyiért :K :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13288) lizRRR válasza Laraxior (#13287) üzenetére


lizRRR
őstag

meg a sima refhütős kártyákat hirdetnek 45-8 k-ért ami oem... :U vagy gari nincs

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13289) hermanyi válasza lizRRR (#13286) üzenetére


hermanyi
őstag

csak kérdés a 4 év garidat hol érvényesítteted mert a bolt becsukta kapuit a nagyker meg azt mondja ,hogy nem foglalkozik vele mert a bolt több milával log nekik és különben sincs jogviszonyba veled

én a 460 at ezért adtam gari nélküliként el mert oda szolt a számla

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13290) torma1981 válasza hermanyi (#13289) üzenetére


torma1981
veterán

Na akkor azért nincs fent a PH-n w.daywalker?

(#13291) lizRRR válasza hermanyi (#13289) üzenetére


lizRRR
őstag

Nem tudok mit tenni... akkor nem adom el... garancia miadt nem fogok 10-et engedni.
Így is engedtem 5 pénzt.

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13292) Laraxior válasza lizRRR (#13291) üzenetére


Laraxior
titán

mihez képest engedtél? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13293) lizRRR válasza Laraxior (#13292) üzenetére


lizRRR
őstag

Ahoz képest...

Figyelj nem fogok szét offolni a topicot.
Ne várd el tőlem h egy 15 k-s hütővel adjam 52 - k-ért mint a tf2-ket... :DDD

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13294) kicsipapucs válasza lizRRR (#13293) üzenetére


kicsipapucs
őstag

TF2-m jobban hűt, mint a shamanod és a TF2-k garisak mind...
Aszitték a többiek eladni akarod, nem árulni, nincs baj azzal, amit csinálsz, csak nem tudjuk befogni a pofánk, kéretlenül akarunk segíteni... :U
Tiszteletem és én tényleg NEM bántásból írtam. :R

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#13295) lizRRR válasza kicsipapucs (#13294) üzenetére


lizRRR
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD TF2-m jobban hűt, mint a shamanod és a TF2-k garisak mind.. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Jobban hűt?!

HAHAHAHAHAH :DD :DDD

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13296) attamero81


attamero81
senior tag

Bűntetés lesz a vége ha nem fejezitek be!

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13297) Laraxior válasza kicsipapucs (#13294) üzenetére


Laraxior
titán

úgyse érti... :W árulja..majd lejjebb viszi ha kutya sem érdeklődik... ;]
egy használt,bontott... ráadásul nem is garis.. nem tudom mit nem lehet ezen érteni... :DDD

#13298: úgy látom azt nem nagyon sikerült beemelni hogy nem bántásból írjuk...
Annyiért árulod amennyiért akarod. Azzal úgyis tisztában vagy hogy úgyse annyiért megy el amennyiért hirdeti az ember :)
Hűtőtémára nem tudok mit mondani...nem láttam se tesztet se Shamant, se TF2-t.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13298) lizRRR válasza Laraxior (#13297) üzenetére


lizRRR
őstag

Na most pontot teszek a végére.

Az egy dolog h garancia elveszett , hála w.daywalkernek , de nekem ne próbálja be magyarázni h a tf2 jobban hűt. :((( :((

UI : Ennél olcsobban nem adom , akkor inkább meg tartom.

[ Szerkesztve ]

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13299) attamero81


attamero81
senior tag

Nekem is szar volt szembesülni,hogy az 50-ezer forintos gtx460-at amit anno december végén vettem februárban nagy nehezen 35-be vitték el.Pedig 2 hónapos garis full dobozos volt!

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13300) kicsipapucs válasza lizRRR (#13295) üzenetére


kicsipapucs
őstag

[link]
Melegben felmegy 63 fokig is. És ez furmark, többit kitalálod, gémnél hidegben max 55 fok, melegben 59. :U
Nem a levegőbe beszéltem. Stílusod meg faragandó, mást nem, akkor baltával. Bemagyarázni? :N
Szépen megkérlek, ne reagálj ilyen flegmán önmagad védőn többet nekem, én nem olyan voltam veled.
Hirdetésed meg nézd át helyesírásellenőrzővel szvsz.
Szép napot. :K

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.