Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13301) hermanyi válasza attamero81 (#13299) üzenetére


hermanyi
őstag

Olcsón vetted én 60 ért vettem anno augusztusban :))

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13302) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nem tudom, mit görcsöltök.
beárazta. ha sok, majd rájön, és lejjebb viszi.

van aki így lövi be az árat. más meg úgy, hogy szétszedik egymást az emberek, és 1 óra alatt eladja. (lsd Chavez 4 way sli, és N.A.S. törött ventis msi-je, ami hozzám került...)
őket miért nem bántottátok, hogy nem drágábban adták?

ha valaki meg dárgán árul valamit, amiről állítja, hogy olcsó, vagy legalásbbis nem drága, úgy is a piac mond róla ítéletet, és magából csinál bohócot. de ez is magánügy. nem véletlen, hogy szaktopicot nem használunk aprózásra. pont az ilyenek miatt...

én pl a gigabyte refhűtő + zalman vf3000f + s-felx+ noctua féle variációmat azért nem adom el, mert tokkal-vonóval sem kapnék töbet ért 50-nél. azért meg adja el a tököm. inkább marad vészartaléknak, amíg a másik végleg nem válik be. (meg utána is...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13303) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Mindenkinek magánügye mennyiért rakja fel a portékáját, az más dolog hogy majd lejebb viszi mert nem kell senkinek! Ne bántsátok :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13304) Erdei88 válasza hermanyi (#13289) üzenetére


Erdei88
veterán

Hogy micsoda??
Ez valami április tréfa? Ez biztos info?

(#13305) attamero81


attamero81
senior tag

Hát ez is benne van a dologban.Te hiába adod a cumodat gari levéllel,ha a bolt meg sáros másban.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13306) hermanyi válasza Erdei88 (#13304) üzenetére


hermanyi
őstag

Parancsolj már beszélik egy páran w.daywalkerel beszéltem ö már egy jó ideje nem melózik ott .

Effektíve nagykernek kutya kötelessége lenne a garit intézni ha kifizették neki a motyót ha nem ,csak míg el tudják hajtani a jó népet addig el is fogják (jó magyar jellem) .
De majd valaki befenyíti őket egy ügyvéddel és onnantól intézi a nagyker a garit mert ha nem akkor kemény büntetésre számíthatnak .

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13307) Laraxior válasza Erdei88 (#13304) üzenetére


Laraxior
titán

eléggé... már többen is írták hogy daywalker úgy eltűnt mintha sosem létezett volna :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13308) Cybertrone válasza Erdei88 (#13304) üzenetére


Cybertrone
veterán

A csávó eltünt a köztudatból... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13309) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ez szép! az enyém is oda szólt....

így már nyugodtabb vagyok. az 1. számú 480-am, ami most büntiben van a sarokban, úgyis át lett műtve. (zalmans hűtő, stb.). most már nem zavar, ha bedöglene. nem kell idegeskednem, hogy mi lesz a garival, jajj, karcos lett-e a csavar.

ezért kelll venni totál gari nélküli, olcsó cuccokat. nem fáj az ember feje. bedöglött, kidobod. nem lesz má' megin' gyomoridegem mahonika! :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13310) Erdei88 válasza hermanyi (#13306) üzenetére


Erdei88
veterán

Tökön verem magam.
Hétfőn felhívom a fogyasztóvédőket, ne vicceljünk már...

(#13311) Fail3D! válasza Erdei88 (#13310) üzenetére


Fail3D!
addikt

en abban is benne vagyok menjunk el oda es kerdezzunk ra leglabb 5-6 tulaj es fenyegessuk meg oket v kerjunk valmilyen irasos garanciat arra hogy cserelik ha barmi baj van.

[ Szerkesztve ]

(#13312) attamero81


attamero81
senior tag

Úgy érzem elindult egy pánik roham.Ne izguljatok srácok(már át vagytok vágva)A fogy.védők nem sok mindent tesznek.Ha tényleg gar.ban történő hibája van,fogadni fognak egy külső szervízt ami megállapítja a hibát.Ezután nem fogják kicserélni a karit hanem elindul egy eljárás a cég ellen és ha felszámolták a céget akkor fizetési meghagyást helyeznek ki,mi alapján a vásárolt termékeknek az árát vissza kell szolgáltatni.Na ez az ami nem fog megtörténni soha.Volt szervízesként tudom.Vagy te teszed el a lovét és a vevő issza meg a levét vagy fordítva.Vellem ez utóbbi történt.Nem volt szívem átvágni sok embert.Ezért becsődöltem.Ebben az országban így megy,sajna.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13313) FaTHI


FaTHI
őstag

No comment!

[ Szerkesztve ]

(#13314) lizRRR válasza attamero81 (#13312) üzenetére


lizRRR
őstag

Valamit kell csinálni... mert ez igy nem járja h 4 év gari csak úgy ugrott. :U :((

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13315) szab.tam válasza lizRRR (#13314) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Valamit kell csinálni..."

naja: hallgatsz a többiekre, és leviszed az árát..... :DD :DDD :)) :C

(megmagyarázom, mielőtt nekiállnáll reagálni: CSAK VICC VOLT!!!) :U

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13316) lizRRR válasza szab.tam (#13315) üzenetére


lizRRR
őstag

Figyelj , nem fogom felvenni a vízet... már vagy több 24-25 terméket adtam el... tudom h lejeb kéne vinnem , de nem fogom , vagy megtartom már csak azért is mert ebben az árért jobbat nem kapnék.
Másrészt meg 1.5 hete van nálam a dög.

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13317) szab.tam válasza lizRRR (#13316) üzenetére


szab.tam
nagyúr

idáig még meg is védtelek, de te már látom, kár volt...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13318) lizRRR válasza szab.tam (#13317) üzenetére


lizRRR
őstag

Most mi a probléma... nem hiszem el.. h te képes lennél annyiért eladni.
Ennyi. Most így halkan mondom 62 k postával vettem a hütővel 2 hete a kártyát.

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13319) attamero81 válasza lizRRR (#13318) üzenetére


attamero81
senior tag

Pedig a dolog úgy áll,hogy a karid gari nélküli hiába fiatal.A hűtőröl meg annyit,hogy nekem egy 16k AC accelero xtreme gtx pro-m van amit minap kináltam,sőt már a vevőt kérdeztem mennyit akar adni érte és így se kell a kutyának se.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13320) Fail3D! válasza attamero81 (#13319) üzenetére


Fail3D!
addikt

mennyiert adnad a hutot?

(#13321) lizRRR válasza attamero81 (#13319) üzenetére


lizRRR
őstag

igen , épp ezért tartom akkor meg ;]

Amúgy meg ez a shaman sokkal több kártyára felmegy mint az accelero

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13322) attamero81


attamero81
senior tag

A 480 megtartás helyes.Szerintem nem bux akkorát.A hűtő meg matek dolga.Mennyit szánsz rá.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13323) Cybertrone válasza lizRRR (#13321) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az accelero is kiegeezito kitekkel... Es az accelero hulyere veri a samanodat!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13324) attamero81


attamero81
senior tag

Meg van minden ramsünije.Legyen 7 eze rés viheti aki akarja.Szerintem nem egy elszállt ár!

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13325) lizRRR válasza Cybertrone (#13323) üzenetére


lizRRR
őstag

Na a hangnem nekem se tetszik..
Nézzél teszteket.
2 CELSIUS fok volt a különbség összegezve átlagba :U

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13326) szab.tam válasza lizRRR (#13318) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. kifejtem. lasan mondom, hogy te is megértsd. nem lesz gáz-ár-e-me-lés.... :DDD

1. bedobtad, hogy van egy eladó vga-d. ide. a szaktopicba. nem szabályos, de már más is megtette, nem főbenjáró bűn.
2. kaptál pár kritikát, hogy drága.
3. az árat döntően senki nem védte meg, tehát lehet benne valmi. de mégha mindenki hülye is lenne itt rajtad kívül, és neked lenne igazad, akkor sem ez a helye, hogy megmagyarázd. mert eleve ide sem jöhettél volna az eladási témáddal. ok, hogy bedobtad a köztudatba, hogy van eladó vga-d, de nem folytathatod a végtelenségig a témát. itt nem.
tehát: ha már egyszer idejöttél az eladási témáddal, akkor viseld is el a kritikát.
4. és még fafej is vagy, mert a poént sem érted. de ezt én már előre sejtettem, még ki is írtam hogy vicc volt. erre meg lereagálrad azt is...

de szerintem még ezt is meg fogod tudni magyarázni...

na, mind1....

a te részedről egy elfogadható reakció lehetett volna a beárazási kritikák után: "ok gyerekek, de én ennyiért megpróbálom, hátha elviszik." ennyi. nem saját nézőpontú képletek hosszú sorával szétoffolni, flame-et generálva, megmagyarázni a dolgokat. senkit nem érdekel, hgy mennyiért vetted. ingatlanos vagyok, és napi szinten küzdök az olyan hülye eladókkal, akik úgy árazzák be a kis hervadt lakásukat, hogy menyiért vették, vagy mennyi pénzre van szükségük. a vevőt ez rohadtuk nem érdekli....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13327) lizRRR válasza szab.tam (#13326) üzenetére


lizRRR
őstag

oké :))

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13328) szab.tam válasza lizRRR (#13327) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13329) attamero81 válasza lizRRR (#13325) üzenetére


attamero81
senior tag

Szerintem ha valaki alap óra jelen használja akkor az a 2 fok nem oszt nem szoroz.Nehogy 2 fokon veszekedjetek már.Szerintem ez már nem a hűtőkről szól inkább átment Márka csatába.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13330) Cybertrone válasza lizRRR (#13325) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na mivel eddig te voltal bunko en is az leszek...:D... Akkor is jobb az accelero, a karid meg pereputtyostol 50k... A tobbit szabtam leirta, es egyetertek vele!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#13331) lizRRR válasza attamero81 (#13329) üzenetére


lizRRR
őstag

Na jó.. váltsunk más témát ne az árról legyen szó.

Szóval : milyen volt ma az idő? :)

(#13330) Cybertrone : Ha te mondod bíztos úgy van.

[ Szerkesztve ]

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13332) szab.tam válasza lizRRR (#13331) üzenetére


szab.tam
nagyúr

van képed egyébként beépítve a cuccról? érdekelne, hogy néz ki! :K :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13333) lizRRR válasza szab.tam (#13332) üzenetére


lizRRR
őstag

Holnap csinálok neked képet , most x-faktort nézek ;]

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13334) attamero81 válasza lizRRR (#13331) üzenetére


attamero81
senior tag

Ma már fasza.Tegnap tuning közben kék halál win7 alatt.Melegedtem mire közel 1 tb adatot megmentettem.Aztán még dvd írom is behalt és még ezen is eszeltem,hogy hogy telepítsek.
Aztán jött a fény:4 gb pendriv-on a windows arról elindítottam a géept és a telepítést.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13335) lizRRR válasza attamero81 (#13334) üzenetére


lizRRR
őstag

;]

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13336) attamero81


attamero81
senior tag

Van egy felesleges NGT240-512QI-F es karim.(AC hűtéses - ;] )Kell valakinek?Fizikán volt,előtte meg netezős gépben.

[ Szerkesztve ]

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13337) szab.tam válasza attamero81 (#13336) üzenetére


szab.tam
nagyúr

persze. biztos attól volt a kékhalál.... :DDD

és hogy témánál maradjunk: biztos drága az is.... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13338) lizRRR válasza szab.tam (#13337) üzenetére


lizRRR
őstag

:DDD ;] Nem szabaaaad

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13339) toldy


toldy
őstag

Asus GTX 470ekről mi a vélemény milyenek? Gyári hűtővel lenne. 1920x1080ra gondolom megfelel.

Az élet nem habostorta.

(#13340) attamero81 válasza szab.tam (#13337) üzenetére


attamero81
senior tag

Nem volt benne.Mát régóta pihen a polcon.A kék halál az fesz. emelés után jelentkezett,mert éppen észhez tért a win7 és frissitett egy progit és a kettő éppen nem volt fasza egy időben.Kifagyott és kiírt a nekem physX memori hibát,mert én közben még a 3dmark11 run-t is lenyomtam és csatt!Én meg :W
A karit meg olyan 7-8 körül gondoltam!

[ Szerkesztve ]

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13341) lizRRR válasza toldy (#13339) üzenetére


lizRRR
őstag

Jó kártya , de mint mindegyik fermi , melegedik , és hangos , sokat fogyaszt.

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13342) Erdei88 válasza toldy (#13339) üzenetére


Erdei88
veterán

Én ref hűtős karit nem vennék többet. Volt Gigabyte 470 OC-m, rettenetesen meleg.
Több megjelenítőnél, pedig volt hogy idle 55-60 fokos volt.
Játékok alatt vagy a 100fokot verdeste és normál hangereje volt, vagy füldugóval játszottam

(#13343) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GTX 465-höz milyen hűtést javasolnátok ami nem 20k és jól végzi a dolgát, akár tuning mellet is? Ha nem jön össze a Hyper 212+ projectem a vga-ra akkor szeretnék másik alternatíva után nézni... :R

Live-Die-Respawn

(#13344) lizRRR válasza oriic (#13343) üzenetére


lizRRR
őstag

Accelero Twin Turbo?

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13345) Fail3D! válasza oriic (#13343) üzenetére


Fail3D!
addikt

van elado thermaltake frio!:D

(#13346) attamero81 válasza oriic (#13343) üzenetére


attamero81
senior tag

Gelid hűtők nagyon jók.Hasonló forma mint a 480-ason a TF2.És újonnan 10k megállítja.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13347) attamero81 válasza lizRRR (#13344) üzenetére


attamero81
senior tag

Most elárultad magad ....!AC mi?

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#13348) szab.tam válasza attamero81 (#13340) üzenetére


szab.tam
nagyúr

akrtam még egy karit fizikára, de a tápomnak az már kicsit sok lenne. így is a határ alatt van nemsokkal. a lapomnál is hiába van 4db. pcie16x, de valójában 16-8-4-4. és asszem bármlyikbe bedugok még egyet,a 16 egyből ugrik 8-ra....
és a hűtőgyártásból is elegem van egy időre. pihi van...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13349) lizRRR válasza attamero81 (#13347) üzenetére


lizRRR
őstag

Mért is?

Azért mert THERMALRIGHT hütőm van? és akkor mivan ?
Volt nekem is már accelerom... semmi bajom nincs vele.. de ehez a kártyához ezt tudtam akkor venni ;]

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#13350) Speedhs válasza szab.tam (#13348) üzenetére


Speedhs
őstag

Az nem vesz le sokat a sebességéből, ha 16 x helyett 8x megy nem ? Valami ilyesmit olvastam..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.