Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47101) JColee válasza AMD Power (#47099) üzenetére


JColee
őstag

Túl jól ment ezen a futamon. Most figyelmeztetik, hogy tisztes távolságból kövesse Lonzit. :DDD

(#47102) Mezcal válasza Nowhereman (#47071) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem mondasz igazat Massával kapcsolatban. A rúgó előtt 22-10--re verte a csapattársát a nem túl jó Ferrarival. Tehát megdőlt az az állításod, hogy rosszabb autóval nem tudott teljesíteni. Arra is van példa, amikor hátulról jött fel előzgetve (2007 Silverstone). Klasszis rajtok fűződnek a nevéhez pl 2008 Hungaroring. Számos pole és győzelem, mindez olyan csapattársak mellett, melyet nem sokan mondhatnak el a mezőnyből.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#47103) Pompi válasza andy83 (#47096) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nincs, épphogy a kínai felkerült pár napja.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#47104) Oliverda válasza Mezcal (#47100) üzenetére


Oliverda
félisten

Látni is kellett volna nem csak nézni, mert pontosan úgy volt ahogy toflehi írta, de ha neked ez kell a lelki békédhez akkor Vettel sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal többet tett hozzá az autóhoz mint

Karthikeyan. ;]

: Barcelona sem jobb, sőt. Kukába mindkettővel.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47105) leslieke válasza AMD Power (#47099) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47106) #70869248


#70869248
törölt tag

ki milyen gumival ment:

(#47107) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Felkerült letölthető verzióban is a kínai videó: [link]

Feel Good Inc.

(#47108) válasza Oliverda (#47104) üzenetére



addikt

Barcelona mint pálya szar (bár Valenciánál azért jobb), de pont jó benchmarknak az europai szezon elején. Egy ilyen belefér.
De amúgy ha mindkettő szar, akkor is jó hír, hogy mostantól felváltva lesznek. :)

Pompi: :R

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#47109) Oliverda


Oliverda
félisten

Alonso gúnyolódott a stewardok döntésén

:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47110) #65755648 válasza Mezcal (#47100) üzenetére


#65755648
törölt tag

Ja értem, ha Raikkönen gyors az csak azért van mert gyors a kocsija. De ha Vettel gyors az azért van mert Vettel olyan kivételesen gyors pilóta. ;]

Gyors volt a Lotus biztos, mert Grosjean is elég jól ment, de a RBR legalább olyan gyors volt.

Viszont legalább Massával kapcsolatban egyetértünk. :DDD

(#47111) mokus1 válasza venember83 (#47030) üzenetére


mokus1
addikt

Ezt csak most olvasom, hogy lassítani akarják de nem tudok szó nélkül elmenni mellette még ha lassítják is, ne úgy hogy közbe baleset veszélyesebbé teszik.Mert lényegében ezt is elérik.

(#47112) [CS]Blade2 válasza #65755648 (#47110) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem szépen kirajzolódott az előző táblázatból, hogy Vettel akkor volt gyorsabb amikor a végén már neki is új gumijai voltak. A Lotus valószínűleg az utolsó pár 10Kg üzemanyaggal is gyengébb volt, mint a RedBull, az időmérős, a verseny utolsó pár köre, és a leggyorsabb körökből kiindulva. Az elején mondjuk hiába volt Kiminek új gumija, azzal csak vissza hozta azt a hátrányt, amit az időmérőn a spórolásért cserébe szedett össze.

Megint a kanyargós részen volt jóval jobb a RedBull, biztos, hogy újra rengeteg leszorítóerejük van. A Lotusnak nagyon jó a végsebessége, és hozzá a légellenállása. Spá-ban fog ez nagyon jól jönni, ami egyébként is Kimi területe, csak kérdés, hogy milyen hőmérséklet és melyik keverék illik jobban az autójukhoz. Eddig úgy néz ki, hogy bármikor bejöhet, épp olyan vonalvezetés-hőmérséklet és gumikeverékek jönnek össze, hogy egyszer csak a Sauber a leggyorsabb. Lehet, hogy a RedBull és a Lotus is így került erőre, most épp nekik kedvező körülmények voltak.

[ Szerkesztve ]

(#47113) venember83 válasza mokus1 (#47111) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel a gumik nem egyből veszítik el a tapadásukat, nem hiszem, hogy ez veszélyeztetné a pilótákat. Ők rögtön érzékelik, ha csökken a tapadás, és visszavesznek alaposan a tempóból.

[ Szerkesztve ]

(#47114) proof88 válasza #65755648 (#47110) üzenetére


proof88
addikt

Sztrego nyíltan Kimi-ellenes, ezt már többször is bizonyította :DDD

(#47115) echterion válasza #65755648 (#47086) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, az idei futamok valóban érdekesek, kár, hogy nem láttál futamokat a 2000-es évek előtt. Na, azok voltak izgalmasak, kézi váltóval, meg a mindenféle fityfene nélkül, csak a versenyzés számított, nem ilyen "gumióvoda" volt az egész.

**********

(#47116) Mezcal válasza #65755648 (#47110) üzenetére


Mezcal
addikt

Vettel alig tudta megtartani az első helyét, mert a Lotusok gyorsabbak voltak. Azon a hétvégén a Lotusoknak volt a legjobb csomagjuk, különben nem azt csinálták volna, amit. Ha egyedül a finn szárnyalt volna aláírnám, hogy nem az autó volt az elsődleges tényező, de hát Grosjean sokáig előtte volt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#47117) wildrain válasza echterion (#47115) üzenetére


wildrain
addikt

Kb. a kilencvenes évek eleje óta kormányon van a váltó, legalábbis az élcsapatoknak. Kipörgésgátló szintén azóta van, csak egy rövid ideig tiltották, aztán rájöttek, hogy felesleges, mert trükköznek vele egyes csapatok, pl. Benetton 94.
Amúgy én is egyetértek, hogy izgalmas volt, habár az esetek többségében nem test-test elleni harc döntötte el akkor sem a futamgyőztes személyét, hanem elindultak és végigmentek, de azért jó volt. Én kb. 90 óta nézek folyamatosan F1-et (szinte minden futamot élőben), és egyedül a Schumacher-korszak két durva éve (2002-2004) nem volt nekem izgalmas.

(#47118) Oliverda válasza Mezcal (#47116) üzenetére


Oliverda
félisten

Az utolsó etapban pl. Vettel gyorsabb volt. Tudom, hogy nehéz felfogni, de bizony van olyan, hogy bizonyos etapokban az egyik míg egy másikban már egy másik pilóta a gyorsabb.

Amúgy össz-vissz egyetlen pont volt a versenyen amikor veszélyben volt Vettel első helye. Hol van ez egy 2005 Imola-hoz képest?

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47119) JColee válasza Oliverda (#47118) üzenetére


JColee
őstag

De Kimi az utolsó etapban is gyorsabb volt, mint Vettel, csak titkolta. :U

(#47120) Oliverda válasza JColee (#47119) üzenetére


Oliverda
félisten

Vagy Vettel beakasztotta a láthatatlan húsos kampót a Lotus első szárnyába és húzta maga után Raikkonent...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47121) JJános válasza Oliverda (#47118) üzenetére


JJános
addikt

Igaz!

2007-05-06 óta itt!

(#47122) Oliverda


Oliverda
félisten

Voda reklámfilm werk Buttonnal

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47123) Mezcal válasza Oliverda (#47118) üzenetére


Mezcal
addikt

Vettel jól védekezett, és a finn elkoptatta a gumijait annyira, hogy ne tudjon több támadást intézni. Összeségében sokkal gyorsabbak voltak a Lotusok, és erre a futamra jobb csomagot pakoltak össze. A finn rontotta el az előzést, az autója képes lett volna rá. Nem tudom, hogy hogy láttad azt, hogy a Red Bull gyorsabb volt. 2005 Imola is a gumikról szólt, de minden más különbözött.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#47124) Nowhereman válasza Mezcal (#47102) üzenetére


Nowhereman
őstag

Mit? Hogy a Quick-Nick, Fisico is csúnyán lenyomta a Sauberben? Csak a "nem állíthatsz az autón" Villeneuve és x@rok mindenre Kimit tudta lenyomni(erősen gyanítom, hogy Kimi "igyekezete" mögött valami 2007-ben hozzásegítem a VB-hez, de a következő VB. az enyém megállapodás volt).

"A rúgó előtt 22-10--re verte a csapattársát a nem túl jó Ferrarival" most akkor 2009-ben 32 futam volt a magyar nagydíj előtt, vagy a VB, képes 2007-2008 "nem túl jó?"

Utánam a kondenzcsik!

(#47125) Xirtam


Xirtam
veterán

Massa gyengélkedéséhez a Pirelli is hozzájátszik. Visszanézitek 2009 ig Massa folyamatosan, a kanyar ívén fékezett. Míg a Pirelli gumiaival ezt nem lehet megtenni. Rengeteg riport, elbeszélgetés volt anno Massa vezetési stílusáról, hogy nagyon sokban hasonlít MSC vezetéséhez . . . Innentől mindenki vonja le magának a konzekvenciát.

Rob Smedley tudna erről többet mondani, Massa versenymérnöke.

(#47126) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Azért ilyeneket visszanézni durva, kevesebb megkötő szabály, erőszakosabb versenyzők... mikor még Bari is tudott menni, ott volt Schumi, Hakkinen, Frentzen, Irvine, Coulthard... ha már felmerült mi volt régen :) a "nagy" nevek.
Monza, 2000

vagy mikor 18. helyen csatázókat érdekesebb volt mutatni Villeneuve miatt :) [link]
Ville 2. [link]

[ Szerkesztve ]

(#47127) PazsitZ válasza JJános (#47093) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én is ugyanezen a véleméynen vagyok.
Szvsz, akármilyen tehetséges újoncot beültettek volna a ferarri-ba, hasonló teljesítményt szerintem simán hozna, mint amit maszat produkál.

- http://pazsitz.hu -

(#47128) erahurka válasza JJános (#47093) üzenetére


erahurka
félisten

Perez? Neki most elég nagy esélye van jövőre oda kerülni.
Esetleg Michelisz Norbi? ;]

(#47129) McCartman válasza Oliverda (#47122) üzenetére


McCartman
senior tag

Érdekes belegondolni , ha nincs Brawn nemhogy a Mclarennél de tán az F1ben sem lenne már jelen , az örök ígéretként elkönyvelt pilóták hosszú sorát erősítené csak.
Ehelyett felért a csúcsra , és most egy topcsapat húzóembereként jobb mint valaha.

Durva milyen kis dolgokon (szerencse , jó időben , jó helyen) múlhatnak emberi sorsok.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#47130) echterion válasza wildrain (#47117) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, ha szerinted például egy Senna - Prost párharcot a Mekinél nem a test - test elleni harc döntött el, akkor a te felfogásod erről a dologról merőben eltér az enyémtől.

**********

(#47131) erahurka válasza wildrain (#47117) üzenetére


erahurka
félisten

Azért a tavalyi Vettel tarolás sem volt valami érdekfeszítő

(#47132) echterion válasza erahurka (#47131) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyenesen dögunalom volt, mint anno a Ferrari "tündöklése".

**********

(#47133) -Mike- válasza whitezo88 (#47126) üzenetére


-Mike-
addikt

Ezeket most kár volt belinkelni, Pá most egy félórát megint youtube-ozott :D

(#47134) válasza -Mike- (#47133) üzenetére



addikt

Ezeket meg sem nyitottam, mivel nem szerepelt a postban a 'Palik' vagy 'Gyuszi' varázsszó, ezek nélkül csak valami sima unalmas archiv felvételnek tűntek. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#47135) whitezo88 válasza (#47134) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pedig mind3 palikos :)

(#47136) proof88


proof88
addikt

(#47137) Oliverda válasza proof88 (#47136) üzenetére


Oliverda
félisten

Eddig úgy volt, hogy nem tesztelnek?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47138) Nowhereman válasza PazsitZ (#47127) üzenetére


Nowhereman
őstag

Az a baj, hogy egy Massa kaliberű teljesítménnyel kitörölhetik...

Utánam a kondenzcsik!

(#47139) IreN!CuS válasza proof88 (#47136) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kicsit sem megtévesztő :D

"A wokingi gárda a szigetországi viadal előtt jelentette be az elmúlt héten, hogy a május elején tartandó olaszországi teszten nem versenyzői, hanem tesztpilótái, Gary Paffett és Oliver Turvey róják majd a köröket.

Miután azonban a csapat igencsak gyengén szerepelt Bahreinben, Hamilton szeretne autóba ülni, hogy megoldhassák a – főképp a gumikkal kapcsolatban – felmerült problémákat."

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#47140) válasza Oliverda (#47137) üzenetére



addikt

Eddig úgy volt, hogy a tesztpilótákkal mennek, tegnap láttam egy hírt, hogy Hamilton kitalálta, hogy mégis menne. A linkelt hírt nem néztem.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#47141) Nowhereman válasza McCartman (#47129) üzenetére


Nowhereman
őstag

Hogyne a mázlin múlna. Gondolj bele, ha Rubinho mondjuk nem teketóriázik a Ferrari szerződéssel és Irvine helyett neki kelllett volna menni a VB-ért, akkor ismerve a Jordanon belüli erőviszonyokat, simán behúzta volna azt a VB-t. Ha túlélte volna a Ferrariban Sumákot, akkor még lett volna lehetősége trófeázni, vagy éppen a Brawnnál mint világbajnok, rá építettek volna, és Gombos kapta volna az extra kerékcserés hátraállóst, akkor most Barika 2-3VB.-s
Fölös ezen agyalni. Már ahhoz is qrva sok mák kell, hogy az F1 világáig eljuthasson valaki...

Különben Button korábban is átok jó volt, csak átaludta a fél szezont(megjegyzem a Brawn-os szezonra is igaz volt). Most a mekinél valahogy leszokott erről.

Utánam a kondenzcsik!

(#47142) echterion válasza proof88 (#47136) üzenetére


echterion
nagyúr

Nofene, úgy látszik nem voltak elégedettek a szahíri "teljesítményükkel". :P

**********

(#47143) Xirtam válasza Oliverda (#47137) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem eddig is úgy volt h tesztelnek. Csak tesztpilótákkal.

(#47144) AMD Power válasza proof88 (#47136) üzenetére


AMD Power
titán

Jól teszi. Bár érdekes egy lépés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47145) proof88 válasza Oliverda (#47137) üzenetére


proof88
addikt

ja én azt hittem, hogy tesztpilótákkal se :D csodálkoztam is ...

(#47146) Pompi válasza AMD Power (#47144) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Miért érdekes? :U

Feel Good Inc.

(#47147) AMD Power válasza Pompi (#47146) üzenetére


AMD Power
titán

Mert úgy volt,hogy csak a két tesztpilóta megy majd.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47148) Oliverda válasza Xirtam (#47143) üzenetére


Oliverda
félisten

Button meg addig itt fog tesztelni a jó budapesti aszfalton.:))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47149) Xirtam válasza Oliverda (#47148) üzenetére


Xirtam
veterán

Igen igen, kíváncsi leszek a parádéra.

(#47150) Jarod1


Jarod1
addikt

úgy vettem észre hogy az idén valami nagyon gyengék a pirelli, gumik, baromi gyorsan romlanak és sok deffekt van, bár lehet hogy csak a körülmények teszik?..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.