Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49851) #70869248 válasza !Overdose! (#49850) üzenetére


#70869248
törölt tag

Mert nem szokás :) ...egyfelől nem egyedi alkalom volt, sokakat tettek már le a fűre ebben a versenysorozatban is és sok másban detto.
Lehet hogy én vagyok elnézőbb de mondjuk két dolog jut eszembe, az egyik Kocinski és Biaggi, a másik Biaggi és Rossi között zajlott a MotoGp-ben, mindkét esetnél nemcsak motorral de még könyökkel is kitették a másikat a fűre...ennél jóval keményebb szituban....itt Glock külső íven és hátrébb volt, teljesen elvetélt 'támadási' íven.
Biaggi egy középső ujat kapott Rossi-tól (és a pódiumon összeverekedtek..tuti van aki emlékszik :D ) Kocinski-nál semmi.
Ilyenért nem vesznek el superlicense-t, de elfogadom hogy jól esett volna (na nem nekem persze :) )

(#49852) Oliverda válasza !Overdose! (#49850) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor ezekért is el kellett volna venni: [link], [link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49853) wildrain válasza Oliverda (#49852) üzenetére


wildrain
addikt

A duplázással azt jelezted, hogy nagyon el kellett volna venni? :D

(#49854) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Köridők összevetése:

Badoer vs. Kimi

Grosjean vs. Alonso

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49856) !Overdose! válasza adman (#49855) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem hinném, hogy Kimi visszavágyik. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49857) Motion_Blur válasza adman (#49855) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezt a Joó gyereket még senki nem küldte el az anyjába, amiért ennyi faszságot összeírogat?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49858) válasza adman (#49855) üzenetére



addikt

Igazolják le Schumit.
Német is. Gyors is. Mi kell még? :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#49859) Oliverda válasza Motion_Blur (#49857) üzenetére


Oliverda
félisten

Mármint Andrew Benson? :D

Nem bánnám ha visszamenne. Ez a piros nagyon rosszul áll neki. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49860) #70869248 válasza Oliverda (#49859) üzenetére


#70869248
törölt tag

ááá..sztem nem jön, és nem is értem minek jönne, bár gyors de ilyen gyors több is van, és akkor már inkább Alonso.
Sok versenyzőpárosítás hangzik izgalmasan a McLaren-nél, de a Hamilton-Kimi az nekem egyáltalán nem.
Rosberg-t...nem kell bonyolítani...vagy ha bonyolítani akarják akkor viszont egyértelműen vissza Alonso-t.

(#49861) válasza #70869248 (#49860) üzenetére



addikt

Kimi hamarabb fog visszamenni, mint Alonso. Ettől függetlenül sztem is érdekesebb lenne, amit Te mondasz, csak jelzem, hogy nincs sok esély rá. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#49862) Oliverda válasza #70869248 (#49860) üzenetére


Oliverda
félisten

Na de ha netán valóban kifizetik Raikkonen-t és Alonso-t rakják a helyére akkor ő hova fog menni? Ralli? Vagy esetleg Toyota v. Renault? A McLaren-nél azért még mindig jobb esélyekkel indulhatna a győzelemért.

Amúgy azt még mindig nem zárnám ki hogy Rosberg hosszabbít, de akkor még mindig ott lesz Sutil mint opció.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49863) #70869248 válasza Oliverda (#49862) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én úgy tudom hogy Kimi nem érzi már magáénak az F1-t, és sztem ha így van akkor el kell mennie.
Leginkább azért mert ha ez az érzés valós akkor csak pocsékolja az idejét, és korlátok közé szorítja az egyéniségét. Nincs kizárva hogy jó ralliversenyző lenne belőle és mint ilyen akár legenda is. Jelenleg viszont nem érezni rajta hogy úgy gondolja és érzi hogy a legjobb helyen van ahol csak lehet és addig akarja csinálni amíg csak a lehetősége engedi.
Valszeg Spa az ő futama (is) lesz, ...és talán Rubinho győzelme, Massa drámája és a hírbe hozott helye elgondolkodtatja...akkor bármi lehet.
Nekem jelenleg kicsit talajvesztettnek tünik...kapna ülést abban biztos vagyok ez miatt nem kell aggódnia, a lényeg hogy ő mit akar.

(#49864) Ijk válasza adman (#49855) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én benne vagyok, ha beraknak a segge alá egy bitang gyors kocsit. Talán akkor a kedve is visszazökken az F1-be.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49865) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#49854) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Alonso még bajban lehet a közeljövőben, ha Grosjean megtanul nem hibázni.

(#49866) Qru válasza [CS]Blade2 (#49865) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Addigra már nem egy csapatban lesznek és foghatja a jobb/rosszabb kocsira. :D

#nincsbennetarcsi

(#49867) PazsitZ


PazsitZ
addikt

[link]
Europe GP videója fenn van már.
Látszik, hogy ott van jópár kerék, de ott töketlenkednek. valaki nagyon összekeverhette a dolgokat.
Utána a rádió adásban: Hamilton is f*cked up his stop

Amúgy végignéztem a futamot, gyorspörgetve videón. Ez tényleg elszúrták Haminek. Esküszöm megsajnáltam :).
Webbernél meg nem tudom, utolsó kerékcserénél 1 kör alatt, hogy csinált vagy 5 másodperces hátrányt. :((( .

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#49868) D@ni88 válasza PazsitZ (#49867) üzenetére


D@ni88
addikt

hát ez elég lapos lett, zene se az igazi. máskor tök jókat vágnak be. pl malaysia :D ott nagyon eltalálták a hangulatot. meg ez olyan semmitmondó volt sztem

(#49869) PazsitZ válasza PazsitZ (#49867) üzenetére


PazsitZ
addikt

Csak most olvasom A5-ön, hogy pontosan mi történt Hamivel. Nekem ez az infó eddig kimaradt.
arra a következtetésre jutottak, hogy Lewis kint maradhat a pályán a 38. kör végéig - ezért Heikki kiállását előrehozták a 37-edikre. Csakhogy ezt annyira kicentizték, hogy mire a rádión szóltak Lewisnak, ő már éppen befordult a boxbejáratba. A szerelők Kovalainenre számítottak, amikor tehát kiderült, hogy mégis Hamilton jön, a gumikért felelős szerelőknek el kellett szaladniuk az ő Bridgestone-jaiért.

- http://pazsitz.hu -

(#49870) AMD Power válasza PazsitZ (#49869) üzenetére


AMD Power
titán

Ez még reális magyarázat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49871) andy83 válasza AMD Power (#49870) üzenetére


andy83
aktív tag

ÉS egyáltalán hisz még vki a McLarennek??? :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#49872) #70869248 válasza andy83 (#49871) üzenetére


#70869248
törölt tag

hát aki nem az kereshet más magyarázatot. :)

(#49873) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Volt időm végignézni a futamot, ismét voltak aranyköpések:

"Furcsa módon az autó ideális állapotához alkalmazkodva mindig ideális köröket fog menni, mert semmi nem zavarja ... és furcsa módon egyre gyorsabb lesz, mert külső körülmények nem zavarják."

Palik :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49874) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Azt állítják ez a fő ok hogy nem tért vissza Sumi
Schumacher látása torzul F1-autóban

[ Szerkesztve ]

(#49875) hunnylander válasza #70869248 (#49860) üzenetére


hunnylander
őstag

Egy Hamilton-Raikkönen pilótapáros ésszerű döntés lenne, dőlne a lé.

Ne feledd, a McLarent komoly érvágás fogja érni a Santander kiválásával, és a probléma az új potenciális szponzorokkal (pl. felvetődött a British Airways neve is), hogy mivel a csapatok a költségcsökkentési előírások miatt egyre kevesebbet költhetnek, a szponzorok már nem hajlandóak aláírni olyan zsíros szerződéseket, mint eddig. Egyszerűen esett az F1 ázsiója, szponzorációs szempontból, mert olcsósították.

Kiminek van a legnagyobb szurkolótábora és ő a legjobb üzlet merchandise szempontból.

Whitmarshék kivárnak, hogyan indul majd a silly season Alonsoval, ha Kimi a piacra kerül és maradni akar a Forma-1-ben, biztos meg fogják keresni egy ajánlattal. És ugyan kit választana a lehetőségek közül? Toyota, Brawn?

Kimi nem egy idegbeteg, ha nyerne, ha kikapna Hamiltontól kb. ugyanazt hozná, mint Massa társaként, vagyis nem lenne semmilyen 2007-es csapatfeszültség. Levezetni neki a McLaren ideális lenne, a két srác tiszteli egymást, Kimit biztos nem szabotálná a csapat senki javára, a McLarennél szerették, és javarészt most is azok dolgoznak a csapatnál, akik már dolgoztak vele korábban. Ez Whitmarshra is áll.

www.HunnyF1.com

(#49876) Motion_Blur válasza hunnylander (#49875) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Már számtalanszor elmondta Kimi, hogy a Ferrarinál fogja befejezni pályafutását..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49877) hunnylander válasza Motion_Blur (#49876) üzenetére


hunnylander
őstag

Akkor is, ha idő előtt kiteszik a Santander nyomására? Ez csak elméleti okfejtés volt, én a helyében így döntenék, ha hátba szúrnának a Ferrarinál.

www.HunnyF1.com

(#49878) hunnylander válasza Motion_Blur (#49876) üzenetére


hunnylander
őstag

Ehhez mit szólsz? Raikkonen: “I’m sure I can find something to do!”

A Ferrari hivatalos oldala miért közöl egy ilyen cikket egy ilyen címmel?

www.HunnyF1.com

(#49879) #70869248 válasza hunnylander (#49875) üzenetére


#70869248
törölt tag

Kimi rajongótábora...még mindig nem ezen múlik, hanem Kimi mit akar.
Hiába akarják itt tartani ha el akar menni.
...ehh én nem egy gyorsabb Kovalainen-t szeretnék, hiába Kimi csöndes lenne meg ilyenek...engem nem ez csigáz fel :)
Alonso-Hamilton azért nagyon jó volt, csak nem hiányzott volna az a kémügy ami megmérgezte azt az évet, és már ALonso is másként tekint Hamilton-ra...én igazából megértem az akkori önmagát is.
De Alonso nagyon tette a McLaren-t, és adta Hamilton-nak is az ívet...pl. itt Spa-ban az Eau Rouge-ban :)
Hamilton még tanulhatna is töle....szal nekem nehogy melléhozzák Kimi-t mert rajongótábor, meg csöndes meg izé....engem nem a rajongótábor érdekel, hanem egy izgalmas felállás :) (öhm..a pályán, versenyben..a McLaren versenyzőire értve).

(#49880) D@ni88 válasza #70869248 (#49879) üzenetére


D@ni88
addikt

hát ha visszahoznák azt a Kimit mint régen, akkor ott kapná az ívet Hamilton, és nem csak az Eau Rouge-ban:D ;]

(#49881) Motion_Blur válasza hunnylander (#49877) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem jövőre is Kimi-Massa páros lesz. A Santander meg örül, hogy ott lehet az autón és vár egy évet..

(#49879) b-type: biztos vagyok benne, hogy Hamiltonnak van annyi szava a McLarennél, hogy nem engedi Alonso-t szerződtetni (szerintem a csapat se akarja)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49882) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Spa - előkészületek

hasonlóan pakolós kört szeretnék látni Kimitől szombaton :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49883) Gyusz válasza Motion_Blur (#49882) üzenetére


Gyusz
őstag

Ez a kép jó lett. :DDD

(#49884) Tomics


Tomics
addikt

Scumacher látászavar miatt nem versenyezhet? (a cikk eredeti címe förtelmes...)

PH! addikt since 2004

(#49885) Motion_Blur válasza Tomics (#49884) üzenetére


Motion_Blur
félisten

index...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49886) #70869248 válasza Motion_Blur (#49881) üzenetére


#70869248
törölt tag

Miért ne engedné?
Amennyiben egy versenyző attól fél hogy megverik azonos körülmények között, akkor nincs meg az a szükséges önbizalma és az szvsz alapvető.
Nem lehet kétsége sem hogy gyorsabb tud lenni mint Alonso..vagy bárki. Ellenkező esetben biztos hogy lassabb lesz....arra a csatatérre már kár kimenni ahol nem hiszek a győzelemben.
Azt gondolhatja hogy kemény kihívás lesz, de senki rosszabb képességű versenyzőt nem tolnak végig a karrierjén csak azért hogy nehogy kiderüljön a rosszabb képessége, Hamilton-nak ezzel a 'problémával' már régen le kellett hogy számoljon.

De ahogy Agassi mondta, egy jó játékossal magasabb szintre kerül a kűzdelem,..míg egy középszerű játékossal nem tudja megemelni a szinvonalat (nevek nélkül).

(#49887) Oliverda válasza Motion_Blur (#49876) üzenetére


Oliverda
félisten

Mikor mondta ezt? Bő 2 éve? Azóta már sok minden történt.

Tényleg mi lesz akkor ha netán jövőre Alonso a Ferrari-hoz megy Raikkonen meg vissza a McLaren-hez? Melyik főellenségnek fogsz majd szurkolni inkább? A McLaren-nek vagy Alonso-nak? ;] Esetleg marad még Felipe... :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49888) Motion_Blur válasza Oliverda (#49887) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A címvédő Rubens Barrichello-nak :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49889) JColee válasza hunnylander (#49878) üzenetére


JColee
őstag

Francorchamps, 27th August 2009 – Just four days after finishing second in the European Grand Prix, Kimi Raikkonen was back dealing with the media
wtf :F

[ Szerkesztve ]

(#49890) Oliverda válasza Motion_Blur (#49888) üzenetére


Oliverda
félisten

Értem. Azért erre még később visszatérünk. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49891) Oliverda


Oliverda
félisten

Az F1 szépségvetélkedőjének két döntőse: [link] :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49892) JColee válasza Oliverda (#49891) üzenetére


JColee
őstag

hehe ennek ki milyen képaláírást adna? :D

írok egyet én is:
F@xa az új napszemüveged Robert, tükröződik a gyűrűm benne

[ Szerkesztve ]

(#49893) wildrain válasza hunnylander (#49878) üzenetére


wildrain
addikt

A cikk többi része is olyan hihető, mint az első két sor? :D (Még nem olvastam el.)
"Just four days after finishing second in the European Grand Prix, Kimi Raikkonen was back dealing with the media"

(#49894) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Csak most vettem észre hogy hétvégén is futam lesz! :) alig várom! Kíváncsi vagyok barichello-ra mennyire tud menni majd.

Üdv: Csabee.

(#49895) D@ni88


D@ni88
addikt

Csak pár nap telt el Kimi Räikkönen Európa Nagydíjon szerzett második helyezése óta, a Ferrari finn pilótája máris Belgiumban találta magát, ahol az esőről szóló általános megjegyzések ellenére ragyogó napsütés, és meleg uralkodott. A Rali Világbajnokságot is megjárt versenyző Spa-Francorchamps paddockjában nyilatkozott az aktuális helyzetről, a KERS-ről, és a szerződéséről is ejtett néhány szót.
loool, látszik hogy még reggel van. (formula.hu)

(#49896) wildrain válasza D@ni88 (#49895) üzenetére


wildrain
addikt

Ez egy az egyben a hunny által linkelt ferraris cikkből van fordítva. :D

(#49897) wildrain


wildrain
addikt

Nő a haja. Lehet, hogy mikrofonbúrát akar növeszteni? Sisak helyett is jó lenne. :D
És Mandelás karkötője van.

[ Szerkesztve ]

(#49898) Csabee. válasza wildrain (#49897) üzenetére


Csabee.
nagyúr

azért a mikrofonbúrától még odébb van.. :)

Üdv: Csabee.

(#49899) RedWing


RedWing
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg tudna valaki egy linket küldeni, ahol viszonylag normális minőségben lehet megtekinteni a szabadedzéseket és az időmérőt?

Előre is köszönöm szépen! :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#49900) AMD Power válasza Oliverda (#49891) üzenetére


AMD Power
titán

Igen ők tényleg nagyon szépek. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.