Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14001) hunnylander válasza Jofi81 (#13997) üzenetére


hunnylander
őstag

Hát ha BB Akárki meg VV Valaki sztár lehet ebben az országban akkor ő méginkább az volt. :DDD

www.HunnyF1.com

(#14002) hunnylander válasza Rick4 (#13999) üzenetére


hunnylander
őstag

A sztár szó még nem feltétlenül jelenti azt, hogy valami egetrengetően érdemlegeset kell hozzá művelni, én inkább csak népszerűségi jellemzőnek tekintem. Kazuki pedig pl. Japánban óriási sztár.

www.HunnyF1.com

(#14003) Thrawn válasza hunnylander (#14002) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát még Sato san! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14004) Mezcal válasza hunnylander (#13983) üzenetére


Mezcal
addikt

Ez esetekben viszont, műszaki hibák voltak! A többi ütközés és kicsúszás, hiába is akarsz vmi mást is belemagyarázni, attól még így volt!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14005) Mezcal válasza JJános (#13981) üzenetére


Mezcal
addikt

Ha nem áll szándékodban, akkor miért szólsz bele? Sajnos úgy szóltál hozzá, hogy nem nézted, honnan indult a vita. Nem arról vitatkozunk, hogy ki a jobb, hanem arról, hogy mit történ 1993-ban, ki milyen technikával versenyzett.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14006) hunnylander válasza Mezcal (#14004) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezt ugye nem nekem akartad címezni, hanem az eggyel korábbi hsz-re?

www.HunnyF1.com

(#14007) Mezcal válasza gV (#13984) üzenetére


Mezcal
addikt

Schumi sem került volna az élre Monacoban, ha Prost nem kap egy stop&go-s büntetést, szal neki is 5 lenne. Senna, ha 1988-ban 1 perces vezetés tudatában nem ütközik a palláknak,akkor...szal a ha-val kezdődő esetek hagyjuk.

Senna 1993-as mekije nem volt jobb a Benettonnál. Eleve Schumi Benettonjában az újabb, erősebb erőforrás dolgozott, Senna meg kénytelen volt a régebbi verziójú motorral versenyezni. Szal csak lassan a testtel...

Schumi szép győzelmet aratott, de csak 1-re futotta neki, pedig az autója erősebb volt a McLarennél. Senna a gyengébb Ford motoros McLarennel is vezette a vb-t!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14008) Mezcal válasza hunnylander (#14006) üzenetére


Mezcal
addikt

Igen, bocs.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14009) Jofi81 válasza Rick4 (#14000) üzenetére


Jofi81
őstag

A mellemre nem biztos... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14010) Mezcal válasza gV (#13987) üzenetére


Mezcal
addikt

Ezta lsitát Raikkönen hozzáadásával tetted komolytalanná. Hol van ő Ascarihoz és Hillhez?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14011) Jofi81 válasza hunnylander (#14001) üzenetére


Jofi81
őstag

Ebben teljesen igazad van!

(#14012) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

+ ha 2000-ben Schumi Ferrarija nem adja meg magát majd 1 perces előnynél :B

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14013) Mezcal válasza Motion_Blur (#14012) üzenetére


Mezcal
addikt

Az autó a kisebb ütközés miatt adta meg magát..eltört a kipufogó.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14014) Motion_Blur válasza Mezcal (#14013) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én úgy emlékszem, hogy a felfüggesztés adta meg magát, mintha csak tegnap lett volna, ahogyan 3 keréken gurul a célegyenesben. Addíg hiba nélkül ment és fölényesen vezetett.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14015) Rick4 válasza Mezcal (#14005) üzenetére


Rick4
félisten

hogy ő mit nem nézett, az csak egy dolog...te azt sem nézted, mire válaszolsz, csak fújod a magadét...nem kellene egy kicsit letörölni a habot a szád széléről? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14016) Mezcal válasza Motion_Blur (#14014) üzenetére


Mezcal
addikt

A futamot a kipufogó sérűlése miat adta fel, amiben benne lehetett a felfüggesztés sérülése is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14017) gV válasza Mezcal (#14010) üzenetére


gV
őstag

Kimi a v8as érában versenyzik és ebből is illett egy embert beraknom

ja egyébként meg mondtam nincs nálam összehasonlitgatás különböző korszak versenyzői között, ez az én szubjektiv listám

#13989 nem nem ők 2es listámon vannak

[ Szerkesztve ]

(#14018) Mezcal válasza Rick4 (#14015) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem habos a szám. Úgyhogy kérném, hogy a személyeskedést már most fejezd be!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14019) Rick4 válasza Mezcal (#14018) üzenetére


Rick4
félisten

de akkor ha azt mondom, technikai probléma, és műszaki hiba között nem tudsz különbséget tenni, akkor az már tény, ugye? szerintem mindannyian jobban járunk, ha átnézed, hogy mit írtak, ki írta, és arra mit válaszolsz...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14020) JJános válasza Mezcal (#14005) üzenetére


JJános
addikt

Hát én meg teljesen abban voltam, hogy azért lettek összehasonlítva, hogy melyik a jobb. Mostantól nem értem a szöveged.

Nem beleszóltam, csak véleményt nyilvánítottam. Ugyanis ezt itt hivatalosan is tehetem, szvsz.

Nem akarok a te szempontjaid alapján gondolkodni! :(

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#14021) 30z.Samu válasza Motion_Blur (#14012) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor volt jó igazán a forma 1. :C

Sic Parvis Magna

(#14022) Mezcal válasza Rick4 (#14019) üzenetére


Mezcal
addikt

A kicsúszás, ütközés nem minősűl technikai hibának. Ha technikai hiba miatt csúsznak ki, akkor az annak is minősül.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14023) Mezcal válasza JJános (#14020) üzenetére


Mezcal
addikt

Btw összehasonlítást akarsz. Az 1993-as teljesítményük alapján mindeketten jók voltak, viszont a gyengébb Ford motorral elért győzelmeket nézve Senna volt a jobb.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14024) OTee


OTee
tag

No csak bevallotta Massa, hogy ő qrta el!
"Egész végig a két előző versenyem járt az eszemben... Inkább egy kicsit lassabban mentem (szerencsére megtehettem!), de nagyon vigyáztam, nehogy elkövessek megint valami hibát... És meg is csináltam!"

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#14025) hunnylander


hunnylander
őstag

Dennis nem aggódik Hamilton miatt

"Harcosok vagyunk, és mikor azt gondolod, nem végeztél túl jó munkát, akkor már arra koncentrálsz, hogy a következő versenyen legyél, és visszavághass, mert ha nem jön közbe semmi, akkor még versenyképesebb leszel. Ez a sport természete. Vannak hullámhegyek és hullámvölgyek, de ez így van rendjén, soha nem volt ez másképp."

Ezt én is így érzem, olyan jó lenne már a 'következő versenyen lenni', de pont most van három hetes szünet. :O

Bár jövő héten már leszenk tesztek, és ráadásul Barcelonában.

www.HunnyF1.com

(#14026) gV válasza Mezcal (#14007) üzenetére


gV
őstag

nem hinném h prost nyert volna, amig nem ment ki a s&g ra addig végig ott volt szorosan mögötte Schumi, 94 brazil gp-n is a boxban előzte Sennát akinek a futamon látott hibája és maga a szituáció is emlékeztett engem az idei maláj futamon történt Massa kipördülésre

Senna 1993-as mekije nem volt jobb a Benettonnál. Eleve Schumi Benettonjában az újabb, erősebb erőforrás dolgozott, Senna meg kénytelen volt a régebbi verziójú motorral versenyezni. Szal csak lassan a testtel...

szted a motoron mulik minden az autóknál sztem nem, nem fogsz erről meggyőzni

[ Szerkesztve ]

(#14027) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Sztrego: Nagyon úgy néz ki, hogy te egy enciklopédia alapján ítéled meg az F1et, ami tele van az elmúlt versenyek eredményeivel és adataival. Szerintem ez nem ilyen egyszerű...

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#14028) JJános válasza Mezcal (#14023) üzenetére


JJános
addikt

Dehogy akarok. Nem akarok semmit. Á-dehogy, félreértettél.

2007-05-06 óta itt!

(#14029) JJános válasza hunnylander (#14025) üzenetére


JJános
addikt

Ron Dennis azt irja: A futamot követő napokban feldolgozza az ember. Mármint a kudarcot. Az-az egyetlen gondom, hogy most három hétig a futamot követő napok jönnek. :O :O

2007-05-06 óta itt!

(#14030) Mezcal válasza gV (#14026) üzenetére


Mezcal
addikt

Maradjunk a tényeknél, és ne annál, hogy ki mit hisz.Prost büntetésenélkül kevés esélye lett volnar ma győzelemre.

Senna brazíliai hibája a jól félretervezett, rossz beállításokkal működő Williamsnek volt köszönhető A verseny előtt többször nyilatkozta, hogy az autó vezethetetlen. P. Head el is ismerte, hogy gondok vannak az autóval. Massa a kipörgésgátló hiánya miatt csúszott ki, ugyhogy nem azonos a két eset. Senna évekig versenyzett TC nélküli autóval, neki ez nem jelentett gondot.

Nemcsak a motorokon múlik, viszont ha megnézed, hogy Schumi például az időmérőkön mennyit adott Sennának- aki köztudottan a legjobb edzésmenő volt - akkor elgondlkozik az ember azon, hogy mennyit is ért az erősebb Ford motor.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14031) Mezcal válasza !Overdose! (#14027) üzenetére


Mezcal
addikt

Igen, a saját vhs kazettáim az én enciklópédiám, meg ami megmaradt a fejemben. ;)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14032) !Overdose! válasza Mezcal (#14031) üzenetére


!Overdose!
őstag

Jó a memóriád, ha meg tudod jegyezni, hogy DC-nek hány technikai meghibásodása volt pályafutása során! :Y

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#14033) Mezcal válasza !Overdose! (#14032) üzenetére


Mezcal
addikt

Arra van egy statisztikám...számolni nem tudok. :DD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14034) shev7 válasza !Overdose! (#14027) üzenetére


shev7
veterán

miert, mi alapjan kene? a tenyek makacs dolgok tudnak lenni...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#14035) gV válasza Mezcal (#14030) üzenetére


gV
őstag

Maradjunk a tényeknél

eddig olvastam el a hszed, én végig feltételezésekről beszéltem ha nem tünt volna fel

leszámitva azt h sztem reális az h az autókat nem csak a motor erő szerint rangsoroljuk az inkább a te hiedelmed

[ Szerkesztve ]

(#14036) hunnylander


hunnylander
őstag

Én már kiosztanék egy-két temp ban-t, :D olyan indoklással amiért én is kaptam a múltkor Motion-nal egyetemben. Bocsi Motion, hogy belevittelek, sajnálom. :R

www.HunnyF1.com

(#14037) PazsitZ


PazsitZ
addikt

A5 Szubjektív - Bahreini Görbe Tükör
...van három versenyző, akik fejmagasan kiemelkednek az első ránézésre homogénnek tűnő középmezőnyből...Jarno Trulli, Nico Rosberg és Mark Webber ...Ha egy pillanatra át tudunk nézni a három élcsapat versenyzőinek képernyőt betöltő feje felett, látni fogjuk, hogy a középmezőnyben - egy leheletnyivel alacsonyabb technikai szinten ugyan -, de az egyéni teljesítmény szempontjából éppolyan kiélezett küzdelem zajlik, mint Kimi Räikkönen, Felipe Massa, Heikki Kovalainen és Lewis Hamilton között.

Még egy-két futam után teljes mértékben elismerem a toyota réges-rég várt feléledését. [link]

Bárhogy is van, kétségtelen, hogy Heikki egyelőre többet mutat Hamiltonnal szemben, mint sokan várták.
Engem nem lep meg, sejtettem, hogy a mekiben Kova fog azért villantani. Kíváncsian várom a továbbiakban mi lesz a kettejük "csatájával".

[ Módosította: Pompi ]

- http://pazsitz.hu -

(#14038) Peat;) válasza PazsitZ (#14037) üzenetére


Peat;)
veterán

Egy mekiben bármely pilóta tudna villantani a mai mezőnyből. Gondolom úgy értetted, hogy Hamilton "kárára" villant, úgy én nem vártam és meg is lepett a dolog(az a tavalyi reanult ennyire nem volt vacak mint idén de azzal nem sokat mutatt az év első felében a finn). Meglepő hogy Hamilton hibázgat, tavaly Alonso miatt szerintem nagyobb nyomást kellett kezelnie, erre idén kezd úgy mint tavaly az várható lett volna tőle.

(#14039) JJános válasza PazsitZ (#14037) üzenetére


JJános
addikt

Nem lebecsülni akarom Kovát, de Hami jobban fog teljesíteni, jobban kell hogy teljesítsen.

A tavalyi évben Hamiról nem gondolták, hogy mit is fog nyújtani, és ez sokkolta Lonzit is, de ez Kovával nem fog megismétlődni.

Ha igen, akkor Haminak ebben az évben komoly pechszériája lesz, mert amikor versenyben volt Hami, nem volt kétségem, hogy sokkal gyorsabb.

Szvsz.

2007-05-06 óta itt!

(#14040) PazsitZ válasza Peat;) (#14038) üzenetére


PazsitZ
addikt

Igen azt a részt úgy értettem. :K
Tavaly talán azért nem volt rajta akkora nyomás, mert ha Lonzi verte volna, akkor sincs semmi, hisz 2szeres VB-től kapott volna ki. Senki nem rótta volna fel neki.
Idén viszont Kovával szemben -tavalyi teljesítménye által- neki "kellene lennie az 1. számú pilótának/elvárható lenne". Persze ha megnézzük Kova se gyenge, meg még ki tudja mi lesz a továbbiakban...
De lényegében idén már presztizskérdésnek fogható fel, hogy megverje Kovát szvsz.

(#14039) JJános : "jobban kell hogy teljesítsen." Erről beszélek, már elvárják tőle. :)
"de ez Kovával nem fog megismétlődni." Meglátjuk, meglátjuk... :U

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#14041) 30z.Samu válasza PazsitZ (#14040) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Meglátjuk, meglátjuk... :U"

Bizony! Kova ügyes pilóta, időmérőedzésen is odaverte Hamiltont Ausztráliában, én bízom a sikerében. :R

Sic Parvis Magna

(#14042) proof88 válasza Peat;) (#14038) üzenetére


proof88
addikt

Egy mekiben bármely pilóta tudna villantani a mai mezőnyből. - de pont az a lényeg, hogy nem, mert nem csak a kocsinak kell jónak lennie, de a pilótának is; hiába vannak a mai mezőnyben tehetséges pilóták, néhánynak azért még csínján kéne bánni a kocsival, ezalatt azt értem, hogy Massa és Rai is tud hibázni a Ferrarival, csak egyikük akár többször is.

(#14043) hunnylander válasza 30z.Samu (#14041) üzenetére


hunnylander
őstag

Azért indult Hamilton a pole-ból.

Hamilton is ügyes pilóta. Ha megnézed minden pilótának vannak rossz versenyei, bakijai és mindegyiket éri szerencsétlenség önhibáján kívül is. Megtippelem, hogy Kovának is lesz még.

Egyelőre Kova versenytempója még elég gyengécske. Egy szorgos hangya, akit eddig még elkerültek a 'kiszámíthatatlanság hangyászsünei'. :D

www.HunnyF1.com

(#14044) 30z.Samu válasza hunnylander (#14043) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, hogy ügyes Hamilton, nem is állítottam az ellenkezőjét! Kovának is lesznek bakik, ez is tuti. Kíváncsi leszek az év végi mérlegre majd a Merci háza táján. :DD
Massa pedig végre mutatott valamit! (Bár "csupán" annyi dolga volt, hogy tartsa az előnyt) :)

Sic Parvis Magna

(#14045) lenox válasza Jofi81 (#13997) üzenetére


lenox
veterán

Sztem F1-ben az a sztar, aki nem beadja a lovet, hogy szerepeljen, hanem kiveszi. Ugyhogy Zsoti nem volt sztar. Lehetett volna, de nem jott ossze...

(#14046) Mezcal


Mezcal
addikt

Most a Raikkönen az ügyeletes sztár, akiér a legtöbb tini rajong. Neki van a legnagyobb divatdrukkerei is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14047) proof88


proof88
addikt

Én a Forma1 légköréért rajongok, a pilóták együtt jók, ahogy vannak, csak legyen már egy full-végig izgalmas verseny! :D

(#14048) soulcube


soulcube
aktív tag

Azért ennyire nem rossz ez a második hely... [link]

(#14049) 30z.Samu válasza soulcube (#14048) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát nem, de Ő nyílván nyerni akart. Vagy most Massát tesztelték hogy mire képes, ha nincs előtte senki. ;]

Sic Parvis Magna

(#14050) gV válasza soulcube (#14048) üzenetére


gV
őstag

ez még egy korábbi kép [link]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.