Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) snecy


snecy
senior tag

Pár komoly kérdés, töltsétek ki :P :P

PitPass F1 Survey

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4002) venember83 válasza snecy (#4001) üzenetére


venember83
nagyúr

Megvan ;) Eredmenyeket itt se fogunk latni? :O Igazan erdekes lenne latni mit valaszoltak az emberek...

[ Szerkesztve ]

(#4003) snecy válasza venember83 (#4002) üzenetére


snecy
senior tag

Látod ez jó kérdés.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4004) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Ferraris jó éjt mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#4005) Ricardo


Ricardo
félisten

Négy ok, amiért Raikkönen lesz a bajnok

Érdekes okfejtés. Erre akkor van esély, ha Hamilton autójával történik valami. :U

(#4006) Janoska26 válasza Ricardo (#4005) üzenetére


Janoska26
addikt

Sajna erre kicsi az esély, de bármi lehetséges úgyhogy bizakodva várom mindenképp az utolsó futamot, de valószínűleg mindenképpen az egyik legizgalmasabb lesz, főleg azért, mert Kimi mindent be fog vetni és nem fogja kímélni a piros rettenetest :DD

(#4007) venember83 válasza Janoska26 (#4006) üzenetére


venember83
nagyúr

"piros rettenetes" :DDD

(#4008) Janoska26 válasza venember83 (#4007) üzenetére


Janoska26
addikt

Igazad van elírtam, a Veresrettenetes jobban hangzott volna, no sebaj, hajrá Kimi, Hajrá Massa, Ti nyeritek a világbajnokságot ma :F ez majd a versenynapján lesz esedékes, de más rímet ilyen hirtelen sajna nem tudtam faragni :))

(#4009) Ricardo válasza Janoska26 (#4008) üzenetére


Ricardo
félisten

Tessék "Nyerünk ma, s bár nem könnyen, de bajnok lesz a Raikkönen" :D

(#4010) venember83 válasza Ricardo (#4009) üzenetére


venember83
nagyúr

:C

Rim-topikka degradaljatok itt az f1-topikot, ejnye :))

(#4011) JJános válasza venember83 (#4010) üzenetére


JJános
addikt

Nyerni fog a Ferrári,
Erőből, s ez nem mázli!

2007-05-06 óta itt!

(#4012) bdav válasza JJános (#4011) üzenetére


bdav
őstag

még jó hogy ez nem így van :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#4013) snecy


snecy
senior tag

Huhúú, micsoda átigazolási pletykák... ;]

Alonso -> 3 évre Renault (?)
Sato -> Tárgyal a Williamssel (?)
Kovalainen/Glock -> Toyota 2008 (?)
Ralf Schumák -> Az ING terjeszkedni akar a német piacon, így a Renault szeretne egy német versenyzőt..de ez már nagyon valószínűtlen.

A Prodrive meg szív a Concorde Agreementtel, úgyhogy lehet a debütálás átcsúszik 09-re.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4014) snecy


snecy
senior tag

BMW F1 Team kerékcsere játék, ha gyors vagy, mehetsz ingyen a 2008-as maláj nagydíjra :D

Link

13secnél jobbat eddig nem sikerült.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4015) hunnylander válasza snecy (#4013) üzenetére


hunnylander
őstag

A Prodrive-ot sajnálnám, ha nem tudna indulni. Szerintem nem sereghajtók lennének. Pont ezért, áskálódnak is ellenük. Egy erős McLaren 2 vagy Ferrari 2 jót tenne az F1-nek. :D

www.HunnyF1.com

(#4016) snecy válasza hunnylander (#4015) üzenetére


snecy
senior tag

Lehet hogy a Mclaren azért nem ment bele ebbe a kasztnivásárlós mókába, mert félnek attól netán megismétlődhet az ami idén a Hondával és az Agurival? :F

[ Szerkesztve ]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4017) EQMontoya válasza snecy (#4014) üzenetére


EQMontoya
veterán

11.22

Same rules apply!

(#4018) venember83 válasza snecy (#4014) üzenetére


venember83
nagyúr

12.30 :DDD -> EQMontoya -> :O

De nem tudom hogyan mennek 9mp koruli tempot egyesek...

Prodrivenak nagyon orulnek szemely szerint, foleg ha kapna kis subarus segitseget... Dave Richards szimpatikus ember s mar bizonyitotta parszor, h erti a dolgat.

[ Szerkesztve ]

(#4019) EQMontoya válasza venember83 (#4018) üzenetére


EQMontoya
veterán

11.08ig sikerült lemennem.

Same rules apply!

(#4020) venember83 válasza EQMontoya (#4019) üzenetére


venember83
nagyúr

11.61 a legjobb, biztos az eger a hibas... back to work...

snecy: viszont sz@rbol nem lehet varat epiteni, semmi tapasztalatuk sincs mit tehetnek? Nem fognak beleugrani mint Toyotaek, nezd meg ennyi ev elteltevel hol vannak, ugyanott! S nekik azert volt/van koltsegvetesuk...

[ Szerkesztve ]

(#4021) hunnylander válasza snecy (#4016) üzenetére


hunnylander
őstag

A legújabb hírek szerint a Meki még mindig akarja, a Concorde Agreement miatt van a huza-vona, és a késlekedés. Az meg függ a többi csapattól, az FIA-tól és a FOM-tól is.

Szerintem a Meki nem járna úgy, mint a Honda, mégha 100%-ig ugyanazt adják a Prodrive-nak, akkor sem. A kasztni 'menedzselése' is rengeteget számít, a több és jobb szakember tudása (és a $$$) ki szokott ütközni.

A Honda az új, de hibásan 'inicializált' szélcsatornájával, teljesen eltervezte az idei autóját, én ezt olvastam róluk. Szóval az autót 'hibás' adatok alapján tervezték, és ezzel tönkre vágták az egész évüket. Aguri-ék meg az előző évi kasztnival nem kaptak ilyen hibákat.

www.HunnyF1.com

(#4022) snecy válasza venember83 (#4018) üzenetére


snecy
senior tag

Én is örülnék, ugyanakkor csalódott is vagyok hogy biztos anyagi hátterük ellenére a kasztnivásárlás mellett döntenek, aminek mindig meglesznek a viszontagságai, másrészt teljesítményileg is beleütközhetnek a saját korlátaikba, amin a B csapat szindrómának köszhetően nem is nagyon lehet túllépni. Ha túl jó vagy, az már az anyacsapat érdeke ellen lehet..
Nagyon nem vagyok egyébként a kasztni/motor/váltó vásárolgatásoknak a híve..

[ Szerkesztve ]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4023) Peat;) válasza snecy (#4022) üzenetére


Peat;)
veterán

"Nagyon nem vagyok egyébként a kasztni/motor/váltó vásárolgatásoknak a híve.."

én sem, jövőre lehet hogy utoljára látjuk a williams és spyker(új neve nemtom mi lesz) csapatot, mindezt úgy hogy a williamsnek a költségvetése minden csak nem szerény valószínű jóval több mint ami a prodrivenak lesz...a pályán mégis előttük lesznek valszeg ha mclaren autót vesznek..de ezt már múltkor is leírtam és érdekes módon ez a kurva nagy unfair móka szinte senkit nem érdekel, szerintem meg felháborító ahogy kivégzik a nem gyári de önálló csapatokat :F

[ Szerkesztve ]

(#4024) hunnylander válasza Peat;) (#4023) üzenetére


hunnylander
őstag

A Williams a motorváltás miatt esett vissza. Az idei kasztni még csak úgy volt 'összebarkácsolva' az új márkájú motorral. Nagy a fogadkozás a jövő évi autó feljavulására. :)

www.HunnyF1.com

(#4025) snecy válasza hunnylander (#4024) üzenetére


snecy
senior tag

Hát igen, nem volt ám rossz az a tavalyi Cosworth...csak nem bírta végig a versenyeket. Webber két dobogós helytől esett el, Ausztrália, Monaco, meg egy 4. helytől Hockenheimben ami már helyből 15 pont nagyságrendileg. :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4026) attisx


attisx
addikt

LOL Az Indexen még mindig a McLaren vezeti a konstruktőri pontversenyt... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4027) venember83 válasza attisx (#4026) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd cikk is lesz rola, h megnyertek :DDD Vagy arrol, h elcsaltak toluk, vagy ilyesmi. Index...

(#4028) Motion_Blur válasza bdav (#4012) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mármint mi nincs így? :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4029) D.Orion válasza snecy (#4014) üzenetére


D.Orion
veterán

Vá ezt kipróbálom :) Regelni kell ha jól látom? Asszem visszaveszem öcsémtől egy kicsit az egeret meg az egérpadot, ha az kell majd hozzá :DD

Ricardo: Ha Kimi innen megnyeri a vb-t, akkor én leszek a legboldogabb ember a földön. Egyébként furcsa módon az is Kimi mellett szól, hogy a Merci még idén nem romlott el. A sorsnak nagyon rejtélyes humora van. ;)
"Ami el tud romlani, az el is romlik"

[ Szerkesztve ]

(#4030) venember83 válasza D.Orion (#4029) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kell regelni, lehet csak ugy siman probalkozni. Majd ha sikerul 9mp-es idoket produkalni, akkor erdemes regisztralni.

(#4031) hunnylander válasza venember83 (#4030) üzenetére


hunnylander
őstag

Közelében nem vagyok valami tisztességes időnek. :B

www.HunnyF1.com

(#4032) D.Orion válasza venember83 (#4030) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszi. Hát nem egyszerű 12 alá menni :D

(#4033) bnss válasza venember83 (#4027) üzenetére


bnss
veterán

Arra kíváncsi lennék... Az év poénja lenne, kb. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4034) bdav válasza Motion_Blur (#4028) üzenetére


bdav
őstag

Az hogy Raikkonnen erőből képes lenne megnyerni a vb-t. Neki szerencse kell hozzá.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#4035) venember83 válasza bdav (#4034) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, neki a szokasos pech-jet kene otthon hagynia. ;)

(#4036) hunnylander válasza venember83 (#4035) üzenetére


hunnylander
őstag

Azt magánál hordja, sőt a Mekitől átvitte a Ferkához. :DDD

www.HunnyF1.com

(#4037) bdav válasza venember83 (#4035) üzenetére


bdav
őstag

hát most annál is több kell... kb. hogy Hamilton ÉS Alonso is megkapja Kimi pechjét.
úgyhogy viszonylag nyugodtan várom a döntőt, mert valszeg Mekis vb cím lesz végre...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#4038) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Spanyol lapértesülések szerint Fernando Alonso már a két héttel ezelőtt megrendezett Japán Nagydíjon aláírta három évre szóló szerződését a Renault-val

"A spanyol versenyző eredeti terve az volt, hogy csak egy évre ír alá a Renault-hoz, majd miután lejár Felipe Massa szerződése a Ferrarival, 2009-től az olaszoknál folytatja pályafutását."

:Y :DD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4039) venember83 válasza Motion_Blur (#4038) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, de lehet bejon a peugeot valami dizel autoval es akkor azzal fog menni. A kettonek (marmint elobb emlitettnek s a peugeot-snak) kb ugyanannyi a valoszinusege. :)) Lehet elment Maranelloba, aztan ott felvilagositottak, hogy csak vendegkent fogadjak :DDD Igy inkabb 3 evre ir ala, biztos ami biztos.

Fisichella visszavonul? Pedig olyan stabilan s megbizhatoan versenyzik... :(

[ Szerkesztve ]

(#4040) Motion_Blur válasza venember83 (#4039) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A Renault-s szerződésnek szerintem simán van esélye ;)

Fizi re: stabilan van a béka segge alatt, Alonso csicskásának tökéletes volt, de kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4041) venember83 válasza Motion_Blur (#4040) üzenetére


venember83
nagyúr

Csicska enyhen eros kifejezes szvsz, hogy -Mike- szavait idezzem szeretnel te fele olyan jol vezetni :DDD

Viszont, vajon nincs egy kis felsz Alonsoban, hogy megint egy ujonc (Kovalainen is viszonylag annak szamit) melle fog beulni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#4042) wildrain válasza venember83 (#4041) üzenetére


wildrain
addikt

A Renaultnál elintézik, hogy egy pilóta se legyen gyorsabb Alonsonál. Emlékszünk még Trullira... :)

(#4043) JJános válasza Motion_Blur (#4038) üzenetére


JJános
addikt

Nagy kiváncsi leszek.

Aztán meglátjuk, hogy Kovával hogy jön ki. Húúúúúúúúúzóóóóóóós!

Azt ha ilyen lesz a Renault, hogy fog nyerni?

Sok kérdés van.

2007-05-06 óta itt!

(#4044) manutdzoli válasza Motion_Blur (#4038) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Már csak az a kérdés ki megy hamilton mellé.
2009-ben alonso a ferrarinál? :W Nem nagyon szeretném. :(

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#4045) manutdzoli válasza JJános (#4043) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Na arra én is kíváncsi vagyok,hogy jövőre ha ismét gyenge lesz a renault mit csinál alonso.Furcsa lesz néha a középmezőnyben látni.Állítólag 2009-ben a ferrarihoz megy,szóval azt az egy évet kibírja a renaultnál.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#4046) venember83 válasza manutdzoli (#4044) üzenetére


venember83
nagyúr

Viszont ha Alonso nem akar igazabol 3 evig a Renaultnal maradni akkor mi lesz? 1 ev utan ha megunja s elkezd hisztizni, h nem akarjak, h vb legyen... Akkor? Nem mintha lenne a kis ugyes Fernandonak sok valasztasa...

(#4047) manutdzoli válasza venember83 (#4046) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Akkor sajna el kell fogadnunk hogy a ferrari le akarja igazolni,és le is fogja.Csak nem akarom hogy egy ilyen hisztis,nagyképű pilóta legyen az olaszoknál.Ott is csak balhézna.
Ha ne adj isten a ferrarihoz megy,kiderül melyik a jobb pilóta:kimi vagy alonso.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#4048) venember83 válasza manutdzoli (#4047) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem erre gondoltam, ezt a lehetoseget kizarom startbol ;]

Arra gondolok, hogy hogyan rug fel egy ervenyben levo szerzodest? Vagy hogyan fog ott versenyezni ha nem tudja felrugni a szerzodest, meg egyaltalan kepes lesz-e versenyezni ebben a helyzetben, ha ilyen konnyen kiborul?

(#4049) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Vajon igaz-e?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4050) #96302336 válasza bolondember (#4049) üzenetére


#96302336
törölt tag

Hát...nagy a nyomás a Merciseken, lehet, hogy oda is jutott :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.