Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49701) !Overdose! válasza zolynet (#49699) üzenetére


!Overdose!
őstag

Hülyeség. Nem a leggyorsabb körre játszik, hanem ilyen jó opciós gumin, üres térben.

7Heads Drago: Hogy elrontják a taktikát az egy dolog, de verseny után, miért nem látják, hogy a következő futamon nem így kéne?

Integra: :C

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49702) Integra


Integra
titán

na kérem, barri eddig minden parancsot teljesített, vajon mikor az utolsó körben beszól neki brawn, hogy akkor most ereszd el buttont, mint ez történt anno ausztriában sumival.. :DDD
rutinja már mindkettőnek van ebben:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49703) zolynet válasza !Overdose! (#49701) üzenetére


zolynet
addikt

persze nem arra jászik

Integra: már vártunk egy szarkasztikust, és meg is jött ;]

mod: végre észrevették Roseberg-et is :D

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#49704) !Overdose! válasza 7Heads Drago (#49700) üzenetére


!Overdose!
őstag

Most viszont vagy ennyi volt ebben a gumiban vagy elvette, hogy óvja a motort. Nagyon belassult.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49705) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

De most tényleg: Glock mit csinál a végén?
1:38,992
Eddig hol volt?
Mindjárt jön a leggyorsabb kör is: 1:38,683
Ja láttom már miért: 3 kereket cseréltek neki.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49706) !Overdose! válasza 7Heads Drago (#49705) üzenetére


!Overdose!
őstag

1:38.683

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49707) !Overdose!


!Overdose!
őstag

[link]

Nem kis pénzt nyertem! :C

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49708) LOTR válasza !Overdose! (#49707) üzenetére


LOTR
addikt

Kimi :R
Bari :R - ezt már megérdemelte

valóban meg is tetted, vagy csak tippelés volt?

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#49709) 7Heads Drago válasza !Overdose! (#49707) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Remélem 1:1000 téttel és legalább 20 rúgót tettél rá.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49710) hossszú


hossszú
őstag

Nem nagyon csipázom Barikát de most el kell ismerni szépen ment :C

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#49711) Integra


Integra
titán

na, már megint bőgőmasina...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49712) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Jól jön még az öreg a háznál! :K

Alister from Hell

(#49713) R válasza Ijk (#49698) üzenetére


R
aktív tag

mi az a zsidócsillag a sisakján?

(#49714) blazsey2


blazsey2
senior tag

A mások által lesajnált Kimi harmadik :C Már előre látom ahogy Bari sírni fog :D

PSN ID:blazseydr

(#49715) laci666


laci666
senior tag

Szép volt Rubens :R :C

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#49716) zolynet


zolynet
addikt

Valencia 2009

Life is too short to stay stock!

(#49717) 7Heads Drago válasza LOTR (#49708) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hami sem hibázott.
A szerelők szúrtak ki vele rendesen.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49718) Jofi81


Jofi81
őstag

Számolta valaki, hogy hányszor használta Palik azt a szót, hogy digitális?

(#49719) Nimrod válasza Jofi81 (#49718) üzenetére


Nimrod
addikt

Ki az a Palik? :U

(#49720) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Great! :D

Gratula Barinak!
Idén ő az 5. futamgyőztes. :)

Kimi is jót ment 6 - > 3. Jó lenne, ha ő is nyerne egyet az idén is. :U

(#49721) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Mindenesetre a Ferrári most nagy gondba lehet, hogy a következő versenyre kit ültessen a másik autóba Badoer helyett, mert ezt az égést még egyszer nem engedheti meg magának.

Alister from Hell

(#49722) zolynet válasza SzalaiG (#49720) üzenetére


zolynet
addikt

Kimi hozta a formáját, nem locsolta feleslegesen szét a cefrét, rögtön adott a szájára egy puszit. :DDD

Life is too short to stay stock!

(#49723) SzalaiG válasza R (#49713) üzenetére


SzalaiG
addikt

??? :F

(#49724) hossszú válasza Alastair' (#49721) üzenetére


hossszú
őstag

Veszélyben forog a konstrüktőri 3. hely is. :U

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#49725) andy83


andy83
aktív tag

Barrichello jól ment! Grat neki! :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#49726) Nimrod válasza Alastair' (#49721) üzenetére


Nimrod
addikt

Coulthard már nagyon jelentkezett ott a hátsó sorban. :))

(#49727) LOTR válasza 7Heads Drago (#49717) üzenetére


LOTR
addikt

igazából csak Kimit akartam beírni, de aztán rájöttem Barit is odaírom, Hamit talán akkor írtam volna be, ha interlagosban tavaly 6mp-cel később ért volna célba ;]

One Ring to rule them all

(#49728) Jadro


Jadro
veterán

Barrinak gratula, jól tette a dolgát. (Ettől még nem szeretem. :) ) Haminak most elcseszte a csapat, pedig ő is nagyon megérdemelte volna.

Badoer-nak köszönjük a kellemes perceket. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#49729) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Azért az nagy baj, hogy a versenyen gyakorlatilag nem volt előzés a pályán. :(

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#49730) Gyusz


Gyusz
őstag

Jó unalmas futam volt. A rendezők fáziskésésben lehettek, mert későn, vagy egyáltalán nem mutatták az érdekesebb történéseket. A Red Bull nem tudom mit csinált megint és a Brawn is inkább csak Barrichello-val volt formában. Remélem egyre szorosabb lesz a pontállás, bár a Red Bullnak nagyon kapaszkodnia kéne. Kimi hozta a dobogót, bár nem hittem volna, hogy Kovalainen elé tud kerülni, igaz nem is láttam, hogy mikor hagyta le, mert a futam első fele után már csak a végét néztem meg.

(#49731) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a Badoer akkora vicc nem tudom ki találta ki hogy ö helyettesítse Massat. De nagyon gáz, csak égeti magát a ferrari vele.

(#49732) Barthezz2 válasza zolynet (#49722) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De most Hamilton kezdte :D

Gratula Barinak :R jól ment, és megérdemelte már végre. A következő futamra meg már jó lenne Kimit látni az élen. :K Emlegetett valami fejlesztéseket, arról tud valaki valamit?
Badoer helyett meg tegyenek be akárki mást, de ez nagy szégyen volt :(

Everybody lies.

(#49733) attisx


attisx
addikt

A futamról röviden:

- Rubens, Lewis :C

- McLaren szerelők :W

- Kova, Button :U

- Red Bull :F

Egyébként meg, nem hittem volna, hogy valaha ilyet mondok/ írok, de nagyon remélem, hogy Bari végül behúzza a VB-t.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#49734) stvnppp


stvnppp
senior tag

Azért mi sokat szidták Barrichellot, de ma alkotott, amikor kellett. És mikor kiszállt, egyből a sisakjára mutatott. Emberileg is nagyon ott volt.

Hamiltonnak meg big respect, ahogy kezelte a helyzetet. Világbajnokhoz méltó volt.

(#49735) puttputt válasza attisx (#49733) üzenetére


puttputt
őstag

Hasonlóan vagyok vele... sosem kedveltem igazán Barichellot, de túl sok sansza már nem lesz VB címre..., eddig meg amolyan "szolgai szerepet öltött", talán, az előzmények miatt is kijárna neki ez a végére...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49736) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Palik mi fikákat vert Gyuszkó vitézre öröm volt hallgatni! :DD
Gratula Barrichellonak felajánlotta a győzelmét Massának pedig nem is ő volt a hibás!
Nagyot nőtt ezzel a szemembe! :R

(#49737) !Overdose!


!Overdose!
őstag

A kihegyezett stratégia okozta Hamilton boxutcai bakiját

"A szerelők tudták, hogy valaki be fog jönni a boxba (a 37. körben), de azt nem, hogy Heikki vagy Lewis lesz az"

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49738) attisx válasza Misi 007 (#49736) üzenetére


attisx
addikt

Hát ja, hozták a szokásos formájukat.

Legalább Gyulám elolvashatná a friss híreket a műsor előtt. Most is löki a sok hülyeséget, hogy Spában már az RB is berakja a KERS-t, mikor a csapat már tegnap cáfolta ezt a híresztelést...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#49739) JJános


JJános
addikt

Gratlálok Barika! Vettel kiesése után neki drukkoltam. :B
Gratula Hami, Kimi!

McLaren szerelői egyes alá. Nem gratulálok.

A pont Overdose-nél!

2007-05-06 óta itt!

(#49740) Misi 007 válasza attisx (#49738) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Jaja azon én is röhögtem! :DD
Meg azon is hogy azt mondták "nem láthattuk" mikor elengedte Button Webbert...
A hátsó szárnyra néző kamerából simán lehetett látni hogy a célegyenesre ráfordulva engedte el Webbert...
Vannak hülyeségeik de még mindig jobbak mint annó az m1-en Mezei Danika aki a futamok számát se tudta meg a levezető kört sose tudta megkülönböztetni a gyors körtől... :W

(#49741) Barthezz2 válasza puttputt (#49735) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Csatlakozom. Nagyon megérdemelné már a VB-t, és remélem idén összejön neki.
Mondjuk nekem sosem volt bajom vele. Már a Ferrarinál is szurkoltam neki, és nagyon sajnáltam, hogy a Hondával sehol nem lehetett..
Talán idén :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#49742) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Badoer megtarthatja a helyét, mondják a Ferrarinál

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49743) ToBeY válasza !Overdose! (#49742) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Remek....Biztos fantasztikus teljesítménye miatt :U

(#49744) válasza !Overdose! (#49742) üzenetére



addikt

Háát, ha Badoer egy fiatal, bombázó csajszika lenne, akkor lennének ötleteim minek köszönheti ezt.... így viszont passz.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#49745) #70869248


#70869248
törölt tag

érdekes futam volt, Kovalainen nem sokat tehetett, Rubinho megverte versenyben, Kimi-vel szemben meg a csapat rontott be neki is mint Hamilton-nak...ezzel együtt ez Rubinho futama volt, grat neki.
Kimi tempója sem volt rossz, Hamilton-nál viszont csak szőrén volt ott az erő, érdekes ez a kisérletezés az autóval. Mindenesetre erősen ment, de Rubinho-val szemben ez a tempó ha egy kicsivel is de nem volt elég.
De azért erősek lesznek Spa-ban is.

Badoer...háát végül is ismeretlen autó-ismeretlen pálya...döbbenetes kihagyás a versenyrutinból, sztem ahoz képest nem volt teljesen elveszett közel 1 mp-re megközelítette Kimi tempóját ami ahoz képest mennyire leesett a kanyarkombinációkban nem olyan rossz. Na távolról sem acélos, de Spa-t még azért meg kellene nézni, nagy kár hogy most nagyon sok negatív véleményezést kap :(
Spa után viszont azonnal váltani kell ha nem javul nagyot futamra...és nem tesztversenyző kell, hanem fiatal...Hulkenberg nem olyan rossz választás, bár még neki is korai kicsit mint Grosjean-nak...de be kell vágni a vízbe, nem lesz rossz.
Grosjean leggyorsabb köre pariban volt Alonso legygyorsabb körével..minimálisan még gyorsabb is volt. Ez kicsit meglepő volt.
De Glock leggyorsabb köre, egyben a verseny leggyorsabb köre honnan került elő...? :D
ez is meglepő :)

[ Szerkesztve ]

(#49746) JJános válasza !Overdose! (#49742) üzenetére


JJános
addikt

Luka Badoer nagyon gyenge teljesítményt mutatott. Miért kellett lehúzódnia még a boxutcába is? Nagyon gáz. El is keresztelem. Legyen mától Lüke Balfék.

2007-05-06 óta itt!

(#49747) eXodus válasza (#49744) üzenetére


eXodus
őstag

Nem tudom h egy tesztpilóta, amikor tesztelhetett mekkkora infóval/beállítással/fejlesztési irányal tudta segítani a csapot, de nem lehet h most Badoer "csak" tesztel és esze ágában sincs versenyezni? Jó lenne tudni h egy tesztpilóta mivel tud többet mint egy normál versenyző, elvégre badoer már régóta Ferrarinál van...

JJános: Szerintem boxban megcsúszott és így helyet hagyott...

[ Szerkesztve ]

(#49748) #70869248 válasza eXodus (#49747) üzenetére


#70869248
törölt tag

ahoz hogy tesztelhessen is gyorsan kell menni...ha azt nézzük Hamilton is tesztelte ezt a McLaren-t.
De az egymásra vetített képek azt mutatták hogy Badoer még nem találja magát a pályán...ami egyébként nem akkora csoda, tavaly még mindenki keresgélte a jó íveket.
Eleve nem túl szerencsés sztem tesztelési munkát rábízni amikor idén még nem tesztelte ezt az autót illetve nem ismeri a pályát (MS detto).

Sztem ez a nyers valóság, Badoer nehezen birkózott meg az első versenyével.
De azért a verseny vége felé futott leggyorsabb körével már lenyomta a Torro-kat, és 1.3mp közelre került Kimi leggyorsabb köréhez.
...és bár Spa-t Kimi kifejezetten bírja, ott már Badoer is közelebb lesz számolhatóan. ..ha hagyják bentmaradni a Ferrari-ban akkor ott már 1mp-n belül kerülhet szvsz.

(#49749) válasza #70869248 (#49748) üzenetére



addikt

De mi ez? Hurrá, Spaban akár 1mpen belülre is kerülhet, halleluja.
lófasz

Emberileg meg lehet érteni Badoert, az ő szemszögéből nézve még lehet, hogy nagy dolgot is visz véghez. De a csapatnak/nekünk nem Badoer szemszögéből kell nézni a dolgokat, hanem a sajátunkból. Ha 6-7 versenyre keresünk egy beugrót, akkor nem szerencsés olyat választani, akinek 3 verseny csak arra kell, hogy belerázódjon és várhatóan még azután is csak középszerű lesz.
Főleg, amikor valószínűleg tucatnyian vannak olyanok, akik már az első versenyükön pár tizeden belül lennének. És az ő szemszögükből ők is ugyanúgy megérdemelnének egy lehetőséget. Sőt, lehet, hogy nekik még hasznosabb is lenne.

szerk: egyébként nem tudom elképzelni, hogy Badoer ezt élvezte. Én a helyében borzasztó kellemetlenül éreztem volna magam az egész hétvégén és tuti nem hiányozna még egy ilyen élmény egy hét múlva.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#49750) eXodus válasza #70869248 (#49748) üzenetére


eXodus
őstag

Meglátjuk. De ha köv versenyeken Kimi élmezőnyben lesz és Badoer közép/vége mezőny, és hagyják "versenyezni", akkro valószínűleg nem a két szép szeméért maradhat benn. Ezen kívűl még mindig nem tudjuk menyni adatot tud szolgáltatni. Ha többet mint kimi+massa együtt, akkor leeht h nem rossz elképzelés.
Teszteléshez minek kell gyorsnak lenni? Amikor még tesztelehttek pénteken t.pilóták akkor is mindig elverték saját csaptn bellül a versenyők őket...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.