Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49451) Jarod1


Jarod1
addikt

HMM, 1 Button győzelemre tippelek, Esetleg Barichello, Meleg lesz SZvSZ.

[ Szerkesztve ]

(#49452) AMD Power


AMD Power
titán

Lewis újra nyerni fog a hétvégén. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49453) AMD Power


AMD Power
titán

Négy csapat állt ki a Renault mellett

Red Bull, a McLaren, a Ferrari és a Toyota

Köszönjük!! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49454) hunnylander válasza Nowhereman (#49450) üzenetére


hunnylander
őstag

Az újságírók már csak ilyenek. Szeretnek akasztani, jelzőket vagy a hír alanyát.

www.HunnyF1.com

(#49455) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Jó lenne harcos versenyt látni ezen a hétvégén .Tökmindegy ki és kik csak legyen már valami csata .Harcot akarok máskülönben megint bealszom .

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#49456) #70869248 válasza Dízeles (#49455) üzenetére


#70869248
törölt tag

Jaj nehogy elaludjál véletlenül..:D
Vagy csak rázzanak fel ha valami esemény történik, de szvsz a legjobb ha csak az összefoglalót nézed..
Aludtam már el én is motorversenyen, ami pedig mindenek felett áll nálam :) ...de csak magamra voltam piszok mérges. Max eseménytelen a futam.

(#49457) [CS]Blade2 válasza Dízeles (#49455) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ha megnézed a tavalyi végeredményt, szinte az időmérőn elért helyezéseken értek be, innentől nem hiszem hogy lesz csata az első helyekért.

Időmérő:___________Verseny:
1. Massa___________1.Massa
2. Hamilton_________2.Hamilton
3. Kubica___________3.Kubica
4. Räikkönen________motorhiba
5. Kova____________4. Kova
6. Vettel____________5.Trulli
7. Trulli_____________6. Vettel
8. Heidfeld__________7.Glock
9. Rosberg_________8.Rosberg

(#49458) JJános


JJános
addikt

[link]

Kovalainennek lejárt a szerződése. Remélem kiteszik.

2007-05-06 óta itt!

(#49459) AMD Power válasza JJános (#49458) üzenetére


AMD Power
titán

Ki is fogják. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49460) JJános válasza AMD Power (#49459) üzenetére


JJános
addikt

Alig várom! Aztán jöhet Hami mellé, egy jó kis pilóta.

2007-05-06 óta itt!

(#49461) AMD Power válasza JJános (#49460) üzenetére


AMD Power
titán

Kit szeretnél mellé? Szerintem egy Rosberg jó lenne!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49462) Dízeles válasza #70869248 (#49456) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Kösz a "biztatást".A monakó-i futam előtt a BBC-nek a felvezető műsora amire emlékszem. Nem értettem de tetszett.Az,hogy valaki mikor és mennyit tankol vagy elveszíti valami alkatrészét nem túl izgi.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#49463) puttputt válasza Dízeles (#49462) üzenetére


puttputt
őstag

Bizony, azt láttam először, mint BBC-streamet és le voltam nyűgözve a "mieink" után.
A kommentátor "benne élt" a futamban, az előzetes meg kifejezetten humorosra, de informatívra is sikeredett egyúttal. Azóta sajnos nem tudtam elkapni azt a gyorssávú adást (Media Player streamelt - BBC); remélem, azért csak lesz még rá lehetőség.
/Persze, nyilván helyzeti előnyben van a csatorna az ismertség és a számukra előnyt szolgáltató jogok miatt, de kétségtelen, kiválóan élnek is amivel és amikor csak lehet, professzionális szinten.../

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49464) Dízeles válasza puttputt (#49463) üzenetére


Dízeles
aktív tag

:K

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#49465) #70869248 válasza JJános (#49458) üzenetére


#70869248
törölt tag

Hacsak nem tud valami nagyot durrantani az idény második felében akkor sztem ki is kell tenni, menjen máshova, vagy ha valóban olyan erős a háttérmunkákban akkor legyen tesztversenyző...ahogy hallom Pedro amugy is eligazol..

(#49466) proof88


proof88
addikt

szerintetek Horvátországban hogy lehet TV-ben nézni az F1-et? olyan jó, hogy most megyünk pont, szombati időmérőt nem látom, vasárnap a futamot megnézném ott... Spa-nál az időmérőt nézném meg, a futamot nem fogom látni... pedig a Spa-s futam kihagyásáért főbelövés jár... :W persze felvételről megnézhetem, csak az már nem olyan... :((

(#49467) hunnylander


hunnylander
őstag

(#49468) JJános válasza #70869248 (#49465) üzenetére


JJános
addikt

Tesztpilótának nem bánom. Rosberg nagyon tetszene.

2007-05-06 óta itt!

(#49469) Dízeles válasza proof88 (#49466) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Hali. Földi sugárzású országos adó :F 1 za veliki nagradu Europe

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#49470) #70869248 válasza JJános (#49468) üzenetére


#70869248
törölt tag

Rosberg sztem is jó választás, mindkettejükre jó hatással lenne. Talán kinőhet belölük egy 'nagy' páros.
Kovalainen-től már igen régóta kivan a púpom, és ez csak fokozódott hogy bár én nem, de a McLaren adott még egy évet és ez az év sem hoz (eddig) semmi örömre okot adó, vagy élvezhető autózást.
Jelenleg szvsz(!) az F1 legizgalmasabb párosa Webber-Vettel...és megmondok kerekbe geccem kiváncsi vagyok hogy Webber-ből mit hoz ki ez a versengés...
Csak lehet már kicsit késő van neki (ne legyen igazam, egyáltalán ne), és valami hasonló összecsapást tudnék elképzelni Hamilton és Rosberg között, hisz alapjában véve jóban vannak, és más bajnokságban már megélték az egymással való küzdelem izgalmát......mégis jó a kapcsolat, szal merem remélni hogy izgalmas de Edwards-Bayliss színvonalon emberi, 'minden héten háború'-t láthatunk majd :)

(#49471) !Overdose! válasza proof88 (#49466) üzenetére


!Overdose!
őstag

Apartmanban, szállodában szokott lenni SAT TV, valamelyik csatornán úgy is közvetítik. Én is néztem már Horvátországban F1-et. Vagy be kell ülni egy kocsmába, ahol van TV, ott jobb esetben úgyis néznék vagy ha nem, akkor megkéred, hogy kapcsolja oda.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49472) hunnylander válasza #70869248 (#49470) üzenetére


hunnylander
őstag

Kekének nem biztos, hogy tetszik az ötlet, a múltkor se tetszett.

Van egy olyan érzésem, hogy Heidfeld is esélyes. Tartozik neki ennyivel a Mercedes, egyszer már majdnem leszerződtették.

Goodwood record

www.HunnyF1.com

(#49473) #70869248 válasza hunnylander (#49472) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nagyon nem válogathat...oké hogy Rosberg-nek van helye az F1-ben, de egy kissé beállt a pályafutása szvsz. ...és hova mehet ha vált? Nincs olyan ajánlat ami felérne a McLaren autójával sztem. Igaz hog a McLaren még mindig rogyadozik, de azért már csak összrogyadoztak egy futamgyőzelmet erőből, ami a Williams-nél a jóval kecsektetőbb szezonkezdet ellenére sem tudtak meglépni.

Szvsz nem nagyon kell Rosberg-nek gondolkodnia ha megkínálja a McLaren, alá kell írjon.
..Heidfeld ssszz én bírom, és nagyon beillene a McLaren összképébe szinte minden szempontból, de izgalmasnak nem tudnám nevezni a párosítást.. :)

(#49474) Misi 007 válasza hunnylander (#49472) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Szerintem Heidfeldet kilőhetjük mert ha akarták volna akkor 2002-be már ő ült volna Hakkinen helyén...
Nagyon meglepődnék ha nem Rosberg ülne be jövőre Kovalainen helyére!

(#49475) JJános válasza Misi 007 (#49474) üzenetére


JJános
addikt

Szerintem Heidfeld sem lenne jó választás. Most, hogy az autó kezd jó lenni, egy jó sofőr kell.

2007-05-06 óta itt!

(#49476) Nowhereman válasza #70869248 (#49470) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szerintem Lajoska is olyan Lonzi kaliberű egomán alkat. Neki a Kova szintű pilóta a maximum, akit meg tud tűrni. Különben Lajoska le nyomná Rosbergsont, és vége is lenne a cimboraságnak...

Webber-Vettel párossal mi lenne? Vettel lesz a villogós, Webber a pontkombájn. Vettel roppant gyors, viszont hibázik(idén 4 önerős kiesés!),a könyökölős szitukban a mezőny egyik leggyengébbe. Ami Massánál sarkítás, mert kevés az igazi bajnokokhoz képest, az Vettelnél kőkemény valóság. Kevés agresszivitás, és rohadtul nem látja, hogy a többi mit csinál. A magyar nagydíjon is a mellette lévő 3 pilóta egy halraj összehangoltságával vonult egymás mellett, Seb meg mintha egyedül lett volna a pályán. És ahogy utána rinyált, hogy Kimi nekiment, abból elég kínos a következtetés: valamit rohadtul nem tanult meg a gokart pályán...

Utánam a kondenzcsik!

(#49477) Nowhereman válasza JJános (#49475) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nick sofőr. De túlontúl inverze Lajoskának.

Lajoska - Nick
---------------------------------------------
Villámgyors - csak gyors
hülyeségrekorder - fejben valszeg a mezőny legerősebbe
egománia királya - szerény jómunkásember
fekete - fehér

ehhez képest a Kimi-Monty páros ikerkutatás tárgya lehetne...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#49478) JJános válasza Nowhereman (#49477) üzenetére


JJános
addikt

Akkor valaki, aki jobb pilóta, mint Kova. Csak ő ne maradjon.

2007-05-06 óta itt!

(#49479) #70869248 válasza Nowhereman (#49477) üzenetére


#70869248
törölt tag

:D
de azért ne felejtsük el a kort....Hamilton-nak van mit fejlődnie, bár eltér a véleményünk hogy miben. :)
Sztem pl. még több egó..hogy soha többé ne sározza be a nevét olyan miatt ami nem az ő sara.
..én amugy sem látom akkora önjelölt tömegközéppontnak, néha hülyén nyilatkozik az befér...majd rájön hogy nem kell mindenre válaszolni és véleményezni.
De egyébként nem foglalkoztat ha a közönség felé szürke egér is lesz, csak a pályán ne változzon, ne legyen visszafogottabb.
Amugy is úgy gondolom hogy a közönség csak kussoljon :D ...régen rossz ha egy versenyző elkezdi figyelni mit reagál rá a nagyérdemű.
De ez így van term. az autó fejlesztésétől elkezdve sok mindenen át, sok véleményt elolvastam már Hamilton-ról kapcsolatban...és mivel nyert vB-t meg ha már ott van nyomja, szal sok olyat olvastam hogy ha kicsit ilyen lenne, meg ha kicsit olyan lenne akkor kedvelnék....hát ahogy összeadtam-kivontam pont egy nagy semmi jött ki belöle. :D

Szal bár én nem tartom annak, de aztán felölem lehet mindenkinek piszok bicskanyitogatóan egomán, csak megmaradjon a pályán olyan amilyen...illetve persze olvassza magába a megszerzett tapasztalatokat, fineszt..stb-t. :)

(#49480) proof88


proof88
addikt

Dízeles és !Overdose!: köszi! :R

(#49481) JJános válasza #70869248 (#49479) üzenetére


JJános
addikt

Így van! És a pályán meg nyomja, ahogy a csövön kifér. Megint esélyes.

2007-05-06 óta itt!

(#49482) JJános


JJános
addikt

[link]

Tankolás eltünik, de a KERS marad. Izgalmas.

2007-05-06 óta itt!

(#49483) AMD Power


AMD Power
titán

Holnap szabadedzés.... Lewis legalább az egyiket megnyeri. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49484) Nowhereman válasza #70869248 (#49479) üzenetére


Nowhereman
őstag

Lonzinak vagy Lajoskának az a normális, ha mindenki őérte van. Ha nem ez van, akkor a világ össze-esküdt ellene. Ez a csapatnál jelentkezik, nem pedig a pályán.

Utánam a kondenzcsik!

(#49485) #70869248 válasza Nowhereman (#49484) üzenetére


#70869248
törölt tag

Hamilton esetében nem tudom mi utal rá, de felölem gondolhatod így. Már csak azért is mert ezt sem érzem problémának...vegyük Alonso-t akinél még behiszem hogy így lehet...bár még ő is igen fiatal. De mindegy legyen így, hát Alonso tehetségét, gyorsaságát és elhivatottságát nem nagyon lehet kikezdeni...ő az aki ki tudja autózni az autóból ami benne van. Ebben még Hamilton is rosszabb nála egyenlőre (szvsz!!) Nem tudnám megmondani melyikük gyorsabb, de Alonso kiszámíthatóbb, míg Hamilton-nál is érzi az ember hogy uralja az autót...de nem minden versenyen..még :)

Alonso ráadásul meg is égette magát Hamilton-nal, megpróbált segíteni neki aztán kapaszkodhatott.
Hamilton még nem került ilyen helyzetbe, de ő az aki a hátán viszi a McLaren-t egyértelműen, és elég fiatalon. Mert ahogy idekerült rögtön a vállára kellett vennie mivel vezette a tabella-t, ráadásul Alonso és Ron Dennis közt pocsék lett a viszony. Aztán Alonso elment, és jött Kovalainen és csak az egész McLaren Hamilton-n volt...mert ha ő nincs akkor a McLaren nem hogy VB nem lesz, de a 7. helyre esik vissza.
Aztán mit látsz idén? megint detto...nincsenek acélos eredményeik de Hamilton már megint dupla annyi pontnál jár mint Kovalainen. Ezt 21-22-23 évesen.

Alonso detto megérne egy misét, de ő már helyén van sztem...kifejezetten veszélyes mert már járt fent és lent, gyors nagyon, és egy bulldog. ..mindketten tisztában vannak magukkal, míg a legtöbb versenyzőnek van valami nyűgje.
..és lehet hogy ez a legjobb motíváció a csapat felé...amikor beleülnek az autóba akkor nincs hiányérzet

(#49486) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Hányinger ez a mai tacskó gazdaságos Forma 1!
Annó azért hozták be a minimum egy box látogatást futam közbe hogy izgalom legyen most betiltják de ugyanez volt a slick gumikkal is azt is visszahozták... :W
Már lassan minden évbe változtatnak valamin de azt lesz@rják hogy követhetetlen moslék az egész a szurkolók számára!
Már csak ez a "nagyszerű éremrendszer kell" ide és kajak hányás lesz az egész...
Bár számomra már ettől az évtől ez nem a király kategória! :W

(#49487) attisx válasza Misi 007 (#49486) üzenetére


attisx
addikt

A kötelező kerékcsere továbbra is meg fog maradni. Annyi lesz a változás (szerintem pozitív irányba), hogy a box kiállás ideje 8-10-ről 3-4 másodpercre csökken. Emiatt sokkal nehezebb lesz a boxban előzni, tehát a pilóták jobban rá lesznek kényszerítve arra, hogy a pályán test a test ellen vívjanak meg a pozíciókért.

Arról nem is beszélve, hogy mérnök legyen a talpán, aki képes olyan autót építeni, ami egyaránt jól viselkedik +/-160kg-os differencia mellett is. Összehasonlításképpen idén a tankok befogadóképessége max. 80kg, de ebből is legfeljebb csak 60-70 kilót szoktak kihasználni a csapatok. Így könnyen megeshet, hogy míg egyik autó üres tankkal kiemelkedően gyors lesz az időmérőn (jövőre a Q3 is üres tankos lesz!) és a verseny utolsó köreiben, addig megtankolva alulmarad egy másik autóval szemben. Ez komolyan megkavarhatja mezőnyt, és ha valami, hát ez hozhat látványos csatákat, előzéseket.

Nem tudom nézted-e '94 előtt az F1-et, amikor szintén csak kerékcsere volt engedélyezve? Ha igen, akkor biztosan emlékszel arra, hogy sok nagy nevű pilóta játszotta el, hogy az időmérőn, üres tankkal sehol sem volt, viszont a futamon, megtankolt autóval hülyére verte a mezőnyt.

Egy szó, mint száz személy szerint én nagyon sokat várok a tankolás betiltásától.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#49488) hunnylander válasza attisx (#49487) üzenetére


hunnylander
őstag

Erről van szó. :D

www.HunnyF1.com

(#49489) Misi 007 válasza Misi 007 (#49486) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Félreérthetően írtam tehát a kötelező tankolást hozták vissza futam közbe!
Persze hogy néztem régen jobbak voltak a futamok és nem volt ennyi vonatozás sem viszont én már nem hiszek ebben az egészben... :(((

(#49490) attisx válasza Misi 007 (#49489) üzenetére


attisx
addikt

Nos, akkor többé-kevésbé egy malomban őrlünk. A különbség csak annyi, hogy te már félig üresnek látod a "poharat", én pedig még félig teltnek... ;) :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#49491) Misi 007 válasza attisx (#49490) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Hát meglátjuk az ember még a legnagyobb sz@rba is bizakodik kicsit így vagyok ezzel én is!
Nah még pár perc és lassan kezdődik az első szabadedzés!

(#49492) hunnylander


hunnylander
őstag

Hamarosan FP1! :DD

BBC LIVE TEXT COMMENTARY (nagyon hasznos és informatív, az LT és a stream mellé)

The Mechanics Video Diary - part1

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#49493) hunnylander


hunnylander
őstag

BBC stream

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#49494) attisx


attisx
addikt

Jó, hogy említitek az FP1-et, majdnem megfeledkeztem róla, hogy már ennyi az idő. Izzítom is a TV-n a DSF-et... :)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#49495) Plutor válasza hunnylander (#49493) üzenetére


Plutor
aktív tag

:R

(#49496) Nowhereman válasza #70869248 (#49485) üzenetére


Nowhereman
őstag

"Arra kell törekedned, hogy a legjobb légy, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy!" - ez Fangio mondta. Viszont Lonzi és Lajoska kőkeményen elhiszi magáról, és el is várja az ennek megfelelő elbánást. Ez majd elő is jön, amint egy komoly ellenfele lesz.

Utánam a kondenzcsik!

(#49497) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Én itt lesem

[ Szerkesztve ]

(#49498) Bandit21


Bandit21
addikt

Ez az új toyota orr... :Y

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#49499) D@ni88 válasza Bandit21 (#49498) üzenetére


D@ni88
addikt

faszán ráheggesztették azt a dolgot :D előről és oldalról kicsit furcsán néz ki.... viszont belső nézetből elviselhető :D

Badoer még naagyon safety car-os tempót megy :U

[ Szerkesztve ]

(#49500) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Valakinek új stream, egyik sem megy!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.