Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2001) shev7 válasza wildrain (#2000) üzenetére


shev7
veterán

''egy jó, konstruktív csapathangulatot tönkrevágni''

Ez a jo konstruktiv csapathangulat sajnos csak addig fog megmaradni, amig a ferrarinak nem lesz szuksege a gyozelemhez arra, hogy kinevezzen elsoszamu pilotat. Massa par hettel ezelotti nyilatkozata azert arulkodo. Amikor kezdett elmergesedni a helyzet FA es LH kozott Massa azt nyilatkozta, hogy csak most tudja igazan ertekelni azt a viszonyt ami kozte es Kimi kozott van. Nekem ebbol az jon le, hogy akkor/jelenleg nem olyan veszes a helyzet kozottuk, de azert nem felhotlen.

Amikor Kiminek Massa mogott masodikkent kellett beernie es megfutotta a leggyorsabb kort, akkor az interju alatt mar latszodott, hogy nincs koztuk minden rendben.

Ettol fuggetlenul szerintem sem lenne jo ha Lonzi jonne a ferrarihoz, de ne ertekeljuk tul a jelenlegi helyzetet.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2002) #70869248 válasza shev7 (#2001) üzenetére


#70869248
törölt tag

sztem minden sportrajongó egy emberként mondaná a Ferrari-nak hogy most már csapatutasítás alapján versenyezzenek.
Mivel csak úgy van esélyük.
A csapatutasítás egyszerű logika, mindenki használja...egy a lényeg hogy ezt az idény elején nem szabad eldönteni, és amíg reális esélye van a versnyzőnek addig nem szabad hátráltatni..nem matematikai esély, hanem reális.

(#2003) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Elég jónak tünik az RB bár asszem a következő évre is tesztelnek, pluzs hiába, jók ha nem bír ki egy versenyt a kocsi
[link] [link]

- http://pazsitz.hu -

(#2004) wildrain válasza shev7 (#2001) üzenetére


wildrain
addikt

sajnos csak addig fog megmaradni, amig a ferrarinak nem lesz szuksege a gyozelemhez arra, hogy kinevezzen elsoszamu pilotat.
Ez egyáltalán nem biztos, mert ha a pontverseny állásából következik a dolog, akkor a második számúnak kinevezett valószínűleg elfogadja, hogy így alakult.

Amúgy természetesen a köztük levő hangulatot csak ők tudják, hogy milyen, de én nem látok semmi olyasmit közöttük, amit Te láttál. Pedig lehetne, hiszen a McLaren pilótákhoz hasonlóan év eleje óta harcban állnak egymással, oda-vissza előzgetik egymást a pontversenyben, és pályától/körülményektől függően a versenyeken is váltakozik a sorrend (bár mostanában Kimi erősebbnek látszik).

nem olyan veszes a helyzet kozottuk, de azert nem felhotlen.
Én úgy értelmeztem a nyilatkozatát, hogy nem barátok-puszipajtások, de tudnak együtt és egymás mellett dolgozni, és ezzel előrevinni a csapatot. Egészséges rivalizálás van közöttük, és kölcsönösen tisztelik a másik munkáját, eredményeit.

Alonso szerintem olyan fajta, aki senkivel nem tud összeférni. Amikor a Renaultnál egyetlen olyan alkalom után nyafogásban tört ki, amikor Fisichella megelőzte (Kína), és hisztizett, hogy nem akarják, hogy győzzön, akkor én már sejtettem, hogy a rendszerető Dennisszel nem fog kijönni. Ha a Ferrarinál is olyan csapattársat kapna, akit nem tud félkézzel lenyomni, ugyanúgy tönkretenné a csapategységet az állandó hisztijével.

[Szerkesztve]

(#2005) pityeszka válasza shev7 (#2001) üzenetére


pityeszka
őstag

Sztem ez a 1.sz pilóta kérdés már nem kérdés Todtéknál :) Egyértelmüen Kimi lesz az 1.sz jövöre akár hány VB is menne oda ;] Massát meg azé nem akarják bántani ezzel a dologgal,mert hamarabb jött a csapathoz.Inkább megvárják míg lemegy ez a szezon és jövöre már nem kérdés,hogy hogyan tovább.Akár marad,akár nem ;]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2006) papi77 válasza pityeszka (#2005) üzenetére


papi77
addikt

minden csapatnak ''sztárpilóta''kell!így nagyobb érdeklődésre tesznek szert.ílyen volt Michael,és most Kimi is!(Maszatka+nem az) :DDD

Az első: NOKIA 1611

(#2007) Tuareg0 válasza Gregorius (#1985) üzenetére


Tuareg0
tag

Nem, sajnos ez sem az. :(

(#2008) Oliverda válasza Tuareg0 (#2007) üzenetére


Oliverda
félisten

Georges Bizet - Carmen (Prelude)

Keress rá DC-ben mondjuk.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2009) snecy


snecy
senior tag

Wurz: Rosberg Raikkonennél is jobb

[link]

Mostmár kiváncsi vagyok hogy lecsap-e rá a Mclaren.
Miss Nico kinézete ellenére a mezőny egyik legalulértékeltebb versenyzője.

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2010) Clubforum2 válasza snecy (#2009) üzenetére


Clubforum2
tag

Hujj,de szeretem az ilyen nyilatkozatokat.Lehet,hogy Wurz-nak is inkább a versenyzéssel kellen foglalkoznia,mert úgy jár,mint Villneuve.A végén mindenki már csak röhögött,és szánalmasnak tartotta a pályán művelt dolgaiért,és a hülyébbnél hülyébb nyilatkozatai miatt(szedjék le a visszapillantókat az gépekről,mert úgy izgalmasabb lenne.szvsz:marha izgalmas,mikor 300-nál behúzzák eléd a kocsit/no comment/)
Wurznak jobban ment a kerékpár.
:C

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#2011) snecy válasza Clubforum2 (#2010) üzenetére


snecy
senior tag

Wurzról mindigis köztudott volt, hogy a tesztpilótai szerepkörben igazán értékes, így ezt a gyenge teljesítményét azért a legtöbben helyén kezelik, épp ezért gondolom hogyha év végén kiszáll, senki sem fog rá úgy tekinteni mint egy félamatőr bohócra, aki csak lejáratta magát.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2012) kerjani válasza Clubforum2 (#2010) üzenetére


kerjani
aktív tag

Lehet, hogy a Frank Williams-szel kötött megállapodásában az is benne volt, hogy ilyenféle nyilatkozatokkal srófolja feljebb Nico árfolyamát (arra az esetre, ha vinné vmelyik élcsapat), cserébe maradhat jövőre tesztpilótának :DDD :DDD ;)


Egyébként én is pozitív véleménnyel vagyok az ifjabbik Rosbergről :R

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#2013) Male válasza snecy (#2009) üzenetére


Male
nagyúr

Wurz ezzel is szépíti a saját gyenge teljesítményét... (akihez mérik, azt növeli a mezőny fölé...)

(#2014) snecy válasza Male (#2013) üzenetére


snecy
senior tag

Persze, valahol én is ezt érzem..de azért Rosbergtől ezek az 5-6 helyek figyelemre méltóak :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2015) snecy


snecy
senior tag

Ecclestone nem bánja, hogy kiszáll a Spyker

[link]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2016) Motion_Blur válasza snecy (#2009) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''Kiminek hét körből egyszer hibázott, Rosberg azonban nem''

Úgylátszik pályát tévesztett, matektanárnak jobb lett volna, az biztos, mert amit a pályán teljesít, az lószar...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2017) snecy válasza Motion_Blur (#2016) üzenetére


snecy
senior tag

Most ne azon akadjatok már fenn, hogy Wurz mennyire teljesít gyengén ;]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2018) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

''A McLaren Racing tájékoztatni szeretné az FIA-t, hogy nem kívánja beadni fellebbezését a Motorsport Világtanács szeptember 13-i ülésén meghozott ítélete ellen. Miután jogászainkkal, és befektetőinkkel áttanulmányoztuk a Motorsport Világtanács ítéletét, úgy döntöttünk, a sport érdeke azt kívánja, hogy ne fellebbezzünk.''

Hát nem megható? [kép]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2019) venember83 válasza Motion_Blur (#2018) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, gondolom rajottek, h sokkal rosszabbul is jarhattak volna... Sport erdeke azt is kivanja, h mostantol szepen kussban legyenek, elszegyellve magukat, de ez ketlem, h meg fog tortenni... Azt mar nem is emlitem, h bocsanatot is lehetne kerni, nem vagyok maximalista :DDD

(#2020) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Most, hogy már több, mint 200 kört belegyúrtam Fuji-ba, sajnos elég egyértelmű, hogy ez bizony meki pálya lesz, ha a Ferrari nem talált valamit a teszteken. Egy db olyan gyors kanyar van, ahol kell aero tapadás, a többi mind lassú sikán kemény kerékvetőkkel, vagy lassú kanyar. Meg persze bitang hosszú egyenesek...


rFactorban McLarennel 1:09.8xx-at tudtam, Ferrarival 1:11.0xx-t...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2021) venember83 válasza Motion_Blur (#2020) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugy tudtam rFactor nem tartozik a kedvenceid koze... Kulonbseg azert meg ha McLaren-palya is, nem lesz kozel sem ekkora kulonbseg, erre azert fogadni merek. :U

[Szerkesztve]

(#2022) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Rövid összefoglaló a Belga Nagydíjról: [link]

Erről jut eszembe: Gyula nem tudja, hogy ki nyert utoljára Spa-ban, és úgy ül le közvetíteni... ez tökéletesen jellemző nem csak a sportközvetítésekre, hanem az országra is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2023) snecy válasza Motion_Blur (#2020) üzenetére


snecy
senior tag

Szerény személyedben üdvözölhetjük a putnoki halottlátót is? ;]

Nem komolyan venni! :P

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2024) Oliverda válasza snecy (#2023) üzenetére


Oliverda
félisten

Az egész országban senki sem tudja hogy ki nyert Spa-ban csak Motion. Azt hiszi hogy ő a Blur a háznál. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2025) Chili7 válasza wildrain (#2004) üzenetére


Chili7
őstag

''én már sejtettem, hogy a rendszerető Dennisszel nem fog kijönni.''
Az a furcsa, hogy ő nem sejtette! Amikor aláírta a szerződést, akkor még nem volt meg szerintem Kimi szerződése a Ferrarival, így erős vetélytársra kellett készüljön.
Bár lehet, h F1-es berkekben azért ezt már lehetett sejteni.

(#2026) Motion_Blur válasza Chili7 (#2025) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''Amikor aláírta a szerződést, akkor még nem volt meg szerintem Kimi szerződése a Ferrarival''

Úgy emlékszem, hogy nagyjából egyidőben írtak alá mindketten, Kimi talán előbb is, 2005 szeptemberében :F

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2027) venember83 válasza Motion_Blur (#2026) üzenetére


venember83
nagyúr

Termeszetesen 2006ra gondoltal, igaz? :P

(#2028) Chili7 válasza Motion_Blur (#1979) üzenetére


Chili7
őstag

''Ja és kérem szépen háborodjunk fel, ugyanis a McLaren nem másolat! :) ''

Kevés iróniával fűszerezett meglátásod remélem annak ellenére alakult ki, hogy egyetértessz FP ezen állításával:

''Az egészben az a tragikus, hogy az MP4-22 nyilvánvalóan születésétől fogva gyors autó volt, és könnyen lehet, hogy Stepney közreműködése nélkül is megnyerte volna a világbajnokságot.''

(#2029) Motion_Blur válasza venember83 (#2027) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem, Kimi már 2005-ben aláírt a Ferrarihoz, csak titkolták 1 éven keresztül :)

Chili7: ''könnyen lehet, volna, stb...'' ;)

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2030) Chili7 válasza venember83 (#2027) üzenetére


Chili7
őstag

2005.12. hó az Alonso-McLaren szerződés nilvánosságra kerülése!
Räikkonen-Ferrari szerződés meg 2006. 05. hó körül kezdett téma lenni!

[Szerkesztve]

(#2031) venember83 válasza Motion_Blur (#2029) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor cserben hagyott a memoriam, ismet... Kar, h beepitett s nem tehetek ellene semmit. Kulonben elotte gyorsan utananeztem wiki-n is, de ott is 2006os szerzodesalairas szerepel... S mintha az olasz nagydij megnyerese utan jelentette volna be Schumi a visszavonulasat, a Scuderia meg akkor kurtolte ki a finn szerzodteteset, de lehet tevedek, sorozatosan... Akkor sry, my bad.

(#2032) Chili7 válasza Motion_Blur (#2029) üzenetére


Chili7
őstag

Nekem ez elég, hogy ne vegyem komolyan ezeket, hogy ''másolat'', ''csalók'', ''Ferrari B'', stb...

Egyébként lehet, hogy jóval előbb megvolt a Kimi-Ferrari szerződés, és Alonso ennek tudatában döntött. Mindegy; mostanában ígyis-úgyis hányok Alonsotól! Kimit meg sajnálom, hogy jelen állás szerint rosszul döntött.


[Szerkesztve]

(#2033) snecy válasza Motion_Blur (#2029) üzenetére


snecy
senior tag

Az nem valami előszerződésféle volt, annak függvényében hogy Schumacher marad vagy visszavonul? :F
Mert ha maradt volna, akkor nincs Raikkonen-Ferrari szerződés meggyőződésem szerint.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2034) Motion_Blur válasza Chili7 (#2032) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem meg jól döntött. Nem hinném, hogy szeretne egy McLarenben ülni mostanság...

Meg hát ugye a Ferrarinál nincs feljebb :B

mod: jóéjt, alig 6 óra múlva MotoGP ;]

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2035) Chili7 válasza snecy (#2033) üzenetére


Chili7
őstag

Nem, akkor Massa mehetett volna a levesbe!

(#2036) Chili7 válasza Motion_Blur (#2034) üzenetére


Chili7
őstag

Szerintem mindenki a leggyorsabb autóban szeretne ülni!

(#2037) venember83 válasza Chili7 (#2036) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem meg nem, analogia: ugy ahogy pl mindenki a Realban, Man Utd-ben, rosszabb esetben FTC-ben szeretne focizni, meg ha nincsenek is ezek a klubok nyero formaban... Mert jatekoskent nagyobb megtiszteltetes nem erhet s kesz. Ugyanez van F1ben is a Ferrarival. Szerintem.

Tenyleg jo ejt, par ora mulva kritikussa valik a tomeg :DDD

(#2038) Chili7 válasza venember83 (#2037) üzenetére


Chili7
őstag

Ha a Ferrari a Real, akkor sztem a McLaren a MU, vagy fordítva, úgyhogy nem győztetek meg! Mindenesetre szép álmokat!

Meg ha a Milan játékosa vagy (2007 BL) akkor lesheted, hogy Real, vagy MU!

[Szerkesztve]

(#2039) Nowhereman válasza snecy (#2014) üzenetére


Nowhereman
őstag

Tényleg nem rosz, főleg, hogy ezt egyenleesebben hozza, kevesebb amortizálással...
Bár én ódzkodnék a magasztalásától, mert azért tavaly a futamok nagytöbbségén égette Webber tisztesen. Mondjuk Webber mellől még mingenki égési sérülésekkel távozott, és feltételezem, hogy kocka ha év elején nem ír alá, most már elég nehezen tudná összehozni...

Utánam a kondenzcsik!

(#2040) -Mike- válasza Motion_Blur (#2020) üzenetére


-Mike-
addikt

jééézusom :)))))

(#2041) snecy válasza Nowhereman (#2039) üzenetére


snecy
senior tag

Hát ja. DC a Barcelonai 6. helye óta nem csinál szinte semmi különöset.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2042) snecy válasza -Mike- (#2040) üzenetére


snecy
senior tag

A Mclaren be fog menni 1.10 alá, a Ferrari meg nem, bezony úgy lesz :DDD

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2043) Motion_Blur válasza snecy (#2042) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:))

mod: Spa-i FORMAbontó: [link]

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2044) wildrain válasza venember83 (#2031) üzenetére


wildrain
addikt

Én is úgy tudom, hogy 2005 augusztusában már aláírt valamit, hogy ez előszerződés volt-e, azt nem tudom, de ha minden igaz, pont itt nálunk tárgyaltak Todtékkal. Utána sokáig ment a titkolózás.

(#2045) manutdzoli válasza Motion_Blur (#2043) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Olvasom hogy Sutil lehet Hamilton csapattársa lehet 2008-ban a mekinél.Sutil nagyon gyors pilóta,spában a leggyengébb autóban ülve nagyon jól ment.Ott volt a Coulthard nyomában.Sztem ez elég nagy szám.Míg a csapattárs,Yamamoto csak kullogott a mezőny végén.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2046) manutdzoli válasza Chili7 (#2032) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Sztem jól döntött kimi hogy a ferrarit választotta.Persze kicsit bosszantó,kimi a mekinél nem tudott vb lenni,mert megbízhatatlan volt a kocsi,mindig megállt alatta stb.stb.Kimi eljött a mekitől,és semmi motorhiba,minden fasza,vb esélyes autó.
Lehet még idén nem lesz vb raikönnen,de később 3 vb címet is bezsebelhet.Bárcsak így lenne :B :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#2047) -Mike- válasza snecy (#2042) üzenetére


-Mike-
addikt

igen remélem mindezt a ~10megás f1c konvert pályáról szűrte le

(#2048) Motion_Blur válasza -Mike- (#2047) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ki szűrt le és mit? LOL!!

Azt, hogy Fuji meki pálya lesz, kb. mindenki állítja, és én legalább úgy írok véleményt egy pályáról, hogy ismerem azt ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2049) -Mike- válasza Motion_Blur (#2048) üzenetére


-Mike-
addikt

király vagy..;)

(#2050) snecy válasza Motion_Blur (#2048) üzenetére


snecy
senior tag

A monzai eset mutatja, hogy az ilyen jóslások sokszor visszafelé sűlnek el :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.