Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30001) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#29999) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Trullinak volt nitroja h körönként 5 tizedel volt gyorsabb LH-nál?"

:)

Trulli saját magához képest bukott 5 tizedeket (Live Timing rulz), miután bejött elé LH. Ne legyél már érthetetlen!
Téma részemről lezárva, kicsit unalmas már, hogy folyamatosan LH mosdatásáról szól az F1 :o

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30002) JJános válasza Motion_Blur (#30001) üzenetére


JJános
addikt

Nem kéne mosdatni, ha nem lenne, aki folyton be akarja feketíteni.

Azt hiszem a legutóbbi futam alkalmából Massa az, akit el kéne marasztalni.

2007-05-06 óta itt!

(#30003) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#30001) üzenetére


IreN!CuS
őstag

el lehet gondolkodni,h miért kell állandóan "mosdatni" LH-t,nincs rendes szabálykönyv.nincs semmi sem....Részemröl is lezárva,unalmas buta *******-kel vitatkozni(nem csak rád vonatkozik :C ).

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30004) hunnylander válasza Motion_Blur (#30001) üzenetére


hunnylander
őstag

Massa (es ezzel a Ferrari) piszkos pontjainak tisztara mosasa (illetve a kiserlet ra, mivel lehetetlen kuldetes), meg nem pusztan unalmas, hanem egyenesen undorito munka is. Nem lenne gyomrom hozza... kb. olyasmi melo lehet, mint disznobelet kimosni [ha voltatok mar igazi disznotoron]...

:o :DDD

(Szemelyes velemeny volt, of course. :) )

www.HunnyF1.com

(#30005) #70869248 válasza Motion_Blur (#29996) üzenetére


#70869248
törölt tag

A helyzet uaz...Hamilton jött vissza a pályára 23 körre megtankolva (17kör), Trulli üresen futja a köröket, és 4 körrel később kijön tankolni (21kör).

(#30006) #70869248 válasza Motion_Blur (#30001) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem kellene hülyeségeket beszélni, ..mint hogy Massa de még DC is Hamilton miattszenvedett hátrányt,...meg hogy Hamilton nem volt Kimi-nél előzési pozícióban..hogy téged is idézzelek, és akkor valszeg kevesebb magyaráznivaló lenne.

Ha meg unod hogy szerinted folyamatosan LH mosdatásáról szól az F1, akkor bizonyára több érdekesebb elfoglaltságot is találsz, ..talán nem bánod ha akit mégis érdekel, neadja ég másként látja, továbbra is foglalkozik vele.

[ Szerkesztve ]

(#30007) hunnylander válasza #70869248 (#30006) üzenetére


hunnylander
őstag

Mosdassuk, mosdassuk csak Hamit, hatha kifeheredik a bore es akkor leszerzodtetheti a Ferrari.

Ugy tunik oda kell szerzodni, annak aki komolyan cimet akar. Alonso mar megfejtette a rejtvenyt, teperi is felejuk a pedalt ezerrel. ;)

www.HunnyF1.com

(#30008) hunnylander válasza #70869248 (#30006) üzenetére


hunnylander
őstag

Mosdassuk, mosdassuk csak Hamit, hatha kifeheredik a bore es akkor leszerzodtetheti a Ferrari.

Ugy tunik oda kell szerzodni, aki komolyan cimet akar. Alonso mar megfejtette a rejtvenyt, teperi is felejuk a pedalt ezerrel. ;)

www.HunnyF1.com

(#30009) #70869248 válasza hunnylander (#30007) üzenetére


#70869248
törölt tag

Egy csöppet bánhatják is a Ferrari-nál Alonso-t...akár tesztelte a fékerőelosztásukat akár nem.
Ez a mosdatás meg engem nem igazán érdekel...és nem is szoktam a más nézőpontot mosdatásnak nevezni.
De ha nem ez lenne megnevezetten az autóversenyzés csúcsa, akkor én is kivenném Lewis-t,elvinném az Amcsikhoz... aztán lehet nézni a '3körrel később maradok kint vajon előzök a pit-ben' meg a 'kiautózom a versenyelején az előnyömet, hogy ne előzzenek meg a pit-ben' tipusú formula one versenyzést.

...na de mindegy, egy a biztos, a hátralévő futamokon dől el minden :)

(#30010) Ősgyík válasza Motion_Blur (#29944) üzenetére


Ősgyík
tag

Azt a jobb első gumit nem kicsit elfékezte Hamilton.Egy csík sem maradt épen.

(#30011) Motion_Blur válasza Ősgyík (#30010) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez a jobb első már csak ilyen :D

Időjárás-előrejelzés

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30012) hunnylander válasza Motion_Blur (#30011) üzenetére


hunnylander
őstag

Kiminek csak akkora a fustje, mint a langja. :D

Latod Lewis kormanymozdulatat? Kanyarodni probal... :O :DDD ...a szerencsetlen...

O, ha be tudott volna fordulni a palyan, mar nyugisabban varnam a hatralevo futamokat... :(

www.HunnyF1.com

(#30013) Peat;) válasza hunnylander (#30007) üzenetére


Peat;)
veterán

Jövőre majd ugyanitt, most untam meg ezt az állandó rasszista mindenki dolgot már. Remélem addigra eltűnsz a fenébe vagy kikezelteted magad. További kellemes ámokfutásokat.

[ Szerkesztve ]

(#30014) JJános válasza Peat;) (#30013) üzenetére


JJános
addikt

Amennyire te örülsz annak, hogy nem jösz mostanában, hidd el mi is örülünk. Bye!

2007-05-06 óta itt!

(#30015) hunnylander válasza Peat;) (#30013) üzenetére


hunnylander
őstag

Az csak poen volt, nem letezik, hogy nem esett le. Mar poenkodni sem lehet? Meg mindig jobb, mint a veresen komoly vitak vagy a szemelyeskedes. :)

www.HunnyF1.com

(#30016) PazsitZ válasza Peat;) (#30013) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez mindig egy ilyen joker lesz. Bár ez engem nem túlzottan zaklat fel.
Az esetleges kiküszöbölésre pedig már írtam, mi a módszer. :U
Kevesebb hülye magyarázkodás, nyugodtabb közérzet, még az orvosod és gyógyszerészed is ajánlaná :DDD

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#30017) hunnylander válasza PazsitZ (#30016) üzenetére


hunnylander
őstag

Ha melyenszanto 'szakmai' hszekbe kezdek, az a baj. Ha rovid, frappans vicceket irok egy-ket sorban, az a baj.

Akkor mit szeretnel pl. te? Milyen hsz-eket dijaznal tolem? Olyanokat ami egy az egyben a te szajizednek valo es teljesen a te velemenyed? Na az nem fog sikerulni, ha beleszakadnek se. ;)

A poziciovisszavetel magyarazatat meg meg meg se koszonted, pedig teged erdekelt es te vartad ra a valaszt tolem, nem emlekszel? ;)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#30018) Motion_Blur válasza hunnylander (#30017) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Mosdassuk, mosdassuk csak Hamit, hatha kifeheredik a bore es akkor leszerzodtetheti a Ferrari."

Ebben mi a vicces? Ez egy jó nagy tahó mondat volt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30019) hunnylander válasza Motion_Blur (#30018) üzenetére


hunnylander
őstag

Neked nem volt vicces, sajnalom. Ez kolcsonos, a te vicceidtol sem tudok mindig rohogve fetrengeni, van ez igy, de ettol meg lehet probalkozni mindkettonknek, hatha legkozelebb sikeresebb lesz a viccunk. :)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#30020) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

pályabejáró :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30021) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A Formula-1-es kormánykerekek akkor és most

Nem rosszak ezek a cikkek :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30022) uszkart válasza hunnylander (#30004) üzenetére


uszkart
tag

Én már voltam, az nem ugyanaz a műfaj!
De hogy jutott ez eszedbe? :DDD

(#30023) wildrain válasza hunnylander (#30004) üzenetére


wildrain
addikt

Disznótoron egy centi disznóbelet nem mosnak ki, mert az a disznóölés utáni buli, akkorra az ilyenekkel már rég készen vannak.

(#30024) AMD Power válasza Motion_Blur (#30018) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nekem se volt szimpatikus. Ferrariba meg be ne üljön. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30025) -Mike-


-Mike-
addikt

Japanese Grand Prix - what do you think?

Onbord felvételek a hétvége vitatott eseményeiről.

[ Szerkesztve ]

(#30026) PazsitZ válasza wildrain (#30023) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hogy a viharba ne mosnának :F :) ?
Az elméletileg, de még gyakorlatilag is női munka, bár én is csináltam már olyat :B . Hát nem jó móka :(

A múltkori Coulthard ötlet, megint felvetődött? [link]
Nem tudom ez most jó vagy rossz lenne :F
Ferrarinak mondjuk lehet jó, mostanában úgyse megy nekik a tankolás, rohadt fia, fújjj ;] :DD

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#30027) wildrain válasza PazsitZ (#30026) üzenetére


wildrain
addikt

Tessék értelmezni.

(#30028) PazsitZ válasza -Mike- (#30025) üzenetére


PazsitZ
addikt

Most így elnézve talán jogosnak tartható a bünti, hogy Hami meg Kova bőven a pályán kívül gyorsítottak és kerültek "előrébb". viszont ebben az esetben érthetetlen miért nem kapott Kova is ugyan úgy büntit.
Bár hivatalos indoklás a késő fékezés nem :F ?
Szóval számomra még mindig nem indokolt az a büntetés.
Massa-Bourdais:

bourdais eléggé kihúzódott, Massanak csak körbe kellett volna szépen autóznia.
Bourdaisnak a "hibája" annyi, hogy nem akarta feltétlenül elengedni maszatot. De nem is kellett neki, mivel versenyben voltak...

- http://pazsitz.hu -

(#30029) JJános válasza PazsitZ (#30028) üzenetére


JJános
addikt

Így van, egyetértek. És a Hami, Massa párharc is teljesen egyértelmű.

Hami látta, hogy Massa elfékezte magát, és simán be fog férni, ment is, és többet nem látott az esetből. Massa pedig miután kicsúszott kicsit, jött vissza egyenest Haminak, és mindent tudott, és látott premier plánba! És eszébe nem jutott, hogy ezt másként kellene csinálni, egy pillanatra is! A szándékosság innentől nem fikció, hanem kézenfekvő bizonyíték van rá.

És ez az, ami nagyon uncsi. Ezért kapott egy áthajtásost, Bourdaisért meg egy pontot. Megérte neki. Hami versenyét tönkrevágta, Bourdais pontjait is, ő viszont nagyon jól jött ki a dolgokból.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#30030) wildrain válasza JJános (#30029) üzenetére


wildrain
addikt

És eszébe nem jutott, hogy ezt másként kellene csinálni, egy pillanatra is!

A gondolatdetektort a MES tartalmazza?

(#30031) JJános válasza wildrain (#30030) üzenetére


JJános
addikt

Láthattad, ha akartad, hogy Massa nyílegyenesen belemegy Hamiba. Ebből egy dolog következik, mivel semmilyen manővert nem kezdett. Láthatta, hogy mit csinál, és ment egyenesen neki Haminak. Nagyon durva!

Mike: Köszike a videót!

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#30032) #70869248 válasza -Mike- (#30025) üzenetére


#70869248
törölt tag

Massa vzz
...Hamilton-t még megértem hogy betalálta...az sok minden lehet érzelmi alapon, nehezen tudom elfogadni, de megérteni meg tudom.

De hogy Bourdais-t minek kellett megfeszíteni azt nem értem. A képekből annyi már világos, hogy ők kb. akkor akadtak össze amikor már szélesítik az ívet....de Massa vagy nem szélesített, vagy Bourdais hamarabb szélesített nem tudom.

De egy biztos, Bourdais nem kekeckedett Massa-val, mert ő már akkor tudta hogy Massa-nak még ki kell jönnie, nincs értelme.
De Massa miért tartott rá Bourdais-ra azt nagyon nem vágom.

(#30033) wildrain válasza JJános (#30031) üzenetére


wildrain
addikt

Durvának durva, de érthető, hogy nem hagyta magát, hiszen a vb-ért harcolnak, mindent vagy semmit alapon megpróbált visszajönni. Ugyanúgy a nagy akarás miatt követte el ezt a hibát, mint Hamilton a rajtnál.
De azért azt nehogymár megmondd, hogy közben mire gondolt, és mire nem... :U

(#30034) hunnylander válasza #70869248 (#30032) üzenetére


hunnylander
őstag

Elpilotai felsobbrendusegi erzes. Azt kepzelte tevesen, hogy lekoroz vagy azt, hogy Bourdais teriti ki neki a voros szonyeget es szalutal is neki az elhaladashoz.

Nem kell sokat turaztatni az agyat, hogy kitalaljuk miert buntettek Bourdais-t. +1 ponty. :o

www.HunnyF1.com

(#30035) #70869248 válasza wildrain (#30033) üzenetére


#70869248
törölt tag

Azért a nagy akarásból beleugratni a másikba, vagy megpróbálni rövidebbet fékezni az nem uaz szvsz.
Elég nyílvánvaló volt a belső kamerából hogy nem fér el.

(#30036) borsi válasza #70869248 (#30035) üzenetére


borsi
tag

Én továbbra sem tennék különbséget a két eset között. Hami is húzodhatott volna egy kicsit kifele mint Kimi, és akkor itt is csak egy elfékezésről beszélnénk. Ha meg úgyis beleszáll, hát akkor aztán tényleg egyértelmű büntetés.
Abban viszont egyet értek, hogy ha Hamiltont büntizték a rajtnál, az objektívitás jegyében mást is kellett volna.

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#30037) hunnylander


hunnylander
őstag

Kalamajka ide vagy oda, a Fuji most is egy nagyon kulonleges versenyt latott (foto).

A rossz szajiz ellenere nekem tetszik a palya es az eddigi futamjai (neutralis nezopontbol tekintve). Jovore Szuzuka, aztan ujra Fuji. :)

www.HunnyF1.com

(#30038) #70869248 válasza borsi (#30036) üzenetére


#70869248
törölt tag

Egyfelől nem ment bele Kimi-be...azaz volt esélye Kimi-nek. Másfelől innen volt értelme megtámadni a pozíciót..mehetett volna külső ívre is, de az teljesn felesleges.
Volt esélye rövidebbet fékezni, és volt esélye Kimi-nek kiengednie az autót....ez ettől még nem kisebb hiba...és nem is vitáznék azon, hogy Kimi okosan védte az ütközést, Hamilton pedig már utas volt a csúszó kerekein.

De Massa belső kamerájából elnézve a dolog teljesen halálraitélt, Hamilton nem látja, és nem is számít rá, hogy Massa abból a pozícióból támadni fogja, Massa viszont látja...és mivel jó ideje versenyző, tudja is hogy nem fog elférni.
Az ott egy halálraítélt próbálkozás volt, de a versenyzés egy másállapot.

Viszont nekünk külsősöknek már jóval könnyebb a dolgunk, Massa és Hamilton belső kamerájából megnézve mindkét esetet, Hamilton próbálkozását hamarabb megpróbálnám mint Massa próbálkozását.
Nem mintha odalennék az első kanyaros kifékezésért...és én is másként csinálnám mint ahogy Hamilton csinálta, de a két eset közül Massa próbálkozását egész biztos hogy kihagynám.

(#30039) Motion_Blur válasza -Mike- (#30025) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Thx. Lel lehet menteni valahogy ezeket a videokat? Hunny írta még valamikor, hogy a highlights-okat le szokta menteni-

Az én véleményemet nem változtatja meg ez a néhány felvétel. Mindkettő büntis, de azért nem egy súlyú a két eset. Egyébként én azt hittem, hogy Massa-nál lesz egy mozdulat, amikor jobbra vágja a kormányt, és megforgatja Hamit. De annyira szűkült az ív, hogy erre nem volt szükség. Gyökér húzás volt Massa-tól. Hamilton legalább csak balfasz volt az elején. Igaz, hogy Kimi versenyét elkúrta, ezért jogosnak tartom a büntit.

A kis purdé meg valahogy nem tud érdekelni :DDD (kéne az ő onboardja is :U)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30040) wildrain válasza #70869248 (#30035) üzenetére


wildrain
addikt

Nem ugyanaz, de nem is írtam, hogy ugyanaz lenne, hanem a kiváltó ok volt ugyanaz (a nagy akarás).

(#30041) hunnylander válasza Motion_Blur (#30039) üzenetére


hunnylander
őstag

Orbit Downloader

Inditsd a programot; Tools menu; inditsd a Grab++ -t. Utana nyisd meg a Formula1.com oldalt es inditsd a videot, vagy frissitsd az oldalt es inditsd a videot, hogy a Grab++ funkcio 'letapogassa'. Meg fog jelenni a Grab++ ablakban az .flv, ez esetben japan08insight.flv egeszen pontosan, bejelolod es mar le is toltheto. Ha a Firefox-szal nem sikerul a letapogatas es nem jelenik meg a file letolthetonek, valts a feladat kedveert Internet Explorer-re. A futamvideok-hoz mindig jo az FF (v2), meg pl. Youtube videokhoz is meg gyakorlatilag mindenhez, de pont ezt az embedded videot most nem vette eszre a FF2-Grab paros (legalabbis nalam), en is az IE segitsegehez folyamodtam, az mukodni fog.

Az .flv lejatszasahoz en FLV Player-t es/vagy VLC media player-t hasznalok.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#30042) #70869248 válasza wildrain (#30040) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez igaz, itt most egy véleményen vagyok Lauda-val (bár én nem csalódtam..vagy ha igen, akkor nem annyira hogy szóvá tegyem), de mindenképpen hibaként értékelem Hamilton visszatámadását.
Amikor tavaly Interlagos-ban ezt megcsinálta, akkor is az volt a véleményem mint most...hogy a versenyzők nagy többségében benne van ez, állítólag így is tanítják, hogy ha betámadtak sikeresen akkor lehetőleg azonnal vissza kell venni a pozíciót.
Ennek több oka is van, de az egyik legfontosabb a versenyritmus, az előző versenyző még nincs ritmusban, a megelőzött viszont még nem esett ki annyira.
Na itt most egyik sem áll. Hamilton-ban valszeg több lényeges dolog is munkált, az egyik hogy borult az ideális versenytaktikája amit kielemeztek...és hamar vissza akarta billenteni a sorrendet.
A másik, hogy elrontotta a rajtot, és helyre akarta hozni a hibáját.
Egyikben sem szerepel a VB címre való odafigyelés, mert akkor nem ezt a megoldást választja....túl sok benne a rizikó.

De mindenképpen több dolgot tudnak ők, ill. tud ő maga is, sejtheti hogy mi a végsebessége a Ferrari-nak, hogy hova van beállítva a Ferrari, a pálya mely részére....ezzel szemben az ő autója hova van állítva.
Talán...talán nem is lett volna esélye megelőzni akármelyik Ferrari-t pl. a célegyenes után, mert nem tud ott maradni annyira mögötte hogy szélárnyékból kibújva támadhasson...ezt kicsit kétlem, lévén bazi hosszú az egyenes.
Na de mindegy is, az a lényeg hogy valszeg több minden foroghatott a fejében az alatt a 2-3 másodperc alatt....de hogy a VB cím nem az ziher :)

(#30043) borsi válasza #70869248 (#30038) üzenetére


borsi
tag

Jó abban igaza van, hogy Massának az észlelhetősége valóban sokkal kisebb, érkezése váratlanabb volt.

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#30044) Motion_Blur válasza hunnylander (#30041) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Már jönnek is le szépen sorban :C :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30045) JJános válasza wildrain (#30033) üzenetére


JJános
addikt

Az érthető lett volna, hogy utána megpróbál mindent, de az akkor ott, hogy egyenest belement, illetve kicsit gépészkedett, de esze ágában sem volt kikerülni.
Egyszerűen nem tudott mást csinálni, hogy versenyben maradjon azt értem, de miért így? A nagy akarás mellett is nyilván tudta, ha abba az irányba megy tovább, akkor csatt lesz.

Nem mondom meg mire gondolt. Én viszont csak arra tudok gondolni, hogy tudta mit csinál.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#30046) lenox válasza JJános (#30029) üzenetére


lenox
veterán

Ez teljesen hulyeseg. Ha megnezted a videot, latod, hogy el van forditva a kormany. Ez az egyenes nalad??? En csak annyit latok, hogy Massa nem engedte at a poziciot, elso kereket ott tartotta, nem volt eleg hely, ez lett belole. Elbokte, az oke, de semmilyen szandekos kilokesrol szo sincs.

(#30047) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A Ferrari keményen megdolgoztatja Räikkönent a téli időszakban

"Kimi a télen kilencezer kilométert teljesít majd, ami harminc versenytávnak felel meg. Több időt tölt majd az autóban, mint egy teljes Formula-1-es évad során."

Pompi: :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30048) Pompi válasza Motion_Blur (#30039) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Látom már kaptál alternatívát, de azért tolok még egyet, én ezzel szoktam lementeni:
Moyea FLV Downloader

Feel Good Inc.

(#30049) hunnylander válasza Motion_Blur (#30044) üzenetére


hunnylander
őstag

Orulok neki! :) Jo kis videok, a Large valtozatoknak egesz jo a minosege es a felbontasa is.

www.HunnyF1.com

(#30050) JJános válasza lenox (#30046) üzenetére


JJános
addikt

Hát én másképp látom.

A fűről jön vissza Massa, és én nem hiszem, hogy Massa azt gondolja, hogy elfér.

2007-05-06 óta itt!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.