Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49401) Ricardo válasza Csabee. (#49399) üzenetére


Ricardo
félisten

"a Santander nagyon szeretné Alonsót látni a piros autóban, így elképzelhető, hogy cserébe állja Räikkönen "végkielégítését","

Bár még csak találgatás, de ha így lesz, akkor, már nem is annyira pénzkidobás az istállónak.

(#49402) andy83


andy83
aktív tag

Massa már szeptemberben visszatérhet :C

facebook.com/SzeretekMozizni

(#49403) JJános válasza andy83 (#49402) üzenetére


JJános
addikt

Szurkolni fogok neki! És örülök, ha valóban jön! :C

2007-05-06 óta itt!

(#49404) Peat;)


Peat;)
veterán

(#49405) puttputt


puttputt
őstag

Egy jó kép az 1996-os Monacói Nagydíjról... Dobogósok (balról jobbra):
Coulthard, Panis, J. Herbert.
Tényleg, annak a versenynek a "komolyságához", Panis és Herbert személyiségéhez mért ünneplést láthatunk. :D

Még egy jó kép, a "Schumacher családról", amint épp "gúnyolják" Alonsot :) :

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49406) !Overdose! válasza Peat;) (#49404) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem lesz helye, biztos vagyok benne. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49407) Ricardo válasza Peat;) (#49404) üzenetére


Ricardo
félisten

Nagy a tülekedés. Nem hiszem hogy bejut.

(#49408) D@ni88


D@ni88
addikt

"Az idei évben egymillió eurót költöttünk fejlesztésre, és felére csökkentettük a tartalék alkatrészek számát." by Fry... Na itt van, eddig 1 milliót költöttek fejlesztésekre, ami sztem rohadt kevés :D még sztem ha 40milliós lenne a költségvetés, a ferrari meg a többi akkor is többet hagyna fejlesztésekre... Nem lessz itt több Brawn győzelem. Viszont így nem lesznek VB-k. ;]
Ami elég szomorú, ha azt nézzük hogy mennyi előnyük volt, és majd az utolsó futamon mennyi lesz. De nem baj. Így már csak az RBR-el kell foglalkozni mindenkinek ;]

[ Szerkesztve ]

(#49409) madstunt válasza Peat;) (#49404) üzenetére


madstunt
addikt

remélem tényleg visszajön

D@ni88: Szerintem meg ha a többiek is feljavulnak például a ferka meg a meki akkor meg egymástól fogják csak a pontot rabolni meg a VörösBulltól.Szvsz a legesélyesebb gombos még mindig

[ Szerkesztve ]

(#49410) Peat;) válasza D@ni88 (#49408) üzenetére


Peat;)
veterán

Tegyük hozzá hogy az elmúlt három futamon elsődlegesen nem a többiek előzték be őket, hanem ők estek vissza önmagukhoz képest. Jól be kéne állítani az autót meg megérteni és megint ott lesznek dobogó közelben. Annyi meg elég lehet. Csak én nem nézem ki egyik pilótából sem hogy ilyen kevés teszttel megértse hogy hol a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#49411) !Overdose! válasza D@ni88 (#49408) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ez nem ilyen egyszerű. A pénz önmagában nem elég, erre számos bizonyíték van a múltból és a jelenből. Többször nyilatkozták, hogy az új fejlesztések teljesen rossz irányba vitték az autót. Arra kell rájönni, hogy miért. Jelenleg az autó csak egy nagyon szűk intervallumban működik jól, mellesleg Button is ilyen pilóta sajnos. :W

Szerintem még nincs veszve semmi, legalábbis egyéniben. A Ferrari és a McLaren javulásával keresztbe rabolják egymástól a pontot, ráadásul előbb utóbb Webber és Vettel komolyabban össze fognak akaszkodni, ha ilyen szoros marad a pontverseny kettejük között. ;]

Másfelől természetesen a világbajnoki cím a tét, de már az is szép eredmény amit eddig elértek. :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49412) attisx


attisx
addikt

Ecclestone szerint a pontrendszer miatt nem lesz idén bajnok Vettel

Börni papának végleg elgurult a gyógyszere... :U

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#49413) válasza attisx (#49412) üzenetére



addikt

Hát sztem 23 pontot ledolgozni sokkal nagyobb esélye van, mint zsinórban 5-6 versenyt megnyerni a 7-ből.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#49414) puttputt válasza (#49413) üzenetére


puttputt
őstag

Szerintem is. Tavaly sem volt egyszerű Massa dolga, mégis megszorongatta a végén Hamiltont... vagy ott van Kubica esete. Év közepe táján még vezetett is, a végére meg hova tűnt? :F

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49415) Gubro válasza attisx (#49412) üzenetére


Gubro
senior tag

A legérdekesebb szerintem a vége. Ő kész tényként kezeli Alonso Ferrarihoz menetelét, pedig ugye hivatalosan ilyen egyelőre nem lesz...

(#49416) Nowhereman válasza !Overdose! (#49396) üzenetére


Nowhereman
őstag

Hja. Mikor lenyomta Massát és Vettelt is bekap a semmiért egy 25mp-est utólag...

Tost kiqrta, mert nem az ő kiskedvence volt. Nekem csak az a fura, hogy nem tűnt fel senkinek, hogy ezt csak abban az első pillanatban tette meg, amint tartalékpilótacsere volt...
A fantáziátokra bízom, ki kinek a felfedezettje...

Utánam a kondenzcsik!

(#49417) JJános válasza Nowhereman (#49416) üzenetére


JJános
addikt

Emlékszem Bourdais tavaly az egyik futamon megnyerte a Q2-t. Ha jól tudom. Nem rossz az a gyerek, remélem még látjuk az F1-ben.

2007-05-06 óta itt!

(#49418) madstunt válasza puttputt (#49405) üzenetére


madstunt
addikt

Azt lehet tudni miről folyt a diskurzus a sumák családnál?

(#49419) Misi 007 válasza puttputt (#49405) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Ha jól emlékszem az volt az a futam ahol kihullott mindenki Panis elől! :DD
De legalább megszerezte élete egyetlen futamgyőzelmét és nem is akárhol...

(#49420) joshua7 válasza Misi 007 (#49419) üzenetére


joshua7
veterán

Minden idők egyik legnagyobb versenye volt ez. :C
Valakinek nincs hozzá link? Megnézném szívesen megint. Angol/magyar/német jöhet.

Semper Fi

(#49421) puttputt válasza joshua7 (#49420) üzenetére


puttputt
őstag

Innen kezdődik, a "Related videos" linknél megy egész "f1 monaco 1996 part 11-12"-ig is (+"final part"), ha jól látom, tehát végig van véve, csak ki kell keresgetni, vagy írd be a keresőjébe pl., hogy "f1 monaco 1996 part 2" és így tovább, ha végeztél egy résszel.
Jó szórakozást! :D
(Nagyon tutin néztek ki akkor az autók! :)) )

Mindjárt utánajárok a "témázásnak"... (Sumák család...)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49422) puttputt válasza puttputt (#49421) üzenetére


puttputt
őstag

madstunt, #49418: Mod.: Elképzelésem nincs, hol készült és hogy az az interjú... a feliraton (kép) az látszik, hogy "Sinopec Chinese Grad Prix - 2004", holott akkor a 3 úriember közül csak Alonso lehetett volna az időmérő v. futam utáni sajtószoba közelében, de ő sem, mert 4. lett.
Fogalmam sincs mi volt a szituáció... Annyit írnak, hogy Schumacher elrontotta az időmérőt akkor és nem volt mért köre. Erről lehetett szó? :F

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49423) !Overdose! válasza puttputt (#49422) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ez még az időmérő előtt készült. Ilyenkor mindenki ott van.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49424) puttputt válasza !Overdose! (#49423) üzenetére


puttputt
őstag

Köszönöm! Ezt a "backstage" infót nem ismertem.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49425) Nowhereman válasza JJános (#49417) üzenetére


Nowhereman
őstag

Csak arra leszek kiváncsi, hogyha a két csodagyerekével és a konstruktőri vb. favoritjának tiszta kópiájával nem tudnak elrugaszkodni az abszolút utolsó helyről, akkor az Tost Bourdais hiányában kit fog bűnbaknak beállítani...

Utánam a kondenzcsik!

(#49426) JJános válasza Nowhereman (#49425) üzenetére


JJános
addikt

Hát igen, ez nagy kérdés.

Ha lesz elég pénz, és megkapja a Torro a fejlesztéseket, akkor sem biztos, hogy messzire jutnak. Már pedig akkor valaki bűnbak lesz. Majd a következő pilóta.

Remélem Bourdais talál magának csapatot. Sajnálnám, ha nem.

2007-05-06 óta itt!

(#49428) joshua7 válasza puttputt (#49421) üzenetére


joshua7
veterán

Köszi, közben lehúztam torrent-ről és meg is néztem. Kemény verseny volt.
:C

Semper Fi

(#49429) SG3rg0


SG3rg0
őstag

[link]

Mikor megláttam ezt a videot, nagyon örültem hogy ilyen jól van! :))

(#49430) 8nemesis8 válasza SG3rg0 (#49429) üzenetére


8nemesis8
veterán

Tényleg, elég "jól" néz ki.

(#49431) Atlantis válasza stvnppp (#49427) üzenetére


Atlantis
veterán

Nagyon helyes. Vannak, akiknek még maradt némi esze a döntéshozóknál is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49432) #70869248


#70869248
törölt tag

Grosjean jön Piquet helyére...ami nem akkora meglepetés mondjuk...bár sztem kicsit korai Grosjean-nak.
De azért kiváncsi vagyok mit tud Alonso mellett.

(#49433) !Overdose! válasza #70869248 (#49432) üzenetére


!Overdose!
őstag

Régóta kíváncsi vagyok rá. Hétvégén kiderül mit tud. Igazából nem is gyorsaságot várok tőle, hanem egy összeszedett, átgondolt versenyzést.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#49434) #70869248 válasza !Overdose! (#49433) üzenetére


#70869248
törölt tag

Grosjean szvsz gyors, ..de még inkább jellemző rá hogy támadó szellemben autózik mint pl. Hamilton vagy Alonso. A kiegyensúlyozottságot nem igen várom töle...egy kis szerencse kellene hogy túlvészelje az első futamokat, utána már jöhet akár a mélyvíz szvsz.

(#49435) JJános válasza #70869248 (#49434) üzenetére


JJános
addikt

Igen, most már biztos. A svájci-francia-román :DDD Grosjean fogja Piquet helyett a Renaultot vezetni.

2007-05-06 óta itt!

(#49436) wildrain válasza !Overdose! (#49433) üzenetére


wildrain
addikt

Paliknak fel lesz adva majd a lecke, amióta nem kommentátorkodott, két olyan új versenyző is jött, akinek nem egyszerű kimondani a nevét. :D

(#49437) madstunt válasza stvnppp (#49427) üzenetére


madstunt
addikt

NAh zsíír ott lesz a Dacia csapat:DDD

(#49438) hunnylander válasza #70869248 (#49434) üzenetére


hunnylander
őstag

El is nevezték már "a francia Hamiltonnak" jóideje. Ha jól teljesít, megkapja majd "az új Prost" jelzőt is, de azon se csodálkoznék, ha már használták is rá ezen jelzőt. :DDD

www.HunnyF1.com

(#49439) PazsitZ válasza stvnppp (#49427) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ezt kellett volna elsőre is.
csak hát akkor meg kellett adni a látszatot. Most meg már 4 hét múlva aki akarta úgyis elfelejtette az esetet.
Szánalom. :(((

- http://pazsitz.hu -

(#49440) hunnylander válasza wildrain (#49436) üzenetére


hunnylander
őstag

Román Gerzson meg Hámé Algátszarik, így kő ejteni...

...hozzávetőlegesen. :D Ha ennyi menni fog neki, már közel fog járni a helyes megfejtéshez.

www.HunnyF1.com

(#49441) proof88


proof88
addikt

Schumacher tanácsadóként ott lesz a hétvégi Európa Nagydíjon == Kimi nem fogja befejezni a versenyt :N
Viszont remélem, Kimi jó eredményt ér majd el másfél hét múlva Spa-ban! :K

(#49442) wildrain válasza hunnylander (#49440) üzenetére


wildrain
addikt

Algátszarik! :DD

(#49443) AMD Power


AMD Power
titán

De jó ,hogy mehet a Renault is... hétvégén. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49444) AMD Power


AMD Power
titán

Ez nagyon jó kép. :R

R28

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49445) puttputt válasza wildrain (#49436) üzenetére


puttputt
őstag

wildrain: Grosjean (Gr.Auchan) helyett lehetne ő is , ha már "Roman"... vezetni elvégre tud. :D

Palik titkos vágya szvsz., hogy Raikkönen csapattársaként feszítsen egy raliversenyen... :U, az ő nevét ráadásul egyszerűbb kimondani. :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49446) proof88


proof88
addikt

Tavaly óta biztonságosabb lett a valenciai pálya :K
Más helyeken szokták "kezelni" valamivel a boxutca felületét? Remélem, ez nem fog gondot okozni a gumiknak, ami csak élőben derül majd ki... :U
A Bömbi is nevezett 2010-re :D

(#49447) Male válasza proof88 (#49441) üzenetére


Male
nagyúr

Amikor megláttam, ugyan ez volt az első gondolatom :DDD

(#49449) proof88 válasza Male (#49447) üzenetére


proof88
addikt

kitelik, hogy botrány legyen ebből is... :D

(#49450) Nowhereman válasza hunnylander (#49438) üzenetére


Nowhereman
őstag

No várjunk még a jelzők akasztásával. Az előző pilótát még kis sem tudta mondani, hogy "autó", máris az új Nelson Piquet-nek nevezték, és aztán valahogy nem is hasonlított a F1 pályafutásuk...
;]

Utánam a kondenzcsik!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.