Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5001) Zoza24


Zoza24
senior tag

nem tudom igaz-e,de ha igen,megvan a véleményem a nagy Hamilton image-ről...jófiú :U

"Ha már a nyilatkozatoknál járunk:
Azt már eddig is megszokhattuk, hogy Lewis Hamiltont édesapja
szinte minden alkalommal értékeli fiát, de azt még egy
világbajnoki esélyes őse sem tehetné meg, hogy lekezelően
beszéljen az egyik vetélytársáról, pedig Anthony Hamilton
egyenesen leírta Räikkönent egyik nyilatkozatában.
"Kimi? Az kicsoda?"- állítólag így reagált arra az újságírói
kérdésre Anthony Hamilton, hogy nem tart-e Kimi Räikkönentől. Ez
mindenféleképpen azt jelzi, hogy nem is számol a finnel, és ezt
az apa meg is erősítette azzal, hogy az újságírónak kerek-perec
kijelentette, egyedül Alonsót tartja veszélyesnek fiára."

Forza Italy!

(#5002) Macka válasza Zoza24 (#5001) üzenetére


Macka
veterán

Ja. És az mekkora lenne, ha Lonzi és Hami az első kanyarban kilökné egymást, de úgy, hogy mind a ketten kiessenek, Kimi meg megnyerné az egészet???? :K

(#5003) AMD Power válasza Zoza24 (#5001) üzenetére


AMD Power
titán

Láthatnék erről egy linket? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5004) dragonfx válasza george11 (#4970) üzenetére


dragonfx
veterán

Van jobb,massa kilöki hamiltont, kimi nyer, alonso elé bejön valaki és alonso 3......és ott állhat a dobogón miközben kimi ünnepel :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5005) Macka válasza dragonfx (#5004) üzenetére


Macka
veterán

:C

(#5006) Zoza24 válasza AMD Power (#5003) üzenetére


Zoza24
senior tag

én is azt keresem,mert egy másik honlapon linkelték a fórumba,az eredetit ha megtaláltam belinkelem... :R
mellesleg ezt én is kétkedve olvastam...

Forza Italy!

(#5007) Shodan válasza dragonfx (#5004) üzenetére


Shodan
addikt

Úgy legyen :K

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5008) AMD Power válasza Zoza24 (#5006) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt a nyilatkozatot kicsit kétkedve fogadom. Nem nagyon tudom ezt elképzelni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5009) venember83 válasza AMD Power (#5008) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyetertek, ha igy is gondolja, akkor se fogja elmondani semmilyen ujsagironak ;) Annyira nem hulye :))

[ Szerkesztve ]

(#5010) ch@t man


ch@t man
csendes tag

A rally is jó nem? qvad ijesmi. :F
de az autóversenyt is szeretem. :K

(#5011) Gyuri27 válasza dragonfx (#5004) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem. Massa a kerék cserék után full gázzal bemegy Alonsó és Hemi közé. :K
Akkor tuti siker. Esetleg elengedi Kimit és keresztbe dobja a verdád a pályán. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#5012) hunnylander


hunnylander
őstag

Valaki már belinkelte korábban az autosport.com-os hírt: Hamilton not investigated after qualifying, csak szépen el is ferdítette a lényegét. Mi az, hogy nem büntetik meg Hamilton-t? Nem hogy, nem büntetik meg hanem még viszgálat sem indul ellene. És ugyan miért, az FIA nyájassága miatt? Egy fenét! E miatt: Lewis Hamilton will not face another investigation by the FIA race stewards at Brazil today, after Ferrari made it clear they have not protested his driving in qualifying today.

Aki nem tud angolul szótárazza ki, ha nem sejti miről szól, aztán meg vegyen példát a Ferrari-ról és Kimi-ről a topik további nyugalma érdekében. :((

"I am sure I am accused of something," Hamilton quipped. "I am here this weekend, I need to do a completely clean job and do enough to do a good job, not make mistakes, not get investigation for some things."

Go Hammy-Hammer! Nyomjad neki, alázzad őket! :D

www.HunnyF1.com

(#5013) hunnylander válasza snecy (#4999) üzenetére


hunnylander
őstag

Remélem esélyesek lesznek majd a konstruktőri címre, Ralf hathatós közreműködése által. :DDD

Viccen kívül, remélem hogy legalább a designban és festésben odateszik majd magukat. Ha már lassú is, de legyen 'szép' csicsás Indiai kinézetű autójuk és team-jük. :D

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#5014) Thrawn válasza hunnylander (#5012) üzenetére


Thrawn
félisten

Raikkonen nem nyilatkozott az ügyben? Vagy a bocsánatkérés után már nem foglalkozott vele?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5015) hunnylander válasza Thrawn (#5014) üzenetére


hunnylander
őstag

Raikkönen valószínűleg a sokásos megalszik a tej a számban stílusban ezt mondta: For sure it didn't help. ('Bizonyára nem segített'.) De nem kívánta Hamilton vérét, megesik, hogy valakinek nem sikerül egy tiszta kört találnia, nem is ritkán. Pedig ezért keményen szoktak sakkozni a csapatok, minden autóról tudják, hogy hol van. Mekiék el tudták intézni, hogy a pilótáiknak tiszta zavarmentes körük legyen, hiába na, hiányzik Ross Brawn.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#5016) hunnylander válasza -Mike- (#4955) üzenetére


hunnylander
őstag

Köszike. Király videó, játszottak a gyerekek. :D

www.HunnyF1.com

(#5017) Thrawn válasza hunnylander (#5015) üzenetére


Thrawn
félisten

Aha, szóval 'lement redőnnyel' az sem zavarta volna ha kisbalták potyognak az égből :) Na igen Ross Brawn távozását megsínylette a Ferrari, ki tudja mikor jön vissza a szabadságáról.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5018) Peat;) válasza hunnylander (#5015) üzenetére


Peat;)
veterán

A szabályok szerint zavarmentes tiszta kör várt Kimire. Egy ember hibázott amit ő maga is érzett a bocsánat kérése miatt, sem a sértettnél sem a felügyelőknél nem lökte ki a biztosítékot ennyi. Ezek a tények. De amikor a tények ellenére megy a duma "Mekiék el tudták intézni, hogy a pilótáiknak tiszta zavarmentes körük legyen, hiába na, hiányzik Ross Brawn" ami egyszerűen ebben az esetben nem igaz, míg ha az egész évre nagyon is az akkor nemcsoda hogy megint kiújulnak majd az indulatok. Én pl ez a szemlélet mód miatt szoktam néha ezekre az írásokra reagálni, mert olyan magyar politika szerű érzetem kezd lenni ezektől az irományoktól.

(#5019) Thrawn válasza Peat;) (#5018) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem volt ebben semmi politika, a saját véleményem szerint túlságosan átvetted már ennek a topiknak a 'hangulatát'.
ami egyszerűen ebben az esetben nem igaz, míg ha az egész évre nagyon is az
Ha egész évre igaz akkor most miért nem? Ki tudja, talán Brawn 10 mp-el később engedte volna csak ki a boxból, de mivel nincs itt (ergo hiányzik) ez is csak találgatás ( 'politika'). :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5020) AMD Power


AMD Power
titán

Az lenne a legjobb ha senki senkit nem lökne ki se a rajtnál se utána.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5021) Thrawn válasza AMD Power (#5020) üzenetére


Thrawn
félisten

A próféta beszéljen belőled!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5022) JJános


JJános
addikt

Elnézést kérek mindenkitől, a tegnapi miatt. Sajnos nem nagyon bírom az ilyen nyomásokat. Aztán még a tanáraimat is belekeverték. Méghogy nem értek semmit. Elnézést kérek minden magyar érzelműtől, én is magyar vagyok. Ami miatt kifakadtam, az a következő: A második világháborúban Budapesten több feljelentés érkezett, mint europa összes többi fővárosában. Pedig van belőlük egy pár.
Szóval ha kiszámoljuk, 10 000 000 feljelentés, mindenkire jut az országban egy.
Amikor elfogy az észérv, ami elég hamar elfogy, akkor kezdetét veszi a másik ember zrikálása, nekem sajnos mindíg ez jut az eszembe. Nem a véleménnyel, hanem a véleményt nyilvánítóval kezdenek foglalkozni, és mindenki azt hiszi, hogy ezt kell. Ezt tanulják az iskolában? Vagy már az anyatejjel ezt szívják magukba.
Elmentem hálóba játszani számtek boltba. cod-oztunk, és hallom hű de tudtam alázni. A tag felbőtt ember, akiknek "szétlőtte a seggét", alsó tagozatos 10-12 évesek voltak. Mondom a csákónak, és miért kell alázni? Nem értette. Mondom neki: -te figyelj! Ez neked játék? -igen. És azoknak a kicsiknek? -hát tanuljanak meg játszani.

Mindenkitől elnézést kérek, tudom nem ide illő hsz.

2007-05-06 óta itt!

(#5023) AMD Power


AMD Power
titán

Egy fracia újságírónő nekitámadt Hamiltonnak

Hát igen. Megértem ha picit idegesek. De azért nem kéne így viselkedni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5024) manutdzoli válasza SzalaiG (#4997) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Bárcsak így lenne.Kicsi az esélye kiminek,de bármi megtörténhet.Le kell rajtolnia hamit,ez az első feladata kiminek.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#5025) kicsitomi88 válasza AMD Power (#5023) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Igen, sztem sem kene a masikat akadalyozni ;]

90 87.5 87.8 87.5

(#5026) AMD Power válasza kicsitomi88 (#5025) üzenetére


AMD Power
titán

Ez így van. De ez a tegnap incidens nem volt szándékos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5027) manutdzoli válasza AMD Power (#5023) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Kicsit felidegesítte :D Visszafoghatta volna magát,de ha belegondolsz,egy csomó újságíró elkezd zaklatni ilyen kérdésekkel,te is ideges lennél,főleg így a hajrában.

[ Szerkesztve ]

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#5028) AMD Power válasza manutdzoli (#5027) üzenetére


AMD Power
titán

Megértem. Én nem LH-ra gondoltam hanem arra csiga evőre. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5029) george11 válasza AMD Power (#5023) üzenetére


george11
senior tag

Ez elég kemény :Y
De azért így kikelnie magából az újságírónak, egy ilyen "piti" dolog miatt :F Ha annyira számított volna ez a feltartás, akkor a Ferrari sem hagyja szó nélkül szerintem.

"A történet szempontjából nem lényegtelen elem, hogy az újságírónő, Anne Giuntini a Renault motorokért felelős főmérnökének, Denis Chevrier-nek a felesége..." ehhe :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5030) kicsitomi88 válasza AMD Power (#5026) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Nem a szandekossag alapjan szoktak a bunteteseket kiszabni sok esetben. Persze kivetelek mindig vannak...

90 87.5 87.8 87.5

(#5031) AMD Power válasza george11 (#5029) üzenetére


AMD Power
titán

Az a tegnapi "feltartás" nem volt szándékos. Ilyesmi szerintem a középmezőnyben nagyon sokszor előfordul de azt persze nem mutatják.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5032) Oliverda válasza AMD Power (#5023) üzenetére


Oliverda
félisten

Így kellett volna cselekedni [link] :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5033) AMD Power válasza Oliverda (#5032) üzenetére


AMD Power
titán

Jobb esetben igen. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5034) hunnylander válasza kicsitomi88 (#5025) üzenetére


hunnylander
őstag

Ne kezdjed már megint. Már kezdett a topik normális mederbe kerülni.

Hamilton: „A tőlem telhető legjobb munkát végeztem azért, hogy elálljak az útjából. És elnézést is kértem azért, ha az útjában voltam."

Te egyébként kinek szurkolsz, Kimi-nek? Akkor példát vehetnél róla. Érdekes, hogy a bátyám (nagy Kimifan) is nézte az időmérőt, és semmi olyan hülye reakciót nem váltott ki belőle, mint belőletek. Egyszerűen Kimi-nek nem volt tiszta köre, el kellett mennie egy felvezető körön lévő jármű mellett, van ilyen. Ha Kimi-nek nem fájt, nektek miért fáj még mindig? Ha Hamilton szabálytalan lett volna és szándékosan akadályozott volna (amit hülye lett volna megtenni) akkor be is panaszolta volna a Ferrari és/vagy a steward-ok maguktól is indították volna a viszgálatot.

Könyörgöm, lépjünk már túl ezen értelmes ember módjára.

www.HunnyF1.com

(#5035) Oliverda


Oliverda
félisten

Időmérő statisztika, 2007

Fernando Alonso (7) - Lewis Hamilton (10)
Giancarlo Fisichella (7) - Heikki Kovalainen (10)
Felipe Massa (9) - Kimi Räikkönen (8)
Jenson Button (9) - Rubens Barrichello (8)
Nick Heidfeld (11) - Robert Kubica (5)
Ralf Schumacher (3) - Jarno Trulli (14)
David Coulthard (2) - Mark Webber (15)
Nico Rosberg (1) - Kazuki Nakajima (0)
Vitantonio Liuzzi (4) - Sebastian Vettel (3)
Adrian Sutil (6) - Sakon Yamamoto (0)
Takuma Sato (7) - Anthony Davidson (10)

Heidfeld - Kubica, és az azt követő kettő elég szembetűnő... :U

forrás

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5036) AMD Power válasza Oliverda (#5035) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen! LH ebben is jobb. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5037) kicsitomi88 válasza hunnylander (#5034) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Én azoknak szurkolok akik korrektul a sajat, es a sajat csapatuk altal elert eredmenyeket felhasznalva ernek el valamit. Akinek nem inge ne vegye magara.

90 87.5 87.8 87.5

(#5038) AMD Power válasza Oliverda (#5035) üzenetére


AMD Power
titán

DC Webber "rész" azért az kemény. DC viszont a futamokon mintha jobb lenne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5039) hunnylander válasza Oliverda (#5032) üzenetére


hunnylander
őstag

Monty was the king! :D

Én még ezt is megcsináltam volna azokkal a komádiásokkal meg ezzel az újságíróval, amit Hakkinen Irvine-nal. :DDD

www.HunnyF1.com

(#5040) AMD Power válasza hunnylander (#5039) üzenetére


AMD Power
titán

Ez genya nagyon kemény. :C

Erre érdekes , hogy nem is emlékszek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5041) soulcube válasza hunnylander (#5039) üzenetére


soulcube
aktív tag

:D Nem sajnálták a juice-t.

(#5042) escie válasza hunnylander (#5039) üzenetére


escie
őstag

aa, regiszepidok., hm... :)
manapsag csak patikamerlegen kimert pr-dumakat eregetnek a pilotak, semmi spontaneitas, semmi emberi nincs bennuk. versenyzo, es nyilatkozogepek. ezert nem tudok mar senkinek szurkolni, mert nem jelennek meg emberkent, csak higgadt, pc, eloremegragott hulyesegeket mondanak a riportereknek, elore megirt kerdesekre. szanalmas, na.

emlekszem egy regi Mika interjura, jot nevettem:
riporter: -"Mika, mi lesz holnap a futamon, ha esik az eső?"
Mika: -"Hm, nemtom. Elazunk..." :D

I'm back, baby!

(#5043) george11 válasza AMD Power (#5031) üzenetére


george11
senior tag

Igen épp erre céloztam én is :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5044) hunnylander


hunnylander
őstag

Mégegy érdekes dolog fogja fűszerezni a futamot.

A versenyzők aggódnak a szuperlágy gumik miatt

És egy másik Mika klasszikus: Easyrider Mégha valaki nem is értené akkor is átjön, hogy mennyire elpoénkodta a választ, és elkezdett az easy (könnyű) szóval játszani. :))

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#5045) JJános


JJános
addikt

http://youtube.com/watch?v=XcfFSBF0yXw

Az ominózus eset is benne van. És semmi kivetnivalót nem találok benne. Nézzétek vissza, és ti sem fogtok. Hiszem.

Utánna pedig gondoljátok át, hogy tegnap itt mi is volt?

2007-05-06 óta itt!

(#5046) JJános válasza hunnylander (#5044) üzenetére


JJános
addikt

Valószínű, hogy szuperlággyal fognak indulni, és az első tankolás után, kemény gumi. Én legalább is így csinálnám.

2007-05-06 óta itt!

(#5047) hunnylander válasza JJános (#5045) üzenetére


hunnylander
őstag

Hát persze, hogy nem. Csak egyesek rémeket látnak.

www.HunnyF1.com

(#5048) SaNyEe válasza hunnylander (#5034) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

mondjuk TV-n keresztül kicsit úgy jött le, hogy Hamilton gyerek boxból kijövet tolta neki mint hülyegyerek és kanyar előtt fékezett egy orbitálisat, hogy Kimi épp elférjen még az ideális íven, valahol meg is értem mert most minden számít...

Másfelől meg absz. egyetértek veled, ha akkora jelentőséget tulajdonítottak volna ennek a Ferrarinál akkor tuti mentek volna panaszkodni a bírákhoz.

Forza Ferrari!!!

-- end of transmission --

(#5049) T-Nagyon válasza JJános (#5046) üzenetére


T-Nagyon
tag

Én azt olvastam, hogy a végén jobb a lággyal menni, mert addigra jobban felgumizzák a pályát, és kevésbé kopnak a gumik...

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

(#5050) thaler2 válasza SaNyEe (#5048) üzenetére


thaler2
senior tag

A többséget azért tévesztheti meg sz.tem, mert szemből látszódik, és elég nehéz felmérni hogy most mekkora távolság is volt köztük...valszeg Todték látták más állásból is, ezért nem merült fel bennük ilyesmi aggodalom. Ha egy picit is gond lett volna, azonnal szóltak volna. Ennyi.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.