Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37017) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm. Most vagy nagyon nincs érzéketek a játékhoz, vagy ti vagytok a végső balszerencse megtestesítői, vagy csak magasak az igényeitek. Indítsatok barbárt. Az úgyis OP és filléres cuccokban öli halomra Diablot, izualt és Rakanothot egyszerre. Ez ilyen. Mondjuk ha amolyan zúzós mint az enyém és nem pörgettyű, akkor lehet 3 elit pakk már megszivatja act 2-n is... ;]

Elmondom az én álláspontomat aztán lehet kövel hajigálni és becsmérelni. Biztos nagy és kampós az orrom hogy kiszagolom a jó dolgokat :D
Naszóval. Még az idők (és D3) hajnalán első karakterrel mikor átléptem INferno Act 1-re komolyan istencsászárnak éreztem magamat. több volt a DPS-em mint a life (11k és 10k azt hiszem, 5-600 Loh 671 DPS-es fegyverrel). Act 1-en kicsit cudar volt a hangulat, mert a mezei zombik is ha betaláltak akkor elég nagy százalékban lenyomták az életet. HA meg bandában jöttek ellenem, akkro kicsit labilis volt. Ez a felszerelés kijött magatalálósban + annyiból amit menet közben összeszedtem aranyat. Mai szemmel kacagtató cuccokban volt. Max az egész akkor 500k-1 millát -t ért volna szerintem és a fegyver volt a legnagyobb áru cucc mind közül. A mostani piacon egy ilyen karit ennek töredékéből is ki lehet hozni. 0,5-1 millából simán lehet stabilabb, életképesebb act 1 karit létrehozni.
Act 2 nagy váltás volt. Semmi dam nerf nem volt még és elég könnyen feküdtem. Ott erős átskillezés és cuccolás kellett. Pár milla elment akkori áron simán erre. A pénzt amuk és ringek kereskedelméből szereztem. Az akkori cucc mai árakon se lenen 4-5 millánál több, de inkább kevesebb. A néha-néha felbukkanó képek alapján most már azok az itemek amiket hordtam vagy eladhatatlanok, vagy nevetségesen alacsony árúak lennének (azért van pár értékálló darab is, így a 4-5 milla helytálló lehet).
Act 3 runolható volt, csak nehéz a fenti cuccban. Nagyságrendekkel többet kellett egy normálisabban haladós melee karinak az összedobására. Kb most így állok. A warmachine rész a tömeges knockbackes, távolsági és elemi sebzéses girnyokkal így is szivatós néha. Türelem kell hozzá, az meg gyakran nincs :D Act 4 ugyanúgy runolható, csak ott is van pár szivatós rész és kombó.

Ezek után jött egy dam nerf és a javítási költség növelés, aztán hirtelen minden drága lett és csak a pénzről szól? Ok, értem. Nincs is több kérdésem...

Act 2-n runoltam legtöbbet. Könnyű viszonylag és hamar lenyomható sok elit csomag. NV 5-től ott azért így már potyog a sárga cucc alap MF nélkül is. A rekordom az Oűzis alatti Zoltun Kulle síremlékszerűségnél 10 perc alatt 7 elit pakk volt. Az úgy már elég baráti. A többsége a sárgáknak szemét, a többi jónak tűnik nagyon.. Aztán megnézem az AH-ban és 5-50k aranyért mennek a jobbak is. Ilyenekben nyomultam korábban Act 2-ben. Kicsit küzdelmesen, de jól haladósan kevés halállal. Ne mondjátok ezután, hogy minden a pénzről szól, meg 100 milla kell egy mezei szúnyog lecsapásához is. Annyi szart és félig jót craftoltak, hogy a közepes cuccoknak sincs semmi áruk. Azokkal meg Act2 megy. Tán Act 3 is (csapatban tuti).

No ez az álláspontom és véleményem. Jöhet a fikaullám. Az vesse rám az első követ, aki nem fél, hogy visszadobom. Meg hasonló közhelyek. :DD

Edit. Kb 200-250 óránál lehetett meg az 5 millás achi. Most sincs még meg a 10 millás. Enyni pénz azért hullik és csak keveset versz el javításra ha jól helyezkedsz

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.