Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32651) dobolan válasza proci985 (#32646) üzenetére


dobolan
senior tag

Szerintem érdemesebb akkor már inf act1-et farmolni, mert goldban nem marad el, és legalább van esélye a jobb cuccoknak is, mégha kevés is.

(#32652) Diablo18 válasza radi8tor (#32650) üzenetére


Diablo18
senior tag

jó hát azok hogy így meg úgy csinálja meg az ember és akkor eléred azt a dolgot :)hurrá :)

de mondjuk ilyen ez nem szidom jó játék csak hát kicsit lehetett volna hosszabb is

(#32653) Huma válasza Neró (#32645) üzenetére


Huma
addikt

És ez kinek érné meg? AH-ban minimum 51K-ért el tudja adni az alapanyagot (ha csak az essence-vel számolok).

(#32642) Gyuri27:
És? Én lassacskán már a 300-ik órát fogom taposni és eddig 3db legendary esett. Ebből kettő full használhatatlan. Set egyetlen egy sem esett.
Ettől függetlenül egyáltalán nem játszhatatlan az infero. Act 3-ig nem kell komoly gear hozzá.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#32654) proci985 válasza dobolan (#32651) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja, azért próbáltam A4et, mert egyszerű és tényleg nagyon gyors. konkrétan kétszer volt halálközeli élményem, egyszer a legelején (254kill sorban), egyszer meg amikor sikerült egy fél pályányi ellenfelet magam után húzni, és a teleportot csak negyedszerre vette be a játék (ez ma ilyen alapprobléma).

radi8tor1: pontosan, ma is találkoztam új árussal.

"i will never forget when we first met: i've lost my hearth and my wife lost her head";Đ

(#32642) Gyuri27: jó hát kungen... én azért nem cserélnék vele, hogy bírjam a 100szor ugyanazt. if you know what I mean (hint: ADHD lehet befigyel, tetejében kezeletlen/félrekezelt).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32655) priti válasza mar_tin (#32623) üzenetére


priti
addikt

Jó, akkor nem nyomozok tovább, ha nem csak én szívok... Akkor ez ilyen, azt ennyi.

Amúgy jó a gém. Látom írjátok, hogy szopakodás van infen. Képzelem. Vicc hogy legend-ben milyen tré a felhozatal az "ingyenes" dropok között, az AH-n nagyon látszik, hogy rare kategória erősebb sokszor...

Remélem azért lesz expansion set és nem az lesz, hogy azoknak akik végigtolták pénzért vásárolt cuccokkal az infet solo-ban csinálnak egy mégzorkóbb fokozatot "kisebb befektetés mégtöbb haszon" jeligére, hogy blizzék frissen kreált cuccokkal jöhessenek ki az RMAH-ra, mert akkor persze tele lesz a net már tényleg ilyen izzólámpa karakterekkel és pillanatok alatt kitalálják hogy a sok mr.aura ne unatkozzon már, akkor legyen pk és a magamfajta csórikat fogják majd kinyírkálni pucérra vetkőzve, hogy kiessen még az a kevéske cuccom is, amit nagy nehezen összeszedtem...

Á inkább 4 új act-ra szavazok :)

Hardverlesen

(#32656) Mr.Csizmás válasza Diablo18 (#32648) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem abból áll, h lecsapok mindenkit, felderítem az egész térképet, dungeonokba lemegyek, könyveket összeszedem, lehetőség szerint az eventeket is kipipálom..... :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32657) Diablo18 válasza Mr.Csizmás (#32656) üzenetére


Diablo18
senior tag

hát majd én is újra kezdem és ezt fogom én is tenni jobbat nem tudok :)

(#32658) Rankerz


Rankerz
senior tag

A damage vs elites nagyon durva 5 mp alatt beszedtem egy elit pakkot lol pedig nem nagy szám dps e van

[link]

(#32659) Diablo18 válasza Rankerz (#32658) üzenetére


Diablo18
senior tag

:R

(#32660) warcat


warcat
veterán

Hehe.Most kelt el pár perce az RMAHban a DH-m x-bowja.mondom ránézek mi a helyzet velük gold ahban,hát nem semmi.Különösen vihogós a jelenlegi első helyezett árazása, amin még socket sincs (szerintem nézzetek rá).Nem tudom,hogy veszik is -e ennyiért,de legalább segítettek az enyém eladásában.... :) Mert már vagy egy hete hirdettem(1285 dps, 62 critdmg, 13x vitality)

4. oldalon az 1500! milliós is vicces.
Egyébként van rá valami magyarázat,ezek az emberek komolyan elhitték még anno a golddupe-ot,és abban bizakodnak,hogy valaki 'sáros' megveszi,vagy ez valami mutogatás,hogy bibi ilyen is van(de akkor nem használhatja másfél napig.. :F )

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#32661) radi8tor válasza warcat (#32660) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jelenleg 500 Ft-ba kerül 1 milla gold. Szerinted? :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#32662) priti válasza radi8tor (#32650) üzenetére


priti
addikt

Azért ebben a "kereskedés"-ben van valami. Szerinted nem lóg ki a lóláb? Rengetegen megvették a gémet és az egész random tehát statisztikai tény, hogy így ezrével kéne hogy legyen olyan gamer, aki irgalmatlan legend cuccot farmol, de nem neki való és goldra váltás útján szeretné neki valóra cserélni, ehhez képest rogyásig van az AH semmit nem érő szarokkal a legend kategóriában. Ahogy nézem a képeket rajtatok se sok van...

Hardverlesen

(#32663) Diablo18 válasza warcat (#32660) üzenetére


Diablo18
senior tag

hát ebben nem tudok most neked segíteni :(

(#32664) dobolan válasza radi8tor (#32661) üzenetére


dobolan
senior tag

Hát, ha 500HuF 1 milla gold, akkor baromira nem éri meg goldot farmolni, mert nekem a legjobb is 300k/óra kb. De az amúgy illegális nem, és ki is tilthatják az accodat, ha veszed?

(#32665) radi8tor válasza dobolan (#32664) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ki venne ilyet? ;]
Ki mondaná meg, hogy vetted? A játékban át tudod adni bárkinek a goldot trade menüben.

⭐ Stella

(#32666) adrian360


adrian360
őstag

tök jó ez a megnövelt droprate hell act4-en, az elöbb izualnak sikerült összesen 1 azaz egy darab fehér - lószar itemet kiaszarnia magából...

(#32667) Huma válasza adrian360 (#32666) üzenetére


Huma
addikt

Aki a kicsit nem becsüli... :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#32668) P00By


P00By
nagyúr

Nightmare ACT 2 közepén mennyinek kéne lennie a DPS-nek? :U

(#32669) Kobe


Kobe
veterán

van pár eladó cuccom, valaki segítene beárazni ezeket ? ileltve van olyan közte ami megérhet egy normálisabb összeget ?

Igazából van közte 1-2 cucc ami infernora tökéletes lenne kezdő gearnek a monknak amit elkezdtem tápolni, 1-2 ezerért nincs kedvem eladni őket, de ha valamelyik megér egy normálisabb összeget akár goldban vagy euroban, akkor megválok tőle :)

de alakul a DH molekula is :)

(#32670) dobolan válasza radi8tor (#32665) üzenetére


dobolan
senior tag

Ahh, az úgy eléggé rizikós, mert előre kell fizetni. ;]

(#32671) P00By válasza P00By (#32668) üzenetére


P00By
nagyúr

Bocsánat.

Még annyit, h ah-ban amikor licitálok az én licitem mellet van egy "current bid" sáv az mit takar? Hogy éppen annyin áll a licit?

(#32672) thomeef


thomeef
őstag

Kérnék egy kis helpet:) Esett ma egy ilyen cucc, és nem tudom eldönteni hogy gold vagy rmah.

Rmah-ban 50-250 eur, gold ah-ban 15m+++

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#32673) mobal válasza thomeef (#32672) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Alap hogy euróba fektesd! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#32674) LucifeI2 válasza warcat (#32660) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szerintem egy ember elkezdte az elején és a legtöbben azt a következtetést vonják le, hogy ha ennyiért van bent valami akkor ennyit érhet, aztán folyamatosan pakolják be több 100-1000 millioért az itemeket egymás alá. Én is sokat gondolkoztam már ezen és én úgy hiszem ezek az emberek komolyan elhiszik, hogy valaki megveszi ennyiért.

(#32675) thomeef válasza mobal (#32673) üzenetére


thomeef
őstag

Rendben, i :D gazából csak megerősítésre vártam

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#32676) mobal válasza thomeef (#32675) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Eladod 50 ért, és veszel egy SC2 -t belőle :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#32677) CactuS válasza CactuS (#32584) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kis up. Sehol egy "veterán" monk, aki ellátna tanácsokkal, hogy merre tovább?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32678) warcat válasza thomeef (#32672) üzenetére


warcat
veterán

Viszonylag jó roll,tegyél bele eladás előtt mindenképp dex gemet, sima flawless sq is jó.
Kár a 6%-os ASIért.
Döntsd el mi kell jobban ,az euró vagy a gold.Az 50 euró/25m körülit szerintem ki fogják fizetni.

EA: It's in the crate!

(#32679) Gyuri27 válasza Huma (#32667) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mint írtad jó a drop. De ez szerintem túlzás. Egy szürke low quality elég lett volna. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#32680) D4v3 válasza Kobe (#32669) üzenetére


D4v3
őstag

Nem mennék végig, de 1H 800dps alatt, és 2h 1000dps alatt kb semmit nem fog érni. 1H esetleg jó sok life on hittel még talán elmegy 600-800-as dpsel. Euróban egyre kevesebb cucc megy el sajna, amióta esik már act1-ben is 63-as item. Ha egy cuccon csak két jó stat van, pl dex meg vita, a többi meg csak mellékes stat, és nem ilyen 200+ van rajta, akkor jó eséllyel lesz bent egy annál jobb kék cucc.

(#32681) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hell a3 run eredmény: másfél óra alatt szerintem nehéz megcsinálni, ebből 50 perc kb a futkosás a signal fire/catapult/alagsorban. utóbbi nagy.

drop tekintetében: amíg nincs meg az ötös nephalem lore, addig semmi nem esik, utánna már van bőven rare is. lowlevel, de esik (5-6 full inventory), talán 5-6 még párezerért AHban is elmenne. pénzre úgy, hogy magic/rareket elkovácsoltam kb 110k másfél óra alatt.

összehasonlítva a3mat és a4et utóbbiban nincs elég unique csapat, hogy a nephalemet ki lehessen használni (már ha egyáltalán van 6 csapat), előbbiben meg még úgy sem igazi a gold drop, cuccok meg túl lowlvlek. ha nincs megfelelő felszerelés, akkor mindkettő nagyon sokáig fog tartani, ha meg van jó, akkor adott idő alatt inferno a1 szerintem jobb.

ja igen: régebben valaki említette, hogy mekkora jó futni, csak az eliteknél megállni, mert gyors. a taktika megfelelő DPSsel működik, de vigyázni kell, mert bizonyos lények kegyetlenül belaggoltatják a képet, a siege weaponoknál 1fpst is láttam másodpercekig egy tömegjelenetnél (amikor egy félpályányi szörnyről gondoltam úgy, hogy akkor most már le kéne őket hentelni).

AH téma: pofátlanul olcsón kell keresni pl int/allres cuccokat, meglepően hasznos dolgok is vannak 5-10k aranyért. nincs minden elszállva... nem highend gearről beszélek ugyan, de kompromisszumokkal azért ki lehet hozni jó dolgokat.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32682) Drenadar válasza Robert1987 (#32625) üzenetére


Drenadar
veterán

kövezzetek meg, de az a plan az nem az a plan amit alapból tud a kovács? én egyből el is dobtam... :D

(#32683) KonzolKartel válasza Kobe (#32669) üzenetére

Gondolom sharpshooterrel van ennyid.
Egy kép erejéig benyomtam én is az SS-t:).
Drenadar:
Nem. A kovácsnál alapból crap cuccokat tudsz kovácsolni.
Ha találsz plan-t, az biztosan nem tudja alapból a kovács.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#32684) radi8tor válasza Drenadar (#32682) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt csak akkor tudja a kovács, ha megtanítod neki.

Amennyiben nem akarsz a póni pályára menni, akkor nincs is rá szükséged. :D

KonzolKartel: jó a feszülős kék nacid. ;] Az valami set item?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#32685) KonzolKartel válasza radi8tor (#32684) üzenetére

Ne is mond. Nem lehet átszínezni sem :O :)).
Igen, az inna set két darabja, naci, öv(így ad +130dexet).

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#32686) Cyberbeni válasza CactuS (#32677) üzenetére


Cyberbeni
addikt

-gyorsabb fegyver
-több dex meg vitality
-resist nagyjából okés, de nem ártana még egy kicsi, amelyiken 90 alatt van cold+all, azt nem árt lecserélni
-ékszernek szerintem olyat érdemes, ami sok statot ad (dex+vita), meg attack speedet, meg esetleg life on hitet, mert önmagában a resist nem sokat ér
egyébként nekem is kb ekörüli a dps-em, és ghomon kívül bárkit megölök.
-esetleg spirit regenes fegyver sem árt, de az nem must have
-meg mindkét fegyveren legyen crit dmg

[ Szerkesztve ]

(#32687) Rankerz


Rankerz
senior tag

Sikerült pumpolni kicsit a dpst így már 20 mp alatt hal meg belial ha bent van EQ ^^ [link]

Kipróbáltam amúgy az új Ghomot lecsapni dps buildbe kb 700k hp je marad a 8,5 millából WotB+EQ után és én meg megfulladok a gázba,érdekesen balanszolták :DDD

(#32688) radi8tor válasza Rankerz (#32687) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugye mondtam én :D

⭐ Stella

(#32689) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

napi parasztvakítási kísérlet: 348 legendary porseprő (2h xbow) +50% crit dam kaviccsal elmegy-e 100k-ért? :DDD (+103dex, +132 LoH, +84-155 arcane dam, +5% IAS)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32690) F-ECT$ válasza killerjohn (#32632) üzenetére


F-ECT$
titán

Tolod rmah-ra is?

Dive ever, work never.

(#32691) proci985 válasza Rankerz (#32687) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, 160ks dps hogy jön ki? attack speed %, vagy mi a trükk?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32692) Alg válasza Rankerz (#32687) üzenetére


Alg
veterán

Mennyit tettél bele a gearbe?
Illetve mennyire életképes ez tömegjeleneteknél, vagy unique csoportok ellen? (nagyon kevésnek tűnik az armor...)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#32693) F-ECT$ válasza P00By (#32668) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem wizzel 3.4k a dps. Ja bocs, ez Hell. Nm-ben olyan 1.5-2k lehetett.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#32694) Robert1987


Robert1987
tag

Ma kereken 30X öltem meg Izualt, de nem dobta a tervet! ;) :W Ilyen van?
Ha valaki most kezdett nightmare-t és van kedve velem játszani, vegyen fel, megyek a barbárommal.
robert1987#2387

robert1987#2387

(#32695) Rankerz válasza Alg (#32692) üzenetére


Rankerz
senior tag

Tömegbe ilyen skillekkel megyek,ez csak fun hogy minél gyorsabban lemenjen a boss. Kb nem tudnak leölni elitek meg 10 mp alatt WOTB vel lemennek ha nem valami idióta kombót kapok.

[link]

@proci985
Sebzés így jön ki

Battle Rage->Maraduer's rage rúnával 30% buff
Frenzy->Maniac rúna nem tudom mennyi buff
Ruthless passzív ->5% cirt chance +50 crit damage
Weapon master passzív ->10% crit chance
Berseker rage passzív ->25% damage
Wrath of Berseker->Insanity rúna 100% damage buff

Az árát csak saccolni tudom mivel a legtöbb itemet jóval áron alul vettem AH zgatás közbe olyan 13-15 milla amit ráköltöttem azt hiszem

(#32696) radi8tor válasza proci985 (#32691) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Wrath of the Berserker-el.

⭐ Stella

(#32697) priti


priti
addikt

Nemtommár ki linkelte az az angol fórumot, de kössz. Tényleg a VGA beállítás miatt volt szar, besírok. Azt a nyomorék vsync-et muszáj volt default-ban bekapcsolniuk :W Mindenre gondoltam, csak erre nem. Mindegy legalább feltöltam az árnyékokat is maxra, azt bezzeg nem tette fel.Azt az nvidiás szart meg minre. Azóta jó. :W

Hardverlesen

(#32698) radi8tor válasza priti (#32697) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mármint az nVidia control panelen kellett állítani a Vsyncet?
Más is szidta már ezt a funkciót. :U

proci985: egy másik fórumtárs arra panaszkodott, hogy GTX680-al nem kapott több pontot 3DMark11 alatt, mint GTX580-al. Ott is Vsync kikapcsolás oldotta meg a problémát.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#32699) proci985 válasza radi8tor (#32698) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

van egy saját funkció arra, hogy dinamikusan megoldja az fps elmászási problémákat, szerintem arra gondolt. kb két hónapja vezették be.

ok, erről a problémáról nem tudtam. nv fronton annyira nem vagyok otthon :B

köszi az infoért, csak néztem, hogy nekem van 13k dpsem, ehhez képest a 160 inferno a2 végére eddig esélytelennek tűnik.

Rankerz: köszi a leírást! normál gearben mennyi a dpsed?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32700) execute93


execute93
őstag

Ez mekkora!:D
Cocconed Victim alól jött ki nekem egy goblin :D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.