Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32201) mikromanus válasza Huma (#32196) üzenetére


mikromanus
veterán

Háát. A frenzys része szerintem kamu. Már miért lenne 80%? Bár amennyire szerették volna nerfelni az AS-t (és ugye a frenzy azt szépen ad) lehet tényleg csak 80%. + a LoH-t is szerteszét módosítgatták. Már nem tudom követni. Piszkok.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32202) Huma válasza mikromanus (#32201) üzenetére


Huma
addikt

Itt olvastam: [link]

Lehet nem ártott volna végig olvasni... :D

"Cleave = 50% LOH, But you cap your LOH with cleave at 150% max, if you hit 3 or more.

So if you hit 1 mob, you get 50%, if you hit 2 mobs, you get 100% of your LOH, if you hit 3, you get 150% of your LOH, if you hit 4, you get 150% of your LOH :)

So if your LOH is 500, and you swing into a group of 10, you will get +750 LOH TOTAL."

Szóval max 150% lehet cleave-nál?

(#32203) GeneraL_XTX:

[link]

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#32203) GeneraL_XTX válasza Huma (#32168) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Mutass egy skill táblázatot, kíváncsi vagyok.

(#32204) WayneGace


WayneGace
őstag

Egy kis wd tanács kellene. Gondolkozom blackthorne set-en. Két darabon, így kapnék 100 bónusz vitet is. Szóval, ha cserélném a mostanit, akkor buknék kb. 100 all rest, viszont nyernék kb. 50-70 intet és 200 vitet +3-4% life-t vagy kb. 300 vitet + 3-4% life. Hp-ban, ha jól számolom összesen kb. 15k hp-t nyernék, mert sisakomban is van 14% life. Szóval a lényeg az, hogy kb. tankolni szeretném act2 eliteket, hogy csak ritkán kelljen kitérni.
Szóval szerintetek a 400-450-ről 300-350-re történő res csökkenést nagyon megérezném?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#32205) Mumee


Mumee
őstag

:) :D :DD

(#32206) tatabánya válasza kovsol (#32198) üzenetére


tatabánya
senior tag

valószínű, de amilyen árak vannak AH-ban ez marad:

[link]

(#32207) WayneGace válasza tatabánya (#32206) üzenetére


WayneGace
őstag

100% critical hit chance, hogy lehetséges?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#32208) radi8tor válasza WayneGace (#32207) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hh Hogy? Olyan cuccai vannak. :K

csabiuvb: legújabb peccs óta több sárga esik, de általában hulladékok. :(((

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#32209) BorkL válasza WayneGace (#32207) üzenetére


BorkL
tag

Sharpshooter passive skill

[ Szerkesztve ]

(#32210) McNamara


McNamara
Ármester

Nyomtam gyorsba egy Butcher runt mert nem játszottam 1 napja és elvonási tünetek jelentkeztek :)

5 valorral 5 sárga cucc.....lemaradtam valamiről vagy ezt dobta a gép?

[ Szerkesztve ]

(#32211) WayneGace válasza BorkL (#32209) üzenetére


WayneGace
őstag

Ez úgy működik, hogy akár felmegy 100%-ra, de ha lősz egyet, akkor lemegy a minimálisra, amit a cuccaid adnak és újra kezd termelődni?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#32212) tatabánya válasza WayneGace (#32211) üzenetére


tatabánya
senior tag

aham

(#32213) BorkL válasza WayneGace (#32192) üzenetére


BorkL
tag

Én is túlzásnak tartom a 200 eurós árat, viszont 10 euróért biztos, hogy nem adom el, inkább megtartom magamnak. Siegebreaker ellen jó lesz. :DD

[ Szerkesztve ]

(#32214) miko_


miko_
tag

Valakinek valami ötlet hogy lehet lenyomni Beliat infernon haverral toljuk ő monk én wizard vagyok simán leverjük az életét kb 3/4-ig utána brutális módon elkezdi lerakni a robbanó csapdáit egymás után vagy 4x (eddig bírtuk de itt mindig meghalunk:) ha jól tudom ez az új patch óta van, valakinek sikerült lenyomnia a patch óta?

(#32215) Mumee válasza miko_ (#32214) üzenetére


Mumee
őstag

Kevés a damagetek.

(#32216) LucifeI2 válasza RockHaRD (#32190) üzenetére


LucifeI2
őstag

Érdekes a logikád neked is. Baromságnak tartod, hogy MF legyen a main geareden, de az teljesen normális, hogy harc közben meg ládanyitás előtt felvegyél egy MF geart. Szerintem ez egy idegesítő dolog és én örülök, hogy kivették. Remélem megoldják, hogy csata közben se lehessen geart váltani csak fegyvert, és akkor teljesen jó lenne.

(#32217) Mr.Csizmás válasza LucifeI2 (#32216) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gear cooldownt a népnek :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32218) Mumee válasza LucifeI2 (#32216) üzenetére


Mumee
őstag

Csata közben is hiába váltod már a geart.

(#32219) proci985 válasza adrian360 (#32151) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem feltétlen, pl a sorcomnak 150es allresistje volt kb 20k lifeal. hell a3ban megvolt a lvl60, addig nagyon szívás volt, ott vettem egy 1050dpses fegyvert az akkori kb 400as helyett.

na onnantól volt 10k damom: még mindig három ütésből haltam, de kb úgy mentem át a3-a4en, mint kés a vajon (nem tudtak megütni, bossokra meg frozen armour + teleport illusionokkal, blizz+hydra mellett pedig lehet futni). inferno azért más világ, mobok közül a shieldingeseket nem tudom kikiteolni sem.

(#32217) Mr.Csizmás : :DDD. azért az átöltözés csata közben durva, ilyet még diablo2ben se láttam... pedig ott is voltak extrém megoldások.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32220) LucifeI2 válasza Mumee (#32218) üzenetére


LucifeI2
őstag

Erről hol olvastál? Én nem találtam hivatalos bejelentést erről. Jó lenne ha tényleg így lenne már.

Amúgy itt egy részletes vélemény Blizzardtról az MF gear swapról.

(#32221) miko_ válasza Mumee (#32215) üzenetére


miko_
tag

mi köze ennek a damage-hez?

(#32222) Mumee válasza LucifeI2 (#32220) üzenetére


Mumee
őstag

Huhh ha erre emlékeznék belinkelném, de nem tudom.

(#32223) mikromanus válasza miko_ (#32221) üzenetére


mikromanus
veterán

HA nem nyomjátok le időben Belialt akkor elkezd "hisztizni". Mindent telenyom zöld robbanásokkal és nem nagyon lehet előle kitérni már. Ha nem elég a damage, akkor nem nyírjátok ki időben, azaz jön a dühöngés. Ti meg szívtok. Kb csak ennyi.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32224) miko_ válasza mikromanus (#32223) üzenetére


miko_
tag

aha értem akkor farmolunk még jobb cuccokra:) ha jól néztem 3perc után kezdi el csinálni olyankorra már nem sok marad az életéből,de így lehetetlen és ezt a dühöngést nem hagyja abba soha?

(#32225) Mumee válasza miko_ (#32224) üzenetére


Mumee
őstag

Nem, lévén ez az enrage-e.

(#32226) Neptunfű válasza LucifeI2 (#32216) üzenetére


Neptunfű
tag

Miért zavar téged a gearváltás :C :F

as long as you don't choose everything remains possible

(#32227) miko_ válasza Mumee (#32225) üzenetére


miko_
tag

Értem valószínű az én damage-m kevés most végeztem inf act I-el csak haver mondta hogy nyomjuk le együtt csodálkoztam is hogy rá tudtam csatlakozni mert én még nem csináltam meg az előtte lévő küldetéseket.Most akkor hogy is van ez bármikor rá tudnék csatlakozni akkor is ha mondjuk act III-ba lenne de nekem nem lenne meg az összes küldetésem actII-be?

(#32228) mikromanus válasza miko_ (#32224) üzenetére


mikromanus
veterán

Resist spórolós DPS gearben le lehet időben nyomni olcsón is. A csapásait és az első 2 hullámnyi ző'd taknyot ki lehet kerülni, a gyíkarcú őrök meg csak elvétve játszanak villamost. És amúgy is hamar elhullanak.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32229) Mumee válasza mikromanus (#32228) üzenetére


Mumee
őstag

Behúzod - leölöd - lootolod. Minden úgy működik, mint "régen. :)

(#32230) Ptech


Ptech
őstag

Inferno Bastion's Keep waypointot kérhetek valakitől?

Battletag: Scarborn 1796

(#32231) WayneGace válasza Ptech (#32230) üzenetére


WayneGace
őstag

Adok. Felveszlek.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#32232) Thrawn válasza WayneGace (#32207) üzenetére


Thrawn
félisten

Sharpshooter passzív skill.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32233) Sonja


Sonja
veterán

Na, ismét végeztem egy kört inf act 1-en. Végig 5-ös NV-al mentem, így összesen 98 rare-es cuccot dobott, melyből 0 volt használható! :U Mind ment a kovácshoz. :( Elég szerencsétlen vagyok, úgy tűnik.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32234) GeneraL_XTX válasza Sonja (#32233) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Act2-ben kéne menni, de ott a magas javítási költség miatt szívás :(

Act1-en nekem még egyszer nem dobot lvl63-as cuccot direkt figyeltem. Csak nagytöbbségben 55-60 mégritkábban 62-es itemeket :W

[ Szerkesztve ]

(#32235) kecz


kecz
aktív tag

Most kezdeném a hell-t WD-vel. Milyen spelleket ajánlotok és milyen statokra kell rágyúrni?

(#32236) Mumee válasza GeneraL_XTX (#32234) üzenetére


Mumee
őstag

Act1-et a legérdemesebb farmolni. Legalábbis gearfüggő, nekem a main gearem Mf gear is egyben, és nemigen halok meg sehol, de így sem vagyok biztos benne, hogy act2-3-4 jobb lenne szimplán mivel act1-ben több a kompakt helyen lévő elit és nem utolsó sorban több elit is van.

(#32237) Sonja válasza GeneraL_XTX (#32234) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, act 2-ben lenne jó gyűjtögetni, de én ott egy championnal se bírok, mindig megölnek. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32238) SSJPeter válasza Mumee (#32236) üzenetére


SSJPeter
őstag

Act 2-ben összességében magasabb az item level jóval, mint act 1-ben.
Esett már jópár lvl 63 cucc act 2-ben nekem, igaz használhatatlanok voltak, de act 1-ben még én sem találkoztam lvl 63 cuccal, pedig elvileg meg van az esélye,de nagyon kevés.
Hanyagolom is act 1-et személy szerint.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#32239) GeneraL_XTX válasza Sonja (#32237) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én azért 60%-ban el tudok bánni az Act2-es championokkal, de vannak ott is brutál kombók akiket max elcsalni tudok. Viszont ilyenkor meg sokat halok, drága a javítás :( :(

(#32240) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Nektek mennyi idő összeszedni az 5 valort ? Khazra Den -es küldetéssel szoktam kezdeni, de egy óra mire összeszedem az 5 valort. Tudtok esetleg jobb helyet ?

A játék az nem játék!

(#32241) Mumee válasza SSJPeter (#32238) üzenetére


Mumee
őstag

Act1 2%
Ac2 4%
Act3-4 8%

Ellenben act1ben 2szer annyi elit van, mint a másik kettőben és top gear hiányában gyorsabban is haladsz.

Elitvadászattal "közepes" gearben:
Act1 30-40perc 50-60 rare 2% eséllyel 63-as
Act2 1óra-1óra10perc 30-40 rare 4% eséllyel 63-as
Act3 1óra-1óra20perc 25-30 rare 8% eséllyel 63-as
Act4 1óra-1óra20perc 15-20 rare 8% eséllyel 63-as

Ez mondjuk csak egy körülbelüli mérték lévén kaszt és gearfüggő minden, mint ahogy én nem állok meg csak elit pakkokknál arra a fél percre utána lehet rohanni a következő elitig, de van olyan kaszt amivel nem célszerű magad után húzni az egész mapot vagy nem is tudod, bár ez is gearfüggő.

Szerk.: Patch előtt jóval nagyobb volt a droprate act3-4ben, így a patch előtti számokkal kár is összehasonlítani bármit.

[ Szerkesztve ]

(#32242) tatabánya válasza GeneraL_XTX (#32239) üzenetére


tatabánya
senior tag

ugyan ez van nálam is. coopban meg még rosszabb sokkal több életük miatt...

(#32243) Gorneck válasza kecz (#32235) üzenetére


Gorneck
titán

Eddig mivel mentél? Milyen szint?

Gorneck#1239

(#32244) GeneraL_XTX válasza tatabánya (#32242) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Azért kicsit vicces, hogy 4-es coop-ban mennyit kell már ütni őket..... :(((

(#32245) Pityupoeta


Pityupoeta
csendes tag

Legutóbbi inferno act 1 farmolás eredménye: :)

Ez azért már túlzás :)

(#32246) persil válasza Lézerparaszt (#32240) üzenetére


persil
nagyúr

Act 1 imprisoned angel-től butcherig szoktam menni.
Mire leérek a warden-hez meg van az 5-ös valor.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32247) tatabánya válasza Pityupoeta (#32245) üzenetére


tatabánya
senior tag

:)) na ez pont Inf Act 1-es drop gondolom a szinthez megfelelő tulajdonságokkal, hiszen a Blizz erre nagy hangsúlyt fektet

(#32248) warcat válasza Pityupoeta (#32245) üzenetére


warcat
veterán

Ne panaszkodj, teljesen jó barbár fegyver,csak kell rá egy -20 level req mod.

EA: It's in the crate!

(#32249) Mr.Csizmás válasza Pityupoeta (#32245) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem sok ez inf1re? :U :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32250) Pityupoeta válasza tatabánya (#32247) üzenetére


Pityupoeta
csendes tag

+0.3 % protection? Nem is kérdés, hogy ezt rakom be a DH-nak. :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.