Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33301) Peat;)


Peat;)
veterán

A machines of war-os küldetésnél (ahol a gemstone-os barlang is van) van jobb hely arany farmolásra? Kifejezetten arany érdekel, nem tárgydobálós hely.

Illetve arany szedő gearnél van valami trükk? A helmetbe lehet rakni gemet ami megdobja az értéket, de a többi armornál csak ilyen 13-14%-os értékűeket találtam. Ugyanakkor van aki 200% feletti geart rak össze, de az nekem nem jön ki ezekkel.

NxAlex: sajnos már nincs guest pass a mostani dobozokban...

[ Szerkesztve ]

(#33302) persil válasza Kobe (#33298) üzenetére


persil
nagyúr

Arra kell figyelni, hogy kétkezes fegyver esetén, ha összehasonlítasz, akkor mindkét kezedből kiveszi az aktuális fegyvert, tehát gondolom esetedben a tegezt is... ezért mutathatott kevesebb dps-t, amikor összehasonlítottad.

Ez nem bug, teljesen szándékos, a patch óta van így, mivel patch előtt, ha kétkezest hasonlítottál össze két egykezessel, akkor a bal kézben bent maradt a pajzs/tegez/másik fegyver és nem kaptál valós adatot.

Ki kell venni az off handből a cuccot, akkor össze tudod hasonlítani az új kétkezest, a mostani fegyvereddel, majd utólag - ha kell - visszateszed az off hand eszközt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#33303) Peat;) válasza Ren Hoek (#33026) üzenetére


Peat;)
veterán

Nagyon sokan játsszák azt is. Illetve ott muszáj volt kialakítani egy biztos rendszert, mivel pl ingatlant is lehetett venni, vagy területjogot ami után kapta a hasznot az illetékes. Ezek sok milliós összegek forintban. Az én puskám önmagában ért kb 200 ezer forintot pl. Tehát meg lehet csinálni biztonságosra mindent, csak akarni kell. Ha meg már valaki megcsinált előttük akkor tessék tanulni tőlük, ne félig meddig bugosan összedobni valamit.

(#33304) Alg


Alg
veterán

ehhe-ehhe...
Csak benéztem AH-ba, rékerestem egy eladandó cuccom statjaira, és mit találtam:
Amulet :Y

206dex
186str
52allres
7%crit

Na erről beszéltem, ez az 1 nullával kevesebbet ütős kategória lehetett (dex-re keresve egy van ilyen(azaz kicsit jobb) RMAH-n, 130 buyout-al, str-re keresve nincs...)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33305) -conrad- válasza Kobe (#33298) üzenetére


-conrad-
addikt

Délelőtt linkeltem egy excel-táblát ami minden karakternek jó, beírod az itemed statjait, kiírja a dps-ed, mellette beírod az új itemek statjait és kiírja mennyire változik meg a dps-ed tőle.
Aki erre sem veszi a fáradtságot az magára vessen. :U

(#33306) WayneGace válasza Alg (#33304) üzenetére


WayneGace
őstag

Szép-szép. Csak azt ne felejtsd el, hogy hiába magas dex. + crit, ha egy alacsonyabb dex, de 10-18 damage+crit több dps-t ad.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#33307) D4v3


D4v3
őstag

Egy hete egy darab item ment el RMAH-ban, valami közepes gyűrű 3€-ért. Előtte (drop rates patch előtt ugye). Napi szinten ment el 1-2 vacak. Ennyire betett volna a már mindenhonnan hulló nagy ilevelű gear vagy csak pechem van?

(#33308) Kal-El


Kal-El
senior tag

Mennyiért megy az arany RMAH-n?

(#33309) radi8tor válasza Kal-El (#33308) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Semennyiért. Jelenleg még nem lehet aranyat eladni RMAH-n.

⭐ Stella

(#33310) scott_free


scott_free
senior tag

ezek kb. mennyit érhetnek?

(#33311) Cyberbeni válasza scott_free (#33310) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mf sisak socket nélkül semennyit
tőr meg int vagy loh vagy socket nélkül nem túl sokat

de ah-ban keress rá hasonlóakra.

[ Szerkesztve ]

(#33312) sith7 válasza Alg (#33304) üzenetére


sith7
nagyúr

finom :K

(#33313) ooooobi válasza Alg (#33304) üzenetére


ooooobi
senior tag

es mennyiert adtäk ezt a szepseget

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#33314) Mumee


Mumee
őstag

Most párom friss 60-as barbárjával mókázok, minimális gearben akarom megcsinálni egész infernot. Pontosabban jelenleg 150k goldnyi cucc van rajta, ez elég volt act1-2re act3-nál már lesznek komolyabb gondjaim szerintem.
Ígyis volt azért jópár halálom, de legalább így van kihívás.

(#33315) maross


maross
veterán

Ma jottem ra hogy letezik ilyen hogy elective mode....nagyon kiakadtam, miert kellett ezt eldugni..vegre lecserelhetem a rend-et vlami ertelmesre, pl +30% damage.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33316) Iginotus válasza -conrad- (#33305) üzenetére


Iginotus
őstag

Ja reggel még ment is most már nem :D

Plug and Pray... :)

(#33317) Ptech válasza maross (#33315) üzenetére


Ptech
őstag

lolnoob ;]

(#33318) Alg válasza ooooobi (#33313) üzenetére


Alg
veterán

1milla

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#33319) P00By


P00By
nagyúr

Még egy aukciót sem sikerült megnyernem! :D

(#33320) D1Rect válasza maross (#33315) üzenetére


D1Rect
félisten

"senki se mondta, hogy könnyű lesz!" ;] :DDD

(#33321) whitezo88


whitezo88
nagyúr

azt hitem bejön, ha Bidre rakom a cuccaim de semmi. párezerért raktam be többszázezres, bis, 5 statos cuccokat és egy bid se jött... ennyit arról hogy szoktak bidelve vásárolni. max ami 1M+...

[ Szerkesztve ]

(#33322) radi8tor válasza maross (#33315) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ma jöttél rá? Már tegnap megírtam neked priviben. Kis huncut. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#33323) Mr.Csizmás válasza whitezo88 (#33321) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a bidelősök elmehetnek a francba, felraktam egy porseprőt (xbow) kb. 80k gold melóm volt vele (buyout +beledugott gem craft), erre elvitték 17k-ért.

most felraktam egy low vacak 44-es macet, 10 perc alatt 15k licit. mifolyikitt??? :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33324) whitezo88


whitezo88
nagyúr

viszont nagy lazulás infernozás után új karit húzni. DH, Belialos, párezres gearelés után nyomulok act3ban 420 dpsel (tegnap este dropgearből nem ment le Belial, egyet csapott meghaltam. ekkor ahztam, kb 15 secig se élt a boss, 2 achi is meglett). 1 max 2 multishottól fekszik az egész képernyő, haladok mint meleg kés a vajban. délután 20 perc alatt 2 szint rögtön. érdemes AHzni fejlődés közben.

mod: most esett egy 2 slotos gatyó. ment bele 2 dexes gem, 500 dps meg is van :)

[ Szerkesztve ]

(#33325) Kobe válasza killerjohn (#33299) üzenetére


Kobe
veterán

azért elég félrevezető tud lenni szerintem, hogy a damage re vonatkozó másodlagos attribútumokat nem számítja bele, de vitalityt meg egyebeket igen - aki nem járatos benne, vagy ne tudja kapásból, csak annyit lát hogy vitality ződ, damage piros, ez nem jó fegyó, zúzzuk be....

-conrad-: ez nem lustaság kérdése, csak vannak olyan emberek is nem is kevesen, akik a napi 8-10 óra munka mellett a maradék napi 3-4 óra szabadidőt nem tudják 1 az 1-ben kockulással eltölteni - pl rendszeres edzés, élettárs/feleség, neadjisten olyan munkahely ahol le van tiltva a külső forrásból való letöltés, csak hogy egy pár olyan tényezőt említsek ami engem is aktívan érint :) elárulom a hszeim 90%-a mobilról, útközben születnek :) :U

(#33326) radi8tor válasza whitezo88 (#33324) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, ez járható út, akkor ha nem az első karaktereddel vagy. Kell pénz a cuccokra AH-ban, a gemekről nem is beszélve. :P

⭐ Stella

(#33327) Cyberbeni válasza whitezo88 (#33324) üzenetére


Cyberbeni
addikt

minek AH? sima flawless square gemekkel is minden ellenfél 1shot

(#33328) D1Rect válasza radi8tor (#33326) üzenetére


D1Rect
félisten

1000 goldért már socketes villámágyút adnak. A gem meg ~300gold.

(#33329) radi8tor válasza D1Rect (#33328) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt hittem valami brutál gemet rakott bele :DD

⭐ Stella

(#33330) -conrad- válasza Kobe (#33325) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem is van munkahelyem, feleségem, most is főzés közben írok meg ah-zok ha idelépek a géphez, egyszer kell 3 percet rászánni arra, hogy feltöltöd az adataidat az adatbázisba. Amennyiben nem vagy gépközelben akkor ugye diablozni sem tudsz, hogy rossz tárgyat vegyél így viszont nem tudom, hogyan vettél olyan tárgyat amit jobbnak találtál viszont rosszabb lett. Na mindegy nem is foglalkozok vele, nem muszáj hazsnálni, segítségképpen linkeltem akinek nem kell az így járt.

(#33331) Huma válasza radi8tor (#33329) üzenetére


Huma
addikt

Kb 3k-ért szoktam fegyvert venni. Max 5k. Utána el is adom őket, szóval nem bukok rajtuk semmit. Sőt általában haszonnal adom el őket. Megéri ah-ban felszerelkezni. Tulképp ingyen van alacsony szinten és cserébe villámgyorsan át tudod magad vágni az ellenségen a hatvanas szintig.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33332) Amur


Amur
addikt

Mai kedvenceim physical,fire,arcane,lightning,poison,cold,holy immune(ezeket hogy a bánatba nyírom ki? mindez hell act1-ben..):

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33333) radi8tor válasza Amur (#33332) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Volt már hasonló. A válasz igen egyszerű: SEHOGY. Ott kell hagyni a fenébe.

Most látom, hogy a pók boss után jöttek. Jó kis helyet válaszottak. :))

Cyberbeni: ez nem invulnerable minion kategória. Vagy láttál pont ilyen minionokat és a boss leölése után felszívódtak?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#33334) nofi


nofi
őstag

Ez csak nekem tűnik milliós itemnek?

Xbox GT: nozsolt

(#33335) Cyberbeni válasza Amur (#33332) üzenetére


Cyberbeni
addikt

invulnerable minionnál a bosst kell megölni, és a többiek maguktól meghalnak

(#33336) Cyberbeni válasza radi8tor (#33333) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem csak az affix nélküli bug volt, de olvass utána, és meglátod, hogy ezek csak invulnerable minionok: [link]
"It turns out that it was just "Immune Minions". The "Master" mob was just away in the middle of the map and got left behind."

@33334: hiányzik róla a dex/int valamelyike

[ Szerkesztve ]

(#33337) radi8tor válasza Cyberbeni (#33336) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szuper, akkor ez is csak egy "Easter egg"

⭐ Stella

(#33338) Gorneck válasza nofi (#33334) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem jahhh...én egy fillért nem adnék érte... :(

Gorneck#1239

(#33339) Iginotus


Iginotus
őstag

Figyelte már meg valaki, hogy upc nettel mióta nyár van esténként folyton dczik. Elég ciki 2-3 valorral dc-zni 5 nél még szarabb...
De csak mióta nyár van csinálja ezt.

Plug and Pray... :)

(#33340) mpierre válasza Iginotus (#33339) üzenetére


mpierre
veterán

Nálam, minden sima. Sima bronz csomesszel.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#33341) Gorneck válasza Iginotus (#33339) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem meg pecccs óta...

Gorneck#1239

(#33342) Mr.Csizmás válasza Iginotus (#33339) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

29-es elátkozott upc körzetben nincs problem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33343) Franklin


Franklin
addikt

Na, 84 óra játék után kiesett az első legendary, Hell Act3-ban.

(#33344) D1Rect válasza nofi (#33334) üzenetére


D1Rect
félisten

IAS+Crit dmg+crit chance.
Ez tényleg pár misi. Nézz AH-t, hogy mennyi lehet.

(#33345) D4v3 válasza D4v3 (#33307) üzenetére


D4v3
őstag

Na csak panaszkodni kellett, 1 óra goblin farmból elvittek 2 órán belül egy 6€ dex+vit chestet meg egy 840-es 1h-t 150 str, 100 vita. Mégse halott az ah :) Pláne, hogy egyik sem volt akkor szám szerintem.

(#33346) Franklin


Franklin
addikt

Gibbering Gemstone farmolók! Lehet utálni!

Összesen kétszer jártam a Frost barlangban, egyszer nightmare-en, egyszer hell-en, mindkétszer esett a gemstone... :-)

Másnak meg harmincadjára sem... vicces ez a játék :-)

(#33347) Iginotus válasza nofi (#33334) üzenetére


Iginotus
őstag

AH tutti találsz ilyen tutti 10 milla fölött de hogy valaki annyiért el is vigye azt kétlem :)
"És minden annyit ér amennyiért elviszik..." Szerintem.

Köszönöm a választ lagggra majd megbékélek vele :)

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#33348) Djuree válasza Franklin (#33346) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is elsőre ott volt :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33349) pckownz válasza Franklin (#33346) üzenetére


pckownz
senior tag

Én csak "véletlenül" mentem be NM-en, és kiesett. Nézegettem, hogy mi ez, aztán rákerestem :D

(#33350) radi8tor válasza Djuree (#33348) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nordic elkergette az összeset hozzátok. :D

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.