Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33501) dobolan válasza McNamara (#33497) üzenetére


dobolan
senior tag

act3 parti jól jönne nekem is. A belső katakombás résznél járok, elitek 50%-a elintéz...

(#33502) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

DH-val mi a taktika az olyan szörnyek ellen amiket csak akkor lehet észrevenni, ha egyszer megütnek? Bár még csak hellen vagyok, de azért a 4k ütések befigyelnek elég gyakran. Az zavar, hogy eleve csíttel megyek mert 26k dps 56-on, 29k hp stb. De azért ígyis esek kelek :)
Egy inferno farmolós buildnek is örülnék :)

A másik: veletek is gyakran előfordul hogy a waller mobok nem falat raknak körétek hanem gyakorlatilag beleépítenek a falba? Szerintem csak bug, de elég gáz hogy így végtelen stunban van az ember, mert ugye ahogy lejár, újrarakják, és így se lőni se semmit nem lehet.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#33503) Gorneck válasza Lézerparaszt (#33502) üzenetére


Gorneck
titán

A hidrákra vagy mikre gondolsz? Azokat látni...

Elugrás smokescreen vagy mi még nincs?

Igen, volt már velem is ilyen...bár ott volt más tereptárgy is ami miatt nem tudtam mozdulni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#33504) Lézerparaszt válasza Gorneck (#33503) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Azokra is, látni lehet igen, csak sebezni nem amíg oda nem érnek hozzád.

A játék az nem játék!

(#33505) flash-


flash-
veterán

sziasztok
az lenne a kérdésem hogy honnan tudhatom meg egys skilleknek mekkora a sebzése?
mert hiába váltogatom a skilleket nem változik az offensem.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#33506) Gorneck válasza Lézerparaszt (#33504) üzenetére


Gorneck
titán

Vault, smoke screen mikor megjelenik...én spirit walkozok...de van mikor kicsit hátrálni kell és megjelenik...

De majd egy DH elmondja...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#33507) Neró


Neró
őstag

Kellene még 2 ember Infernó act 3-ra farmolni. Az egyik egy Barbárnak kellene legyen. Van egy Witch Doki meg egy Monk (tank) a csapatban.

| www.diablohungary.hu

(#33508) mikromanus válasza Lézerparaszt (#33502) üzenetére


mikromanus
veterán

Gondolom azokra a félig gyík vagy kígyószerű lényekre gondolsz akik Belial palotáját is őrzik. "Kis" DH-val tesztelgettem. Volt pár módszer, bár nehezebb szinten nem tudom mi használható:
- valamelyik alap támadásnak van az az x ideig tűzsebzős része. Ha el is tűnik akkro is látszik merre halad (eleinte) a gyík/kígyó. Mekkora egy fail :D
- folyamatos hátrálás. Egy idő után vagy lehagyod, vagy előjön a rejtett módból
- alap "varázskör" a 80% lassítás rúnával, aztán jöjjön! Előtted/melletted fog előtűnni, aztán támadni próbál. Amilyen lassú azt hiszem simán ki lehet vetődni egy termetes tigrisbukfenccel. Mondjuk nem tudom, hogy ezzel elkerülhető-ea csapás...
Biztos van még pár mindenes megoldás. Majd a rutinos vén rókák leírják :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33509) Gorneck válasza flash- (#33505) üzenetére


Gorneck
titán

Sehonnét, max megadod a beállításokba, hogy lásd mennyit versz egy egy mobon...

Amúgy nem csodálom ez nincs, mivel elég jó kis skálán mozog min-tól max-ig a sebzés...

Gorneck#1239

(#33510) Huma válasza Neró (#33507) üzenetére


Huma
addikt

Én barbárral vagyok. Ha gondolod vegyél fel: Mardok#1180

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33511) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

És amúgy DH-nak mennyire fontos majd a life on hit? Gondolom annyira nem, mivel 1 hit lesz infernón, de azért félreraktam egy 950-es 780 körüli LoH -es íjat ha mégis.

A játék az nem játék!

(#33512) Wolverine válasza flash- (#33485) üzenetére


Wolverine
félisten

Pont ott van. Megtalálod a megfelelő kriptát, felveszed az összetört koronát, megölöd a kancellár szellemét, küldetés kész, jutalom: town portal spell.

#33505: ha bekapcsoltad az Advenced Tooltip mutatását a beállításokban, akkor minden spell leírásában benne lesz, mekkora a sebzése (egész pontosan a fegyversebzés hány százaléka).

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33513) Mumee válasza Neró (#33507) üzenetére


Mumee
őstag

Barbár Répuci#2425

(#33514) Huma


Huma
addikt

Azt amúgy észrevettétek, hogy baromi sok DH skilles pajzs van? Erre (is) azért figyelhettek volna blizznél.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33515) maross válasza Huma (#33514) üzenetére


maross
veterán

dh only is van jopar, szivtam mar meg a szokasos szurokre keresos 1d12h azonnal megvevos modszerrel :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33516) F-ECT$ válasza oxox (#33482) üzenetére


F-ECT$
titán

magic weapon utolso runajanal nem erzem, hogy barmi is tortenne, melyik runat erdemes betenni?

Nem lehet, hogy erre is hat az Inferno-s 80%-os rejetett nerf? Mert ha igen, akkor eléggé minimálisat tölt vissza. Én Force Weaponnal használtam, viszont kérdés, hogy melyik a jobb: Force Weapon vagy Familiar + Sparkflint?

Dive ever, work never.

(#33517) Dadan01 válasza Lézerparaszt (#33511) üzenetére


Dadan01
senior tag

Igaz peccs után nemigen toltam a DHmmal, de szerintem teljesen felesleges a LoH, dps kell tökig. Ezt onnan is mondom, hogy act4et 14k maxHPval farmolták rendszeresen a glasscannon fénykorában, és sebzéscsökkentés ide-oda, peccs után is minden épkézláb szörny le tud ütni egyből.

(#33518) oxox válasza F-ECT$ (#33516) üzenetére


oxox
addikt

a dps emelkedik tole, tehat banni nem banom, csak eppen nem erzem, hogy barmit is toltene..., es hatha van hasznosabb runa....elmeletben 1.5%-ot tolt vissza (ph! leirasban ennyi szerepel), az meg olyan 300-400hp/sec...annyit tuti nem kapok vissza harcban (leven fokent tavolrol apritok, latnam ha annyit irna ki....ill. fegyon van meg +190hp/hit...)

(#33517) Dadan01 -egyik cimbim WD-vel jatszik...gyakorlatilag tank uzemmodban...loh-al tolja (1000 felett van neki), es van kb 50k HP-ja....felig meg nem lattam, hogy levertek volna (act1-ben farmolunk), vele szerintem act2 is siman menne, mert hatulrol meg osztom a spelleket...mondtam is neki, hogy nem gondoltam volna, hogy WD ilyen tipusu jatekra alkalmas....Ot is meglepte, hogy mukodik :K ....dps-e visszaesett a lot-os fegyver miatt, viszont nem csapjak le....tegnap licitaltam egy gyurure (300 koruli lot volt rajta), 30k-ert, 4ora mulva mar 16misin allt a licit :(

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#33519) Mumee válasza Neró (#33507) üzenetére


Mumee
őstag

Látom már nem kell ember. :)

(#33520) Dadan01 válasza oxox (#33518) üzenetére


Dadan01
senior tag

act1-et sztem akárki tankolja manapság budget gearben is, a wd meg amúgy is erősebb volt ebből a szempontból, mint a DH.

(#33521) vhunor válasza oxox (#33518) üzenetére


vhunor
őstag

30k-ert, 4ora mulva mar 16misin allt a licit

:DDD

(#33522) flash-


flash-
veterán

lenne egy kérdésem

a játékban állítható a sound channels.

16-32-64-128

ez magyarán azt jelenti hogy hány bites hangot szeretnék beállítani?
vagy mit jelent?

Asus xonar d1 hangkártyám van
24 bites 192 khz es

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#33523) Huma válasza oxox (#33518) üzenetére


Huma
addikt

Act 1-be még nem nehéz tankolni egy WD-nek. Act 2-ben kezdődnek a gondok. Ott már nem hiszem hogy működne a dolog. Bár én még nerf előtt próbálkoztam ott WD-vel.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33524) CocooN-z válasza flash- (#33522) üzenetére


CocooN-z
őstag

http://en.wikipedia.org/wiki/Environmental_audio_extensions

Egyidőben megszólaltatható hangok száma, nagyjából a fenti linkben lévők érvényesülnek. Bár h valóban eax-ot használna azt nem tudom, sztem igen.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#33525) oxox válasza vhunor (#33521) üzenetére


oxox
addikt

hat...oooo....nahh... :B gondoltam sunnyogok (volt mar, hogy szures utan 3-4-ik oldalon az 500-600-700k -s fegyok kozott talaltam 25k-n meghirdetett fegyvert...el is vittem vegul)...gyurukre tobben vadasznak, de gondoltam hatha...

(#33523) Huma -nem ertek a lovakhoz....act1-ben nagyon meggyozo volt....nekem mint irtam korabban nem szabad bemennem a full kontakt kuzdelembe...bezzeg a masik
"varazslo" ott all bent es daral...fajt is a mana-val *arkan engergiaval atjart szivem :K

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#33526) flash- válasza CocooN-z (#33524) üzenetére


flash-
veterán

köszi

hol lehet ilyeneket venni a diabloban?vinném a kovácshoz a cuccaimat de nem tudom mert kell neki ilyen:

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#33527) radi8tor válasza flash- (#33526) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi a becses neve?

⭐ Stella

(#33528) SSJPeter válasza flash- (#33526) üzenetére


SSJPeter
őstag

Az Auction House-ban tudsz venni ilyeneket is, "crafting and dyes" fül.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#33529) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez az Athene gyerek komoly?
Tényleg áll és várja, hogy emberek adják neki a goldot és a geart?
Best gamer in the world? omfg.

(#33530) radi8tor válasza D1Rect (#33529) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Eddig bejött neki. Eljátszotta, hogy ellopták az accountját, aztán akkor is pénzt kért a nézőktől.

⭐ Stella

(#33531) kexksz válasza D1Rect (#33529) üzenetére


kexksz
addikt

Maga az Athene persona (arcoskodik, szaroz másokat, stb.) csak egy szarkasztikus szerep, amit eljátszik, nem ilyen valójában.

(#33532) kovsol válasza D1Rect (#33529) üzenetére


kovsol
titán

ő csinálja jól, működik a dolog látod

May the Force be with you!

(#33533) osszaki


osszaki
tag

Sziasztok!

Bár még csak lvl 51 vagyok -wizard-, gondoltam már írok, hogy a későbbiekben partyzhassunk. :D Aki gondolja vegyen fel: osszaki#1676 , illetve akiket láttam az első hozzászólásban, majd felveszem szép sorjában. :)

Hell-ben nemrég kezdtem el és a kérdés az lenne: megfelelő felszereléssel ez a szint még solozható?

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#33534) kexksz válasza D1Rect (#33529) üzenetére


kexksz
addikt

Lásd pl ezt a videót, ahol magát a szerepet parodizálja, amit játszik: [link]

(#33535) Qru válasza osszaki (#33533) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Simán. A nagy szívás inferno-n jön majd.

Hellen nagy vigéc voltam, most meg többet fekszek mint állok. :(

#nincsbennetarcsi

(#33536) Lézerparaszt válasza osszaki (#33533) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Elvileg inferno act 2-ig minden szólózható, még teszkós gearben is.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#33537) -conrad- válasza D1Rect (#33529) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem magának gyűjti hanem árva gyerekeknek. Egy millát (dollár? eur?) már összerakott adományokból, a goldot meg majd átváltja pénzre ha elindul és az is megy az árváknak. Nyilván aki tud/akar segíteni az itemet ad, aki tud az goldot, akinek volt módja az meg utalt pénzt. A geart felhasználja a hype építésére abból több néző lesz így több pénz.

(#33538) Tombolo


Tombolo
tag

Srácok!

Ez a cucc mennyit érhet euróban?

Amulett

20-40 damage
Each Hit Add 407
Crit Hit Dam 49%
Regenerates 95 Life Per Sec
Crit Hit Chance 7.5%

[ Szerkesztve ]

(#33539) -conrad- válasza Tombolo (#33538) üzenetére


-conrad-
addikt

ez a vanishing dye? :)

20-40-ért sztem elvihetik.

[ Szerkesztve ]

(#33540) kexksz válasza -conrad- (#33539) üzenetére


kexksz
addikt

haha :DDD

(#33541) Lézerparaszt válasza kexksz (#33534) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Beletekertem, és azt látom hogy vécépapírral a fején és rajta fejhallgatóval nyomul... Na ekkor cseréltem alsógatyát először :D

A játék az nem játék!

(#33542) D1Rect válasza kexksz (#33531) üzenetére


D1Rect
félisten

Oké, akkor nem komoly. :)

(#33537) -conrad-: Így kicsit más, talán 2 videót láttam tőle, most belenéztem a streambe és elkapott a "WTF érzés".

[ Szerkesztve ]

(#33543) Ren Hoek válasza Lézerparaszt (#33541) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Én a muterján feküdtem :D

[link]

szerk a félreértések elkerülése végett :D* feküdtem - a röhögéstől

[ Szerkesztve ]

(#33544) -conrad- válasza D1Rect (#33542) üzenetére


-conrad-
addikt

Ez nézd meg. :) (meg mindenki aki utálja, vagy nem érti :) )
[link]

Nekem nagyon szimpatikus. Játssza a hülyét, meg minden, de nem akkora geek mint gondolnánk, ott a csaja is a videókon, gondolom azért nem baxogatja hogy vidd le a szemetet mosogass el bla bla mert ő is vágja mire megy ki az egész :)
Meg azért is tisztelem, mert egy xaros játékkal összeszedett annyi pénzt éhező gyerekeknek.

[ Szerkesztve ]

(#33545) whitezo88 válasza -conrad- (#33544) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez jó dolog, a médiahackje ellenére (mikor "feltörték" a DHját), de az is a nézettségre ment.

(#33546) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Amúgy egy D3-at pár napja rendeltem Pro Game-től 13500-ért... és tök rendesek, előbb hívtak, hogy olcsóbb lett és 12800-ért vihető. (Pedig a rendelés már lefixálódott 13500-ra).

Vicc, hogy a boltokban meg 15K-ért árulják...

(#33547) radi8tor válasza Ren Hoek (#33546) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nerfelték az árát. Ez már csak így megy. ;] :P

⭐ Stella

(#33548) Neró válasza Ren Hoek (#33543) üzenetére


Neró
őstag

too easy, too easy... bi**hez.. dem bi**hez are too fu**ing easy. :D

Amúgy fent van a Stream a Diablo Hungary -n is. :)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#33549) McNamara válasza Neró (#33548) üzenetére


McNamara
Ármester

Írtam privit.

(#33550) X Factor válasza Lézerparaszt (#33502) üzenetére


X Factor
addikt

spike trap, 3-as csapda magad elé, vagy beszorítod/csalod őket olyan helyre ahol a 3 csapdát egy helyre rakja(lépcső , szűk folyosó), aztan szét spammeled multi shottal, elöbb fekszenek mint h. hozzád érnének.

Ha meg mégse, akkor ja smoke screen meg vault, aztán meg disc visszatöltés preparationnal.

Make things work

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.