Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32051) SSJPeter válasza thesound (#32047) üzenetére


SSJPeter
őstag

Próbáld ki,hogy rálicitálsz akármekkora összeggel, nekem anno az volt,hogy akármennyit licitálhattam még akkor is ha nem volt rá pénzem,de mindig "auction not winning"-et írt ki.
Aztán én is írni akartam a blizzardnak,de visszajött a pénz kb. egy óra múlva, azonban érvényes licitet tőlem többet nem fogadott el.
Az a tanulság,hogy ne licitálj rá a saját licitedre,ha nincs rá fedezeted,mert a pénz a régi licitből csak akkor jön vissza miután megtetted az új licitet.

(#32049) mikromanus :

Vissza fog neki jönni.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#32052) ttt1


ttt1
őstag

Nu itt vannak a mai szerzeményeim ha valaki vásárolni szeretne ..:)

(#32053) LÁZ válasza radi8tor (#31952) üzenetére


LÁZ
addikt

nekem normalon is 20k jött össze 1 körben, meg 6-8 sárga, a maradék inventory meg kék volt..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#32054) mikromanus válasza thesound (#32050) üzenetére


mikromanus
veterán

ööö. Akkor mennyit bideltél elsőre? 850k-t, És mennyi a kezdőlicit? Persze ha nem állsz nyerésre 600k-val és max 850k licittel akkor huncutság van, de mint mások is írták: akkor majd visszajön :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32055) thesound válasza mikromanus (#32054) üzenetére


thesound
őstag


Igen elsőre 850k-t. Kiderül.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32056) thesound válasza thesound (#32055) üzenetére


thesound
őstag

és visszajött tényleg... kiírta, hogy outbid és ott termett a completedben :U :Y
ticket cancel :)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32057) killerjohn válasza D1Rect (#32025) üzenetére


killerjohn
addikt

Nem vagyok képben D3-as botokkal, de mi az istent lehet ebben a játékban botolni?
Elite-eket no way, max hellen lehetne talán, bossokat szintén, ráadásul szar van a palacsintában, mert 5NV alatt nem esik semmi sem (pláne 1.0.3 óta). Max ilyen dank cellarokat lehetne automatizálni, amit mi tolunk "away" módban, de ott is úgy néz ki a dolog, hogy a gf karimat 3 hiteli a legkisebb monsta, észnél kell lenni. Egy bot nem tud észnél lenni... na mindegy, a lényeg, hogy ez nem D2, ahol mainstream volt a botozás. (ráadásul ez 3D-s, azt sem tudom hol kezdeném, ha megint fiatal lennék és akarnék egy botot írni...) Injektálósat csinálni meg marhaság hobbiból csinálni, ahhoz túl drága a játék... Remélem nincs igazad, mert ha mainstream lesz a botolás, akkor D3 -> D2 szintre fog süllyedni nagyon hamar. Amíg az "über-kínai-botolók" kitermelnek napi több 100 M goldot, addig nincs gond. Amikor majd 1.500.000 ember termel napi 10 M goldot, na akkor lesz baj...

(#32058) Mr.Csizmás válasza killerjohn (#32057) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

103 előtt royal cript volt nagyon goldfarmos, meg öööö Kulle előtt (??) a pókspawnolós

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32059) capafog23


capafog23
őstag

Barbárnál inferno pajzson milyen stat a legjobb str vit-en kívül?
+block%
+life %
all res

(#32060) mikromanus válasza capafog23 (#32059) üzenetére


mikromanus
veterán

all res!!! Akár valamelyik stat rovására is.

A block is jó, de max ha vele 18 fölötti a teljes blokk. Alapból annyi a max egy normál pajzson(A stormshield alapja 25 és a +7-tel lehet max 32, de az unique). A life% is hasznos, de ha nincs jó allresist, akkor kb szerintem haszontalan az egész (pajzs). Legalábbis infernon.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32061) Cyberbeni válasza mikromanus (#32060) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem feltétlen jobb az all res, mint pl a +12% life

(#32062) domesz


domesz
aktív tag

Végre beléptem a Diablo 3 világába :C

Monk karit fogok kezdeni remélem nem nyúlok mellé /a későbbieket nézve sem/

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#32063) proci985 válasza radi8tor (#32044) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hát... 32k life, 11k dam egy lvl60as sorcnak inferno elején... lehetne jobb is:D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32064) scott_free


scott_free
senior tag

kezdem komolyan azt hinni, hogy a +MF taszítja a unique tárgyakat!
most már +155% MF-fel, NV5-tel +230% és b.szik adni akár egyet is - a kék meg a sárga potyog mint a lósz.r, persze kb. annyira használhatatlanok is.

(#32065) ooooobi válasza scott_free (#32064) üzenetére


ooooobi
senior tag

sárga=unique :K

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#32066) Madn!ght válasza ooooobi (#32065) üzenetére


Madn!ght
addikt

A sárga nem rare? Az arany a unique. :F

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#32067) Mythsardan válasza Madn!ght (#32066) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

A legendary az unique

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#32068) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

legendary meg set a unique, a sárga az rare

3. karival hell siegebreaker megölve

(#32069) Nordic válasza Mr.Csizmás (#32058) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az a probléma, hogy natúrba, mindent lenerfeltek, nem csak a Royal Crypts féle területeket. Ez azt jelenti, hogy a hordók/vázák/hullák, meg ilyen dolgok, de még a mobok is nagyságrendekkel kevesebb aranyat dobnak, mint eddig. Ezért van az, hogy amit aranyat találsz, annak a 80%-át elviszi a javítás...

(#32070) kexksz válasza Nordic (#32069) üzenetére


kexksz
addikt

Blizzard nem hülye, vagy farmolsz napi 10 órát, vagy RMAH és dől nekik a pénz, ez így volt betervezve.

(#32071) Nordic válasza kexksz (#32070) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát épp ezért vagyok azon a határon, hogy leteszem a játékot egy időre, mert a napi 10 óra farmnak sincs értelme(se gold, se cucc)...Azt h rmah-ból meg dől a pénz magasról le...., mert nem fogok pénzt költeni rá.

(#32072) Cyberbeni válasza kexksz (#32070) üzenetére


Cyberbeni
addikt

...
csak azt akarják, hogy a hatásos farmolás az legyen, hogy végigmész a kedvenc act-odon, és megöld az összes champion-t és elitet.

most találtam a monkomnál egy 1152 dps xbow-t :Y (eddig 915dps+socket 60% crittel volt)
szerintem inferno diablo dobta, de egy ideje nem játszottam a monkommal
kár, hogy mostanában nem használom a dh-t :S

[ Szerkesztve ]

(#32073) GeneraL_XTX válasza Nordic (#32069) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Diablo3.hu-n olvastam hogy a blizzard elismerte, hogy kicsit túllőttek a javítási árakon, ezt is nerfelni fogják hálisten :K :K

[ Szerkesztve ]

(#32074) SSJPeter válasza GeneraL_XTX (#32073) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát tényleg nerfelni kell legalább a felére, mert én act 2 farmolásnál nem igazán szoktam meghalni,még is 5-10k -kat szoktam fizetni a javítattásra...halál nélkül is alig jön a pénz.
Ha meg ne adj isten meghalok egyszer akkor 20k egy javíttatás.

Na és ezt nagyon sajnálom,hogy nem euróért adtam el... :(

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#32075) Huma válasza GeneraL_XTX (#32073) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem teljesen jó most a javítási ár. Nem kell meghalni és kész. Ha nagyon nem megy valakinek és gyakran hal akkor vissza kell menni farmolni Act1-2-t

Most hogy nerfelték infernót már tényleg nem lehet azt mondani hogy lehetetlen végigvinni. Act1-2 eddig is gyerekjáték volt (ahhoz képest, hogy legnehezebb fokozat) és most már Act 3 is egész jól játszható. Ha jó felszerelésed van akkor viszonylag kevés halállal végig lehet vinni.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#32076) SSJPeter válasza Huma (#32075) üzenetére


SSJPeter
őstag

De legalább akkor ne csökkenjen a durability ennyire ha vki nem hal meg, mert most akkor is drága a javítás.

Let’s go Brandon!

(#32077) CactuS válasza Huma (#32075) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah, hát ugye aki szartáp barbival tolja, annak lehet, hogy gyerekjáték... ;]

Act II/IIIban csináltam nagyobb köröket az elmúlt 2 napban 5ös NVvel, de, hogy őszinte legyek, még a i60 feletti item is ritka volt, jó cucc pedig nem is esett. Azért meleevel legalább így nem veszteséges. (kivéve, ha belefutok egy frozen molten vortex illusionist visszarántós csodacsapatba...)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32078) Huma válasza SSJPeter (#32076) üzenetére


Huma
addikt

Ugyan már. Ha nem halsz meg akkor csak pár ezer arany max. Legyen mondjuk 3k/óra. (pontosan nem tudom, meg felszerelésfüggő is). Ezt a "hatalmas" összeget kb 3 perc összeszedni infernón. A maradék 57 percben szerzett loot pedig tiszta haszon.

(#32077) CactuS:
Nem a barbár erős hanem én vagyok pro. :D

Tegnap én sem lubickoltam a jó tárgyakban. 5-ös valorral +79es MF-el estek szépen a sárgák (2-3 db/elit), de szinte mindegyik zúzda volt. Rengeteg lvl 50+-es volt.
Nagyon kevés 63-as tárgy esett és azok is kivétel nélkül ócskák voltak.

(#32079) SSJPeter:
Miért legyen ingyen? Ha nem halsz meg akkor jelentéktelen összeg. 1 óra alatt összekaparsz mondjuk 50k-t. Abból 3k elmegy javításra. Szerintem teljesen rendben van ez az arány.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#32079) SSJPeter válasza CactuS (#32077) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nálam a frozen, arcane enchanted, jailer, desecrator viszi a pálmát.

Először megállítanak,lefagyasztanak, kiraknak mellém 4 lézerlámpát és 4-en egyszerre alámgyújtanak. :D

(#32078) Huma :

Több ezer akkor is a javítás, nem kéne így lennie, halál nélkül legyen szinte ingyen.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#32080) GeneraL_XTX válasza Huma (#32075) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem, nem jó. Én most pont fejlődni szeretnék, Act2 ímmel-ámmal megy, csak a táposabb elite hordák jelentenek veszélyt, akkor viszont néha fekszek-kelek. Így viszont az eddig összegyűjtött zsé konkrétan elvész, amikor már 30k/javítás van.

Így bizony sehova nem fejlődök mert nem nő a pénzmagom, így nem tudok venni táposabb cuccokat ergo maradok ezen a szinten. A drop meg egy szar. :K

[ Szerkesztve ]

(#32081) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Most ezt elsősorban barbároktól kérdezném, hogy szerintetek megéri a Justice Lantern gyűrűt használni ha az az ára,hogy lemegy rólad 60 allres?
+11% to block de -90 effektív allres.

Let’s go Brandon!

(#32082) GeneraL_XTX válasza SSJPeter (#32081) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

szerintem nem. Bár attól függ mennyi allresed van.

(#32083) adrian360 válasza Huma (#32078) üzenetére


adrian360
őstag

nekem monkkal egy butcher run ( 9. quest -> 5 NV buff -> butcher ) megvan fél óra alatt, halál nélkül 4k gold most a repair költség.
és bejön kb 40k gold + a cuccok vendorhoz / salvage / AH. így átlagban 60k gold + egy-két 10k-s cucc az AH-ban.

(#32084) maross


maross
veterán

egy plan: exalted piercer mennyit er? se tegnap, se ma nem lattam ah-ban. Latott mar ilyet valaki?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#32085) SSJPeter válasza GeneraL_XTX (#32082) üzenetére


SSJPeter
őstag

Még így sincs elegendő szerintem, 770 és 900 között vannak, tehát én is úgy gondolom, inkább kihagyom azt a gyűrűt, helyette egy socketes helm of command lesz a cél.

Let’s go Brandon!

(#32086) Gyuri27 válasza Huma (#32075) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mitől lenne jó a javitási ár?
Milyen összefüggés van a megy a játék és a lópikula a loot között?
Amúgy a játék valószinüleg azért nem megy egyeseknek. Mert eddig nem volt szerencséje és nem talált semmit. Ugyanis gear hiányában nehézkes haladni (nem csak infen).
Az meg szerintem, röhejes hogy 10-20 órát kell majd farmolni, hogy egy-egy jobb cuccot megegyé (amivel haladsz és nem amivel isten leszel)l.
Szóval nem halálra kell nerfelni a játékot. Hanem a lootot kell picit igazságosabbá tenni. Meg a bootokat szürni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32087) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Az hogy a szörnyek is kevesebb goldot dobnak ez megint valami urban legend? Vagy van erről hivatalos információ is? Én patch előtt sem törtem vázákat, és nekem most is ugyan annyi gold jön be egy run alatt, mint patch előtt.

(#32086) Gyuri27: Ha több jobb loot esne akkor meg 2 hét múlva azon sírnátok, hogy nincs már mit csinálni a játékban, így mindenki elég sokáig el lesz vele. Nem értem hova sietnek az emberek, semmi sincs Act4 vége után.

[ Szerkesztve ]

(#32088) persil válasza Toninho13 (#32034) üzenetére


persil
nagyúr

"Azért ez ebben a formában nem igaz. A legnagyobb resist értéket állítja be mindre. Szóval, ha neked ad +30 poison rest és eddig nem volt semmi, akkor az semmivel se fogja megnövelni..."

Nem. Ha nincs semmid, majd egy cuccon kapsz +30 poisont és beteszed a one with everything-et, akkor mind 30as lesz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32089) D1Rect válasza killerjohn (#32057) üzenetére


D1Rect
félisten

A botolók utolsó mentsvára Sakaroth(volt?), egyébként nem ölnek semmit, csak ládát/vázát borogatnak.
Az 1.03 egyik célja az infláció megállítása volt mielőtt összeomlik a gazdaság és csak €-ért tudsz adni/venni.

(#32080) GeneraL_XTX: Kb. 5-10K gold, ha meghalsz. Ennyi a teljes "büntetésed" a halálért. Sztem ez egyáltalán nem sok.

(#32090) persil válasza D1Rect (#32089) üzenetére


persil
nagyúr

Sarkoth

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32091) Gyuri27 válasza LucifeI2 (#32087) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gondold át pls.
100+ óra után esett egy legendary (kb 50 óránál low kaksi), 100 óra körül esett egy recept. Szintén kaksi. Set még nem esett. Hell vége felé, inf elején raréból semmi nem esett amit használni tudtam volna. Nyilván akinek esett valami és azt el vitték az ah-n jó pénzért az könnyen beszél/játszik.
Szóval annyi loot azért kellene, hogy valamit tudj kezdeni magaddal. Mert mint mondtam picit röhejes, hogy inf actI után mehetek 10-20 órát farmolni, hogy egy jobb fegyvert megvegyek.
Ugyanis infen ezért nem tudok haladni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32092) Huma válasza Gyuri27 (#32086) üzenetére


Huma
addikt

Attól jó, hogy az emberek megpróbálnak nem meghalni majd. Meg csökkentik vele az inflációt. Lootot hogy lehetne igazságosabbá tenni? Eddig is arról szólt a diablo, hogy 1000 kiesett cucc közül 900 használhatatlan, 95 használható, 4 jól használható és 1 über f@sza.

Act 3-ig el lehet menni minden különösebb erőfeszítés nélkül. Csak utána kezdődnek a problémák.
Ha wiz, dh, wd karaktert viszel akkor érdemes szerezni egy melee társat és máris nagyságrendekkel könnyebb lesz a játék.

A botok szűrésével egyetértek.

(#32089) D1Rect:
Ja. Végülis büntetésnek is tekinthető a javítási költség. Ami tekintve pl a HC módot még enyhének is mondható.

(#32091) Gyuri27:
Én kb 290 órát játszottam már vele, de még nekem sem esett set. És nem is nagyon találok olyan cuccot amit el tudnék adni jó pénzért. De szerintem ezzel semmi probléma sincs. Nincs szerencsém, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#32093) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ez de durva. Act 2-höz kevés a cuccom :D 900 all res, 42k hp barbárral. És egy elit groupot nem tudok leverni mert olyan gyorsan megölnek. Nem értem mi lenne az a szint amivel normálisan tudnék haladni.

A játék az nem játék!

(#32094) akela91 válasza Lézerparaszt (#32093) üzenetére


akela91
addikt

life on hit kell barbnak. :) 700 fölött észrevehetően könnyebb.

(#32095) Gyuri27 válasza Huma (#32092) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak nem mindegy a nem mindegy.
Mert mint mondtam nekem lókuki esett eddig.
Mások meg csak dúskálnak a jóban.
Én nem jártam eddig farmolni. Mert az a játék halála, hogy kényszerből egy adott pályát tolok alacsonyabb szinten napi több órát.
De most muszáj leszek.

Lézerparaszt: ugyanezzel szenvedek (wd). 57k hp, rengeteg life reg. De mivel a dps csak 12k nem haladok. A jobb fegyók meg milla körül vannak.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#32096) Lézerparaszt válasza akela91 (#32094) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Na akkor az lesz egy hónap, mire annyi pénz összegyűlik mire annyi LoH-t meg tudok venni :D
Főleg, hogy a legjobb cuccokat amit találok, túlárazva 50k-ért fel tudom rakni AH-ra és 10-ből 1-et másfél nap alatt meg is vesznek.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#32097) Djroberto


Djroberto
tag

valaki kérem árulja el hogy monkkal hogy kellene megölni azt a kis pénzdobáló csírát????

direkt előbb megölök mindenkit,végére hagyom őt,de állandóan futkos egyszerűen nem érem utol.

ütöm,ütöm majdnem meghal de beugrik a teleportba.

:-)

(#32098) LucifeI2 válasza Lézerparaszt (#32093) üzenetére


LucifeI2
őstag

All Res meg HP-n kívül még elég sok stat van, így nem tudunk segíteni ha nem írsz le mindent.

(#32099) killerjohn válasza Gyuri27 (#32095) üzenetére


killerjohn
addikt

a jobb fegyók <száz> milla körül vannak :(

(#32100) Huma válasza Lézerparaszt (#32093) üzenetére


Huma
addikt

Nekem 400-450 az all resem, 58k a HP-m és simán végigverem act 2-t.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.