Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32151) adrian360


adrian360
őstag

hell act 3-4 re már nem árt all resistre gyúrni, ha nagyon gyorsan halsz, próbálj meg pár all res-es cuccot beszerezni.

(#32152) adrian360 válasza Pocok256 (#32150) üzenetére


adrian360
őstag

"Monknak a Shield + fegyo a legnagyobb baromság amit kitaáltak eddig diablo 3 ba és sokan használják is"

muhaahahahahahahaahaa . lehet hogy baromság, de hogy sokkal életképesebb a shieldel, az biztos. oké van pénzed össze AH hatsz jó geart és akkor mehetsz DW-vel. csak hogy lásd te azt mondod kell 600 allres act1-hez, ha van pajzsod 250-en is elég, legalább annyit felfog a pajzs.

(#32153) Djroberto válasza Pocok256 (#32150) üzenetére


Djroberto
tag

sry de ezt az all res-t hol lehet megskubizni hogy mennyi,ez melyik stat??

:-)

(#32154) Pocok256 válasza adrian360 (#32152) üzenetére


Pocok256
veterán

Tényleg a pajzs fog poisont és egyébb nature dmg ket is ? Pénzröl meg ne beszélj 2 milkás gear van most rajtam és aki látta már a karim itt fórumról tudja jól, hogy igen jól bírom az ütést még act 3 ba is.

600 all res lehet kicsit túlzás volt, de lényegében megéri már ott elkezdeni az allres halmozást mert a pajzs úgyse fogja felfogni a rengeteg dmgt és sokkal többet profitálsz a végén +1 LOH os fegyverrel a kezedben ami nagyobb csordánál secenként 4k élettel megajándékoz :)

Djroberto:
All ress alatt azt értem, hogy az összes resist értékednek min 600 nak kell lennie. De ha a OWE -t használod akkor elég all resis itemeket halmoznod + egy általad kiválasztott értéket.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#32155) KonzolKartel válasza Gyuri27 (#32086) üzenetére

Craft költség kb. 3kk volt:).

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#32156) D1Rect válasza Pocok256 (#32150) üzenetére


D1Rect
félisten

"Monknak a Shield + fegyo a legnagyobb baromság amit kitaáltak eddig diablo 3 ba és sokan használják is."
Ahol DW gearemet összecsukják, felteszem offhandre a shieldet és agyoncsapom őket... :U

"act 1 olyan 600 act2 800 act3 és teteje már jó lenne 1000 all res az élethez"
Mutasd már meg a gearedet, mert én eddig 600-700 resitet tudtam összelapátolni, de ~1 hete nem bírok jobb itemeket vásárolni AH-ban, mert a köv szint 20-50m itemek.

Szerencsére ennyi resit elég Act3-ra.

(#32157) Pocok256 válasza D1Rect (#32156) üzenetére


Pocok256
veterán

Black#2824
De mint mondtam én egy barbárral szoktam párban tolni aki aurájával pont kiegészít és erősít :)

Ez a build és skill fejlesztés nem solora jó hanem társakkal és dps mellé !

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#32158) Djroberto


Djroberto
tag

akkor az all res-em jó igaz? 109 mindegyik / res

én bevallom azt hittem hogy ezek a direkt monknak szánt kis kézi szarok jók,de kevés a damage nem??

:-)

(#32159) Pocok256 válasza Djroberto (#32158) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha társakkal mész akkor jók hisz gyors fegyok és monknak nem kell dps (legalábbis ha jo esetben) , de LOH kell és minél gyorsabb a fegyod annál több az egységnyi idő alatt kinyert LOH -od is a többi secre procolo 3 ütés kell hoyg procoljon abiról nem is beszélek :) Persze ez komoly odafigyelést igényel, hogy pl a 3 ütés kell hogy 25+ armort kapj meg 1 ütés kell hogy 4 secig 20% al kevesebbet üssenek beléd a mobok mindig fent legyen rajtad és rajtuk mellé figyelned kell az életedre és az aktuális ellenfél milyenségére is. Inferno nem gyalog galopp így. :) De ha megszokod igen effektív tud lenni a dolog :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#32160) Djroberto válasza Pocok256 (#32159) üzenetére


Djroberto
tag

de ezek a statok nagyon silányak nem?

mi az aLOH??

:-)

(#32161) -conrad-


-conrad-
addikt

Már linkelték itt ennek a játékosnak a videóját, de ez lol:
[link]

(#32162) D1Rect válasza Pocok256 (#32157) üzenetére


D1Rect
félisten

WarCry mellett van ennyi resisted?
Az úgy más, mert egyébként kéne adnia minden cuccodnak 90%+ resistet.

(#32163) adrian360 válasza Djroberto (#32158) üzenetére


adrian360
őstag

7 db legendary ? :)
Nálad egyértelműen kevés a dexterity ezáltal kevés a dps, a ruhádban és két gyűrűben csak zöld kavicsok legyenek ez már egyből hoz damage növekedést. a legendarykhoz meg ennyire ne ragaszkodj, alacsony szinten egy sima kék is jobb lehet.

LOH = Life on Hit, vagyis minden ütésnél kapsz ennyi életerőt

[ Szerkesztve ]

(#32164) Airedhyal válasza KonzolKartel (#32155) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Tudsz róla hogy gáz van nálad?
PayPal -ra utalás failed.

(#32165) Neró válasza Djroberto (#32160) üzenetére


Neró
őstag

Hát igen, eléggé.

(#32166) Pocok256: Ezekkel a statokkal hogy haladsz infernón?

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#32166) Pocok256 válasza D1Rect (#32162) üzenetére


Pocok256
veterán

Klikk

Warcry armor miatt kell mert mint látod abba nagyon hiányom van resist az csak bonusz hogy még azt is ad :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#32167) BorkL


BorkL
tag

Végre találtam egy normális cuccot:

:C

Ez mennyit érhet?

[ Szerkesztve ]

(#32168) Huma válasza GeneraL_XTX (#32119) üzenetére


Huma
addikt

Lehet rossz skilleket használsz. Vagy nem taktikázol jól.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#32169) Pocok256 válasza Neró (#32165) üzenetére


Pocok256
veterán

Soloba leginkább act 3 fölött szinte sehogy, (nincs elég sebzésem, hogy 20-30 sec alatt ledaráljam őket futkározni meg nem akarok) De a barbár pajtásommal +2 megfelelő dps el szinte mindent letudok tankolni.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#32170) Alg válasza BorkL (#32167) üzenetére


Alg
veterán

Ez durván erős, 100+dex, 8crit, 500+LoH, 36MF... szerintem simán több10millás kategória (avagy 100+EUR)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#32171) Mr.Csizmás válasza BorkL (#32167) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

99 eur bid, no buyout, hadd licitáljanak rá (úgy izgibb)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32172) akela91 válasza BorkL (#32167) üzenetére


akela91
addikt

Ez simán 250$-os cucc.

(#32173) Peat;)


Peat;)
veterán

Az azonos karakterek alapskilljei (pl strength, vitaltiy) között van különbség? Tehát ha adott két lvl 50-es barbár akkor a csupasz karaktereken van különbség a skillek eloszlásában, vagy tök ugyanaz? Ha van különbség akkor gondolom a tárgyhasználat adná, tehát egy 2. karaktert(első farmolja az itemeket) sokkal tudatosabban lehet felépíteni.

[ Szerkesztve ]

(#32174) DeckardCain válasza KonzolKartel (#32155) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Miket kraftoltál? Illetve milyen receptből?

(#32175) D1Rect válasza Pocok256 (#32169) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, nincs sebzésed.

(#32170) Alg + (#32171) Mr.Csizmás + (#32172) akela91
Ne gerjesszétek már szegényt, annyira nem jó cucc. :)

(#32167) BorkL: Keress rá 500LoH+100 Dex + 8% Crit-re. +MF miatt lehet kicsit többet.

[ Szerkesztve ]

(#32176) BorkL válasza Alg (#32170) üzenetére


BorkL
tag

Alg, Mr.Csizmás és akela91: Köszönöm, ez jól hangzik, én is ilyesmire gondoltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#32177) Cyberpunk válasza BorkL (#32167) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mehet az RMAH-ra bátran. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32178) BorkL válasza D1Rect (#32175) üzenetére


BorkL
tag

:P

Az megvolt. Egy darab van bent, az is 200 euro-ért.

[ Szerkesztve ]

(#32179) D1Rect válasza BorkL (#32178) üzenetére


D1Rect
félisten

Gold AH-ba is rákerestél?

(#32180) LucifeI2 válasza D1Rect (#32175) üzenetére


LucifeI2
őstag

Azért elég jó cucc. Én is mostanában nézegetem a Magic find cuccokat, mert pl. Act1-et már simán végig tudom úgy darálni, hogy beöltözök 120%os magic find gearbe és a DPS-em nem csökken semmit, csak a defense, de az meg nem lényeg ott. Egy hasonló amuletet csak dex helyet strength-el tudnék képzelni Act4 farmoló gearbe majd ha már ott tartok barbárral, hogy oda is MF gearbe megyek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#32181) BorkL válasza D1Rect (#32179) üzenetére


BorkL
tag

Igen, ott nincs ilyen. :)

(#32182) D1Rect válasza LucifeI2 (#32180) üzenetére


D1Rect
félisten

Tényleg jó, de nem 200€ kategória sztem.
Ha mégis elmegy annyiért akkor örül. :)

(#32181) BorkL: 400 LoH-tel van 20/30m-ért.

(#32183) G^zC^mp€r: Azért nem is 10€-s kategória...

[ Szerkesztve ]

(#32183) RockHaRD válasza LucifeI2 (#32180) üzenetére


RockHaRD
addikt

most vettem 1 milla körül 39mf, 38gf-es amulettet... az alant linkelt amut ha 10€-ért elviszik, már összeteheti a két kezét a kolléga... :U

(#32184) mikromanus válasza Lézerparaszt (#32093) üzenetére


mikromanus
veterán

A 900 allres és 42hp bőven elég Act 2-re. Máshol van gond. Pár lehetséges "hibaok":
1. nem elégséges az armor mennyiséged: passzívban armornövelő hasznos. Ha leapet használsz ott is iszonyat durva buffot kaphatsz 4-4 másodpercekre. Azt már nehezebben zúzzák át. Ha kétkezes vagy két egykezes fegyvert használsz, akkor az bizony törékeny lesz mindenképp. Ha sokat halsz akkor maradj az 1h+pajzs felállásnál!
Infernon el lehet azt felejteni, hogy sebzésnövelő passzívokkal közepes cuccban rohangálsz barbárral. Az veszett törékeny.

2. még így sem elégséges a resisted: ez így nem igaz, de ha ilyen tűz/méreg/villám miatt halsz gyakran, akkor valamit rosszul csinálsz. Ha nem tetted eddig, akkor rakd be a 20% absorbos passzívot. Meg persze ne álldogálj vörös tócsában, vagy lángoló talajon. A méreg és villámsebzés többnyire legyűrhető, de lehetőleg ne tedd ki hosszú ideig magad neki.

3. nem elégséges élet visszatöltés:
-life leach: azt hiszem nerfelték infernon. Egyébként fegyveren van pl ilyen tulajdonság és az ignore pain egyik rúnája ad masszív 20 százalékot időlegesen. Utóbbi ha gond van mindenképp hasznos skill. Ez jó lehet, de önmagában kevés
- Life on hit: hasznos, de ha sokat akarsz markolni, akkor elég költséges tud lenni. Vagy kompromisszumokat kötsz más rovására, vagy ez csak kiegészítő lesz. Fegyveren lehet párszáz olcsón (vagy alapból, vagy socketes fegyver), amuletten és ringen is van durva mennyiség. Mondjuk önmagában szerintem kevés, de ha ez kell, akkor kék sz*rokban van olcsón többszáz LoH-es is. Ha LoH lenne célként az elsődleges életforrás, akkor az attack speed mindenképp szükséges. Vagy erősen javallott.
- Life regeneration: csaták közt hasznos, de édeskevés. Barbárnak nem elsődleges.
- skillek: kell, hogy legyen egyrészt területsebzésed is ha sok apró szemét jön, másrészt jó élet visszatöltés. A revenge erre tökéletes. A 30% bekapcsolási esély rúnából nagyon ott van. Ha sok a kicsi ellen akkor a DPS-re se lehet panasz. Folyamatosan lehet spamelni a revenge-t :D Használhatsz Charge-t is. Én azt cseréltem le revenge-re. Azt hiszem fix CDje van, ami kicsit lassabbá teszi. Másrészt nem ad annyi életet. A piszkok nem hajlandóak szépen sorba állni

4. Kevés a sebzés: ha életben tudsz maradni, de ölni nem tudsz, akkor a sebzés kevés. Egykezesből is 10k felett illik lenni. Nerfek és akllresist átépítés után nekem jelenleg 18k van. Azt mindenképp el lehet felejteni, hogy egy kisbicskával odaállsz egy elit elé és lecsapod 2-3 suhintásra. Ez nem az a nehézségi fok. Itt sok-sok csépelés lesz mindenképp. Nekem az elit-kill képességnek be van állítva a WotB is. +sebzés, + AS%, nagyon jó dodge és a lassító/befolyásoló hatásokra immunissá tesz.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32185) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem gyenge :D [link]

(#32186) LucifeI2 válasza RockHaRD (#32183) üzenetére


LucifeI2
őstag

Milyen stat volt még rajta?

(#32187) RockHaRD válasza LucifeI2 (#32186) üzenetére


RockHaRD
addikt

100 str
300 armor
40cold res

de sztem rohadtul lényegtelen :F GF/MF geart akkor veszel fel, amikor mondjuk megölted a packokat, vagy már 1 hit kell nekik, vagy láda nyitás előtt, vagy miután kipucoltad az egész póni pályát, szal semmiképpen nem akkor, amikor harcba indulsz ,ergo sztem a gf/mf-en kívül full mindegy, hogy mit ad :U

(#32188) Mumee válasza RockHaRD (#32187) üzenetére


Mumee
őstag

Oltári nagy tévedés, lévén már nem működik az utolsó pillanatban átöltözés és a chestek stb-nél nem működik az MF... tehát a main gearen kell MF.

(#32189) LucifeI2 válasza RockHaRD (#32187) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szerintem meg nem. Én inkább öltözök olyan MF gearbe ami normáls statokat is ad, mert én biztos nem fogok minden pack előtt átöltözni. A ládákra meg már nem hat az MF, úgy hogy öltözhetsz nyugodtan. Az átöltőzősdit elite packek előtt is meg fogják csinálni, úgy hogy egy jó MF gear sokat fog érni, ez az amulet meg elég jó.

(#32190) RockHaRD válasza LucifeI2 (#32189) üzenetére


RockHaRD
addikt

a léynegen nem változtat, ha 10€-ért eladja, akkor már örülhet :)

szerk.: ez a "ládáknál nem működik az mf" dolog, meg "szörnyeknél is kiveszik majd" ezek mióta vannak? :U Miért érzem azt, h a blizzard csinált egy jó játékot, aztán minden ponton igyekszik elb.szni? :W

minden itemeden a gearedbe legyen int/dex/str (kaszttól függően) + vit + attack speed + crit chance + crit damage + gf + mf, és akkor tudsz találni is valamit, meg haladni is... ezt a f.szságot -.-

[ Szerkesztve ]

(#32191) thesound


thesound
őstag

jó ez az "árazós" topik, bármit raknak be: az nem jó, semmit nem ér, tedd fel "1" goldért... és rohannak a hiénák megvenni és kitenni drágábban ;] :DDD
mielőtt megköveztek, akinek nem inge... ;)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32192) WayneGace válasza RockHaRD (#32187) üzenetére


WayneGace
őstag

A medált, amit ide felrakott mf nélkül is jó medál, az még plusz. De szerintem se ér annyit, mint amennyit itt egyesek vizionálnak. Bár sose lehet tudni, egy unatkozó német, francia, holland, stb. mikor unja meg, hogy nem talál normális cuccot. Azt halkan megjegyzem, hogy kicsit rosszabb már 10-30 euro között is van.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#32193) Rankerz válasza thesound (#32191) üzenetére


Rankerz
senior tag

Kinti fórumra felraktam egy 2H fegyót 150% crit damagevel és kértem rá árat. Írja a srác hogy ez szar 200k goldot ér max. Csak a Crit damages gem volt benne 500k szóval ennyit érnek az ilyen vélemények

Amúgy én az utóbbi napokban alulárazom a cuccaimat inkább, picit többet kérek érte nem veszik meg és másfél napig nem tudok kereskedni

(#32194) birno válasza mikromanus (#32184) üzenetére


birno
addikt

LoH hogyan szamolodik?
Tehat pl. ha van egy barbi, s mondjuk cleave-el eltalal 5 mobot, akkor az 5 hitnek szamit s 5-szor szamolodik az LoH ertek vagy csak egyszer?
S olyan skillek mint a Rend, pl. hogy szamolodnak?
Gondolom a DoT nem ad semmit, de maga az hogy X mobot eltalaltal vele az szamit?
Van ennek a mukodeserol egy jo leiras?

(#32195) Pocok256 válasza birno (#32194) üzenetére


Pocok256
veterán

Monknál a cleave attackja többnek számíz ez tuti :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#32196) Huma válasza Rankerz (#32193) üzenetére


Huma
addikt

Én direkt kevesebbet mondok hogy aztán szaladhassak megvenni bagóért AH-ba. Aztán visszarakom jókora haszonnal. ;]

(#32194) birno:
Frenzy-nél 80%-os. Cleave-nél 50%-os.
Ha cleave-val megütsz négy ellent akkor 200%-os LoH-ed lesz.

Én legalábbis ezt olvastam blizz fórumon.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#32197) tatabánya


tatabánya
senior tag

hááát inf act 2 még mindig szenvedős igaz 4-en voltunk és mire 1 elite packet levertünk kerestem 1000 aranyat,de 17000 lett a javítás

(#32198) kovsol válasza tatabánya (#32197) üzenetére


kovsol
titán

kevés még oda a gear lehet nem ?

May the Force be with you!

(#32199) kecz


kecz
aktív tag

Hello!
Ez mennyit érhet kb? Nem szeretném alulárazni, és még nem annyira értek az AH-hoz.

(#32200) mar_tin válasza tatabánya (#32197) üzenetére


mar_tin
tag

Éppen egy órája értem át én is, annyit levontam, hogy wizardnak kevés lesz a 18k (buffed) DPS. :)
Mondjuk az első kettő elit packot lenyomtam, de volt vagy öt perc futkározás. Act1 -ben 1-2 perc max. A butcher viszont jól megszívatott. Benne hagytam vagy 50k javítási költséget. 6-7 próbálkozással lett meg, meg skill átszervezéssel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.