Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33701) tatabánya válasza SSJPeter (#33698) üzenetére


tatabánya
senior tag

köszi hát akkor ez nem volt nagy fogás :N

(#33702) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

Tudna valaki jönni segíteni kinyírni Belial-t Infernón? A barbárommal nem bírok vele.

BattleTag: T1B1#2690

szerk: juhúú PH! szintet léptem :C :C

[ Szerkesztve ]

(#33703) Matyó83 válasza Wolverine (#33697) üzenetére


Matyó83
tag

épp most szedem a skype-ot.. És igen, jól sejtetted mit felejtettem el. :C
Szóval skypon letárgyalom valahogy...a sz@r angolommal :W :W :W :R

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#33704) SSJPeter válasza tatabánya (#33701) üzenetére


SSJPeter
őstag

Pedig a bal oldali lvl 63-as cucc és mégse tud túl sokat...

Let’s go Brandon!

(#33705) Ptech válasza Matyó83 (#33703) üzenetére


Ptech
őstag

Írhatsz nekik mailt is, az egyszerűbb. Ha bescanneled a jogsid/személyid és elküldöd a képet róla akkor még gyorsabban megy a dolog.

(#33706) domesz


domesz
aktív tag

Öhm, Inferno durva, Act1-be is halok :)

Most elkezdek bevásárolni, akkor monk-nak a Poison Res-es cuccokat vadásszak igaz?! Abból van a legtöbb?

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#33707) mikromanus válasza GeneraL_XTX (#33702) üzenetére


mikromanus
veterán

Belial infernon DPS korlátos. Azaz ha kevés a DPS-ed akkor belefutsz az örjöngésébe ami már kicsit necces. Olyan 18,5K DPS mellett WotB aktív használattal is még épp belefutottam korábban. Kisebb DPS upgrade hasznos. Akár a resistek rovására is. 19-20k DPS barbárnál már belefojtja az örjöngési hajlamot... A segítség hasznos, csak ha gyenge vagy sebzésben, akkor nem csak a csapatjáték miatti extrát kell ledolgoznia a segítségnek, hanem amit te nem bírsz leütni azt is. Bár elég durva DPS karival gondolom nem gond...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33708) GeneraL_XTX válasza mikromanus (#33707) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Így állok most:

Ilyen skillekkel:

(#33709) Matyó83 válasza Ptech (#33705) üzenetére


Matyó83
tag

Jah, néztem, csak már nem találom azt az oldalt sajnos, de keresem..

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#33710) vhunor válasza mikromanus (#33707) üzenetére


vhunor
őstag

Az a baj ezzel, hogy én pl. nem használok WotB-t, ezért hiába megyek oda ötös valorral, ha átrakom a skilljeimet, adtam a szarnak egy pofont. WotB nélkül pedig jelen cuccomban pont 0% eséllyel verem le enrage előtt. Enrage pedig nem necces, hanem esélytelen, kipróbáltam, aktív Ignore Painnel is instant megölt.

Monkkal játszó barátom a mai napig nem tudott emiatt átmenni act 2-be, mert 17k dps-sel nem tudja időben lenyomni, act 3-ban meg vígan irtja az ellent, vicc.

GeneraL_XTX: Relentless mennyire jó?

[ Szerkesztve ]

(#33711) mikromanus válasza GeneraL_XTX (#33708) üzenetére


mikromanus
veterán

Fura. Ennek azért elégnek kellene már lennie ha neccesen is. Talán az "extra" rúnakezelés miatt sokat kell kitérned... Nálam életszívás van az Ignore Painen és dodge a WotB-on. Többnyire belefér a folyamatos gyepálás, néha kitérés. ha necces kezd lenni vagy épp oda akar ütni ahol vagyok, akkor elnyomok egy ignore paint vagy leapet és ki se térek nagyon. Mondjuk lehet az erős LoH blokk és armor segít... 9-10k tuti van. Milyen segítőd van? A kis varázsló lányka hasznos tud lenni. Ha nem is sokat, de ad a harci értékeidhez és sebez is.

eidt: ja, látom. Az egyik passzív a kiemelten "hasznos" relentless. Inkább kis armor kellene extraként szerintem...

(#33710) vhunor válasza
Ha a skillezésen nem akarsz módosítani és kevés a DPS akkor a cuccokon kell szervezkedned. Több DPS kell. Annyival több ami kiváltja a WotB-ot. Persze ha sebzésnövelő kiáltásod van lehet hogy nem is nagyon kellene extrát cuccolgatnod...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33712) dobolan válasza vhunor (#33710) üzenetére


dobolan
senior tag

Vígan? :D Sima mobokat lehet darálni act3-ban, de elitek nagy része azért durvább, de belial-nál mindenképpen.

(#33713) maross válasza mikromanus (#33711) üzenetére


maross
veterán

sok LoH-al nekem jobban bejott a +100% damage, nagyon sokaig a dodge-al hasznaltam, de alig rosszabb a +damage-el, olyan gyorsan ut.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#33714) Cyberbeni válasza GeneraL_XTX (#33708) üzenetére


Cyberbeni
addikt

barbár halott, ha 20% élet alatt van, inkább nerves of steelt használj relentless helyett
meg frenzyhez sidearm jobb

[ Szerkesztve ]

(#33715) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Erre az elit típusra kérnék egy általános taktikát, köszi:
[link]

A játék az nem játék!

(#33716) Matyó83 válasza Matyó83 (#33709) üzenetére


Matyó83
tag

Meglett! Elküldtem a személyimet nekik! xD
Kiváncsi leszek rá, mit fognak csinálni és mikor??? Adtam nekik leirást is a gugli fordítóval.. :B
ú

Köszi mindenkinek a segitséget!!! :C :C :R :R

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#33717) Mumee válasza Cyberbeni (#33714) üzenetére


Mumee
őstag

Jó cuccban a legjobb barbár passzív, de ilyen act1-2 gearben valóban nem annyira hasznos, illetve masszív DPS gearben.

Lézer: Általános taktika, behúz-leöl-lootol mindenhol működik :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#33718) GeneraL_XTX válasza Cyberbeni (#33714) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Pont hogy nem halott:) A relentless azért jó, mert Ignore Pain-el kombinálva (7 másodperces rúnával) 7 másodpercig kb hallhatatlan vagy. Addig meg Revenge-el az estek 80%-ában vissza tudod gyógyítani magad. Gondolj bele -115% all damage taken. :U

Milliószor mentette meg már ez a skill kombó a tyúkszaros barbárom életét úgy, hogy kb 1-10hp-ja maradt összesen amikor rányomtam az Ignore Piant.

[ Szerkesztve ]

(#33719) GeneraL_XTX válasza Cyberbeni (#33714) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

a Sidearm miért jobb? Még sose használtam. Valami hülye kalapácsot dobál ilyenkor nem?

(#33720) Wolverine válasza Matyó83 (#33709) üzenetére


Wolverine
félisten

Mail már nincs, de ez létezik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33721) SSJPeter válasza GeneraL_XTX (#33719) üzenetére


SSJPeter
őstag

Én a maniac rúnával használom a frenzy-t, +20%-al megdobja a damage-t.
A sidearm baltát dobál a mobokra ütés közben.

(#33723) GeneraL_XTX :

Ja, 22k dps mellett már én se használnám, de nekem úgy is csak 17k...

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#33722) archie17 válasza Ren Hoek (#33659) üzenetére


archie17
tag

Köszi a tippeket, ki fogom próbálni.

Igen, valószínűleg mi is változtunk az elmúlt 10-12 évben (nekem a D1 kimaradt, a D2-n nőttem fel nagyjából). De azért amennyien idejárnak lelkesen vitatkozni, az nem mondható, hogy rossz játék. Majd az idő eldönti.

(#33723) GeneraL_XTX válasza SSJPeter (#33721) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

egy darabig én is azzal használtam, de mivel így is van bőven DPS-em jobb az, ha akit éppen ütök nem tud visszaütni :DDD

(#33724) Cyberbeni válasza GeneraL_XTX (#33718) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az inkább 87.5%, nerves of steellel meg simán nem megy le addig az életed, vagy amúgyis meghalnál
sidearm meg azért jobb, mert több dps (+27,5%)

(#33725) SSJPeter válasza Cyberbeni (#33724) üzenetére


SSJPeter
őstag

A sidearm baltája azt is sebzi akit éppen ütsz?

(#33726) Cyberbeni

Hmm,kipróbálom én is akkor.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#33726) Cyberbeni válasza SSJPeter (#33725) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha nincs más a környéken, akkor igen, egyébként meg random

(#33727) mikromanus válasza GeneraL_XTX (#33723) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha a quest kell és/vagy a valor nem számít, akkor viszont a maniac rúnára váltás hasznos lehet. Amolyan célskillezésképp. Szerintem a Bossokra nem nagyon hat már a stun. Vagy igen?
"normál" harcban én is azt használom. A relentless meg lehet hasznos, de szerintem kicsit rizikós 20%-on futkározni. A jobb armor, ignore pain leach rúnával viszont többnyire ad annyit, hogy ne kerülj bajba, vagy el tudj surranni a necces helyzetek elől. Ha nem lenne elég rá, akkor az a 7 másodperc sem húzna kia szószból és 20 % alatti life kb egyhit több fehér ellennél is.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#33728) FehérHolló válasza mikromanus (#33727) üzenetére


FehérHolló
veterán

Butchert sikerült befagyasztani infernon. Szerintem hat a stun is, csak a fagyhoz hasonlóan rendkívül csökkentett időtartammal. Interruptnak és minimális disable-nek azért jó.
Persze vannak olyan szörnyek, amik alapban immunisak a stunra, fagyra, vagy hexre, ezek bossát sem lehet stunolni/fagyasztani/hexelni.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33729) radi8tor válasza GeneraL_XTX (#33719) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sidearm-ot használok már hetek óta. Nagyon jó dolog. :K

⭐ Stella

(#33730) Neró


Neró
őstag

Hogyan szerezzünk 100 millát 30 perc alatt? - Athene megmutatja. ;]

| www.diablohungary.hu

(#33731) vhunor válasza FehérHolló (#33728) üzenetére


vhunor
őstag

Úgy rémlik, hogy a mozgáskorlátozó effektek csak Belial 2. formájára nem hatnak.

(#33732) SSJPeter válasza Neró (#33730) üzenetére


SSJPeter
őstag

Ez egy gyökér, különösen az húzott fel,hogy jelentette azt a csávót aki csak 500k-t akart neki adni!

Let’s go Brandon!

(#33733) FehérHolló válasza vhunor (#33731) üzenetére


FehérHolló
veterán

Van act1 börtönben ilyen nagy tüskés batár állat lény izomgép karokkal (nem a horror és 2 másik vállfaja). Na azt sem lehet stunolni és hexelni. A fagy hat rá. (inferno)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33734) Ptech válasza SSJPeter (#33732) üzenetére


Ptech
őstag

Kb a hypeból él, meg hogy trollkodik ;]

(#33735) Lokids válasza Neró (#33730) üzenetére


Lokids
addikt

Mi a f@szért adtak neki csak úgy lóvét?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#33736) vhunor válasza FehérHolló (#33733) üzenetére


vhunor
őstag

Lehet, azt sose néztem, a normál mobok csak hullanak :).

(#33737) Neró válasza Lokids (#33735) üzenetére


Neró
őstag

Ahogy ő mondaná TeamWork! Adományok. :)

Tegnap már volt linkelve.

(#33739) Lézerparaszt : Hogy tudja uppolni a gearjét, így még több pénzt gyűjthet,

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#33738) kovsol válasza Lokids (#33735) üzenetére


kovsol
titán

ezen gondolkozom én is, hogy valakit mi vesz rá, hogy a nehezen összeszedett goldját odaadja csak úgy

(#33739) Lézerparasztkétlem, hogy a gold oda menne

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#33739) Lézerparaszt válasza Lokids (#33735) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mert egy éhező gyerekekért alapítványnak megy be a lóvé. Goldot nemtom, de már 1 millió dollárt összeszedett.

A játék az nem játék!

(#33740) execute93 válasza SSJPeter (#33732) üzenetére


execute93
őstag

Nem csak blokkolta a kommunikációt?

Szerk.: Most néztem.. harassment? igazi idi.ta

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#33741) persil válasza archie17 (#33649) üzenetére


persil
nagyúr

Ha nem rohansz, hanem szépen normálisan, mindenhova benézve mész és mondjuk a normált végigolvasod, akkor nem lesz se rövid, se unalmas.

Én kb 50 óra alatt lettem, 60. Azóta infernózok, meg farmolgatok és 120 óra után sem unom egyáltalán. Kipróbáltam más karaktereket is, tervezem, hogy azokat is 60ra húzom majd és barátnőmnek is van egy 60as infernos karaktere.

Szerintem el leszel :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#33742) Cyberbeni válasza radi8tor (#33603) üzenetére


Cyberbeni
addikt

(#33743) Djuree válasza Cyberbeni (#33742) üzenetére


Djuree
félisten

nekem sem sokkal több. figyelni kell és kifogni az olcsó cuccokat :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#33744) execute93 válasza Cyberbeni (#33742) üzenetére


execute93
őstag

Eszen is alapul a játék

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#33745) Mumee válasza Cyberbeni (#33742) üzenetére


Mumee
őstag

Én 150k-s gearrel csinálom ugyanezt. :D Én is act3-nál tartok.

(#33746) GeneraL_XTX válasza Cyberbeni (#33724) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

az inkább 87.5%

Miért? Az Ignore pain ad egyszer 65%-ot, a Relentless meg 50%-ot.

mikromanus
A Nerves of steel adna összesen kb 892 armort. Nem éri meg, főleg hogy amikor lehet Leap-et használok 300%-os armor rúnával így az armorom nagyrészt az egekben van.

Nincs sok életem, 32k. Azt viszonylag könnyen vissza lehet tölteni. Harc közben bepirosodok, rányomok az Ignore Pain-re, kb megsebezni nem tudnak közben ütöm tovább őket revenge-el meg töltöm vissza a hp-t, nagyritkán iszok egy potiont.

[ Szerkesztve ]

(#33747) FehérHolló válasza GeneraL_XTX (#33746) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az eddigi Blizzard játékokban ez úgy összegződött, hogy
0.825 = 1 - ((1 - 0.5) * (1 - 0.65)).
Tehát még 87.5% sincs meg, csak 82.5%. :)

Az armor meg valami exponenciális, vagy magas reciprok polinomiális módon telítődött. Valószínűleg ez itt is hasonló, szóval nem éri meg az egekbe pumpálni az armort sem, mert egy bizonyos szint után az égvilágon semmi hatása nincs.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33748) Cyberbeni válasza FehérHolló (#33747) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ja, csak nem tudok 1-ből kivonni :D

azt a 892 meg még fel kell szorozni war cry és tough as nails bónusszal. és ~1300 armor nem olyan kevés

[ Szerkesztve ]

(#33749) GeneraL_XTX válasza FehérHolló (#33747) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hát ez elég hülye megoldás :U :U

(#33750) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Mekkora király a gyerek chaten!! [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.