Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) F e Z o válasza SipiBcs (#15498) üzenetére


F e Z o
veterán

Akkor viszont kell a 4GHz, ezt sztem minden e8400 viszi, x48-as gigában menni is fog annyit.

#15500 dokee78 : Mindkét felbontásban játszható, viszont 75Hz-en egy idő után megfájdulhat a szemed. Én a helyedben 1024/768-ban játszanék.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15502) SipiBcs válasza F e Z o (#15501) üzenetére


SipiBcs
őstag

Pont meglestem. Fixen megvan a 91FPS játék közben. Amikor a lobbyt nézem, akkor 46-50 között mozog.
3,6 GHz a cpu; a ram 960MHz. A gpu most 680@980DDR3 tehát az sincs széttépve.

Sephi: igazad van, 4 GHz-ig folyamatosan van fps emelkedés szinte minden játékban még egy ilyen alsó középkategóriás videókártyánál is. Most készülök egy HD4850-est mellétűzni. No akkor majd tesztelgetek egy picit! :B

dokee: véleményem szerint a magasabb frissítési érték jobb a szemnek. Amennyiben zavar a raszteresebb megjelenés, akkor viszont inkább a magasabb felbontás a jobb.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15503) menalcas válasza F e Z o (#15497) üzenetére


menalcas
őstag

Akkor ennyi erővel nincs értelme húzni se mert az alapórajeles E8*** nem eszi meg az MW2, de ha már húzza...... :U ahogy Sulyók T. haverom mondta ha már ültetünk, akkor ültessünk is, még 2 karikát vágjunk ki :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15504) boogie84 válasza menalcas (#15503) üzenetére


boogie84
veterán

Erre a játékra semmit nem érdemes húzni. Régi motor, felújított textúrákkal. Szép, és nem kell hozzá gép.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15505) menalcas válasza boogie84 (#15504) üzenetére


menalcas
őstag

Főleg hogy FPS limites :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15506) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hát ilyen nincs..... Lvl62 voltam most lvl70 lettem 3 perc játék után pedig még killem se volt és meg is maradt léphetnék is 3.prestigbe restart után.
Mi a rák van ezzel a szarral? :W

[ Szerkesztve ]

(#15507) Laraxior


Laraxior
titán

igy alakul nálam az FPS...itt-ott 70-80 körül,de végig folyamatosan 90 :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15508) Grifid válasza v!ct0y (#15506) üzenetére


Grifid
aktív tag

Gratulálok ezek szerint meg csíppantottad az első hackes hostodat.
Ez miatt mentem a userdata mappámat átlag 2-3 map után.

(#15509) v!ct0y válasza Grifid (#15508) üzenetére


v!ct0y
veterán

Beléptem kb fél perc múlva host csere volt és ahhoz meg ugye nem kapcsolódott kidobott a menübe és lvl 70....egyból gép reset de maradt 70

(#15510) csdm válasza Grifid (#15508) üzenetére


csdm
senior tag

Énis belefutotam eyg ilyen hostra. Láma kérdés, de azzal hogy lemented mért lesz jobb? Ha esetleg beleszaladt egy iylenbe akkor visszamásolod és minden a régi lesz?

(#15511) Grifid válasza v!ct0y (#15509) üzenetére


Grifid
aktív tag

Próbáld meg a következőt.
Megnyitod a windows intézővel a x:Steam mappát. A benne lévő userdata mappán egy jobb klick - tulajdonságok -elöző verziók. Ott kiválasztod az utolsót és lecseréled rá. Amikor a steam cloud szól hogy nem stimmel a mappád és a steam cloud akkor NEM-et választasz és akkor az elmentett állásodat használja.
Bár én biztosabbnak tartom a userdata elmentését. Egyszer nem talált elöző verziót.

csdm!
Igen!

Egyszer a barátaim miatt kezdtem újra, másodjára én is belefutottam egy ilyen féregbe és azért nulláztam. Azóta mentek...nincs kedvem még egyszer nullázni.

[ Szerkesztve ]

(#15512) v!ct0y válasza Grifid (#15511) üzenetére


v!ct0y
veterán

nincsenek előző verziók..

(#15513) Grifid válasza v!ct0y (#15512) üzenetére


Grifid
aktív tag

Akkor nullázol vagy folytatod a megrúgott szinteddel. Sajnos.

(#15514) LamaCube válasza SipiBcs (#15502) üzenetére


LamaCube
addikt

A felbontás nekem is 1280X1024 75hz. Igaz nekem nincs húzva a 8500 "csak"(3.16) alapórajelen megy és nem is értek a tuninghoz sajnos. Bár lehet, hogy Larával egyeztetek, mert ő ért hozzá.
Van egy progi az alaplaphoz valami easytune gondolom azzal ne próbálkozzak... :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15515) @rglaaf válasza LamaCube (#15514) üzenetére


@rglaaf
veterán

Lara ugyan már nem nevettes:D

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#15516) SipiBcs válasza LamaCube (#15514) üzenetére


SipiBcs
őstag

Semmi gond azzal a progival. Egy-egy tuning guru is használja. De azért csak óvatosan. A lényeg, hogy folyamatosan monitorozd a hőmérsékletet.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15517) LamaCube válasza SipiBcs (#15516) üzenetére


LamaCube
addikt

Óvatosan csinálom, mert halvány gőzöm sincs mit kellene csinálni, így hozzá se nyúlok :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15518) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hehe, végre elindul a játék most a free-ben, erre a második host rögtön valami haxos host volt, hihetetlen sebességgel futkostunk és lőttünk, meg záporoztak a szintek.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15519) @rglaaf válasza CPT.Pirk (#15518) üzenetére


@rglaaf
veterán

Legalább gyorsan haladsz:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#15520) Zolás válasza @rglaaf (#15519) üzenetére


Zolás
addikt

Na igen én is belefutok egy-két ilyenbe és mehet a prestige ingyenes hétvége alatt :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15521) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Enyhe vérszem. :N

(#15522) jegenye77 válasza Gyufaaa (#15521) üzenetére


jegenye77
addikt

Mi ez már megint?
Belépek MTDM-be erre mikor indul azt mondja FFA!Majd elkezdődik 2 csapat van de nem számol pontokat.
Vagy 10 ilyenbe rakott be ma.
Bocs nem válasz akart lenni. :D

Az a legjobb hogy kilépek belőle de ugyan oda rak vissza.Kiléptem steam-ből de utána is ugyan oda rakott vissza.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15523) Tomko78 válasza Laraxior (#15507) üzenetére


Tomko78
őstag

Mijen felbontásban nyomod ? Mert nekem a 4890 CF kicsit kevésnek tünnik a 80 fps

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#15524) boogie84 válasza LamaCube (#15514) üzenetére


boogie84
veterán

Felesleges húzni a 8500at. Erre a játékra nem érdemes.

Gyufaaa: Ha ilyen lesz mint a mostani, vagy ahogy írtátok csak modok... akor tuti nem veszem meg.

VAN der BOSS: Csak ezért kezdtem el én is a 2. pres-t.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15525) Laraxior válasza Tomko78 (#15523) üzenetére


Laraxior
titán

1920x1200ben,minden maxon...szűrés is.. :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15526) tupacamaru


tupacamaru
veterán

[link] Sárvérű hazánkfia. :((( :W Neve mindent elárul. :K :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15527) Polllen válasza tupacamaru (#15526) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez a csoport azért odacsap...

MAGYAR ELITHARCOSOK CSAPATJA (M.E.C.)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15528) Winne válasza Grifid (#15511) üzenetére


Winne
nagyúr

A biztonság kedvéért lementettem most én is, így ha visszamásolom valami galiba után, akkor simán innen folytatja, ahol most állok?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15529) tupacamaru válasza Polllen (#15527) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ezt nem is vettem észre. :DD :DDD Úgy látom percről percre változik a neve. Az előbb még Csalok volt. :o Én az NK csapat tagjaként találkoztam vele először. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15530) cashback válasza @rglaaf (#15487) üzenetére


cashback
őstag

Nem azt mondom hogy annyira rossz... csak nem tetszik. :)
Egyébként COD: WAW-ot is lehet törten játszani, mégsem teszem. Az sem tetszett, hasonló okokból.

Biztosan hozzá lehetne szokni, ha többet játszanék vele. Még az is lehet, hogyha valaki csereberél velem akkor be is szerzek.

De igaz hogy számomra pénzt azt nem ér. :C

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#15531) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hát ez is megvan !
[link]
Sajnos az 1000 fejes per prestige szint nem jött össze, mert kétszer is sikerült hackelt hostra futni, aminek hatására hamar meglett a 70-es szint.
DLC-re érdemes beruházni ?
Egy hackelt hosttol össze lehet szedni valami szemetet, amitől kifingik a Steam ? Szerdán be sem tudtam jelentkezni, újra kellett raknom az egészet.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15532) Hunter2 válasza Svájcinéger (#15531) üzenetére


Hunter2
addikt

"DLC-re érdemes beruházni ?"

Majd ha 5 euróra le lesz árazva akkor talán.

(#15533) dokee78 válasza LamaCube (#15514) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem is húzva a VGA is CPU is.

(#15534) tomic


tomic
addikt

[link]
És nincs nukém mert hosszas várakozás után prestisre váltottam.
Majd legközelebb.

(#15535) Black Dragon válasza Svájcinéger (#15531) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én megvettem a dlc t és azok a mapok állati jók, bár a játékosok ugyan olyan csicskák maradtak.....

A 3 új map nagyon ütős lett, a 2 cod4 es map pedig tudjuk milyen.:)

Majd, ha lejjebb megy az ára érdemesebb lesz megvenned, de mostis meglehet.:)

(#15536) Svájcinéger válasza Black Dragon (#15535) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Amúgy azt sem tudom mennyibe kerül. Talán 14 EUR ? Polllen kolléga mint 3 k-t mondott volna. Bár amennyit romlott a HUF lassan a játék árának fele. Végülis nem az ár/érték arány érdekel, hanem inkább az, hogy normálisan működik-e, vannak-e playerek meg ilyenek.
Nagyon komoly volt egyik nap GW-ben mikor Wastelandon 2 vs. 2-őt játszottunk. Inkább bújócskával egybekötött kergetőzés volt. :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#15537) Black Dragon válasza Svájcinéger (#15536) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hát én 4k t fizettem érte.....

Playerből van sok, estefele 5 vagy 7 ezren is fennvannak, napközben pedig olyan 3.4 ezren szoktak fennlenni, tehát játékosból van elég, és a mapok királyok, és minden normálisan működik.

(#15538) csdm


csdm
senior tag

Nekem eddig ez a max. Nuke majdnem meg lett volna. Igen ideges voltam hogy nem jött össze...

(#15539) Polllen válasza Svájcinéger (#15536) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én nem vettem meg, mert én is úgy kb 5 EUR-t adok érte maximum...bár lehet addigra már mást fogok tolni, mire eljutunk ide...(most úgy vagyok vele, mint cod4-gyel 2 év után, ET-vel meg 5 év után...kicsit unom a "f****gokat")

Amiben viszont biztos vagyok, hogy az IWnet nem változott és a játékosok se...Arra számíts, ami most is megy... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15540) Black Dragon válasza csdm (#15538) üzenetére


Black Dragon
addikt

szép, de derail camp map, mindenki tudja, kemplesz a háztetőn, behívod a helit, aztán a choppert, aztán nuke....:)

(#15541) Black Dragon válasza Polllen (#15539) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ha minden igaz és a Steam nem kamuzik és énis jól láttam, akkor a második félévben fogják valamikor kiadni a 2.map packot.:)

[ Szerkesztve ]

(#15542) Laraxior válasza Black Dragon (#15540) üzenetére


Laraxior
titán

sima TDMen? inkább csak HC-n...ott nem tudod honnan lőttek ki.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15543) Black Dragon válasza Laraxior (#15542) üzenetére


Black Dragon
addikt

Lehet TDM en is.:)

Bár lehet ő egy kivétel, bízzunk benne.:)

(#15544) Laraxior válasza Black Dragon (#15543) üzenetére


Laraxior
titán

Szerencse kell hozzá,nem is kevés.
Azért elég feltűnő ha egy nevet sokszor ir oldalt a game,előbb utóbb levadásszák. Mi mindig figyeljük az ellenfél statját,ha valaki 5/0 - 7/0 vagy hasonlóval van megáldva azután hajtóvadászatot rendezünk :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15545) Black Dragon válasza Laraxior (#15544) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nah igen, de valaki nemis figyel honna lőtték ki, csak megy tovább.:)

Énis leszoktam őket vadászni, azért vagyok.:))

(#15546) Polllen válasza Laraxior (#15544) üzenetére


Polllen
nagyúr

A többség abszolút nem nézi...sőt inkább lecsalóz, meg wh meg aim, de arra lusta, hogy megnézze a kill cam-t...


Black Dragon
Az a baj, hogy az IWnet előnyei és hátrányai közül a hátrányokat kezdem egyre nehezebben viselni...ha jön egy csaló nekem kell kilépni, ha lagos a host nekem kell kilépni, ha unable to connect host nekem kell újrapróbálkozni, stb-stb...na most vedd hozzá, hogy haveri társasággal ha valaki kiesik be várjuk, kilépünk, átlépünk...pár napja néztem...mw2 szerint olyan 320 óra körül játszottam...steam szerint 437 órát...gondolom sejted, hogy a 117 óra nagy részét azért nem a barrack-ban meg a create class menüpontokban töltöttem... :)

Lassan eljutunk oda, hogy akkor jó a gém ha én vagy valamelyik haver a host...persze az még középút, hogy 3 csík a ping és féltártól meg is hal az ellen... :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15547) Edem05


Edem05
őstag

Csináltam egy 5 mp-s vidit a Flash meg a Szikla találkozásáról. :DDD

(#15548) boogie84 válasza Edem05 (#15547) üzenetére


boogie84
veterán

Ilyet már én is láttam :D

Polllen: Maximálisan egyetértek veled, és csak remélni tudom h a köv játék multiját nem így fogják megoldani. Ha mégis akkor ez is Guinness Record lesz. A világon abból fogják eladni a legkevesebbet.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15549) csdm válasza Black Dragon (#15540) üzenetére


csdm
senior tag

Perszee, csak sniperrel nem vagyok tulzottan
Jo, viszont tar21el tudok apritani, itt is azzal voltam ;)
Nem szokott lenni olyan,hogy együtt zuznak a ph-sok? Szivesen mennék én is.

(#15550) Grifid válasza Black Dragon (#15540) üzenetére


Grifid
aktív tag

Derail-en a háztető kemp egyenlő az öngyilkossággal, ott a büdös életben nem hozol össze nuke-ot.( ha én is bent vagyok :DDD ) Kb 7 helyről nézek rá a háztetőkre játéktól függően és akkor még nem is számoltad hozzá a nyakadba eső semtexet. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.