Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) LamaCube


LamaCube
addikt

Remélem holnapra megoldják ezt a problémát. :((( Komolyan mondom, ha így adnék ki a kezemből egy munkát páros lábbal rúgnának ki :(((

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#15352) Laraxior válasza SipiBcs (#15350) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :C :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15353) dokee78 válasza tupacamaru (#15331) üzenetére


dokee78
félisten

Én meg DLC-znék

(#15354) dokee78 válasza tupacamaru (#15331) üzenetére


dokee78
félisten

Én meg DLC-znék

(#15355) @rglaaf válasza SipiBcs (#15350) üzenetére


@rglaaf
veterán

De a kutya most belesz@rt egy büdös nagyot a homokozódba és te a kis lapáttal piszkálgatod :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#15356) eszaki0 válasza dokee78 (#15354) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Na hamar meg lett a játék KB 5 perc és már játszottam is nagyon jó de ennyi csalót aki fent van egyet ugrik a pálya másik végén és le is puffant aha és tök sok van ma fent ilyen

dokee itt a kutya házad most csináltam

everlasting AMD

(#15357) tupacamaru válasza dokee78 (#15354) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én meg nem!!! :( Leszarom hogy DEM meg DOM meg SAB meg SD. :O :W Eddig egyszer lett volna TDM akkor meg a sok köcsög kilépett. :U Kettőt játszottam mert a haver meghívott és Ő még nem vette meg, úgy tudtam játszani. De magamtól még mindig nem tudok és valahol azt olvastam hogy egész hétvégéig így lesz. :O Hát leszarom a duplaXP-t rendesen.

227 lelőtt helim van a Stinger-rel. :B ;) Te hol jársz??

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15358) Winne válasza v!ct0y (#15340) üzenetére


Winne
nagyúr

Mi egész este kb 20-24-ig össz két lobbiban játszottunk. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15359) frame>24


frame>24
addikt

Az istenverte kutyaólat még hányszor kell belinkelni?! :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15360) eszaki0 válasza frame>24 (#15359) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Na már 3× voltam TDM meccsben csak ez a sorsolásos rendszer szar remélem változik jövő hétfőtől a free hétvége után
frame>24
Dokee hozza fel állandóan

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#15361) F e Z o válasza SipiBcs (#15350) üzenetére


F e Z o
veterán

Valahogy én is igy éreztem magam hétvégén., amikor akcióban megvettem a dirt1-2, grid, fuel, toca 3 packot 16 euro-ért. A grid 2-t beregeltem magyar windows id-re, s nem tudom használni a multi részt, mert Magyarország nem támogatott régióban található. A fene se gondolta volna, hogy 2010-ben az Európai Uniós Magyarországon ilyen előfordulhat. S én csak 16euro-t adtam ki érte, nem 50-et, mint sokan mások.
MW2-vel kapcsolatban, a csalók, akiknek van pénzük megvenni a játékot, a csalást, a dlc pack-ot, most hol játszanak? A stimulus játékmódban. Alig volt cheater tegnapi nap folyamán, pedig 4-5 módban játszottam. Én ugyan még nem vettem meg, habár mostmár gondolkozok rajta erősen.

H2O über alles!

(#15362) believil válasza eszaki0 (#15360) üzenetére


believil
tag

Nem változik... így van amióta megjelent a játék, azaz nem cska a free-weekend miatt van ez a rendszer, hanem ezt használj alapból.

Egyébként csak én vagyok olyan homály, hogy csak ffa-zok, meg tdm-ezek? Nemtom nekem a többi erőltetett...lehet, hogy ezért van nagyjábol ugyanannyi kill/deathy statom... eleinte sokat feküdtem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15363) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Most azért örülük hogy nem vettem meg a DLC-t.Szépen kivárom mi lesz belőle és majd ha rendesen működik akkor.Addig sem nyelek több ideget.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15364) dokee78 válasza tupacamaru (#15357) üzenetére


dokee78
félisten

77 heli:(

(#15365) Mrdevil válasza F e Z o (#15361) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen itt is írja [link]a dirt2-re,hogy nem megy a multi itthon,pedig én is tervezem a megvételét a galaxisban.(nekem kell a doboz a polcra :D )
Meg kell próbálni nem magyar régióba reggelni.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15366) horrorshoes válasza frame>24 (#15359) üzenetére


horrorshoes
csendes tag

Az még hagyjál de mekkora kutyaól :) .
Én a minap ismerkedtem meg a 2. résszel, jól nézett ki a graf., bár csak egy multi meccset láttam az egyik PC boltban. Most szedem éppen, mert az 1. rész nagy kedvencem volt, uhogy most már adok ennek egy esélyt, bár én az elsőt is Singly-ben szerettem, azt meg ebből még nem láttam élőben ... meglássuk.

i freak you freaky freaker

(#15367) jozefgucci1 válasza horrorshoes (#15366) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Most szeded ?Honnan ?Mert itt mindenki eredetivel tolja.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15368) Winne válasza believil (#15362) üzenetére


Winne
nagyúr

Az első prestige előtt én is mínuszban voltam killben, olyan 0.8-0.9 volt a kdr-em, aztán azóta egyre jobb, most szerintem 4500 + körül lehetek, szal ne izgulj, egyre csak jobb lesz.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15369) Tanker21 válasza horrorshoes (#15366) üzenetére


Tanker21
tag

A Singly azt Single-nek írják de mind1. Egyébként no warez a topikban ezt ne felejtsd. Csak még mielőtt mondanál valamit ami miatt pihenőre tesznek a fórumon.

Egyébként nekem most már simán megy a game. Minden játékmódot tudok választani és talál is ellent. Csak az új mapokat kéne belegyúrni a többi módba, de sztem arra várhatok. :O

(#15370) Grifid válasza Tanker21 (#15369) üzenetére


Grifid
aktív tag

Az jó...
Tegnap este írtam a steam supportnak, hogy nem lesz ez így jó hogy nem tudom használni amit kifizettem, még véletlenül visszatalálom kérni az árát,és hogy a dlc packot ebben a formában letolhatják a készítői torkán. Majd holnap megnézem mit válaszoltak. :DDD

(#15371) dokee78


dokee78
félisten

Most akkor Demolitionozni lehet az új mapokon?

(#15372) Tanker21 válasza dokee78 (#15371) üzenetére


Tanker21
tag

Nem lehet. Most az van hogy akik megvették a DLC-t már tudnak játszani a régi játékmódokban és pályákon is, eddig nem ment valmi miatt. Nem talált soha lobby-t. Na most ez mára sikerült orvosolni, de még mindig nincsenek összegyúrva az új mapok a régiekkel. Uh szvsz nincs sok értelme a DLC-nek (még).

(#15373) dokee78 válasza Tanker21 (#15372) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor mit lehet játszani a Stimulusban?
Capture?
Domination?

Remélem lesz ilyen összegyúró patch.

Anno írták,hogy az 1.0.184-hez volt egy VAC bénító.
Nem hisszem,hogy orvosolták,meert az 1.1.195-ben még több csalóval találkoztam eddigi kevés játékom alkalmával.

(#15374) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Na végre ma már működik a többi pálya is hurrá

everlasting AMD

(#15375) eszaki0 válasza dokee78 (#15373) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Azokat és éjjel már volt TDM is

everlasting AMD

(#15376) eszaki0 válasza believil (#15362) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Nekem is ugyan annyi szinte

everlasting AMD

(#15377) dokee78 válasza eszaki0 (#15374) üzenetére


dokee78
félisten

Na így van jól.
TDM és FFA-ban kell ilyen statokat csinálni nem Demolitionon TDM-ezve

(#15378) Mrdevil válasza Tanker21 (#15372) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na látod ez a "besza behu" kategoria. :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15379) frame>24


frame>24
addikt

Hogy szerintem lehetne egy ilyen "gammát" kitalálni, hogy Call of the Tribe: Ancient Warfare...! Különböző, régebben használatos fegyverekkel (dárdák, íjak, parittyák, fúvócsövek, stb.) lehetne egymást irtani, "prehisztorikus" helyszíneken (barlangrendszer, dZSungel, stb.)
A fegyver-upgrade lehetne mondjuk, hogy sima pattintott kő nyílhegy helyett méreggel bevontat kapsz, meg ilyen hülyeségek...
Killstreak reward meg pl.olyan lenne, hogy lekéred a mammutot, aki fél percig randalírozik a pályán, és tapossa a népet.

Csak hülyültem amúgy. ;)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15380) dokee78 válasza frame>24 (#15379) üzenetére


dokee78
félisten

:DD :C

(#15381) d3vilz válasza frame>24 (#15379) üzenetére


d3vilz
csendes tag

:DD :DD :DD ez jó volt, de jó lenne egy ilyen game :D

(#15382) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Mintha ígértek volna plusz játékmódokat. Global thermonuclear war, one flag, vip. Vagy csak duma volt? Egyébként nekem nagyon bejönnek az új pályák, a régieken meg jó nosztalgiázni. Remélem hamarosan összekeverik az alap pályákkal is.

(#15383) lajosx


lajosx
őstag

sziasztok.

Leszedtem énis a dlc-ét azota nem tudnak rám csatlakozni? az elött jó volt más nem járt igy?

(#15384) menalcas válasza Corpuscle (#15382) üzenetére


menalcas
őstag

Nekem is az új modok hiányoznak :((

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15385) Laraxior válasza menalcas (#15384) üzenetére


Laraxior
titán

az majd a következőben.... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15386) Laraxior


Laraxior
titán

Már működik DLC-seknek is az alapgame,nem csak a DLC-s mapok. Mondtam hogy jó lesz,de senki ne várja hogy több millióan lekapták a game-t minden egyszerre passzolni fog. Ezt az egy napot mindenki kibírta régi mapokkal :P

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15387) rulehsz


rulehsz
csendes tag

Tehát ha jól értem belegyúrják az új pályákat a szerverekbe vagy lesz olyan opció hogy hardcore stimulis team deathmatch?Nekem ez a kevert egymás után minden nagyon nem jön be. :F

(#15388) boogie84 válasza frame>24 (#15379) üzenetére


boogie84
veterán

Te egy zseni vagy :D Ez komoly, egyből belegondoltam , h xfire-voicechat-ben elüvöltöm magam, vigyázzatok jobbról mamut :DD

rulehsz: +1

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15389) Tanker21 válasza rulehsz (#15387) üzenetére


Tanker21
tag

Szerintem úgy hagyják ahogy most van. A sima játékmódokban lehet játszani a régi mapokon. Aki pedig az új pályákon szeretné nyomni az csak a Stimulus, és Stimulus HC-t játszhat, ahol kevergeti a modokat (TDM, SD, HQ, DEM, DOM, CTF). Olvasgattam IW fórumot ahol csomóan ki vannak akadva, hogy nincsenek összegyúrva az új pályák a régiekkel, és követelik vissza a pénzüket. Ha Xbox-on nem változtattak rajta akkor itt sem fognak (sajnos). :((

Szvsz így sajnos nem sokat ér a DLC, aki nem vette meg jobb ha még vár vele, hátha megcsinálják.

(#15390) nanus válasza Tanker21 (#15389) üzenetére


nanus
senior tag

Akkor k... be és még 3oldalon keresztül irhatnám az egyéb obszcén jókivánságaimat a dühöm akkor sem lenne kisebb ......hol vannak az új agyonreklámozott modok???
Lementünk a tóra /"szopa-tóra"/ezzel a dlc-vel. :W

(#15391) bul07


bul07
nagyúr

Szerintem sem fogják egybegyúrni az új pályákat a régiekkel mert akkor igen sokáig tartana a pályaindítás mert nem csak ping alapján kellene válogatnia hanem az alapján is hogy kinek van meg nincs meg a dlc
végig lekérdezni egy lobby -ba minden játékosnál DLC-t, elég sok idő meg erőforrást igényelne

szerintem max az Stimulus, és Stimulus HC* belül is lesz mod felsorolás és lehet majd választani

*kicsit átírtam így pontosabb

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15392) Edem05 válasza bul07 (#15391) üzenetére


Edem05
őstag

"szerintem max az DLC belül is lesz mod felsorolás és lehet majd választani"

Ez lenne a legjobb megoldás! :)

(#15393) v!ct0y válasza nanus (#15390) üzenetére


v!ct0y
veterán

Milyen agyonreklámozott modokról is van szó ?

(#15394) bul07 válasza v!ct0y (#15393) üzenetére


bul07
nagyúr

Global Thermonuclear War - egyszerű területfoglaló mód, amiben a cél az atombomba elfoglalása. Ha ez megtörténik, a bomba felrobban.
youtube (2010.02.23 került fel ez)

One Flag CTF - a pálya közepén található egyetlen zászlóért folyik a harc, amit a saját bázisra kell juttatni.

VIP - Védd, vagy nyírd ki a fontos személyt, attól függően, hogy melyik oldalon játszol.

régebben itt is volt róla szó

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15395) menalcas válasza Edem05 (#15392) üzenetére


menalcas
őstag

+1

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15396) Mrdevil válasza Tanker21 (#15389) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja így egyenlőre biztos nem veszem meg,majd ha lemegy ezer huf-ra akkor talán.Tegnap este nem voltatok valami boldogak ts-en,mindenki csak úgy fröcsögött.Nem is maradtam sokáig húztam aludni. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15397) Mappa


Mappa
addikt

Már lezsibbad a szemem de akkor sem találom hol van egy leírás mi a menete a vásárlásnak steam.-en keresztül meg mire kell odafigyelni stb...tudom hogy volt ilyen de nem találom pls valaki

nem kötelező megadni

(#15398) nanus válasza Mappa (#15397) üzenetére


nanus
senior tag

[link]

Ha sikerült irj had legyen egy kis örömöm /káröröm/ :DD

[ Szerkesztve ]

(#15399) Mappa válasza nanus (#15398) üzenetére


Mappa
addikt

:D még nagyon sok választ el a Fizetés gomb-tol főleg hogy ma olyan fosul ment

inkább megvárom míg az összes csaló átköltözik simulra ;] :DDD és inkább megveszem az új Splinter Cellt :fütyülössmiley:

kösz a linket :K

nem kötelező megadni

(#15400) rulehsz


rulehsz
csendes tag

Ha már stimulus-on belül tudnék válogatni,hogy milyen mod legyen,akkor már boldog lennék.
Így egyenlőre számomra kicsit csalódás......

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.