Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Krill77 válasza Wendelke (#850) üzenetére


Krill77
őstag

Cssk videon láttam a thrillt. Anno 8-9 ert volt az Auchan ban.
Ha neten rendelsz vissza lehet küldeni ha nem jön be a hangja.
Ha 15 ot rá szannnál a thrillre akkor gondolkodj el 16 ert az oittm-en. (kuponnal, mert amúgy 22)

(#852) Krill77 válasza Wendelke (#850) üzenetére


Krill77
őstag

http://www.fejhallgatoplaza.hu/hmdx-jam-hxp-320-viz-es-porallo-bluetoothos-hangszoro-6302

A thrill most 10e ft. 2x3 watt. Lehet ennyiért érdemes megvenni.

Bocs. Nem kapható. :S

[ Szerkesztve ]

(#853) Wendelke válasza Krill77 (#852) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi a segítséget! :R

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#854) Gsx-rr válasza Krill77 (#851) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hol van hozza kupon?

(#855) Krill77 válasza Gsx-rr (#854) üzenetére


Krill77
őstag

Klipsch GiG itthon 64e ft. Most 50 dollár : http://dealnews.com/Klipsch-Gi-G-Wireless-NFC-Bluetooth-Speaker-for-50-free-shipping/1772418.html

Ha ez igaz, az jo bolt.

Gsx-rr:
Thinking about purchasing an Oittm RealSound? Be sure to use the following coupon code on Amazon to get a full 20% off discount: 6QAODWHD.

(#856) Gsx-rr válasza Krill77 (#855) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Koszi!

(#857) Krill77 válasza Gsx-rr (#856) üzenetére


Krill77
őstag

Veszel?

(#858) Gsx-rr válasza Krill77 (#857) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Igen. Bár most elbizonytalanodtam ,hogy a Klipsch lehet jobb vétel.
Tanács?

[ Szerkesztve ]

(#859) Krill77 válasza Gsx-rr (#858) üzenetére


Krill77
őstag

Hat, a ledes ultra cool. Nővéremnek nagyon tetszik. Csajozni lehet vele az tuti. Jol is szol. A szívem e felé huz.
A gig meg clavinetjunkie szerint jobb a bose SoundLink mini tol is. (bar attol nem is olyan nehez, errol beszél is.)

(#860) Gsx-rr válasza Krill77 (#859) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Rendeltem egyet.

(#861) tlala


tlala
addikt

Bocs, téves

[ Szerkesztve ]

(#862) tucsok. válasza Gsx-rr (#860) üzenetére


tucsok.
senior tag

Hogy rendeltél ? Magyarországra nem szállítanak....

Klipsch gig-et rendelt valaki?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#863) Gsx-rr válasza tucsok. (#862) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A masikat rendeltem!

(#864) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Eustocknal kapható xiaominal van jobb hangszóró hasonló árkategóriában? Köszi előre is

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#865) Krill77 válasza Bdanyy (#864) üzenetére


Krill77
őstag

Taotronics pulse x. Angliában lehet kapni. Amazon..

(#866) Wendelke válasza Krill77 (#849) üzenetére


Wendelke
senior tag

Na megrendeltem a Gearbest-ről ezt a XiaoMi hangszórót, lepontozva 26.61 dodóért. :)

Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. Pár kisebbet sikerült meghallgatnom, meg egy JBL Charge 2 volt nálam kipróbáláson, ezekhez tudom majd viszonyítani.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#867) Bdanyy válasza Krill77 (#865) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi szépen. Esetleg hallottad mindkettőt? Milyenek egymáshoz képest? Xiaomit meg jbl charge 3-at ismerem.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#868) Krill77 válasza Bdanyy (#867) üzenetére


Krill77
őstag

Tesztet láttam csak. Ár értékben teljesen jó cucc. Xiaomi is jo. A charge biztos jobb, de árban is huzósabb.

(#869) durward


durward
csendes tag

Sziasztok!

Kisgyermekünk miatt szeretnék a pc-hez bt 2db fülhallgatót kapcsolni.
Biztos meglehet valahogy oldani.

Vettem egy bt headsetet, stciket is adtak hozzá (rapoo). Meglehet oldani, hogy egy stickkel két fülhallgatót használjak?

Előre is köszi a segítséget.

Durward

(#870) Krill77 válasza durward (#869) üzenetére


Krill77
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#871) Krill77 válasza durward (#869) üzenetére


Krill77
őstag

https://forums.lenovo.com/t5/ThinkVantage-Technologies/Q-How-to-Connect-TWO-Bluetooth-Stereo-Headsets-at-the-SAME-Time/td-p/127207?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C4428838369

Hi, I am bishwo, I have successfully connected 2 stereo bluetooth headset at once by using software Bluesoleil.just installed the software and paired 2 bluetooh headset and connected. no any problems now. before I am also thinking that it won't happen. after large number of trials I have done it. I have also tried 2 bluetooth dongle at once thinking it wouldhelp. but single bluetooth dongle is enough to connect 2 headset at once and both sounding ok.

Tehat elvileg a Bluesoleil program kell.

(#872) francizj válasza Wendelke (#866) üzenetére


francizj
tag

Mit jelent, hogy "lepontozva" tudsz valami kedvezményes kupont? :R

(#873) Wendelke válasza francizj (#872) üzenetére


Wendelke
senior tag

A kérdéses webáruházban tudsz pontokat gyűjteni,( bővebben itt a fórumon a Gearbest topicban a mikéntjéről)és ezeket a pontokat tudod 1/3 árban felhasználni. Tehát ennyivel olcsóbban tudod megvenni a terméket. 50 pont=1 dollár.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#874) francizj válasza Wendelke (#873) üzenetére


francizj
tag

Köszönöm

(#875) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Előre is elnézést, ha volt már hasonló kérdés.

A lényeg az, laptophoz szeretnék valamilyen hangszórót venni, hogy a zenék/filmek valamelyest hangosabban, szebben szólaljanak meg. Nem gondolkozok túl nagy teljesítményben, éppen ezért nem is szánok rá sok pénzt (olyan 5000 HUF környékén)
Kérdésem az, hogy milyet lenne érdemes venni? Mono, sztereó? USB-s, bluetooth-os? Akksis, hálózatról üzemeltethető? Konkrét típust tudnátok-e ajánlani? Elsősorban beltérben lenne használva, de jól jönne ha hordozható is lenne.

Lehet, hogy hülye kérdéseket tettem fel, de nem igazán vagyok otthon ebben a témában.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#876) csaszi72 válasza Lacus_84 (#875) üzenetére


csaszi72
aktív tag

5000ft-ért kicsi a paletta. Vedd meg amelyiket meg tudod. Nem lesz érezhető különbség köztük.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#877) Krill77 válasza Lacus_84 (#875) üzenetére


Krill77
őstag

http://m.aliexpress.com/item/32662983804.html?trace=storeDetail2msiteDetail

A linkelés pillanatában 20.09 dollár. Ha külföldi rendelés érdekel, ennyiért ez jó üzlet.

Használtan ne tul regit vegyel. Jofogáson van választék. Alkudj is.

[ Szerkesztve ]

(#878) tothjozsef


tothjozsef
aktív tag

sziasztok, remélem meg tudtok menteni egy hosszú keresgéléstől:
- bluetooth-os, beltéri hangszórót keresek, amit lehetőleg hálózati áramról és aksiről is lehet üzemeltetni (többnyire hálózatról szól)
- nem csicsás, nem vízálló, nem villógó rózsaszín ledes kellene
- árban rugalmas vagyok, mondjuk 40e a határ.

amit néztem: harman kardon omni 10 (wifit is tud ez, de azt feleslegesnek érzem, minek az?), sony x11 (ez túl picinek tűnik, és hálózatról nem megy ha jól látom). Vannak tippek?

(#880) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Megjött az Oittm
Nem tudom mihez hasonlítani nem volt ilyen kategóriájú cucc nálam ,de összevetem majd egy Jbl Pulse-al.
Egyelőre tetszik ,bár kicsit hangosabbra számítottam. Hozzáteszem csak Youtube volt a forrás ahol hullámzó a zenék hangereje.

(#881) csaszi72 válasza Gsx-rr (#880) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ezen írás alapján vetted meg, segített dönteni?
Bátor.
Hangsugárzókról deka info nincs, holott ez "hangfal".
Lepj már meg minket egy videóval, hogy mit tud.
Tényleg kíváncsi vagyok. :R
Szerk: lépj-lepj

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#882) Krill77 válasza Gsx-rr (#880) üzenetére


Krill77
őstag

Irhatnál egy kis szösszenetet majd. Érdekelne milyen a cucc. Jbl pulse 50e ftos cucc. Nem egy kategória.

(#883) Gsx-rr válasza csaszi72 (#881) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ara nem veszes! 21.000.- A 8-10.000.- forintos Jbl Go borzadalyhoz kepest korrektnek tunik.
Minosegileg rendben van kulsoleg. Nem torzit kellemes a hangja,normalis forrassal ki kell probalni. Olvastam "elvileg" Harman belsoresze van.

Krill777: csak azert gondoltam ,mert az 6w hangszorokkal van szerelve ez 8.
Persze tudom nem egy kategoria.

[ Szerkesztve ]

(#884) csaszi72 válasza Gsx-rr (#883) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Hát én erősen elgondolkodtam volna egy használt el ismertebb márkában 24ezerért.
Ami nem 6-8 hanem 30-40Watt.
Ismétlem, én.
:B
Egy szösszenetet én is volvasnék, hallgatnék.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#885) Gsx-rr válasza csaszi72 (#884) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pl mit javasolnál ebben az árkategóriában?

(#886) csaszi72 válasza Gsx-rr (#885) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Így hírtelen passz, de holnap szétnézek mi a választék. ;)

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#887) Gsx-rr válasza csaszi72 (#886) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Itt van még egy Magyar teszt féle róla.
[link]

Normális forrással nekem tetszik. Szerintem tudja azt amennyibe kerül. A led is jópofa. Este a teraszon ,kertiparin szerintem jól néz ki.
Nagy hangerőn sem torzít ,magas és mély hangok is rendben vannak.

[ Szerkesztve ]

(#888) Krill77 válasza csaszi72 (#884) üzenetére


Krill77
őstag

24 ért 40watt? Haha! Bocs de melyik pizsamádban almodtad?

(#889) Krill77 válasza Gsx-rr (#887) üzenetére


Krill77
őstag

Örülök hogy jol szol.
Talan egy jbl flippel lehetne összehasonlitani.

(#890) csaszi72 válasza Gsx-rr (#885) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Pl a hardver aprón is van. Nézz szét nem linkelem bizonyos okok miatt :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#891) Gsx-rr válasza Krill77 (#888) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Most néztem a Jam Heavy Metal is 2x10 watt.

Egyre jobban tetszik,kézbe véve is minőséginek tűnik. Hangja kifejezetten tetszik.
Amire kell arra pont jó.
Csináltam egy videót ,sok minden nem hiszem kiderül ez alapján ,hogy valójában hogy szól.
felrakni nem tudom sehova ,de elküldhetem bárkinek és ha akarja kirakja ide.

(#892) Krill77 válasza Gsx-rr (#891) üzenetére


Krill77
őstag

Az tényleg 2x10 watt. De kisebb akku es no led!

(#893) csaszi72 válasza Krill77 (#892) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Hát a LED is lehet csak addig megy majd amíg újdonság. Azután csak ha buli van. :D

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#894) Gsx-rr válasza csaszi72 (#893) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem nem mindennapi altalanos hasznalatra kellett. Pont arra ha kell a kertbe egy kis zene, sutes fozes kozben. Szerintem lassan kerul a szekrenybe tavaszig! :)
Nem szantam volna tobb penzt erre.
Ar ertek aranyban tokeletes nekem. Tetszik a dizajn.
De azert kivancsisagbol osszemerem a Pulse-al,valamelyik nap.( ismerosnek van)
Megosztom majd a velemenyem.

(#895) Krill77 válasza csaszi72 (#893) üzenetére


Krill77
őstag

Sztem ezt tudta mikor megrendelte es megérte neki mégis.
Kiváncsi vagyok mit láttál 40wattosat 24ért. Csak mert a jbl extreme 2x20 watt es 100e.

(#896) csaszi72 válasza Krill77 (#895) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Nem azt mondtam, hogy mindig van. Pl láttam már itt az aprón 30-ért Onyx Stúdiót nem egyet. Jo az nem 24ezer de nem is 40W. El is vitték Én csak annyit mondtam, lehet néztem volna. De ha a vevo elégedett, akkor az egy jo vétel. Most "csak" egy Charge 2+ van, alkuval lehet az még 24 is. De ja, az meg nem 40W.
szerk- nem, nem az enyém és nem is ismerősömé! Ez nem hirdetés!

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#897) Krill77 válasza csaszi72 (#896) üzenetére


Krill77
őstag

Charge 2? Már rég kint a 3. Igen viseltes lehet az akkuja. Nem minden a hang..

(#898) csaszi72 válasza Krill77 (#897) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ezekbe való lipo aksi kintről 2-3 ezer. Egy hangsugárzónál nálam mondjuk első a hang. :R

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#899) Krill77 válasza csaszi72 (#898) üzenetére


Krill77
őstag

Nálad lehet. De sokak nem forrasztgatnak csak vesznek egyet ami ideális. Meg az a 2-3 e ft is ugy 2-3, amennyire a 40 wattos cuccod 24e ft. :)

(#900) Chartreux


Chartreux
csendes tag

Sziasztok!
Néztem a kínálatot az Amazonon, olvasgattam a topikot is, de nagyon sok a választási lehetőség, így hozzátok fordulnák.
100-150 €/$ árban keresek hangszórót, mérete nem lényeg, lehet nagy vagy kissebb, csak ne sajnaljak belole a basszust. :)
Remélem tudtok nekem ajánlani valami jó hangzású dobozt. :D
Előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.