Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) zolka78


zolka78
senior tag

Üdv, nem biztos, hogy jó helyre írok de lenne egy problémám bluetooth hngszóróval. Van egy új sony srs-xb10 dörmögő ami gond nélkül párosodik a telefonnal(huawei y6 II), viszont az eszköznél a bluetooth profiloknál nem jelenik meg a médiaaudio profil csak a telefonhang profil. Ezért éppen zenehalgatásra nem használható. Maga a hangszóró hiba nélkül mükszik más telefonokkal, ott látható is az eszköznél a médiaudio profil, és a telefon is gond nélkül mükszik más bluetooth hangkeltőkkel: kinai vackokkal, jbl hangkeltőkkel és a nagyobb tesójával is az srs-xb21 dörmögövel is. Csak ennél az srs-xb10 nincs médiaaudio profil. Valami ötlet esetleg :F

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#6002) Viktor77 válasza zolka78 (#6001) üzenetére


Viktor77
titán

Próbaként tedd fel a telefonra a Sony appját, hátha.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6003) gtamate2


gtamate2
veterán

Kb azonos áron, (a jbl +3-4k) JBL Flip 4 vagy Tronsmart Element Mega lenne?

Leginkább táskában hurcolászva hallgatnám a zenét, főként kültéren, de lehet hogy a TV alá is bepróbálom, hogy milyen.

*Sn0w

(#6004) Digger


Digger
senior tag

Sziasztok!
Egy tegnap vásárolt Proda PR-Pulse lemerülés után fel lett töltve. Azóta egy sávban kéken világít és semmire nem reagál! Nem tudom kikapcsolni sem!
Ezek ilyen sz@rok, vagy valamit a kezeléséről nem tudok?

(#6005) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. 10k környékén mi a best buy? JBL Go 2 vel szemezek nagyon, de ha esetleg van nála jobb akár "kínai" is ilyen áron az sem tántorítot el. :)

(#6006) carl18 válasza Barell (#6005) üzenetére


carl18
addikt

T
R
O
N
S
M
A
R
T

T
6

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6007) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Elnézést de nem olvastam vissza... tárgytalan a bejegyzés

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#6008) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali! Egy kis üzletbe szeretnèk vezetèknèlküli hangszorót. Maximum 50% vagy az alatti hangerőn lenne hasznàlva, FM ràdió legyen tàmogatva illetve kèsőbb multiroom tàmogatàs is jól lenne. A Doss Soundbox XL-t nèztem eddig. Àrban 20-25k a hatàr.

Sajàt rèszre is szeretnèk eggyet, multiroom tàmogatàssal. Eddig ezeket nèztem: UE Megaboom 3 - Dockin D Fine+ - JBL Extreme 2

Tanàcsokat ès a vàlaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6009) mcs válasza torpe23torpe (#6000) üzenetére


mcs
veterán

Szia!

Igen, a Zoli által említett Medion létezik Sencor, Gogen és Selecline (Auchan) kiadásban is pici formabeli eltérésekkel. :)
Viszonylag tiszta hangzásuk van, de a basszusuk nem eléggé erőteljes.
A MAC Audio MRS 555 combosabban tud szólni náluk, de akksiról üzemeltetve nagyon visszakorlátozza a hangerejét. Be kell dugni 230ba ahhoz, hogy kiadja magából a maximumot.

[ Szerkesztve ]

(#6010) torpe23torpe válasza mcs (#6009) üzenetére


torpe23torpe
csendes újonc

Köszi!

(#6011) Aprósólyom válasza stellaz (#5999) üzenetére


Aprósólyom
addikt

[link 1] [link 2] A legjobb fejhallgatóddal hallgasd, ami csak van.

Jevons paradox

(#6012) Aprósólyom válasza FuRiONight (#6008) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ezeket az UE Megaboom kisebb és nagyobbakat hallgattam korábban műszaki áruházban. Én nem ajánlom. Nagyobb a "füstje", mint amennyit az ára mutat.
Multiroom-ban nem vagyok otthon, de azok inkább LAN/WLAN megoldásúak. Nem véletlen. Nekem pozíciótól függően a BT hangfalam a szomszédos szobában is már hajlandó meg-megszakítani a folyamatos streamet a telefonról. Az hogy BT-n keresztül, akár több ugyan olyan eszköz összekapcsolható, és ugyan azt a zenét játsza szinkronban, az még nem nevezhető multiroomnak...
H/K Onyx Studio 5-t egy srác ajánlotta fentebb. clavinetjunkie youtube csatornájába belehallgatva (mert még élőben nem hallottam) jó ajánlatnak tűnik az árért (60kilohuf körül) cserébe. Vagy ha már extreme 2, akkor hallgasd meg a H/K Go&Play-t (70-80kilohuf) élőben vagy az említett youtube csatornán. Szerintem sokkal élvezetesebb hallgatni. Én a szülőknek az előző generációból vettem egyet (Szinte ugyan úgy szól mint a jelenlegi Go&Play a tesztek szerint), havernak is van. Nagyon elégedettek vagyunk vele.

Jevons paradox

(#6013) Buccer


Buccer
tag

Sziasztok!
Ezzel valakinek van tapasztalata?
Mac Audio Elite 2000. 20 ezer alatti ez is, mint amiket korábban linkeltem: [link]
Vagy a fórumban ajánlott DOSS SoundBox XL

Ha van hasonlóan jó, mint a többi, akkor egyszerűbb lenne beszerezni, mint pl a doss-t.
Vagy még a Sony XB21 ami ez az árkategória, most akciósan.

Pécs City

(#6014) dudi6


dudi6
senior tag

Doss Home Sound Box XL most 53 Euro szállítással. Ennyit megér nem? Van valakinek negatív tapasztalata? Kisebb terembe kb. 50 nm elég lehet néptánc tanításra?

(#6015) FuRiONight válasza dudi6 (#6014) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nàlad ez 69.99€, ha tènyleg van 53€-rt is akkor rendelek eggyet :)

(#6016) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Erről mi a vélemény?Gyereknek lenne zenehallgatásra.[link]Tronsmart Element T6 vezeték nélküli Bluetooth hangszóró

[ Szerkesztve ]

(#6017) djnice válasza FuRiONight (#6015) üzenetére


djnice
veterán

Akció volt.

(#6018) mufi válasza zolikaDB (#5998) üzenetére


mufi
senior tag

Erre rateszel 5k-t es kapsz egy hasznalt, hibatlan dockin d fine-t.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6019) carl18 válasza mufi (#6018) üzenetére


carl18
addikt

Jofogáson használtan is 50E a Dockin D Fine :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6020) Studi válasza ProEvoFan (#6016) üzenetére


Studi
addikt

Ha picit visszaolvasol, minden oldalon kb 2-3-szor felbukkan, mint ajánlott olcsó kategóriás BT hangszóró. Nekem is ez van, egyszerű kezelés, egész jó hangzás, furcsa termosz kinézet jellemzi. :)

(#6021) mufi válasza carl18 (#6019) üzenetére


mufi
senior tag

Nem csak jofogas letezik...vatera....hardverapro....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6022) carl18 válasza mufi (#6021) üzenetére


carl18
addikt

Igen tudom, de hardverapron Ritka ez a hangszóró. Jofogáson viszont elég gyakori a túlárazás. :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6023) mufi válasza carl18 (#6022) üzenetére


mufi
senior tag

Figyelni kell ;-) egy mindig akad.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6024) zolikaDB válasza mufi (#6018) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekem se ez, se a Dockin nem kell, annyit nem adok érte :DDD

(#6025) mufi válasza zolikaDB (#6024) üzenetére


mufi
senior tag

Koliko para toliko muzike... ;-) avagy, olcso husnak altalaban hig a leve...mindenki maga donti el ar/ertek aranyban mi az ami neki legjobban megfelel. Egyszeru.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6026) zolikaDB válasza mufi (#6025) üzenetére


zolikaDB
veterán

Egyetertek vele.
De nekem akkor sem kellene Dockin, ha 5000-ert adna az emag. :DDD
Emberek vagyunk, s nem egyformak, kinek mi tetszik.
En egy Blitzwolf BW-AS2-t fogok kiprobalni, ha megerkezik.
Ennyi.

(#6027) mufi válasza zolikaDB (#6026) üzenetére


mufi
senior tag

Nem csunya, sott, mondhatnam jol nez ki, oregapam tranzisztoros radiojara hasonlit, retro feelingje van.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6028) zolikaDB válasza mufi (#6027) üzenetére


zolikaDB
veterán

Így van! De engem az a plusz "mély"nyomó érdekel igazán! :D Kevés gyártó szereli a kütyüjét aktív mély megoldással, engem nagyon lázba hozott!

(#6029) rizso válasza zolikaDB (#6028) üzenetére


rizso
addikt

Majd megkapod, aztán a lázból már csak hőemelkedés lesz, majd el is múlik ;]

Csodát nem érdemes várni, valószínűleg nem szól majd rosszul, de tényleg ne várj egetrengető mélyeket. Én öcsémnek rendeltem egy doss soundbox xl-t, ami nem rossz, jobban szól, mint a Tronsmart Mega, viszont igencsak elmarad a Harman go+playtől.

De mondom, viszonyítás kérdése, hogy mi számít jó mélynek, a harman is elvérzik egy komolyabb hifi/hangfalpár rendszer mellett.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6030) Digger


Digger
senior tag

Off, vagy nem off, nem tudom!
Gondolom vagyunk itt néhányan, akik nem bízzuk a hangzást a véletlenre és magunk építünk BT recsegőt! Egyszerű, olcsó Kínai panelka, rajta a BT vevő és komplett erősítő, tápot neki, meg tetszőleges igazi nagy méretű hangfalat és GO!
Mondjuk ez más kategória, mert nem hordozható!

(#6031) mufi válasza rizso (#6029) üzenetére


mufi
senior tag

Ezt akartam mondani hogy nagyobb nevek is toljak a bullshit marketinget, komolyabb cuccoknal is voltak egesek de hat...majd kiderul hogy alakul e a molekula....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6032) novaktomi


novaktomi
csendes tag

Sziasztok. Tudtok olyan hangszórókat ajánlani, amiket össze lehet egymással párosítani. Tudom, h a jbl-ek és Ultimate Ears-ök olyanok, de azok túl drágák, ha többet vesz az ember. Anker, doss stb. Ilyenekre gondoltam, de nem merek venni, amíg nem tudom, h lehet-e velük ilyet csinálni. Az lenne a legjobb, ha alexával össze lehetne tenni őket a multiroomhoz. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#6033) zolikaDB válasza rizso (#6029) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha ittlesz, minden-ki derül :DDD
Alsónémediben jár a csomag!

(#6034) Ati1979


Ati1979
veterán

Kinn van az új minirig. Minirig 3. Oluv most teszeli akit érdekel. Elképesztő hangerőre képes, ahhoz képest, hogy mekkora. Aki még venni akar valamit karácsony előtt ezt vegye. :DD

(#6035) mufi válasza Ati1979 (#6034) üzenetére


mufi
senior tag

Ennyiért van uj dockin is.... :U

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#6036) Ati1979 válasza mufi (#6035) üzenetére


Ati1979
veterán

A kettő közül szerintem a minirig 3 a jobb. És kisebb is. :) A hangerő pedig: [link] :DD

(#6037) carl18 válasza Ati1979 (#6036) üzenetére


carl18
addikt

A Hangerő nem minden, de a minirig ára jóval több mint a Dockinnak ha minden Packot összerak az ember :D
De igazat megvallva élőbe kéne hallani :)

Igaz hangerőbe valóban jó, de A Dockin basszusba kenterbe veri. Teljes hangerőn Dance/House zene alatt elég szépen kijön a basszus között a különbség. [link]

Még egy dolgot nem értek, összehasonlítottam a Dockin D fine-t és a D-fine pluszt. A simának a videó alapján jobb hangja van szerintem [link]
A teljes hangerős teszt Dance/house alatt a D fine plusznak olyan fura a basszusa :S :DDD

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#6038) Ati1979 válasza carl18 (#6037) üzenetére


Ati1979
veterán

Valóban nem rossz a dockin, de nálam a minirig a nyerő. Sokkal jobban szeparált hangok, inkább hifis hangzás. A dockin kicsit mosott, de nem nem rossz persze. Igen a mélyek ütősebbek nem tagadom. A dance típusú zenéknél kell a mélynyomó a minirighez.

Viszont. Minirig3 fél kiló + 100 órás akksi idő alacsony hangerőm + mehet hozzá meg egy (hogy sztereo legyen) és mélynyomó is csatlakoztatható. Tehát később bővíthető a rendszer.

Hát nálam jobb a plusz, nem mosott jobban szeparált. Úgy néz ki egy kicsit, mintha javították volna a hibát. :DD Vagyis azt ami nekem nem tetszett. ;]

Jóisten, hogy szólnak ezek max hangerőn. :U
Max hangerőt nem kell komolyan venni. 80% felett minden vadul torzít kivétel a vifa helsinki. :)

[ Szerkesztve ]

(#6039) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék vásárolni bluetooth hangszórót kb 15 ezer forintig. Karácsonyi zenéket hallgat majd vele. Szandit, Fenyő Mikit, illetve ehhez hasonló zenéket. Tudnátok ajánlani valamit?

köszönöm :R

(#6040) joergie


joergie
őstag

Holnap 11:20tól lesz megint német amazonon lightning dealben doss soundbox xl,
de 12:35től ugyanitt tribit bts 20 (xsound go) lesz akciós. az első fél órában asszem csak amazon prime-al lehet rá nyomulni asszem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6041) zolikaDB válasza smallmer (#6039) üzenetére


zolikaDB
veterán

Xiaomi Mi, Pocket, Tronsmart T6, Mega.

(#6042) smallmer válasza zolikaDB (#6041) üzenetére


smallmer
őstag

köszönöm szépen!

Erről nem tudsz semmit? [link]

vagy esetleg erről: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6043) zolikaDB válasza smallmer (#6042) üzenetére


zolikaDB
veterán

A Sony annyit nem ér szerintem, a másikról életemben nem hallottam.

(#6044) Buccer


Buccer
tag

Sziasztok!
Minél többet olvasgatok, annál bizonytalanabb leszek.
Tronsmart T6 14990,-
Tronsmart element mega 14990,-
Mac audio elite 2000 16990,-
Divoom voombox-outdoor 13690,-
Xiaomi mi (mdz-26-db-rd)
Mac audio bt tec 3000 14990,-
Divoom onebeat-500 17690,-

Az első 3 lenne az elsődleges, nem feltétlen karácsony miatt, de azok még beférnének talán a fa alá.
Ha ár/érték -ben valamelyik sokkal jobb lenne, akkor persze várok.
Mivel első ilyen hangszóróm lenne, nincs összehasonlítási alapom, lehet bármelyiket is választanám megfelelő lenne. Összezavar a sok info :D :D

Pécs City

(#6045) zolikaDB válasza Buccer (#6044) üzenetére


zolikaDB
veterán

T6 és Mega 11400 HUF eustocknál.

(#6046) Buccer válasza zolikaDB (#6045) üzenetére


Buccer
tag

Köszi ez jó ár. Megnéztem ma a Mac Audiot, de az hordozhatónak kicsit nagyobb már.
Mega vagy T6? Melyik jobb?

Pécs City

(#6047) zolikaDB válasza Buccer (#6046) üzenetére


zolikaDB
veterán

rizso-nak volt/van mindkettő: [link]

(#6048) Buccer válasza zolikaDB (#6047) üzenetére


Buccer
tag

Azt írja hordozható a mega is, azt hiszem akkor maradok annál. Nem tudok több energiát beletenni :F

Pécs City

(#6049) zolikaDB válasza Buccer (#6048) üzenetére


zolikaDB
veterán

T6 is, Mega is hordozható :D
T6 előnye, h vannak fizikai gombjai. Ennyi. Meg lerázza magát az asztalról állítva, ha nagyon beindul a basszus :D

(#6050) Buccer válasza zolikaDB (#6049) üzenetére


Buccer
tag

A T6 persze, a megára értettem, hogy még az is hordozható méretű. Amúgy formára bulisnak néz ki aT6, de az hogy álló és leesik az asztalról... a fizikai gomb annyira nem szükséglet nálam

Pécs City

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.