Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) f(x)=exp(x) válasza Krill77 (#750) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hallottam már egy két típust, attól, hogy valami mono, még tudja hozni a sztereo szintjét elég sok ketyere...
Elég csak belegondolni abba, hogy ilyen méretű eszközökön reálisan átgondolva milyen sztero hangzást lehet kicsikarni. Megsúgom: semmilyent!

(#752) Kobe válasza f(x)=exp(x) (#749) üzenetére


Kobe
veterán

a cylinder alakuból az idei, 2016-os darabra gondoltam az 5W-os tymphany hangszóróval, nem a tavalyira.

Így is esélyesebb a tégla ?

(#753) f(x)=exp(x) válasza Kobe (#752) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Eleinte rendelni akartam egyet, de végül a Youtube-os videók miatt maradtam a réginél. A tégla hangzásba veri, külseje jobban tetszik nekem, de a hangzás fontosabb, szóval én a téglát venném. Nem rég jelent meg róla egy teszt az MA!-n.

(#754) Krill77 válasza f(x)=exp(x) (#751) üzenetére


Krill77
őstag

Azonos összegért ha vennék akkor inkább szteteot vennék. 2x5 watt jobb mint 1x5 watt. Erre akkor jössz rá amikor hiányzik.

(#755) Krill77


Krill77
őstag

Jófogáson baromi jó hirdetesek vannak. Szoktatok olvasgatni? Bolti ár fölé irt árak több hónapos vagy eves cuccoknal. :D
Ilyenkor azon gondolkodom, h ezek az emberek hülyék vagy tényleg vannak olyan polyácák akik meg is veszik ezeket? Hihetetlen.

(#756) LanyUs válasza Krill77 (#755) üzenetére


LanyUs
senior tag

Szoktam bizony és az új cuccokat néha bolti ár fölé vagy közel azonosan lövik be. Van, aki 2e Ft-tal olcsóbbra. Ezek a 20.000 Ft körüli termékeknél tapasztaltam. Magasabb ársávban gondolom jobban nyílik az olló. Ezekben az esetekben általában várok a megfelelő bolti akcióra és bolti akciós ár alá ajánlok minimum 5e Ft-tal. Ha nem adja megveszem a boltból. :DDD

(#757) Krill77 válasza LanyUs (#756) üzenetére


Krill77
őstag

No de ha egy pl 10 ezres hangszórót 10 ért arul, miért tole vegyem es miert ne boltból? Es ha már fel van nyitva miért nem olcsobb? Ha regi, nincs gari, hajtva is volt. A Bluetooth hangszóró olyan mint a tojás, egyre megy tönkre az akkuja. Ami regi azt nagyon nyomott aron szabadna arulni. Ha el is akarod adni. De ezek az idiotak nem akarják. Fel secundum ra keresni az árára barminek. Vagy tényleg ennyire hülyének lehet nézni az embereket? Félelmetes.

(#758) ldave


ldave
félisten

Sziasztok! Én egy Sony SRS-X33 hangszórón gondolkozom, van valakinek tapasztalata vele?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#759) Krill77 válasza ldave (#758) üzenetére


Krill77
őstag

Ha mar ennyit ra költesz akkor creative sound blaster roar 2. A Sonyt meg bármely Sony centerben meghalizhatod.

(#760) csaszi72 válasza ldave (#758) üzenetére


csaszi72
aktív tag

20W ennyi pénzért :Y
8 órákat nyúzva éppen csak langymeleg, 60W, mikor bekapcsolom mindig az elégedettség melegsége önt el :B
Jó pár bulin túl, esett, kelt, gurult de hibátlan.
Részemről továbbra is HK Onyx studio a király.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#761) Krill77 válasza csaszi72 (#760) üzenetére


Krill77
őstag

Es a 2600as akku mire eleg 60 wattnál?

(#762) f(x)=exp(x) válasza Krill77 (#761) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az a 60W nem a valódi teljesítménye...
Sokszor leírtam már, most megteszem még egyszer: nem az a fontos, hogy papíron mit tud!

ldave: Pontosan mire használnád?

[ Szerkesztve ]

(#763) ldave válasza f(x)=exp(x) (#762) üzenetére


ldave
félisten

Egy átlagos panelszobában. Telefonról (Sony Z5) lőném át rá a zenét (Google Play vagy Spotify). Semmi komoly.

A Slime draws near! Command?

(#764) f(x)=exp(x) válasza ldave (#763) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Akkor viszont felmerül néhány kérdés:
1. Miért bluetooth hangszórót akarsz venni? Mert ha nem hordozod, akkor nem nagyon éri meg, mert 50 000-ért már elég jó hangfalakat lehet venni. Ez a kis doboz sose fog olyan minőséget szolgáltatni, fizikai képtelenség (jelen tudásunk szerint).
2. Miért nem mérsékeltebb árkategóriába nézelődsz? Persze nem vagyok én senki, hogy megmondjam ki mennyiért fog elektronikai eszközöket venni, de ilyen felhasználásra tízezrekkel kevesebbért is lehet megfelelő eszközöket találni.

(#765) Krill77 válasza ldave (#763) üzenetére


Krill77
őstag

En a helyedben olcsón (20e) vennék egy szintén 20 wattos jam heavy metalt es azt be is dobhatod a taskába. A pénzed meg megmarad.

(#766) ldave válasza f(x)=exp(x) (#764) üzenetére


ldave
félisten

Köszi a tippeket.

Azért mozgatnám mondjuk a háló és a nappali között, szóval nem fix helyen lenne. A választás úgy történt, hogy felmentem a Sony weboldalára és kerestem egy típust. Alapvetően márkahű típus vagyok, ha valami bevált, ritkán váltok másra.

A Slime draws near! Command?

(#767) Krill77 válasza ldave (#766) üzenetére


Krill77
őstag

Sonynal en az mp4 lejátszókkal vagyok igy. Tuti nem vennék mast.

(#768) Gabi 8906 válasza ldave (#766) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Én Denon Envaya Minit használok. Az elején éreztem nála némi akku gondot.(Karcsú volt a használati idő.)
Viszont 3-4 töltés után beállt az akku idő. Ahogy korábban néztem újonnan 31 körül be lehet szerezni akciósan. Szerintem annyit megér. :K

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#769) ldave válasza Gabi 8906 (#768) üzenetére


ldave
félisten

Pont most nézem a Denon és az Onkyo felhozatalát. Tetszik, bár formára még mindig inkább a Sony téglája jön be legjobban.

A Slime draws near! Command?

(#770) Gabi 8906 válasza ldave (#769) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Teszteket nézzél mindenképp. :)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#771) f(x)=exp(x) válasza Gabi 8906 (#770) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hát, teszteltem Sony alsó kategóriás hangszórót, az elég gyenge volt a kategóriában. Ezt még nem volt szerencsém meghallgatni, de ahogy észrevettem, ennek is dobozhangja van mély hang nélkül. 50 000 Ft körül lehet nem ezt várná az ember.

(#772) Gabi 8906 válasza f(x)=exp(x) (#771) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Nekem a Denon nagyon jó mély hangok terén, olyan 50% hangerőig.(Nem doboz mély.) Az ágy rendesen reng alattam ha youtube on nézek film előzeteseket. :)

Vásárlás előtt mindenképp érdemes elmenni meghallgatni párat egy nagyobb áruházban.

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#773) Krill77


Krill77
őstag

Érdekes, h az amazonon egymásnak tök ellentmondó commentek vannak. De gyakran megjelenik viszonyítási alapnak a bose SoundLink..
Ember legyen a talpan aki dönteni tud. Aki komolyabb pénzt szán rá az mindenkepp halizzon meg párat. Mondjuk 50e környékén illene jól szólnia minden nagy márkának. (meg megoldani a csere akkut, pl bosenal kivehető csak kapni nem lehet hozzá)

(#774) f(x)=exp(x) válasza Gabi 8906 (#772) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A Sonyra írtam a dobozhangot.

(#775) csaszi72 válasza Krill77 (#761) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Akkun nincs is akkora teljesítménye mint tápon.
Ezt mondjuk sehol sem írták.
Mindegy mert az esetek többségében tápról megy.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#776) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

Br. 60k környékéig melyik BT-s hordozható, akksis hangszóró most a best buy?

Ezeket néztem gyorsba: JBL CHARGE 3, BOSE SOUNDLINK MINI II BLUETOOTH.

Köszi!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#777) Gabi 8906 válasza runner 125 (#776) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Szia!

Én nagyon kipróbálnám a Bose-t. :) Viszont szerintem ezt is érdemes lenne megnézni ha van rá lehetőséged. Vagy Youtube-on utána nézni. Én korábban megtettem, bejövős volt csak nekem drága. Korábban max 30-at szántam hangszórós mókára. :)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#778) Heyman válasza runner 125 (#776) üzenetére


Heyman
aktív tag

Nekem Charge3 van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Max hangerőn se torzít, az akksi ideje brutál, ahhoz képest, hogy mekkora egész jó basszusa van, na és persze lehet vele tölteni a telót is. Filmeket is ezzel szoktam nézni a laptop hangszórója helyett, számomra nagyon jó vétel volt.

(#779) Krill77


Krill77
őstag

Van egy jbl go 2500ert a jofogáson. Annyit megér ha nem régi..

(#780) csaszi72 válasza runner 125 (#776) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Be kell menni egy MM-ba, be kell őket kapcsolni.
Kipróbálod, amelyik megtetszik megveszed.
Én így csináltam......

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#781) szdani100


szdani100
csendes tag

Psyc Monic
Valakinek van esetleg ilyen? Ennyi teszt és megannyi pozitív gondolat még a legnagyobb gyártók cuccairól sincs.

(#782) szdani100 válasza szdani100 (#781) üzenetére


szdani100
csendes tag

Senki?

(#783) runner 125


runner 125
nagyúr

Köszi nektek, a JBL-t sikerült meghallgatnom Győrben az Extremeaudio-nál, hát őszinte leszek, engem nem győzött meg. Melléraktunk egy Klipsch Groove egységet is, ami pontosan fele annyiba kerül most, óriási különbséget én nem hallottam közöttük, pedig ez egy fizikailag is kisebb termék, ráadásul hifiszobában hallgattam őket.
Filmezéshez pl. abszolút hibátlan volt a JBL, klasszikus zene is szépen szólt, de egy picit zúzósabb zene dinamikája, basszusa abszolút nem jött át. Mondjuk a mélyhanggal gondolom az összes hasonló kompakt mobil BT-s egység küzd.. Vagy lehet túl nagyok az elvárásaim a kis autó hifis u-Dimenson rendszerem után.

Noh mindegy, körbejárom még a témát és meghallgatok még párat.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#784) Krill77 válasza runner 125 (#783) üzenetére


Krill77
őstag

Ha a jbl bena neked akkor kíváncsi vagyok mi lesz a befutó nálad. Általánosságban pedig eléggé jo vélemények vannak rola.
Miket hallgattál még? Bose SoundLink? Denon?

(#785) samu2062


samu2062
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy a samsung level mini box-ról mi a véleményetek?
Hangzása érdekelne.
Kinézete nem rossz.
Egy ismerőstől 10-ért hozzá tudnék jutni,újan.
Jó lesz annyiért,vagy 10-ért inkább vegyek mást?
Köszönöm előre is a válaszokat!

(#786) Heyman válasza samu2062 (#785) üzenetére


Heyman
aktív tag

Egyik haveromnak ilyen van, VOLT feszten erről nyomtuk a zenét sorban állás közben, meg a kempingben. Egy JBL Go-nál szerintem jobban szól. Hallgasd meg, aztán ha tetszik amit hallasz akkor vedd meg.

(#787) Krill77 válasza Heyman (#786) üzenetére


Krill77
őstag

A 705 os kommentben epp azt irják, h egy jbl go is hangosabb a Samsung level box nál.. (azt meg nemrég irtam, h mind a go mind a clip a méretéhez kepest hangosan de az árahoz képest gyengén szol.)

(#788) Heyman válasza Krill77 (#787) üzenetére


Heyman
aktív tag

Az lehet, hogy hangosabb a Go, de azt írtam, hogy a Level Box szebben szól. :DD

[ Szerkesztve ]

(#789) f(x)=exp(x) válasza samu2062 (#785) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ismerős nélkül is van jobb nála, bár nem szól rosszul. Hallgasd meg, meg konkrenciából is hallgass, és tapasztalataid alapján dönts!

(#790) samu2062


samu2062
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszokat!
Idő közben lealkudtam 8-ra és annyiért megvettem.
Meghallgattam és szerintem nem rossz.Arra amire nekem kell,bőven jó lesz.Egyedül kis helyiségben vagyok a munkahelyen.Oda inkább szebb hangzás,mint nagyobb hangerő kell.A JBL Go-t se kaptam volna meg sokkal olcsóbban.

(#791) Krill77 válasza samu2062 (#790) üzenetére


Krill77
őstag

13800 a legolcsobb helyen. 8ert mindenképp jo üzlet volt, ha uj. Használd egészséggel. :)

(#792) balzs12


balzs12
tag

Sziasztok!
Bluetooth hangszóró vásárlásán gondolkodok..
10ezer forintig érdekelne a dolog.
De lenne pár kritérium:
- Magas üzemidő
-SD kártya bővíthetőség
-Aux csatlakoztatási lehetőség
Persze mindezek mellett lehessen Bluetooht-al is kapcsolódni hozzá.

(#793) f(x)=exp(x) válasza balzs12 (#792) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ami a kritériumoknak legjobban megfelel az ez a készülék.
És most tényleg egyáltalán nem vagyok elfogult, a használatodra ez messze a legjobb választás, bárki bármit is mond. :K

(#794) adorjant


adorjant
senior tag

Hali!

Szintén BT hangszóró vásárlás előtt állok, Xiaomi-t néztem,amit az előttem hozzászóló,és sok más ember is ajánl,viszont ha megvámolják,akkor árban majdnem itt vagyok: [link]
Ráadásul nincs is rossz hangja!
Használ valaki közületek ilyet,netalán itthoni beszerzési forrást ismertek? :R

(#795) szdani100 válasza adorjant (#794) üzenetére


szdani100
csendes tag

Hasonló árketgóriában találtam Én is egy versenyzőt, ráadásul PCadvisor a legjobb BT speakernek választotta a "budget"(100 font alatti) kategóriában

Teszt:
http://www.pcadvisor.co.uk/review/speakers/sumvision-psyc-monic-bluetooth-speaker-review-3637772/

A 20 legjobb budget speaker PCAdv szerint:

http://www.pcadvisor.co.uk/test-centre/audio/best-cheap-bluetooth-speaker-best-budget-bluetooth-speaker-2016-uk-august-update-3442323/

Sajnos nem nagyon hallottak itt a forumon erről, amit linkeltem. Angliából postával ebay-en keresztül, átszámolva kb 16k-ra jönne ki.

[ Szerkesztve ]

(#796) Gabi 8906 válasza szdani100 (#795) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

A 20 legjobb közt az enyém a 2 dik helyen szerepel. :DDD

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#797) Bornie127


Bornie127
senior tag

A Huawei Am10-zel mely kínai csodák érnek fel hangerőben és hangzásban? Xiaomi? Tudtok valamit ajánlani olyan 30-35$ magasságig? Felette már ne, mert 15e-ért már tudnék új flip 3at is. Köszönöm.

(#798) Krill77 válasza Bornie127 (#797) üzenetére


Krill77
őstag

15 ert vedd a flip 3at. Bolti ára 30e..

(#799) -szabi-


-szabi-
őstag

Hol lehet 15-ért venni?

üdv

(#800) Krill77 válasza -szabi- (#799) üzenetére


Krill77
őstag

Ott, ahová lepottyant a kamionrol. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.