Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) pomk válasza B-L-A-C-K (#347) üzenetére


pomk
őstag

Köszi!

(#352) Npeter25


Npeter25
tag

Sziasztok. Ti milyen bluetooth hangszórót vennétek az amazon német oldaláról 75 Euro értékben?

(#353) pomk válasza B-L-A-C-K (#347) üzenetére


pomk
őstag

Rendeletem egy Huawei AM10-et, remélem beválik. :)
Köszi a tippet!

(#354) vacs válasza Npeter25 (#352) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Válogass.

Ennyiért van Anker, JBL, Sony, Pioneer ezek mind jók. :K

Nekem Proda X6 van, akcióban 16-ért vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#355) kismércse


kismércse
tag

Üdv!

Egy JBL Go-t szeretnék venni. Itt a hardveraprón találtam bontatlanul is 5-6 ezer forintért is. A kérdésem az lenne, hogy megéri ezeket megvenni ilyen olcsón? Nem hamisítványok ezek? Az ismerősi körömben van eredeti Go, szóval összehasonlítani össze tudom. Csak azért gyanakszok, mert újonnan, bontatlanul 8 ezer Ft körül találtam hivatalos helyen

[ Szerkesztve ]

(#356) Npeter25


Npeter25
tag

Végülis egy Lepa BTS02-t vettem. Egy magyar teszt meggyőzött. Amint megérkezik beszámolok róla.

(#357) B-L-A-C-K válasza kismércse (#355) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha bolti ára 8 ezer, akkor a 6 ezres aprós ár reális, mivel attól hogy új senki se veszi meg 8 ezerért ha annyi a bolta is.

[ Szerkesztve ]

(#358) kismércse válasza B-L-A-C-K (#357) üzenetére


kismércse
tag

Akkor rendben, köszi :)

(#359) migabi24 válasza kismércse (#358) üzenetére


migabi24
nagyúr

Sőt én még pofátlanul lealkudnám 5-re, mert rengeteg van eladó, és ezek mind telefon mellé voltak osztogatva ajándékba

(#360) Gsx-rr válasza migabi24 (#359) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En is annyiert vettem. (Es adtam is el)

(#361) Mahyke


Mahyke
csendes tag

Sziasztok!
Nem teljesen témába vágó, de mivel nem találtam kifejezetten erre témát és ez állt hozzá a legközelebb, gondoltam bepróbálkozok. :U
Mondom a felállást. Van egy asztali gép, van egy wifi hangfal, van egy telefon. Tökéletesen működik wifin keresztül tudom lejátszani a zenét, minden patent. :) De késik a hang, durván két másodpercet. Vezetéknélküli topic létére kérdezném, hogy erre van e valami jó megoldás?
Választ-reagálást előre is köszönöm! :R

(#362) twi452 válasza Mahyke (#361) üzenetére


twi452
senior tag

Szia
a kábellel összekötés sajnos :)

Nálam a pure s3x-nél van ugyanekkora késés wifi hálózaton, ha bt-al használom akkor úgy negyed-fél mp-et késik. Jack-el összekötve nyilván nincs késés.
Ez sajnos ilyen.

(#363) Mahyke válasza twi452 (#362) üzenetére


Mahyke
csendes tag

Köszönöm, bár ennek nem örülök nagyon. Biztos lehetne szórakozni hang előrehozásával, de inkább akkor kábelezés. szomorú, de köszönöm. :W
Hinné az ember, hogy 21.században már ez nem lesz probléma

(#364) dni


dni
őstag

Sziasztok,

én is csatlakoztam a BT-s hangszórót használók táborához egy Denon Envaya mini-vel tegnap sokfélét meghallgattam a MM-ben. Hajlandó lettem, volna magasabb árkategóriából és nagyobb méretű hangszórók közül is választani, de a Denon tényleg jó ár-érték arányú változat. Szép tiszta a hangja, viszonylag jó a tere nincs annyi basszusa feltétlenül, mint a JBL-eknek viszont amit tud az nem dübörög és pontos, mindemellett kompakt és vízálló is. 35-40K környékén vélhetőleg nincs jobb választás.

(#365) Jarod1


Jarod1
addikt

Rájöttem mire lehet használni a Flip3 on a madzagot ;] ;) :DD :))

[link]

(#366) B-L-A-C-K válasza Jarod1 (#365) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Remélem nem gondolkodtál sokat rajta... ;]

(#367) Bornie127 válasza Jarod1 (#365) üzenetére


Bornie127
senior tag

Vagy a csuklódon cipeled!? :DD

(#368) pomk válasza pomk (#353) üzenetére


pomk
őstag

Sziasztok!

Múlt hét csütörtökön megérkezett a Huawei AM10-es hangszóróm. T-mobiltól rendeltem, minden rendben volt velük.
A hangszóró felépítése teljesen rendben van, robosztus. Nem recseg, ropog, zörög. Tapintása a gumi borítás miatt nagyon kellemes. Az anyaghasználatra semmi panaszom nem lehet. Gombok, ledek, egyébbel minden rendben. Egyedül ami szerintem színvonalban a termék többi részéhez képest az az a női hang, ami jelzi a bekapcsolást és a BT kapcsolat keresést
Ill. A létrejött kapcsolatot.
Távolságot nem volt alkalmam tesztelni, de egy ~50m2-es lakásban tesztelve a lakás 2 sarkából semmi probléma nem volt vele.
A gombok jól reagáló, bár nem érintősek. Nekem külön pozitívum, hogy a hangszóróról el tudom indítani, léptetni és a hangerőt is tudom állítani velük.

Az én igényeimnek a ~8.000 Ft-os árával tökéletesen megfelel. Talán egy víz- és porállóság még jól jött volna.
Köszönöm a tippet a kiválasztáshoz!

[ Szerkesztve ]

(#369) B-L-A-C-K válasza pomk (#368) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Örülök akkor neked is bejött. ;)

(#370) Bornie127 válasza pomk (#368) üzenetére


Bornie127
senior tag

Akkor nálunk gondok vannak a BT átvitellel, már 3-4m-nél is akadozik az átvitel, Lg G4-gyel és P8-cal is.

(#371) pomk válasza B-L-A-C-K (#369) üzenetére


pomk
őstag

Igen, köszi! :)

(#370) Bornie127
Én iPhone 5-el használom, eddig nem volt gond vele. Du. megnézem mégegyszer hol lehet a határ.

(#372) B-L-A-C-K válasza Bornie127 (#370) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem asszony használja, általában takarítás közben iPhone 5S-sel. Egy 50nm-es lakásba miközben takarít sosem szakad meg, és ugye 3-4 métert bőven átlépi mindig.

(#373) pomk válasza Bornie127 (#370) üzenetére


pomk
őstag

Jó reggelt!

Az este megnéztem a hatótávolságot. iPhone 5-el próbáltam. A telefon a lakás egyik sarkában volt, a hangszóró a másikban. "Leléptem" hány méter lehet, ~6-8 között van. Ezen a távolságon semmi gond nem volt, minden probléma, szakadás, késés nélkül működött.
Nem tudom nálad mi lehet a probléma. Ha esetleg ki tudnád próbálni más telefonnal (esetleg iPhone-al is, ha már másnak is azzal jobb a hatótávolság), akkor ki lehetne szűrni hogy mi okozhatja a problémát.

(#374) Pipu


Pipu
csendes tag

Sziasztok!
Nézegettem a következőket: JBL GO, TDK TREK Micro A12, Sony SRS-BTV5 illetve Sony SRS-X11.
Az érdekelne igazából, hogy az X11-es megéri-e a plusz pénzt? Hangerőben, basszusban pl mennyi a különbség?
A másik három közül melyik a legmegbízhatóbb?
Előre is köszi!

(#375) Pipu válasza Pipu (#374) üzenetére


Pipu
csendes tag

A TDK-t elvetettem, de továbbra sem tudom, hogy a srs-x11 nem csak árban több-e. Funkciók nem érdekesek, csak a hangzás.

(#376) Jarod1 válasza Pipu (#374) üzenetére


Jarod1
addikt

csak a JBL ről tudok tapasztalatot mondani, brutálisan jól szól, Igaz én a Flip szériát koptatom a családba már van három flip123, .De egyébként egykollégám a go-t vette és csodálkoztam hogy a fenébe jön ki ekkora hangerő ebből a kicsi dobozból:) ;] :DD

(#377) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Ákcijóóó

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#378) B-L-A-C-K válasza csaszi72 (#377) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt olcsóbb, illetve kb mindig ennyi amennyi most is, de van hogy olcsóbb. Illetve sok a hamisítvány, de banggood-ról minden Xiaomi termék garantáltan eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#379) metaa


metaa
tag

Üdv!

Ices IBT-5-tel találkozott már valaki? megér ennyi pénzt?

(#380) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Régóta töröm már a fejem BT hangszóró vásárlásán. Kezdek a napokban eljutni oda, hogy vásárlás is legyen belőle.

Egy ismerősöm mutatott egyet nemrég, neki JBL Charge 2+ -a volt.
A 90 -es évek discó zenéiből tartott bemutatót. Nagyon meggyőzően szólt. Szép tiszta hangja volt és volt benne mély, magas, közép, szóval minden.
Viszont annak kicsit sokallom az árát.
Néztem webshopban "sima" JBL Charge 2 -t és Flip 3 -at, azok valamivel olcsóbbak, de még mindig eléggé drágák.
A napokban láttam a helyi Tescoban leárazva egy egész szimpi BT hangszórót. Pure Jungo S3X volt a típusa, 6000 Ft volt, ebben az árban egy elég jó méretes masszív cucc volt, elég jónak tűnt. Az volt rá írva, hogy hiányzik a dobozból valami BT stick. Otthon próbáltam utána nézni mitől van szó, arra jutottam, hogy ránézésre egy sima USB -s BT cucc, ezért talán pótolható másikkal is. Persze mire vissza mentem már elvitték, úgyhogy nem jutottam el a kipróbálásig, pedig nagyon ígéretesnek nézett ki a cumó.
Így az "olcsó lehetőséget" elbuktam.
A kérdés:
Ha szeretnék valami normális cuccot, ami szépen szól minden hangerőn és ha kell hangosabb is tud lenni, akkor mit tudnátok ajánlani?
Ja, és ha lehet, akkor azért ne legyen horror ára!

Köszi előre is a segítségeteket!

Laci

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#381) Jarod1 válasza glaci (#380) üzenetére


Jarod1
addikt

hát ha olcsót akarsz akkor az euroniscs-ba néz be ott láttam sokfajtát,, ha tartósat és minőségit
Akkor JBl flip3, vagy ha kissebet aakor a Go.

(#382) pomk válasza glaci (#380) üzenetére


pomk
őstag

Szia!

Bátran ajánlom az általam vásárolt Huawei AM10-es hangszórót. Ha lehetőséged adódik rá, vétel előtt azért teszteld le a hangzását. Nem egy 1M Ft-os hangfal, de arra hogy főzés, takarítás, vagy éppen napozás közben zenét hallgassunk tökéletesen megfelel. ;)

(#383) glaci válasza Jarod1 (#381) üzenetére


glaci
őstag

Hát, ugye ha nem muszály, az ember nem szórja a pénzt feleslegesen.
Ettől függetlenül inkább az a fontos, hogy normális legyen a cumó. (Ebből a szempontból tűnt nagyon szimpatikusnak az a Jungo, amit nem tudtam megvenni.)
Hallani csak a Charge2+ -t hallottam, az jónak tűnt ugye, csak mint mondtam, kicsit drágállom. (Ezért is kérdeztem a Flip3 -at és a "sima" Charge2 -t, mert azok hasonlónak tűnnek, de picit barátibb az árcédula.)

Amit a kolléga ajánlott Huawei, az ezekhez képest milyen? Ahogy elnézem az árát, az egész baráti. Viszont az egyéb tulajdonságaival sajnos nem vagyok tisztában.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#384) Jarod1 válasza glaci (#383) üzenetére


Jarod1
addikt

A Charge az nagyobb a flipp 3 nál és van USB je, amivel tudsz tölteni telót,
A furcsa az hogy 2 éve vettem a Jbl flip1 et ,25 ért bestbyte ban, és azóta már a JBL-es cégnél vagyok ;]
és a flip3 már 15 guriga volt, de 90 ezret az Extreme- ért biztos nem adnék.. ;] :O

(#385) sricsi2000


sricsi2000
csendes újonc

Sziasztok!
Eddig Sony X33 hangszórót szerettem volna venni 30 körül de ezt ma vettem észre:http://www.kozpontiszalon.hu/sonysrsx55b

Csodálkoztam, hogy máshol ez 50 körül mozog. Létezik hogy itt ennyi? Mert akkor biztosan ez lesz a választáso. Köszönöm előre a válaszokat:)

(#386) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Melyik a legolcsóbb ajánlható hangszóró, ha Kína is szóba jöhet?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#387) B-L-A-C-K válasza pocokxx (#386) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

1
2
3

(#388) pocokxx válasza B-L-A-C-K (#387) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ez alá nem érdemes menni? Ilyen Yenkee, Trevi vagy hasonló nem alternatíva?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#389) B-L-A-C-K válasza pocokxx (#388) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van olcsóbb, de nem adnám alá.

(#390) pocokxx válasza B-L-A-C-K (#389) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Rendben, köszi. :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#391) Brenor


Brenor
aktív tag

Egy bluetooth hangszóróhoz melyik bluetooth adapter a legjobb választás?

(#392) B-L-A-C-K válasza Brenor (#391) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elvileg mind1ik újabb fajtával szépen vinnie kellene az összest.

(#393) Boborján9 válasza B-L-A-C-K (#387) üzenetére


Boborján9
csendes tag

A felsorolásod az ajánlott minőség sorrendjében van? Pl a két Xiaomi között (árban ugyan azok) lehet különbséget tenni hangzásban?

(#394) B-L-A-C-K válasza Boborján9 (#393) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nincs sorrend, a Xiaomi-ból csak a feketét hallgattam, de a fehérre is jókat mondanak, illetve ajánlják őket mindenhol. Ha rákeresel vannak róla tesztek, youtubon is van egy halom.

[ Szerkesztve ]

(#395) Boborján9 válasza B-L-A-C-K (#394) üzenetére


Boborján9
csendes tag

Az általad is hallott kettő közül (amit az 1-es és 3-as pontba írtál) csak a hangzás (nem a hangerő) alapján melyiket választanád?
Funkcionalitásban többet ad AM10, akkumulátorban a Xiaomi, de ezeket tudom kombinálni, ha a hangképben rangsorolnád.
Annak, hogy AM10 bluetooth 3-at használ tapasztaltad hátrányát? pl nehezebben kapcsolódik, vagy a hatótávolság?
Köszönöm szépen a segítséged.

(#396) B-L-A-C-K válasza Boborján9 (#395) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mind2 szépen szól, talán a AM10 kicsit tisztább (ebbe 2 hangszóró van), de a fekete Xiaomi hangosabb (ez 1 hangszórós). Nekünk AM10-es van, asszony használja, csak apple eszközeink vannak, ezekre gyorsan kapcsolódik, és egy 50nm-es lakásban még sose szakadt meg sehol.

(#397) metaa


metaa
tag

Sziasztok!

Tegnap vásároltam az Auchanba egy sajátmárkás Qilive Q.1047-es bluetooth tornyot.

A konyhába vettük, mert a pulton nem fért el semmi, így a sarokba berakva tökéletesen megfelel. Nem egy TOP minőség azt érezni, de nagyon szépen szól. Tud FM-et, bluetooth-t, usb-t és sd kártyát is.

Egyetlen hatalmas hibája van, amit még nem tudok, hogy gyári hiba vagy ennyire gagyi lenne, hogy kikapcsolás után elfelejti milyen hangerőn szólt előtte. Had ne mondjam, hogy amikor 1-es hangerőn hallgatom a rádiót és visszakapcsoláskor mindig 18-as hangerővel kapcsol be, az elég kellemetlen.

Esetleg volt valakinek hasonló tapasztalata?

(#398) vonyarc


vonyarc
tag

Sziasztok!
Melyiknek jobb, erősebb a hangja. A Xiaominak, vagy a JBL go-nak?
Melyiket érdemesebb megvenni?
Szabad téren is használnám.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#399) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

Jó minőségű, Bluetoothos hangszórót keresnék, elsősorban Windowsos laptoppal használva. (Dell 7559)

Elsőre ezt néztem ki: JBL Flip 2
Mi a véleményetek erről a típusról, mennyire ajánljátok? Esetleg tudtok jobbat kb. ilyesmi árban? Vezeték nélküli hangszóróm még sosem volt. Mennyire körülményes ennek használata laptoppal, esetleg okostelefonnal (Nokia Lumia 925 Windows Phone)? Van hozzá illesztőprogram, vagy hogyan kell beüzemelni? :F

Előre is köszönöm a segítségetek! :R

[ Szerkesztve ]

(#400) MrRL19


MrRL19
senior tag

Hali

Én is keresnék laptophoz vmi kis dobozt amivel normálisan lehet hallgatni zenét
(mélytartomány nem árt ,ha van :DDD ) mit ajánlotok ?! 20k-ba használt is jöhet ! !

köszi előre :R

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.