Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok van valakinek Htc Boombass hangszórója?
Nem tudom miért csinálja azt ha bekapcsolom és találkozik a telóval egyből indul a poweramp.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#452) Dolphine válasza Tiger. (#451) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez a PowerAMP miatt van.
Beállítások - Fejhallgató/bluetooth fejhallgató - Folytatás Bluetoothon. Ez az utolsó lehetőség be van pipálva?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#453) Tiger. válasza Dolphine (#452) üzenetére


Tiger.
nagyúr

köszi be volt, a másik az miért van pl nézek filmet rajta bs player és az elejébe olyan viszhangzosan szól mintha csúszna a hang.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#454) Dolphine válasza Tiger. (#453) üzenetére


Dolphine
addikt

Ebben sajnos nem tudok segíteni én KODI-t használok. :U

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#455) Tiger. válasza Dolphine (#454) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mi az a kodi?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#456) Dolphine válasza Tiger. (#455) üzenetére


Dolphine
addikt

Van PC-re és Androidra. Az egyik legjobb és ingyenes program!
Android verzió: [link]
PC verzió: https://kodi.tv/download/

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#457) Tiger. válasza Dolphine (#456) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez film lejátszó vagy minden 1ben?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#458) Dolphine válasza Tiger. (#457) üzenetére


Dolphine
addikt

Én alapvetően filmlejátszónak használom.
Van egy nagyon jó kis közösség itt a fórumon, nézz körül! :) :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#459) mouzrr


mouzrr
őstag

Üdv!
JBL GO tulajoktól kérdeznék. Laptopom töltöm a hangszórót, és csak pár percig világít pirosan, majd lekapcsol a LED mintha nem töltene tovább. Ha bekapcsolom és ki, 1-2 percig megint piros, majd kikapcsol a világítás. Ilyenkor nem is tölti ha minden igaz. Nektek is ilyen? :R

(#460) Tiger. válasza Dolphine (#458) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Android 6.0 nem látja a filmemet:(

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#461) Dolphine válasza Tiger. (#460) üzenetére


Dolphine
addikt

Belső, vagy SD-n van a film amit le akarsz játszani a KODI-val?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#462) Tiger. válasza Dolphine (#461) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Belső.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#463) Jarod1 válasza mouzrr (#459) üzenetére


Jarod1
addikt

Nem laptopról kell tölteni, töltővel töltsd, a laptopé 500 mA

(#464) mouzrr válasza Jarod1 (#463) üzenetére


mouzrr
őstag

Milyen töltővel kéne? Csak egy USB kábelt kaptam hozzá.

(#465) csaszi72 válasza mouzrr (#464) üzenetére


csaszi72
aktív tag

"usb fali töltő" kereső szavak?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#466) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Sziasztok!

Tök véletlenül találtam egy kínai csoda ketyerét, elég impresszív szerintem, érdemes egy kicsit megvizsgálni.

Oittm néven fut ez a ketyere. Néhány infó:

Amazon link

Oittm bluetooth hangszóró - magyar cikk

Videó 1

Videó 2

Üdv.:
Ádám

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#467) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Erre valaki valamit?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#468) B-L-A-C-K válasza Leonardo91 (#467) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem oprendszeres topikban kérdezd.

(#469) Tiger. válasza B-L-A-C-K (#468) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Lol te itt is itt vagy? :D

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#470) B-L-A-C-K válasza Tiger. (#469) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Volt már pár ilyen cuccom, így kénytelen vagyok...:/

(#471) mouzrr válasza csaszi72 (#465) üzenetére


mouzrr
őstag

Igen csak nem biztos hogy jó ha mondjuk 2 Amperessel töltöm. Legalábbis szerintem.

(#472) csaszi72 válasza mouzrr (#471) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Többel úgy sem tölt mint amennyit az aksi igényel.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#473) Blitz23


Blitz23
tag

Üdvözöllek titeket! :K

Szeretnénk vásárolni főleg androidos telefonhoz bluetooh-os hordozható hangfalakat. Mivel nem értünk hozzá,ezért kérlek bennetek pár ajánlattal dobjatok meg.

Feltételek:

- Maximum 10e forint a keret.
- Női táskájába beférjen. :DDD
- Minőség/ár arány nagyon fontos,ha csak 10e fölött van megfelelő átgondoljuk.

Köszönjük szépen! :R

(#474) mouzrr válasza Blitz23 (#473) üzenetére


mouzrr
őstag

A JBL Go-t tudom ajánlani, nekem első Bluetooth-os hangszóróm, de nagyon meg vagyok vele elégedve.

(#475) Leonardo91 válasza B-L-A-C-K (#468) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ott se tudnak semmit..még válaszolni se méltattak...
Valaki leírná pontosan h win 10 hez hogy csatlakoztatja a level box minit?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#476) Jarod1 válasza Blitz23 (#473) üzenetére


Jarod1
addikt

Csatlakozom JBL Go, BT és Kábelel is tudsz rá hangot dobni. Micro USB csatija van szóval bármely Telótöltővel tudod tölteni..

(#477) Blitz23 válasza Jarod1 (#476) üzenetére


Blitz23
tag

Rendben,köszönöm nektek! Már megrendelte a tesóm piros színben,biztos elégedett lesz. :R

(#478) tearitup


tearitup
csendes tag

nem tudom jó helyre írok-e, de hátha... az lenne a problémám, hogy a bluetooth hangszóróim (xiaomi, illetve egy logitech bluetooth receiver egy 2.1-es genius hangszóróhoz kapcsolva) időnként, tipikusan akkor amikor leállítom a zene vagy videó lejátszását, kattogó hangot adnak. többféle van, van halkabb és hangosabb reccsenés is.

mivel két eszköz is ezt csinálja, a laptopommal, ipademmel és mobilommal egyaránt, hardveres vagy hasonló rendellenesség kizárható, interferenciára gyanakodtam, ezért próbáltam ezzel is trükközni, a routeren csatornát váltani, eszközöket kikapcsolni, de semmi változás (mondjuk egy 30 nm-es lakásban kb. 10-15 rádiófrekvenciás eszköz van, a szomszéd lakásokról nem is beszélve...). a kérdésem az, hogy valaki tapasztalt már hasonlót, ez valóban interferencia, érdemes tovább próbálkoznom a kiiktatására vagy netán a bluetooth technológia sajátja és szokjam meg?

(#479) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Engem érdekelne ezt, hogy kell csinálni:
(#406) MrRL19
Én most gyorsba vettem is egy Flip2 15k-ba
(#407) Jarod1
én a Flip3 at vettem 15 ért újonnan

üdv
szabi

(#480) glaci válasza -szabi- (#479) üzenetére


glaci
őstag

Ez engem is erdekelne, mert en csak joval dragabban talaltam meg ezeket.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#481) Jarod1 válasza -szabi- (#479) üzenetére


Jarod1
addikt

Ott kell dolgozni annál a cégcsoportnál ami a JBL -nek a tulajdona ;] :P ;]

(#482) -szabi- válasza Jarod1 (#481) üzenetére


-szabi-
őstag

Vegyél nekem is 1-et. ;)

(#483) glaci válasza Jarod1 (#481) üzenetére


glaci
őstag

Es nekem is, legy szives!
Koszi elore is!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#484) Dolphine válasza Jarod1 (#481) üzenetére


Dolphine
addikt

Szerintem jó páran beneveznénk így egyre az tuti! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#485) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Üdv!
adott egy jbl go blootouth hangszoró és egy új dell notebook win 7 ultimate rendszerrel..
az a probléma hogy a laptop nem is meri fel a hangszorót..látja a laptop telepiti de nem talál hozzá illesztőprogramot..(Eszköz illesztő szoftver telepítése sikertelen volt)
havernak az acer egyből felismeri.. Lehet hogy a bios-ba ki van kapcsolva a funkcio hogy felismerje a hangszorót? :W

[ Szerkesztve ]

(#486) wlandroid


wlandroid
tag

Sziasztok!
5-6 ezres áron tudnátok ajánlani Jack-es és BT-s hangszórót? Tudom, hogy ez már a legeslegalja, és alig drágábban ott van az AM10 is, de érdekelne, hátha lehet még lejjebb menni :D

(#487) XFishboneHUN válasza wlandroid (#486) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Pattints hozzá még 2 ezret és vegyél egy JBL Go-t! :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#488) wlandroid válasza XFishboneHUN (#487) üzenetére


wlandroid
tag

Köszi szépen :)

(#489) XFishboneHUN válasza wlandroid (#488) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ha gondolod olvasd át, a JBL Go-ról egy kis ismertető.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#490) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok, bluetooth hangszórót keresek elsősorban kültéri zenehallgatáshoz (haverokkal a kertben grill mellett , és biciklire felpattintva menet közben) max 10-12 e ft értékben, de ha lehet inkább alatta.
Látom a JBL itt sokatoknak bevált. Go vagy Clip lenne jobb nekem?
ODT-vel van valakinek konkrét tapasztalata? Esetleg összehasonlítva a JBL-ekkel?

(#491) alfalibra


alfalibra
tag

Sziasztok!

A következőhöz szeretnék segítséget, ötletet, konkrét termékajánlást kérni:
a hangforrás a szobai PC, van hozzá kötve egy Yamaha R-N602-es erősítő (ami tud ilyeneket:wifi, bluetooth, DLNA, MusicCast).

Ehhez kéne nekem egy olyan vezeték nélküli hordozható hangfal, amiről tudnám hallgatni konyhában, fürdőszobában is a számítógépen lévő zenéket (anélkül ugye, hogy a szobai hangfalat kéne bömböltetni) az erősítő közvetítésével.
Nem audiofil minőségre gondolok csak hogy élvezhetően, normálisan szóljon róla a zene
+ ha létezik ilyen (?), nem lenne rossz, ha nem csak akksiról, hanem bedugva töltögetés nélküli is lehetne használni
+ a helyiségek egy szinten vannak, de mondjuk a fürdőszoba ajtaja csukva lenne, és azon keresztül is érzékelnie kéne a hangfalnak az erősítőt, plusz a párás környezetet is valamennyire kéne bírnia

ár: 50e ft-nál nem szívesen szánnék rá többet
Szerintetek a bluetooth jele elérne a kellő távolságba az ajtón keresztül vagy az ehhez nem elég ?

(#492) gonger válasza alfalibra (#491) üzenetére


gonger
senior tag

Én kb 12 éve lakásfelújításnál anno ezt úgy oldottam meg, hogy a nappaliban lévő erősítő (ami még nem BT-s) B csatornájára kötöttem azokat a álmennyezeti hangszórókat amik az előszobában, konyhában és fürdőben szólnak...
A tervezés időszakában német ismerősöknél láttam Bose vezetéknélküli mini hangszórókat hihetetlen jó hangzással. 8-9 méteres hatósugárral. Mára már elérhetőbb árazással vannak, esetleg azon a vonalon is érdemes szétnézned.

[ Szerkesztve ]

(#493) Bocaa


Bocaa
senior tag

10k környékén mit éri meg venni? Bluedio-bs3-al szemeztem de eshetne egy kicsit az ára vagy valami akció jöhetne . Van más ami hasonlót tud olcsóbban?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#494) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ez vajon jó lehet, mi ennek a pontos neve?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#495) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ez is durva

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#496) interstate76 válasza Tiger. (#495) üzenetére


interstate76
addikt

Ezeket eBay-ről és Ali-ról rendelik - olcsóbban jössz ki, ha te is ezt teszed.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#497) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ezt ismeri valaki nem tudom hány watt lehet. Creative db 100

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#498) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ez menne androidon is?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#499) arminlok


arminlok
senior tag

Sziasztok amerikaban milyen bluetoothos hangszorot lenne erdemes venni ? Nezegettem a best buy honlapjan de nem tudom hogy ez e a legjobb bolt itt. Ha tudnatok segiteni azt megkòszönném :) androidhoz kéne max 50 dollarert. Koszi

(#500) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ez kb olyan szinten van mint a Bose sztem szépen szól. Én ezt fogom.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.