Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) glaci válasza Krill77 (#1250) üzenetére


glaci
őstag

Az Extreme Digital Black Friday akciójában volt annyi. (Amíg volt.)

Szóval: a Sony most a bestbuy, amíg 34.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1252) End-ru válasza glaci (#1251) üzenetére


End-ru
aktív tag

Extremeaudioban lesz a hétvégén charge 3 40e, flip 3 26e.

[ Szerkesztve ]

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#1253) kizio


kizio
csendes tag

Sziasztok mit ajánlotok 26 000ezer ft ig ?

Skullcandy Barricade-t néztem esetleg tudtok róla valamit ár érték arányban ?
Előnyt jelent ha telefont lehet róla tölteni,vízálló,ütésálló,magasabb akkumlátor működési idő.

(#1254) glaci válasza End-ru (#1252) üzenetére


glaci
őstag

Köszi az infót!
(Azt valamiért nem vettem észre, csak a Flip3 tűnt fel.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1255) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Nemrég tudtam meg hogy a Harmant megvette a Samsung... :F

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#1256) Krill77 válasza Gabi 8906 (#1255) üzenetére


Krill77
őstag

Nem értem a kommentet. Ki volt téve hírként.

(#1257) Gabi 8906 válasza Krill77 (#1256) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Igen, csak én eddig nem láttam.:D (Gondolom még vannak így vele páran.)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#1258) Lester75


Lester75
tag

Üdv!

Három helységből álló kozmetikai szalonban kellene megoldani vezeték kiépítés nélkül,hogy a pultról vezérelve mindhárom helységben ugyanaz a zene szóljon.Tápellátás megoldott.
Egy BT-s asztali gép van a pultban,de tabletről is mehet.
A legfontosabb:
A helységben létező felhasználói csoport a "kapcsolom a youtube-ot és szóljon mindenhol" gondolkodással áll a problémához.Ha ez nem valósítható meg akkor helyi tartalmat szeretnének lejátszani.
Kissé tanácstalan vagyok,mivel 10e körüli "összekapcsolható" hangszórókat is látok,meg 40-60es "aktívat" (JAM Rhythm otthoni WiFi hangsugárzó) is.
Milyen arany középutat (vagy extrémet) ajánlotok.Nem kell szétvetni a házat,csak folyamatos háttérzene az igény,viszonylag szép hangzással.

Köszönöm!

(#1259) Szmoki G


Szmoki G
csendes tag

Sziasztok!

Hordozható hangszórót szeretnék vásárolni, nagyjából 10 és 30 ezer forint közötti értékben, előny ha csepp-, por- és ütés álló, de nem kritérium.

Milyen márkákat érdemes nézegetni, esetleg konkrét példák is jöhetnek, sőt a legnagyobb segítség ez lenne.

Egyedül a Skullcandy Barricade családot néztem, bevallom nagyon tetszik, valakinek véleménye vagy tapasztalata erről?

Előre is köszönöm a válaszokat/

Üdv.: Szmoki G

(#1260) Krill77 válasza Szmoki G (#1259) üzenetére


Krill77
őstag

Hi. Hat 10 és 30 a elég nagy szórás. 10 ért xiaomi mi. 30 ért mar vn vaaszték. Flip 3 27e, sony srs xb3 34e ezek valamennyire vizállóak.

Lester75: neked inkabb halozatra köthető dolog kellene nem pedig akkus hordozható bluetooth speaker.

[ Szerkesztve ]

(#1261) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Sziasztok! Vettem egy Charge 3-at, használtam zenére, filmre, mindenre. Mivel nagyon megtetszett, vettem mellé mégegyet. Így stereoban tudom hallgatni, és a film is olyan mintha házimoziban szólna :D A probléma csak az hogy mióta nincs egyedül az én kis aranyoskám azóta csúszik a hang filmnél... Valakinek van valami tapasztalata?

(#1262) glaci válasza mgTerminator (#1261) üzenetére


glaci
őstag

Tapasztalatom nincsen, mert még egy sincs, nem hogy 2.
Viszont szerintem a csúszást az utófeldolgozás és a 2 eszköz közötti szinkron okozhatja. (Ugye te az egyikkel vagy csak kapcsolatban, a többit már egymás között intézik, ha jól tudom.)
Ez ugye zenénél nem érdekes, de egy filmnél, hát igen, ott már azért más a helyzet.
Én a helyedben megpróbálnék olyan lejátszót használni a filmhez, aminél lehet módosítani a hang - kép szinkront és el tudja tolni őket egymáshoz képest. (Pl. MPC-HC, Kodi)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1263) atomchicken


atomchicken
tag

Sziasztok!

Így black friday alkalmából nincs valahol jó akció 10ezer Ft alatti bluetooth hangszóró kategóriában?

Köszi.

(#1264) Prinz Eugen válasza atomchicken (#1263) üzenetére


Prinz Eugen
tag

Külföld, vagy itthon?

(#1265) atomchicken válasza Prinz Eugen (#1264) üzenetére


atomchicken
tag

Külföld és itthon is.

(#1266) Prinz Eugen válasza atomchicken (#1265) üzenetére


Prinz Eugen
tag

[Régebbi] ~ 5500
[Újabb] ~ 10000

Nem tudom mennyire számít jó akciónak, annyira nem vagyok naprakész, de tudom hogy ezek jók :)

[ Szerkesztve ]

(#1267) tboy93 válasza Prinz Eugen (#1266) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vagy esetleg BlitzWolf F1 :K

(#1268) End-ru válasza tboy93 (#1267) üzenetére


End-ru
aktív tag

Tudom ajánlani ;)

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#1269) tboy93 válasza End-ru (#1268) üzenetére


tboy93
nagyúr

Enyém még pihen a dobozában karácsonyig :B

(#1270) D0zeR válasza Prinz Eugen (#1266) üzenetére


D0zeR
tag

Szia, rendelnék egy ilyen hangszórót (régebbi - 5500-ért). Az lenne a kérdésem hogy ezen lesz még plusz vám, illetve hogy mennyire hangos? Egy kisebb termbe kellene páromnak. Előre is köszönöm a segítséget.

(#1271) Krill77 válasza D0zeR (#1270) üzenetére


Krill77
őstag

Egy kisebb szobaban eleg. Kintre mar halk. Bar ez fugg a környezettol. Autó forgalom v beszéd elnyomja.
Plusz költség akkor lehet ha megfogják. Akkor afa es kezelési költség lesz még.

[ Szerkesztve ]

(#1272) atomchicken válasza Prinz Eugen (#1266) üzenetére


atomchicken
tag

Köszönöm mindenkinek. Megrendeltem egy régebbi xiaomit.

(#1273) TOZ


TOZ
addikt

Két hét alatt megjött a "régebbi" cz raktáron keresztül küldték.
De az istennek nem akar párosodni se ifonnal, se GalaxyS7-tel, se Nexus 7 tablettel.
Villog a led piros/kéken, az eszközök pedig hiába keresnek nem találnak kihangosítót.

Valaki tapasztalt már ilyet?
Paypal despute már ment is ticket is a gearbestnek, DOA gyanúval.

(#1274) Krill77 válasza TOZ (#1273) üzenetére


Krill77
őstag

Akkor vagy hibas, vagy user error. Nem fura, h egyik sem megy.

(#1275) TOZ válasza Krill77 (#1274) üzenetére


TOZ
addikt

Nekem is elsore az ugrott be, hogy mit rontok el. (Mondjuk a 3 mpig nyomod az egyetlen gombot, majd ha kekpiros villogas van, akkor a telefon megtalalja es orombodogtag, azert nem egy relativitas elmelet).
Aztan amikor az S7-t utan az N7-tel sem ment, majd asszony IfonSE-je sem latta (ez a harom amugy egymast teljesen jol latja) a DOA-t valoszinusitettem.
De azert gondoltam irok ide, hatha van valami, amit nem tettem meg jol.

(#1276) glaci válasza Krill77 (#1250) üzenetére


glaci
őstag

Hallgattam Rád és a józan ész érveire és megrendeltem pénteken a Sonyt 30 -ért.
Nem tudom miért, de a szívem nagyon a JBL felé húzott.
Talán azért mert azt már hallottam élőben és mert a tesztek szerint az jobban beszór egy szobát, mint a Sony. (Értve ezt úgy, hogy a tesztek alapján a Sony szemből tökéletes, de oldalról tompa a hangja.)
Mindegy, ahogy Te is írtad a JBL relatíve nagyon drága. (A kisebbik JBL pedig alig volt olcsóbb, pedig ez a Sony "elvileg" "sokkal" "jobb".) Majd berakom a Sonyt egy sarokba és akkor biztosan jobb lesz a hang térbeli eloszlása.
Remélem ez majd kiszolgál egy 5 - 10 évig a Flip2 -vel meg lesz, ami lesz, ha elkészül majd végre legfeljebb elajándékozom a családban valakinek.

Köszi szépen a segítséget!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1277) Krill77 válasza glaci (#1276) üzenetére


Krill77
őstag

5-10 évig? Akkuja meghal hamarabb. Mar csak ezert sem kell a szükségesnél drágábbat venni.

(#1278) glaci válasza Krill77 (#1277) üzenetére


glaci
őstag

Hááát, én azért hosszú távra tervezek.
Max., ha nagyon gáz lesz, akkor kap egy akku cserét.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1279) Krill77 válasza glaci (#1278) üzenetére


Krill77
őstag

Aktiv használat mellett sztem 2 év mulva komoly teljesítmény csökkenés lesz az akkunál.
30 ert jo bolt volt. Nem is ertem, h lehet ilyen olcsó, mikor van ahol 50+ az ára. Remélem okés lesz.
A fent említett hang irány probléma nem gáz. Mi a joval kisebb teljesítményűvel frizbiztunk, kosaraztunk. Jo hangos lesz.

(#1280) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!
Vettem 2 hónapja egy Bliztwolf BW-F3 hangszórót. Eddig nagyon szépen szól és erős basszusa van. Azt szeretném kérdezni mivel ez a legelső hangszóróm ,hogy kb mennyi időre számítsak mire tönkremegy? Kb 50-70% hangerőn hallgatom bassboostal.
Másik: múltkor 2-5 fokos hidegben ment a hangszóró 8 órát 80-90% környékén és utána bekapcsoláskor pattant egyet. Mikor hazaértem és bekapcsoltam akkor már kisebb volt de hang az normális volt. Kb 1 óra után mikor megint be lett kapcsolva semmi furcsa hangot nem adott és azóta se semmi. Mitől van ez? Válaszaitok előre is köszönöm.

(#1281) glaci válasza Krill77 (#1279) üzenetére


glaci
őstag

Ha 2 év múlva 24 óra helyett "csak" 12 -t fog menni egy töltéssel, nekem még az is bőven jó lesz. ;) (Sőt, ha 5 év múlva már csak 5 -öt, még az is.) Aztán ha végképp kinyiffan az akku, akkor még mindig ott van az adapter amit adnak mellé vagy az akku csere "lehetősége" (DIY).

Én is úgy gondoltam, hogy ha - mint ajánlottad is - 34 -ért jó vétel, akkor 30 -at már nagyon meg kell, hogy érjen.
Egyébként a MediaMarkt akciózta ennyiért, úgyhogy az eredetisége felől nem aggódom.

A hang irány dologra szerintem a sarokba rakás jó megoldás lesz majd. Szabadban meg gondolom ahogy távolodok, mint egy tölcsér egyre szélesebb teret fedhet le maga előtt, így ott is csak jól kell elhelyezni és akkor nem lesz majd gond.

Már csak azt kell valahogyab kibírnom kivárni, hogy megérkezzen végre valamikor a jövő héten! Már nagyon kíváncsi vagyok rá!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1282) Krill77 válasza glaci (#1281) üzenetére


Krill77
őstag

Vagy egy külső akkuval kitolhato az élete. Ne feledd, 2 heted van, h visszaküld ha ugy van.

(#1283) glaci válasza Krill77 (#1282) üzenetére


glaci
őstag

Ja, tényleg, még a powerbank is használható opció, azt ki is felejtettem.

Igen, tudom, webes rendelés.
Szerintem nem lesz vele semmi olyan gond, hogy élni kellene majd ezzel a lehetőséggel. (Legalább is nagyon remélem ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1284) Krill77 válasza glaci (#1283) üzenetére


Krill77
őstag

Csak nem lesz baj. Mégis egy sony cucc nem egy csingcsung.
Ingyen szállítással megy? Mikorra várható baba?

(#1285) Maxximus


Maxximus
őstag

Rendeltem egy JBL Charge 3-at. Van itt valakinek ilyen? Mire számíthatok hangminőségben,tapasztalatok?
Tesztjét már olvastam.
Bízom az EISA díjas cucokban. ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1286) ithomas válasza Maxximus (#1285) üzenetére


ithomas
őstag

Én is most pénteken rendeltem kettőt is :D
39-ért röhögve a legjobb vétel, holnap hozza elvileg a futár.
Kiváncsi vagyok a terepszínű hogy néz ki élőben, képeken jópofának tűnik..mondjuk az a kollégámé lesz, a fekete meg az enyém.

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#1287) kaszibat


kaszibat
tag

Sziasztok! Nagyon szeretnék venni egy bluetooth hangszórót és eddig már azt hittem, hogy eldöntöttem, melyik legyen. De azután megint olvasok valami jót egy másikról és elbizonytalanodom.
A jelöltek a Psyc Monic, Soundbot sb525, Blitzwolf f4, JBL flip3. Nem tudom melyik legyen. Nekem fontos hogy szép basszusa , ugyanakkor tiszta hangzása legyen. Esetleg még a VTIN royaler is tetszik, külsőre nagyon hasonlít a psyc monic-ra, gondolom a belseje is kb ugyanazt tudja. Krill77, számítok a véleményedre, mert eddig olvasgatva a fórumot, hasonlóan látjuk a dolgokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#1288) Krill77 válasza kaszibat (#1287) üzenetére


Krill77
őstag

Hi. A soundbot euba nem szallit. Kilove. A blitzwolf ár erték bajnok. Hozzá hasonló a Expower BT28S. Ugyanúgy nez ki de sd kari mehet bele es ugy is tudod telorol irányítani. Kicsit basszusosabb az F4 nél. Ha van 27e ftod persze a jbl flip3 egy jo valasztas. Jo hangos. De 30 körül már learazva sony srs xb3 ami meg ennel is jobb. Szal kis plusz penzert mindig van egy jobb. Vevő csalogatoan. Érdemes tudni mi fontos. Hangero, hang minoseg, akku. Legyen e 360 ban sugarzo. Kintre, bentre.. 20 korul vannak garis flip 3ak eladóak. Ha nem regi es a papirja oke, az sem rossz. A monic sem rossz. Bose copyk ezek. Sok basszus, de nem tul hangos. Azért egy flip 3 nekem jobban kéne.
Az tuti, h az amazon.de! rol nincs postaköltség, ez pár napja van igy.

(#1289) kaszibat válasza Krill77 (#1288) üzenetére


kaszibat
tag

Köszönöm szépen a segítséget és az ajánlatokat. Beltérre kell, nem kell túl hangos és szeretem a baszusos hangzást. Azt láttam, hogy a soundbot nem igazán elérhető. A psyc volt a befutó, de olvastam egy kissé lehúzó véleményt és ugrott a magabiztosságom. :( Persze mindig van egy jobb.
Az plusz pozitívum lenne, ha micro sd kártyáról is tudna lejátszani. De a flip 3 26-ért az a felső határ amit szánok rá, mert ezzel az erővel mindig csak egy kicsit kellene kipótolni és eljutnék a 100 ezer forintos kategóriáig, holott nekem az már abszolút felesleges lenne.
Köszönöm mégegyszer!

[ Szerkesztve ]

(#1290) Krill77 válasza kaszibat (#1289) üzenetére


Krill77
őstag

Beltérre egy kis xiaomi mi tökéletes lesz. 10e. Vagy egy flip 3 helyettesítő taotronics pulse x.
Egy db lehuzo kritika miatt a monic még jo cucc.

(#1291) kaszibat válasza Krill77 (#1290) üzenetére


kaszibat
tag

:R Nagyon köszönöm és igazad van, egy vélemény miatt nem kellene kizárnom a psyc-t, de a kártyáról lejátszás miatt most az expower nagyon megtetszett.És a xiaomi-t is megnézem, mert nagy rajongója vagyok a márkának (főleg telefonban).

[ Szerkesztve ]

(#1292) glaci válasza Krill77 (#1284) üzenetére


glaci
őstag

Igen, ingyenes lesz a szállítás.
Hogy mikorra érkezik, azt még nem tudom. Azt írták a visszaigazoló e-mailben, hogy majd megírják, ha feladták. (Még nem írtak ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1293) Obyboy


Obyboy
addikt

Nézegetem egy ideje a bluetooth hangszórókat de még nem találtam meg az igazit.
Mikor rátaláltam erre a topicra megörültem, hogy az összefoglalóban találok majd részletes leírást árszintenként vagy minőségi szintenkénkt ami segít a választásban. De szomorúan tapasztaltam, hogy nincs összefoglaló és topicgazda nélkül fut a topic. :O
Ha valaki vállalná egy összefoglaló elkészítését mint pl a Milyen routert? (és a topic managelését) az szerintem sokat segítene a laikusoknak a választásban.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#1294) laskr99 válasza laskr99 (#1280) üzenetére


laskr99
addikt

Erre valaki tud válaszolni?

Előre is köszönöm!

(#1295) Krill77 válasza laskr99 (#1294) üzenetére


Krill77
őstag

Szia. Attol, aki megmondja neked, hogy mikor fog tönkremenni a hangszóród, légyszíves kerdezd már meg nekem a lotto szamokat. Koszi.

(#1296) Wendelke válasza laskr99 (#1294) üzenetére


Wendelke
senior tag

Szerintem nem nagyon tudnak itt jósolni :DD , így nehéz megmondani mikor megy tönkre :U

A pattogás meg simán lehetett a hőmérséklet különbség miatt. Ha jól szól, nincs vele baj, akkor szerintem ne aggódj tovább ezen.

Szerk: Hasonlóra gondolt az előttem szóló is :D

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1297) laskr99 válasza Krill77 (#1295) üzenetére


laskr99
addikt

Bocsi hülye kérdés volt. Nem nagyon értek a hangszórókhoz. Gondoltam hátha valaki szaki tudja egy membrán átlag élettartamát. Így akkor bocsánat a hülye kérdésért.

(#1298) Krill77 válasza laskr99 (#1297) üzenetére


Krill77
őstag

Általában az akku a gyenge pont. Mar ha nincs technikai baki. Erdemes nem recsegésig tulhajtani.
Egyébként egész nyugodtan kérdezhetsz hülyeségeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#1299) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok!

Mit tudnatok ajanlani?
Baratnomnek szeretnek venni egy ilyen hangszorot. Furdoben, konyhaban vagy akar nappaliban is szokott random zenet hallgatni a telefonjarol, de az nem az igazi. A hazimozit nem szereti hasznalni, mert - szerinte - az olyan mas.
Szoval meglepnem egy ilyen hordozhato cuccal. Nezelodtem es ami megtetszett eddig az az UE Roll 2 es a Skullcandy-tol a Baricade. Mivel, hogy furdoben is lenne hasznalva, ezert szeretnek vizallot.
Velemenyeteket kernem, hogy melyiket erdemes, melyiket nem es miert. Johet mas marka is. Hirtelen en ezt a kettot talaltam szamomra elfogathato aron.

Segitseget elore is koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#1300) laskr99 válasza Krill77 (#1298) üzenetére


laskr99
addikt

Engem alap zavar ha torzít. Ismerősök között is van olyan elvetemült ,hogy 200%-on tol mindent és sajnálom szegénx recsegő hangszórót. Nekem ritka 100(nem recseg ,tiszta) de általában 75% vagy kevesebb. Alap 3 napot bír ki így.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.