Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) dni válasza Gabi 8906 (#998) üzenetére


dni
őstag

Én is elégedett vagyok az Envaya Minivel, a hangja nekem jobban tetszett mint az akkor kapható JBL Charge 2+-nak, jóval kiegyenlítettebb, kicsit több mélyet is eltudnék képzelni, de egy ekkora, vízálló hangszóróból nem lehet többet kihozni ezen az árszinten.
Valóban lehetne egy kicsit jobb az akkuideje, de ha tudom, hogy sok-sok órán át kell használni nagy hangerőn, akkor viszem a pótakksim, vagy a töltőm.

(#1002) Ranek01


Ranek01
csendes tag

Sziasztok!

10K alatt van valami ami jobb mint egy Xiaomi Square Box? Külföldi oldalakat ne írjatok, nem szeretnék onnan rendelni...

(#1003) tzimash válasza Burrit (#994) üzenetére


tzimash
őstag

privát...

[ Szerkesztve ]

(#1004) Krill77 válasza Ranek01 (#1002) üzenetére


Krill77
őstag

Nem igazán. Főleg ha nem rendelsz. Esetleg 14ért van egy blitzwolf f4 a jofogason.

(#1005) Ogard válasza HardRic (#960) üzenetére


Ogard
tag

Megjött az enyém is. Nagyon szépen szól, igényes, masszív cucc. Nagyon köszönöm a tippet.
http://www.psycsound.com/product/monic/monic.html

(#1006) HardRic válasza Ogard (#1005) üzenetére


HardRic
addikt

Örülök, hogy tetszik. :) Filmekhez tedd be asztal alá, nagyon jót tesz neki :D

(#1007) carl18


carl18
addikt

Üdv! :) Én még új vagyok itt, ami nekem van az legyilkolta haverom charge 2 + hangszoróját! :)
Kicsit nehéz és nagy a lényeg jól szól, van róla videó is :)
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#1008) Krill77 válasza carl18 (#1007) üzenetére


Krill77
őstag

Tanulni madzsar..

(#1009) carl18 válasza Krill77 (#1008) üzenetére


carl18
addikt

??? Neked meg mi bajod? :F

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#1010) seqita


seqita
újonc

Hello,

Ajándékba vennék blootuth hangszorót és ebben kérném segítségeteket mivel nem mozgok otthon ezen a területen.
Egy kissárcnak lesz ajándékba, emiatt jó pont lenne ha kicsit azért strapabíró lenne :)
Használat szempontjából főleg beltéri használatra, talán utazásnál egy csapatbuszon pár srácot ellátni zenével. Kültéri használat szinte elenyésző.
Mivel gyereknek lesz emiatt nem szánnák rá 30-50 ezret ezért a hátárt úgy 10-20 közt lőném be.
Egy ismerősöm a Sumvision Psyc Monic-ot ajánlotta illetve másik helyről az Anker SoundCore-ra is jött egy tipp, amik úgy első ránézésre meg is felelnek az alap kritériumoknak de ha lenne valami más javaslat innen a forumról is az jo lenne, csak hozzáértőbb társaság gyűlik itt össze.
Egy galaxy s5ról játszana főleg zenéket róla ( lehet ez az info lényegtelen de biztos ami biztos )

Előre is köszönöm a segítséget.

(#1011) Krill77 válasza seqita (#1010) üzenetére


Krill77
őstag

Ha olcson akarsz jot : https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01C6MVPAI/ref=aw_cr_d_receiver-speakers?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C1008847705
Csak 10 font es strapabíró. 30rol 10re akcios.

Ha veszel egy blitzwolf f4 et az is jo. Kínából ingyen szállítással.
Az általad irt Monic is jo.

(#1012) carl18 válasza Krill77 (#1011) üzenetére


carl18
addikt

Amúgy látom te itt már nagyon rutinos vagy. Melyik a legjobb hangszóró a piacon JBL Extreme?
Jövőre lehet beruházok rá :C Vagy gondoltam még hogy hangszórót építek, Ebayon vannak alkatrészek jó áron,volna benne pár passzív membrán is.

És akkor nyomhatod a szöveget hogy ez magyar? :DDD Nem Mandzsar!...

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#1013) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Sziasztok!

Keresek 10-15 ezer forint között főleg beltéri, de esetenként kis sátrazáshoz kiruccanáshoz hordozható hangszórót. A tökéletes méret a Xiaomi Téglája lenne, annál sokkal nagyobbat nem szeretnék. A rendelés gearbestről, vagy aliról sima!

Letisztultság előny, jack előny :)

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#1014) Krill77 válasza Matada2.3 (#1013) üzenetére


Krill77
őstag

Blitwolf F4 vagy soundbot sb525 ha basszus, bar ez amazon.

[ Szerkesztve ]

(#1015) Matada2.3 válasza Krill77 (#1014) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nézem a BlitzWolf F4-et, eléggé bejön. Köszönöm a segítséget! Még gondolkozom!

Finn the human

(#1016) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Jó kapáson van most egy Onyx Studio 30-ért. Ha valaki tényleg jót szeretne. ....és bele fér a keretbe.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1017) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Sziasztok a Blitzwolf F3 mennyire jó cucc? :)

(#1018) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap rendeltem egy JBL Charge 2+ hangfalat,viszont közben elbizonytalanodtam.Elsősorban rock és metál zenét hallgatnék (de nem kizárólag!) és már nem vagyok benne biztos hogy ez a hangfal lenne számomra a legmegfelelőbb a zenehallgatási szokásaim miatt.Légyszíves aki ért hozzá ajánljon nekem egy megfelelőbb minőségi darabot,de az is lehet hogy rosszul gondolom. :B Mielőbb szeretnék infóhoz jutni,mert ha úgy adódik le kell mondanom a megrendelést.Köszi! ;)

(#1019) Krill77 válasza creed33 (#1018) üzenetére


Krill77
őstag

Marshall Kilburn. Ha jol emlexem va is egy eladó a jofogason. A jbl ek inkabb tuctuccra vannak optimalizalva.
YouTube : Marshall Kilburn soundcheck clavinetjunkie
Mondja is, h inkább rockra valo.

[ Szerkesztve ]

(#1020) creed33 válasza Krill77 (#1019) üzenetére


creed33
aktív tag

Szia!Köszönöm a segítséget! :R
Utánanézek alaposabban,azt látom hogy a jófogáson már nincs ilyen hangfal.
Ha bárkinek van még más ötlete,továbbra is szívesen veszem! :R

(#1021) Krill77 válasza creed33 (#1020) üzenetére


Krill77
őstag

Tényleg nincs. De boltban van. (ill egy masik van. Marshall stanmore)

[ Szerkesztve ]

(#1022) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Valaki hallgatott már meg ilyet élőben? :D (Jam Storm, anno nagyon szerettem volna egy ilyet.)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#1023) gubisadam


gubisadam
aktív tag

megjött Blitzwolf f1-em végre. Otthon tesztelem :)

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#1024) doddencs válasza gubisadam (#1023) üzenetére


doddencs
senior tag

nekem meg pont most jött vissza érte a pénz, miután kifogytak a piros-feketéből..

remélem valami kárpótlást ki tudok húzni belőlük.

(#1025) tboy93 válasza gubisadam (#1023) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem is uton van mar eleg reg ota.. megjohetne mar :D beszamolo johet rola :))

(#1026) gubisadam válasza tboy93 (#1025) üzenetére


gubisadam
aktív tag

Az előbb gondoltam bekapcsolom és kipróbálom. Az idióta telefon max hangerővel rányomta a zenét. Az egész iroda szininfarktust kapott. De mindenki dicsérte hogy a csudába szólhat ekkorát egy ilyen kis szerkezet :D

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#1027) tboy93 válasza gubisadam (#1026) üzenetére


tboy93
nagyúr

Zsír ;]

(#1028) creed33 válasza gubisadam (#1026) üzenetére


creed33
aktív tag

Szia!Még nem vettem hangfalat,és felkeltette az érdeklődésem ez a kis hangfal.Krill77 által ajánlott 70ezer HUF körül van ennyit nem szánok rá. Tudom nem lehet csodát várni ennyi pénzért,de a rock zene hogy szól rajta?Érdekelne hogy hol és mennyiért vetted,egyáltalán mi módon lehet beszerezni,mert nekem nincs folyószámlám.Válaszod előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#1029) tboy93 válasza creed33 (#1028) üzenetére


tboy93
nagyúr

Banggood.com-rol erdemes rendelni, sokszor van ra akcio.

(#1030) Krill77 válasza creed33 (#1028) üzenetére


Krill77
őstag

Mennyit szánnál rá?

(#1031) gubisadam válasza creed33 (#1028) üzenetére


gubisadam
aktív tag

Szia,

Banggood-ró vettek. Általában 9k körül megy, akcióban volt 5.5k. Elég gyakran van. Hangzása ennyi pénzért bőven jó, persze nem kell hatalmas mély hangokat várni. Az a baj h nincs nagyon összehasonlítási alapom más eszközökkel.

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#1032) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a reagálást! :C
30 körül szánok rá max,a lemondott rendelés 32ezer lett volna a telekomnál.(charger 2+)
gubisadam tőled még kérdezném hogy a vételáron kívül fizettél e,és ha igen mennyit a szállítási költségekre (Kínából küldik elvileg).A rendelés leadásától számítva pontosan hány napra rá kaptad meg?
Lényeges infó hangfal kiválasztásánál amiért visszamondtam a charger rendelést,hogy nincs szükségem se erős basszusra (tuc-tuc),se "brutál" hangerőre képes hangfalra.
Csak a lakáson belül hallgatnám,tehát olyat keresek ami "nagyon jó" hangminőség mellett passzol a rock zenehallgatási szokásaimhoz.Persze nem kizárólag(!) csak rock zenét hallgatnék vele.
Tisztában vagyok vele hogy csodát azért nem várhatok bizonyos összeg alatt. :K
Egy kicsit komplikált vagyok ugye? :DD

(#1033) creed33


creed33
aktív tag

[link]
Jól látom hogy ezen az oldalon érdemes nézni?
Bizonyos ajánlatok mellett fel van tüntetve egy bizonyos százalék OFF jelzéssel.Gondolom itt nem kell foglalkozni a kedvezményes vásárlást segítő kuponnal,mert az adott termék annyival olcsóbb eleve mint ahány % fel van tüntetve. :U

[link]
Ezen az oldalon meg lehet vadászni a kuponokat jól látom?
példa: [itt telefonnál]

Arra a helyre ahol kérik a kupon jelszót beírom hogy MAYAMAX és ezáltal kapom meg olcsóbban a készüléket ha jól értem.

[ Szerkesztve ]

(#1034) Krill77 válasza creed33 (#1033) üzenetére


Krill77
őstag

Ha 30e van ra akkor újonnan egy blitzwolf f4 et vegyel. 14e.
De most van egy charge 3, 30 ert a fogáson. Elvileg uj. Meg kell nezni, h nem replika-e. Annyiért megeri.

Kinabol 2 het alatt megjon a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#1035) creed33 válasza Krill77 (#1034) üzenetére


creed33
aktív tag

[innen és ezt mondod ugye?]

Kinabol 2 het alatt megjon a cucc ok,de pl 15520 Ft eladási ár van feltüntetve fenti linken,akkor megkérdezem mégegyszer hogy erre rájön e plusz szállítási vagy egyéb költség még?
egyébként látva a kínai árakat már nem szánok rá 30-at :P

Köszi rendes vagy,még annyit hogyha nincs folyószámlám akkor hogy működik ez a paypal-os dolog?

[ Szerkesztve ]

(#1036) gubisadam válasza creed33 (#1035) üzenetére


gubisadam
aktív tag

Én kértem még az enyémre priority shippinget, ezzel kb 2 hét volt és 600ft-nyi többlet. Sajnos, mivel az F4 már drágább, lehet hogy nem megy át a vám-on, de ezt más biztos jobban tudja.

[ Szerkesztve ]

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#1037) tboy93 válasza creed33 (#1035) üzenetére


tboy93
nagyúr

20-30eur kozott van valahol a vamhatar, efolott kb 30% illeteket kell fizetni az allamnak, ha a vamosok kiveszik a sorbol a csomagot. Szallitas ingyen postaval 2-6 het korul van, de vannak priority shipping lehetosegek, amivel gyorsabban ideer.

(#1038) creed33


creed33
aktív tag

Köszi srácok! :R
Krill tetszik az ajánlásod most úgy néz ki leteszem rá a voksom,pacsi! :C
Szóval bizonytalan mennyi lesz a végösszeg.Ha jól értem BlitzWolf® BW-F4 15ezres vételár mellé be kell kalkulálnom 5-6-7 ezer pluszt.Tudnotok kell hogy még nem rendeltem így,esetleg van lehetőség a csomag megérkezésekor fizetni itt?

van egy ilyen lehetőség is: csak 426ft pluszt kell fizetni és ideér 7-10 nap között ugye?

[ Szerkesztve ]

(#1039) tboy93 válasza creed33 (#1038) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mindenkeppen elore kell fizetned es nagyon ajanlott hogy paypalon keresztul. Ha megfogjak vamon, akkor azt a plusz 5-6 ezer ft-ot azt itthon kell befizetni csekken vagy utalva. Ha nem fogjak meg akkor meg jol jartal :)

(#1040) creed33 válasza tboy93 (#1039) üzenetére


creed33
aktív tag


Kérdéseim:
zöld karikázott :van e jelentősége a biztosítás bejelölésnek?
piros karikázott :banggod felirat a csomagon legyen vagy ne?
kék karikázott :itt kitöltöm az adataim és kész,jöhet a paypal ugye?

(#1041) Krill77


Krill77
őstag

A jfogáson isvan egy blitzwolf f4. 13.9 e. Nem lehet regi mivel maga a cucc is uj. Lehet nem jarnal rosszul vele. Talán kis alku is mehet.

(#1042) creed33 válasza Krill77 (#1041) üzenetére


creed33
aktív tag

Csere, alku, posta nincs írja az eladó.
Az a gond hogy én szombathelyi vagyok,ez pedig pesti hirdetés :O

(#1043) Krill77 válasza creed33 (#1042) üzenetére


Krill77
őstag

Mar 500ft is alku. Es ha komoly ember vagy minden megoldhato. O is el akarja adni. Vagy vetetsd meg egy pesti ismerőssel.

(#1044) creed33 válasza Krill77 (#1043) üzenetére


creed33
aktív tag

Nincs ismerősöm pesten akivel intézni tudnám. :((( A komoly a vételi szándékom,de ez itt nem elég sajnos.Próbálkozom tovább,de ez a paypal is körülményes dolog nekem mert folyószámlám sincs,megszüntettem.Az ára nekem megfelelő lenne alku nélkül is!

[ Szerkesztve ]

(#1045) tboy93 válasza creed33 (#1040) üzenetére


tboy93
nagyúr

Biztositast soha nem szoktam fizetni, ha gond van ott a paypal. Drop shipping orderre mehet a pipa es igen ott tudsz cimet allitani, aztán mehet a paypal.

(#1046) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ez a teszt alapján nem vennék Bliztwolf F4 et

http://rendeljkinait.blog.hu/2016/09/05/blitzwolf_bw-f4_bluetooth_hangszoro_teszt_elegans_ujonc

(#1047) Krill77 válasza Gsx-rr (#1046) üzenetére


Krill77
őstag

En meg e ketto alapján igen:
YouTube :
Easyacc BT28S vs Blitzwolf F4 - soundcheck
Illetve :
Blitzwolf BW-F4 soundcheck (best portable speaker below 60$?)

(#1048) Gsx-rr válasza Krill77 (#1047) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha tényleg rezeg az a gomb akkor az elég gáz!

(#1049) Krill77 válasza Gsx-rr (#1048) üzenetére


Krill77
őstag

Es ha nem? Másutt miért nem irják? Es miert nem rezeg a videóban amit láthatsz a saját szemeddel?

[ Szerkesztve ]

(#1050) Gsx-rr válasza Krill77 (#1049) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Majd reméljük megírja aki vesz.

Az egész szubjektív . Annak a mérvadó a véleménye aki mar közelről látott hallott több hangszórót !

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.