Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Predator2 válasza lexter00 (#300) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a választ!

Ebben van beépített rádió is?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#302) Dolphine válasza lexter00 (#300) üzenetére


Dolphine
addikt

+1. A méretéhez képest nagyon jó hangja van. :K
Én most autóban használom és ott is megállja a helyét!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#303) lexter00 válasza Predator2 (#301) üzenetére


lexter00
őstag

nincs benne rádió.

(#304) Predator2


Predator2
addikt

Köszönöm a segítségetek.

Jónak tűnik, és árban is rendben van. Olyan ami tartalmaz rádiót is melyik ajánlott? Itt is az alsó ársávból.

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#305) nTom válasza lexter00 (#300) üzenetére


nTom
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#306) Jarod1


Jarod1
addikt

NFC-s Lett a Flip3 am

(#307) Bornie127 válasza Jarod1 (#306) üzenetére


Bornie127
senior tag

Jóféle :-)

(#308) hito válasza Jarod1 (#296) üzenetére


hito
nagyúr

Mobil FM ádió hangját nem tudod kitenni. Jack-es fülest kell a mobilba beledugni, mert az szolgál antennaként. Innentől meg már nem tudod BT-on kiküldeni a hangot.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#309) underdark


underdark
aktív tag

Hali
A fentebb linkelt Xiaomi hangszóró az megfelel annak amit nálunk is lehet kapni +3-4k forintért?
Mert akkor megrendelem, de ha csak copy, akkor nem ;]
Köszi

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#310) B-L-A-C-K válasza underdark (#309) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem amit itthon lehet kapni 3-4K-ért azok Xiaomi-hoz képest gyengébbek.

[ Szerkesztve ]

(#311) DrJános


DrJános
aktív tag

Sziasztok szeretnék egy Bt hangszórót venni. Ehhez kérném a tanácsotokat. :C

Fontos lenne, hogy legyen rajta a hangerő állításon kívül play/pause előző és következő számra léptetés, valami elviselhető hangzás, hangerő (sokszor elég hangos a háttérzaj) és minél hosszabb üzemidő természetesen. :DDD

Na jó csodát azért nem várok. :D

A keret 7-15 görbeorrú Mátyás

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#312) Bornie127 válasza DrJános (#311) üzenetére


Bornie127
senior tag

Huawei am10 telekomnál

(#313) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok,

Több teszt elolvasása és videó megnézése után sem tudom eldönteni, hogy a JBL Flip 3, vagy a Sony SRS-X33 lenne-e a jobb vétel. Árban ugyan ott van a kettő. Főleg elektronikus zenére lenne vásárolva. Ötlet? :) Esetleg másik topic? :D

(#314) Jarod1 válasza Zedz (#313) üzenetére


Jarod1
addikt

Nekem a Flip3 van, de Kib :N :( :(( ul jól szól hihetetlen basszust tol ki magából, bitang jól szól...

(#315) Zedz válasza Jarod1 (#314) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem is a Flip 3 lesz. :K

(#316) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Ki hallotta ezeket? Melyik a legjobb?

JBL PLAYUP VEZETÉK NÉLKÜLI HANGSZÓRÓ
JBL GO BLUETOOTH HANGSZÓRÓ
HUAWEI AM10 BLUETOOTH HANGSZÓRÓ
SAMSUNG LEVEL SLIM BOX
SONY BLUETOOTH HANGSZÓRÓ SRSX11
TDK A12 TREK MICRO BLUETOOTH HANGSZÓRÓ
TDK A28 TREK FLEX BLUETOOTH HANGSZÓRÓ

A nyers erő, mély hangzás érdekelne.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#317) DrJános válasza Zsmester89 (#316) üzenetére


DrJános
aktív tag

JBL Go JBL Charge és Sony SRS X2 vel már találkoztam (utóbbi sajátom)

JBL Go bár nem szól rosszul, de azért hallatszik rajta, hogy "kicsi". Elég doboz hangja van, és a hangerő sem átütő. Bár ez látszik a méretén és a Súlyán is 130g.

SRS X2 A Charge nál kicsit hangosabb, de kevesebb benne a mély. Szerintem szépen szól, ebbe már van erő bőven, zárt szobába nem kell maxra tekerni, szabadtérben is jól megállja a helyét. Az 5 órát amit gyári adatként adnak meg azt simán tudja, ha nincs maxon akkor pár órával tovább bírja, nem mértem le de úgy 8-at kibír. 500g

Charge mint írtam mélyben nagyon ott van. Jó Bassotronics bass i love you-t ezen se kell hallgatni mert esélytelen, de ehhez hasonló ultra bass dolgokon kívül mindenre jó. Szépen szól és eszméletlenül sokáig bírja, lehet tölteni róla más eszközöket és pár leddel még azt is kijelzi, hogy hogy áll az aksival. 540g

Holnap tervbe van egy HUAWEI AM10 vétele ha összejön akkor írok róla is pár sort. ;)

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#318) migabi24 válasza Zedz (#313) üzenetére


migabi24
nagyúr

A Jbl flipp 3 nálam nem vált be trance zenére, egyszerűen nem volt jó hangja, a sonyt nem ismerem

(#319) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Ha nem csak a hangzás a lényeg. Jópofa :D

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#320) Zedz válasza migabi24 (#318) üzenetére


Zedz
addikt

Mármint mi nem volt jó? A mély, közép, magas? Mire gondolsz?

(#321) migabi24 válasza Zedz (#320) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem tudom megmondani, a hangkép nem tetszett, puffogott durrogot, nem egyszerű a stílus se amit hallgatok, de most a jbl go-ból epített cuccal nagyon elégedett vagyok agyba főbe veri a flippet

(#322) Zedz válasza migabi24 (#321) üzenetére


Zedz
addikt

JBL GO-ból épített cucc alatt mit értesz?

(#323) migabi24 válasza Zedz (#322) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csalódottságomba elkezdtem kisérletezni, kibeleztem a go-t gondoltam az a 3W csak meghajt valami kis hangfalat, egy kis magnat hangfalra aplikáltam és bődületesen jól szól, és filléres cucc

(#324) Zedz válasza migabi24 (#323) üzenetére


Zedz
addikt

Nem értek a belezésekhez, bepróbálom most a Flip 3-at. :DDD

(#325) Jarod1 válasza Zedz (#324) üzenetére


Jarod1
addikt

én is a Flip3 at tolom, xerintem jól szól..Bár a Flip 1 dizájnja jobban tettszett..

(#326) szpal17


szpal17
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha bluetooth-on keresztül csatlakoztatok egy tablethez bluetooth hangszórót és a rajta lévő 3,5 jackre teszek egy fülhallgatót akkor kijön rajta a hang? Tehát kimenet is az a 3,5 jack? Működhet így? :F

Köszi!

(#327) B-L-A-C-K válasza szpal17 (#326) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elvileg mennie kellene, hiszen ha nem menne miért lenne a külső hangszórón fej/fülhallgató kimenet...? :)

(#328) szpal17 válasza B-L-A-C-K (#327) üzenetére


szpal17
őstag

Hát ez az...de próbálta valaki? :DDD

A legtöbb videóban ugye összekötik a tabletet a külső hangszóróval bluetooth nélkül 3,5 csatin keresztül. (de így kifelé még nem láttam...)

(#329) B-L-A-C-K válasza szpal17 (#328) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De nem mind1iken van füles csati, vagyis ha van rajta jack de az "line in" akkor úgy nem fog szólni az biztos, hiszen az nem is arra van, viszont ha direkt füles csati is van rajta ennek a célnak akkor fog szólni.

[ Szerkesztve ]

(#330) szpal17 válasza B-L-A-C-K (#329) üzenetére


szpal17
őstag

Na találtam olyat amin tényleg van ilyen csatlakozó. :K

Divoom BLUETUNE-SOLO

8-9 ezer körül mozog ami nem is annyira vészes. Még körbenézek az alternatív lehetőségeknek.

Köszi! :R

(#331) Brenor


Brenor
aktív tag

Sziasztok!

Tavaly vettem egy M-TECH MT-201BT 2.1 hangszórót és az a bajom vele, hogy néha elmegy a hang, mert valami gond van a jack-el állítólag az alaplap jack aljazata szarakodik. Mivel bluethootos hangszoró ezért vennék hozzá egy bluethooth adaptert. Milyen jó adaptert tudtok ajánlani? Mi a különbség a 2-es és a 4-es bluethooth szabványok között? Pont tavaly vettem egy noname bluetooth adaptert, de az istenért se tudtam beüzemelni és nem olyan rég tönkre is ment teljesen, már nem is érzékeli a gépem, ha bedugom. Gondolom azért, mert egy márkátlan borzadályt vettem.

(#332) kerlac


kerlac
senior tag

Sziasztok!

Mivel a tableten elég gyatra a hang, vettem hozzá egy noname bluetooth hangszórót, amit sehogy sem tudok életre bírni vagy összekötni a tablettel. A hangszóróhoz adtak egy mini usb-mini usb kábelt, oszt ennyi. A tableten a bluetotth nem talál kapcsolatot, de nem is tudom hogyan lenn egy hangszórónak jele? Leírás persze nincs, mi a teendő?

(#333) twi452 válasza kerlac (#332) üzenetére


twi452
senior tag

Pedig úgy kéne működnie h bekapcsolod a hangszórót amit ezután a tab felfedez és utána tudsz hozzá csatlakozni.
Próbáltad feltölteni a hangszóró aksiját? Lehet h le van merülve.

(#334) kerlac válasza twi452 (#333) üzenetére


kerlac
senior tag

Na ez itt a kérdés. Én azt hittem kivehető aksija van, de akkor ezek szerint nem. Lehet keveset töltöttem.

(#335) B-L-A-C-K válasza kerlac (#334) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó lenne tudni mit vettél, mert van olyan hogy nem elég bekapcsolod, mert van úgynevezett párosítási folyamat is rajta, amit ha nem aktiválsz sose fogja megtalálni a tablet.

(#336) kerlac válasza B-L-A-C-K (#335) üzenetére


kerlac
senior tag

így fest

(#337) kerlac válasza B-L-A-C-K (#335) üzenetére


kerlac
senior tag

(#339) kerlac


kerlac
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, sikerült beüzemelni!!!

(#340) Jarod1


Jarod1
addikt

megjött a tok a flip3 hoz

(#341) Bornie127 válasza Jarod1 (#340) üzenetére


Bornie127
senior tag

Na, már tokod is van!? Nem bírod megállni, hogy ne rendelgess, igaz? :DD

(#342) Jarod1 válasza Bornie127 (#341) üzenetére


Jarod1
addikt

hjjaaa ha elkap a gépszíjjj:)

(#343) Bornie127 válasza Jarod1 (#342) üzenetére


Bornie127
senior tag

+1 :D

(#344) pomk


pomk
őstag

Sziasztok!

iPhone és iPad mellé keresek bluetooth hangszórót/hangfal szettet.
Igazából semmi extra elvárás nincs, főzés közben konyhába, teraszra, stb. Tudnátok esetleg ajánlani egy hordozható és egy fix ár/érték bajnok terméket? Hordozható esetén akksisat szeretnék.
Értékhatárban a 10.000-z lőném be, bár ez gondolom azért függ attól, hogy hordozható vagy fix a kütyü.

Köszi! :B

(#345) B-L-A-C-K válasza pomk (#344) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#346) pomk válasza B-L-A-C-K (#345) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a tippet!
Mit lehet tudni róla? Mennyire ajánlott?
Esetleg egy olyat is tudnál ajánlani hasonló árkategóriában, ami víz- por- és ütésálló?

[ Szerkesztve ]

(#347) B-L-A-C-K válasza pomk (#346) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Asszonynak ilyet vettem pár hónapja, szerintem ár/érték alapján teljesen okés. Elég masszív, van rajta egy gumi borítás is. Itt van egy magyar kis gyors beszámoló róla.

(#348) Kola20


Kola20
újonc

Sziasztok!
Pár éve nyertem egy Nokia Play 360-as bluetooth hangszórót. Az a problémám, hogy bekapcsolni be tudom a bluetooth-ot rajta, de valahogy nem talál rá, egy telefon sem. Pedig már 4 telefonnal próbáltam rá csatlakozni. Mi lehet a probléma?

(#349) B-L-A-C-K válasza Kola20 (#348) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most próbálod elsőnek használni, vagy eddig ment csak elromlott? Ha most próbálod elsőnek, akkor nézd meg youtube-on hogy kell párosítani, vagy ha megvan a leírása. Ha viszont már használtad, és nem megy úgy ahogy kell akkor gondolom elromlott, itt meg senki se fogja neked tudni megjavítani online...:)

(#350) Kola20 válasza B-L-A-C-K (#349) üzenetére


Kola20
újonc

Már többször használtam, és már párszor küldött a hangszóró felkérést, de azt írja ki, hogy nem sikerült csatlakozni rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.