Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Sonja


Sonja
veterán

Most akciós a JBL Flip 3 a Netdepo-ba (25eHUF)!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1902) Jarod1 válasza pacman789 (#1897) üzenetére


Jarod1
addikt

Charge 2 nagyobb 1 kicsit, valamint a Charge ról tudsz tölteni telót.,
A Flip3 hordozhatóbb..

(#1903) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!

Adott egy mini PC Win10-zel és beépített BT-szal. Az újonnan vásárolt Harman Kardon Go+Play tegnap este gyönyörűen ment vele. Ma már nem volt hangja a PC-nek. A BT kapcsolat szépen feláll, ezt mutatja a Windows is és jelzi egy hanggal a hangszóró is. Minden okés, csak éppen hang nincs. :(((

A PC és a hangszóró ki-be kapcsolása és a BT kapcsolat újbóli párosítása nem oldotta meg a problémát. :((

Van valakinek valami tippje?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1904) Jarod1 válasza csab2 (#1903) üzenetére


Jarod1
addikt

némítva nincs valahol?

(#1905) csab2 válasza Jarod1 (#1904) üzenetére


csab2
veterán

A PC-n nincs - az ugye kiírja a %-ot - a hangszórón is nyomtam a hangerő fel gombot.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1906) Jarod1 válasza csab2 (#1905) üzenetére


Jarod1
addikt

Vezetékkel próbáltad?

(#1907) csab2 válasza Jarod1 (#1906) üzenetére


csab2
veterán

Persze, azzal megy.
Közben tegnap este megint jó volt, ma megint nem.
Rendesen csatlakozik, minden flottul megy, csak hang nincs.
Nem lehet, hogy ez a probléma?

Mármint, hogy fejbeszélőnek látja.
Ha letiltom a fejbeszélőt, akkor csatlakozik, mint hangszóró, de amint elindítok egy fájlt, aminek hangja van, azonnal leválasztja. :( A műveleti központ viszont ilyenkor is azt mutatja, hogy csatlakztatva van a Go+Play-hez. Szóval nem értem. :(
Néha mitől jó? :O :O :O :W

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1908) Jarod1 válasza csab2 (#1907) üzenetére


Jarod1
addikt

állítsd alapértelmezetté a hangszórót...

(#1909) Krill77


Krill77
őstag

Nektek meddig tartja a toltest a speakeretek ha abszolút nem hasznaljatok? Azt vettem észre, h használaton kívül is baromira merul. Legutóbb tele toltottem de nem használtam, csak kicsit. Mostmeg elovettem es pirittyel itt nekem.
Koszi.

(#1910) Aureal


Aureal
senior tag

Sziasztok!
mini bluetooth hangszóróban tudtok vmi jó minőséget ajánlani esetleg (nem luxus kategóriában persze, max 10k-ig)?

(#1911) -szabi- válasza Krill77 (#1909) üzenetére


-szabi-
őstag

Ilyet én is tapasztaltam.
Frissen töltve F3 több mint 24 órát megy.
Majd egy hónap használaton kívüli állapot után fele annyit tudott.

üdv
szabi

(#1912) glaci válasza Krill77 (#1909) üzenetére


glaci
őstag

Én egyelőre még nem vettem ilyet észre a Sony -n. (Bár hozzá teszem, hogy eddig azt hiszem talán csak 3 vagy 4 alkalommal kellett töltenem, pedig még tavaly vettem és ha hosszabb távon vezetek, akkor mindig az szól az autóban. Csak hát ugye rohadt sokat megy egy töltéssel ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1913) bump3r111


bump3r111
tag

JBL Flip 3 szoftverét frissítette már valaki? A hivatalos telós alkalmazással (JBL Connect) lehet és elvileg lehet utána Sirivel is vezérelni.

[youtube link]

A kommentelők közül sokaknak elrontotta a teljes hangfalat :D Van tapasztalat itt?

[ Szerkesztve ]

(#1914) Gsx-rr válasza Krill77 (#1909) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Akkor az akksi kuka!
Laptopom van hogy 2-3 honapig nincs hasznalva es szinte nem merult!
Hozzateszem hosszan tarolni feltoltve erdemes!

(#1915) Krill77 válasza Gsx-rr (#1914) üzenetére


Krill77
őstag

Most vettem nemrég ezt a cart. Még garis. Hét elején feltoltom es nem használom. Majd hétvégén meg csipog 20 perc hallgatás után. Asszem volt már hasonló eset. Wtf?

(#1916) -szabi- válasza Krill77 (#1915) üzenetére


-szabi-
őstag

Ez tényleg durva azért nálam nem ekkora a gond.

(#1917) Dolphine válasza bump3r111 (#1913) üzenetére


Dolphine
addikt

Mikor megvettem a BF után frissítettem. Tökéletesen működik!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1918) Burrit


Burrit
tag

Sziasztok!

Kamionba szeretnék bluetooth hangszórót, sajnos a gyári nem egy Bang&Olufsen.

Hétfőn hajózok vissza európába, a hajón két fajtát kapni.
Az egyik a Jam heavy metal, ezt ismerem és erre hajlok, de van egy másik is a KS Soul 2. Sajnos nem nagyon találok róla tesztet, se videót, 20w-ot tud elvileg, 220v-os, de nem gond inverter van a kamionban.

Van valakinek bármilyen tapasztalata vele?

£68 mindkettő nem igazán tudok dönteni, kipróbálni nem lehet őket sajnos.

https://www.kitsound.co.uk/product/speakers/portable/soul-2-2

[ Szerkesztve ]

(#1919) Jarod1 válasza bump3r111 (#1913) üzenetére


Jarod1
addikt

nem is egyszer frissítettem, fel legyen töltve a hangszóró, állandó legyen a Bt kapcsolat és nem lesz gond..teló is töltve legyen.Net kapcsolat stabil legyen.

(#1920) csaszi72


csaszi72
aktív tag

A sok minél olcsóbban minél nagyobb teljesítményt akaróknak ajánlok ILYEN kittet meg válasszon hangfalat.
Rakja össze oszt VOILA, olcsóé nagy.
Lehet építgetni.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1921) mathgery


mathgery
aktív tag

Sziasztok!
Ezzel a hangszóróval szemezek:
BlitzWolf® BW-F3
Ajánlott vétel, vagy esetleg 10000.- Ft környékén van ennél jobb ajánlat?
:R

(#1922) -szabi- válasza mathgery (#1921) üzenetére


-szabi-
őstag

Nekem van egy, írtam már róla egyet s mást.
Nem rossz a hangja, de hallottam jobbat is.
Mélyszegény, egy jbl go is több mélyre képes (csak picivel), ez saját tapasztalat.
Brutális a futásideje, fél hangerőn 24 órát is elmegy.
Összességében nem "bestbuy" hangszóró, de jó vétel.

üdv
szabi

(#1923) Krill77 válasza Burrit (#1918) üzenetére


Krill77
őstag

A ks soul 2 egy archer 25w Bluetooth speaker klón, úgy latom. Gondolom hasonlóan szól.
Clavinetjunkie mind a kettorol csinált tesztet.
YouTube Archeer A320 - soundcheck

Illetve clavinetjunkie jam heavy metal

(#1924) Krill77 válasza -szabi- (#1916) üzenetére


Krill77
őstag

Tegnap 3 orat volt a tőtőn, ma fél óra használt utan pittyegett. Nos, ezzel kapcsolatban csak 3 kérdésem lenne.
1, ez jo?
2, ez k**va jó?
3, én vagyok a hülye vagy a tükör görbe?

Na taka..

(#1925) glaci válasza Krill77 (#1924) üzenetére


glaci
őstag

Ez nagyon beteg! Irány gariztatni!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1926) -szabi- válasza Krill77 (#1924) üzenetére


-szabi-
őstag

Igaza van glaci-nak.
Azért ne rám legyél dühös.

(#1927) Burrit válasza Krill77 (#1923) üzenetére


Burrit
tag

Köszi meghallgattam, őket, igaz csak fülessel, Nekem a Ks jobbnak tűnt, de ugye ez nem az ami a videóban szerepel, így sokkal okosabb nem lettem. Marad az impulzus vásárlás, amelyikre rányúlok az lesz.

(#1928) Krill77 válasza Burrit (#1927) üzenetére


Krill77
őstag

A jam az tul kepp egy bose sl mini copy. Kb azt kapod olcsóbban. Talán a ks hangosabb.

[ Szerkesztve ]

(#1929) skul0


skul0
aktív tag

Sziasztok!

Olyan bluetooth hangszórót keresnék, aminek van aux kimenete, amire rá tudom csatlakoztatni az otthoni hifit, de ha akarom bluetooth hangszóróként is használhatom. Létezik ilyen?

Előre is köszönöm.

(#1930) Burrit válasza Krill77 (#1928) üzenetére


Burrit
tag

Jam Heavy-t vettem, nem volt Ks a hajón most, még nem próbáltam ki, ha nem lesz jó, akkor megy az asszonynak én meg veszek egy Jbl extreem-et. :D

(#1931) Krill77 válasza Burrit (#1930) üzenetére


Krill77
őstag

mar van jobb az xtremtol. Docki D Fine,

(#1932) Aureal válasza Aureal (#1910) üzenetére


Aureal
senior tag

once more...

(#1933) otoaak válasza skul0 (#1929) üzenetére


otoaak
tag

Nem tudom mire gondolsz pontosan de aux az alap lévén ez egy hangszóró. A fülhallgató kimenet az ami ritkán szokott lenni. Az igaz, hogy van olyan olcsóbb hangfal amin nincs aux csak bt csatlakozás de hifire én sehogy se értem mi értelme van rádugni.

SG Note Pro P900

(#1934) otoaak válasza Krill77 (#1931) üzenetére


otoaak
tag

Ár/értékben (hangzása is jobb talán) de használhatóságban azért jobb az xtreme.

SG Note Pro P900

(#1935) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

BlitzWolf® F1 tényleg annyival jobb, mint a Xiaomi Mi mint amennyivel drágább is? ~30$ vs 15$? Mondjuk azt látom, hogy az előbbi 2x4Watts, míg a másik 1.8W x 2.

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#1936) skul0 válasza otoaak (#1933) üzenetére


skul0
aktív tag

Pontosan az az értelme, mint a fülhallgatónak.
Otthon rá lehet csatlakozni a telefonnal, és a hifire dugva a fülhallgató kimeneten keresztül szépen szólhat a nagy hangfalakon.
Amikor meg a szabadban van rá szükség akkor sima bluetooth hangszóróként üzemelhet.

Csak nem nagyon találok olyat, amin van kimenet. Egyedül a Pill 2.0-t találtam, de annak elvileg nem túl combos a hangminősége.

(#1937) Krill77 válasza otoaak (#1934) üzenetére


Krill77
őstag

Az ár/értékben mar benne van a hangzás is.
A hangzása eleve jobb.
Mi az, hogy használhatóság??

(#1938) otoaak válasza Krill77 (#1937) üzenetére


otoaak
tag

Nagyobb aksi, jobb ip védelem, lehet telefont tölteni róla stb. de ne legyen félreértés egyértelműen jobb vétel mint az extreme, a jelenlegi kínálat mellett valószínű én se ezt venném már.

[ Szerkesztve ]

SG Note Pro P900

(#1939) Krill77 válasza otoaak (#1938) üzenetére


Krill77
őstag

Amikor 1500 ft ert 5000 mah as kis akkut lehet venni, a telo töltés megmosolyogtat. Ip vedelem. Egy évben 2x ha kell. De legyen 4. Ha jobb is az akkuja, joval drágább es nyilvanvaloan gyengébben szol. Ninxs miről beszélni.

(#1940) glaci válasza skul0 (#1936) üzenetére


glaci
őstag

Szia!

Nem tudom van-e külön analóg kimenetes hangszóró. (Én még nem találkoztam olyannal, pedig szerintem is tényleg hasznos lenne.)
Azt tudom, hogy vannak külön receiverek és transmitterek, de még relatíve elég drágán adták őket, amikor utoljára rá kerestem. (Én is szerettem volna ilyet (ill. mindkettőt), aztán végül elnapoltam egyelőre.)
Esetleg jó alternatíva lehet ez a Csaszi72 által ajánlott TDA7492P -s cucc. Ahogy nézem ez megáll 3k -ból és még valami erősítő is van benne. Ha nem hajtod ki nagyon, akkor jó lehet a vonal bemenetre és legalább nem fog torzítani. (Lehet, még én is bepróbálkozom egyel valamikor, bár nekem analógról BT -re irányú cucc is kellene még mellé.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1941) Digitalis válasza otoaak (#1938) üzenetére


Digitalis
senior tag

Honlapon ez áll: IP55 védelem (víz alatt nem lehet hallgatni) de, 10h lejátszási idő, power_bank funkció, hord táska stb. [D.Fine]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#1942) mateus


mateus
senior tag

Sikerült hozzájutnom egy Oittm-hez kihagyhatatlan áron.
Jobb mint amire számítottam, képes elég hangosan is szólni, bár még csak beltérben teszteltem, hamarosan majd kint is sorra kerül.
A hangminőséggel abszolút meg vagyok elégedve, egész jól szól, nem keni el a hangokat.
A fényjáték meg írtó hangulatos és látványos, ugye többféle van kinek-kinek az ízlése szerint (amúgy meg kikapcsolható).
Az anyagminőség / összeszerelés is rendben van, mutatós darab.

A közeljövőben összehasonlítom egy JBL Flip 3-mal, kíváncsi leszek rá.

(#1943) Krill77 válasza mateus (#1942) üzenetére


Krill77
őstag

Csak nem azt vetted meg amit a jofogason arultak ha jol emlékszem 9ert?

(#1944) mateus válasza Krill77 (#1943) üzenetére


mateus
senior tag

Azaz, 9.900 volt.

(#1945) Krill77 válasza mateus (#1944) üzenetére


Krill77
őstag

Az egyik klonját 14 körül nar meg lehetett venni. Újonnan.
Remélem az akkuja jo még.

(#1946) mateus válasza Krill77 (#1945) üzenetére


mateus
senior tag

Elvileg nem volt sokat használva, ma már toltam pár órát, meglátjuk mennyit bír.

Nem is tudtam, hogy van klónja. Az is ugyanez csak más névvel?

(#1947) Krill77 válasza mateus (#1946) üzenetére


Krill77
őstag

2 vagy 3 klonja is van. Ha jo sokat vissza lapozol, itt megleled. Zinsoko meg valami..

(#1948) tom570


tom570
aktív tag

Sziasztok!
Jam BT hangszóró eleinte csak eldobálta a kapcsolatot, aztán most már csak töltőn lehet bekapcsolni, de ha a hangerő fel van húzva akkor ismét szétkapcsol. Töltő nélkül be sem kapcsol. Gondolom akku probléma lesz.
Ha igen, milyen akkut érdemes bele rendelni? Ebay-ről ilyet néztem többek közt: [link]
Ez jó lehet egyáltalán, vagy ajánlanátok másikat?

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#1949) fery02


fery02
addikt

Rendeljkínait blogon eléggé lehordták a BlitzWolf F4 mélyhang részét "puffogás" jellemzésekkel.
Ti mit tapasztaltok ez ügyben?

Haveromnak megtetszett a Flip 3-am, de kicsivel olcsóbban szeretne valamit és Oluv videójában dicsérve van az F4 és hangzásra is videóból abszolút kellemesnek és elég meggyőzőnek tűnik.

Banggood-on csak napok múlva lesz újra készleten, oda kuponom is van jelenleg (AliExpress-szel ellentétben), így onnan gondolnék rendelni. Persze így is vám gyanús lesz a dolog és úgy már lehet többet is berendelnék inkább egyszerre és lesz majd a többivel, ami lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1950) #33253120 válasza glaci (#1940) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kicsiben van.
Ilyet használok melóban, bt kihangosító, mp3-at sd kártyáról, bt-n, aux-on tud, van füles kimenete, és fm rádiót is tud.
Nokia BL-5B méretű akku van benne.
A hangminőségtől nem kell a falnak menni, de építőiparba jó az. Egy feltöltéssel rádiózva olyan kétszer napi 8-9 órát tud közepes hangerő mellett.
Szerk.: Ja, és az sd-t nem kell mindig kikapkodni belőle, mert a töltőcsatlakozón ott az adatvonal is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.