Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) borbar válasza dave_gahan (#10999) üzenetére


borbar
tag


A 6 % diszkont így értendő.
Nem kell feltétlenül három adatkábel, össze lehet állni (akár fórumtagok, akár barátok), lehet két Boom, két füles. Holnapig még él (nem minden termékre!) a 30 USD-ból 3 kedvezmény is.
Illetve Ankernél 149 USD felett a bolti kupon 5 USD.

[ Szerkesztve ]

(#11002) tokyo2


tokyo2
tag

Erről valaki valamit tud?
INSMA Aurora 50W Bluetooth Speaker✌️ Price: $39.99 (33.94€) elég komoly coupon van hozzá!

Köszönöm

(#11003) carl18 válasza tokyo2 (#11002) üzenetére


carl18
addikt

Ez úgy 50 wattos ahogy a Tronsmart mega 40 (Sehogy)
Kb annak a szintjén szólhat, a többit rád bízom hogy vakon megveszed-e és bedőlsz-e a kínai marketingnek.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11004) tokyo2 válasza carl18 (#11003) üzenetére


tokyo2
tag

Azért a kínai marketingnek nem hiszem, hogy az első kanyarban bedőlnék :) Érdekes tétel volt, alapos leárazással és néhány portugál YT videó alapján akár jó is lehet. De természetesen a fórumlakók megbízható ajánlásai nélkül nem vágok bele egy ilyen komoly projektbe :) Köszönöm!

(#11005) carl18 válasza tokyo2 (#11004) üzenetére


carl18
addikt

Hát én nem bízok az ilyesmikben, azért a bangood és társai is tele vannak noname túlárazott márkákkal.
Persze lehetséges az is hogy nem rossz, de kétlem hogy jobban szól mint egy Charge 3/Sony XB30.

Egy Tronsmart szint szerintem

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11006) gaben0318


gaben0318
újonc

Mindenkinek köszönöm a gyors és kimerítő válaszokat. Végül is mi másra való egy topic minthogy a kérdésünkre választ kapjunk.. Csak így tovább 👍

(#11007) pècsimunkás válasza gaben0318 (#11006) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ez is egy eléggé segítőkész topik. Gondolom ha lett volna tapasztalat a kérdezett hangszórókról, kaptál volna választ is a kérdéseidre!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11008) carl18 válasza gaben0318 (#11006) üzenetére


carl18
addikt

Üdv!
Pontosan mire használnád? Számít a hordozhatóság?
Akku kapacítás? Teljesítmény?

Harman kardon go&play
Vagy jbl boombox?

A Go+Play több éves hangszóró nem lehet túl jó állapotba ha találsz is. Ha JBL és kültéren akarod használni Boombox 2.
Sajnos elég sok a nettes visszahang harman kardon termékekkel kapcsolatban akkumulátor terén.
Onyx 3 akkuja és könnyen kihalt pedig nem volt sokat használva.

Bár ebben az árkategóriában már van Partybox 100-as is ami mind kettőt alázza. Csak hát elég méretes darab :D
Amazon.de-ről esetleg Aiwa Exos 9D

Nem szándékosan nem volt válasz, csak senki nincs itt 0/24-ben hogy folyton böngésze a topikot.
Akik akartak hangszórót megvették és élvezik a terméket. :C

Ezek voltak hirtelen boombox kategóriában.
Egy ár és méret/súly azért kellet volna meg egy felhasználási terület.
A JBL Boombox időjárás álló ha kültéren használod esőbe stb akkor az a legjobb választás.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11009) <Adamsky> válasza tokyo2 (#11004) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"... néhány portugál YT videó alapján akár jó is lehet." - melyik alapján? Én ezt az egyet találtam, ahol egy a szobában farmerdzsekiben és sapkában ülő "szakértő" kvartyog róla elismerően (ja a passzív membrán szerintem egyenlő a subwoofer-el). Itt pedig kitapossa belőle mind az 50 W-ot. Ahogy carl18 is írta, ez nagyon messze van az 50 W-tól. Szvsz. még a 10-et se éri el.
Nemrég vett itroh egy XSound Go-t 31 Eur-ért (~37$), ami tuti, hogy gyagyára veri ezt az Insma-t.

Más: Érdekes, végül egy olyan Anker / Soundcore hangszóró kapott update-et, amire - én legalábbis - a legkevésbé számítottam: Soundcore Select Pro
Mondjuk a kötelező RGB led-esítésen kívül sok újdonságot nem látok, ill. a link-elt oldalon kívül nem találtam róla érdemi infót. :F

[ Szerkesztve ]

(#11010) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok! Egyik topikban volt egy csörte Li akksis cuccok hosszabb, használaton kívüli tárolásról. Nemrég vettem egy Anker motoron boom-ot és érdekelne, hogy Ti hogyan "tesztek el" a hangszórót hosszabb-rövidebb időre. (fullra feltöltve, félig lemerítve stb...)

(#11011) carl18 válasza <Adamsky> (#11009) üzenetére


carl18
addikt

Ez a Select pro talán amerikai piacra szánt " RGB"s változat! :D
Külsőre úgyan az csak hát világít és van olyan akinél ez is szempont vásárláskor.

#11010_stick_

Üdv! :)
Nos én általában 50/60% között rakok el egy hangszórót ha egy darabig nem használom. Litium akuknek ez legjobb kb tárolásra, túl alacsony és túl magas töltés se ajánlott ha sokat fog állni.
De ha nem is használod egy darabig azért érdemes 3 havonta kicsit előveni használni és újra tölteni. Aztán mikor félig van a töltés ismét elrakni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11012) gaben0318 válasza carl18 (#11008) üzenetére


gaben0318
újonc

Végre:) köszönöm a válaszod. Fontos a hangzás nagyon is és persze tudom hogy a boombox erősebb és több a mély benne, de végül sikerült nagyon jó áron hozzájutnom egy go&play hez szinte új. Az akksiról olvastam én is hogy nem egy örök darab, de ahogy látom 7-8 ezer ft ért már lehez kapni bele újat. Egyébként akitől vettem a harmant, neki van egy boombox 2-ese is meghallgattam azt is. Valóban nagyobb a hangerő és a basszus, de hangzásban messze tisztább a harman számomra. Ennek fényében úgy érzem jó vétel volt. És ennyi pénzért sehol nem láttam hasonlót sem.

(#11013) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok.
Ahogy látom két best buy van a velemenyek alapjan.
Anker Soundcore Motion Boom
Anker Soundcore Motion+

Ezek melyik jbl-nek szintjet hozzak mit gondoltok?

Illetve mit gondoltok errol?
Mi Portable Bluetooth Speaker Xiaomi 16W TWS.
Probalta mar valaki?
Azt olvasom szepen szol.
Gondolom ez nem igazan venne fel a versenyt egyik Ankerral sem.

Üdv.: kóóó!

(#11014) carl18 válasza kóóó (#11013) üzenetére


carl18
addikt

A Motion + mérete alapján a Charge 4-5 vetélytársa.
A motion Boom inkább Xtreme ligában játszik.

A Többi rajtad múlik mi kell több mély basszus? Akkor a Motion Boom a te hangszóród.

A Xiaomi mi új 16 wattos hangszóróját én is láttam biztos nem rossz hangszóró de nincs vele tapasztalat így ez te tudod megéri-e így is kipróbálni. De a 2 anker amit írtál nyilván más ligában játszanak.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11015) kóóó válasza carl18 (#11014) üzenetére


kóóó
aktív tag

Hangzasban is felveszi a versenyt a Charge-al vajon?

Nem a basszus a minden szamomra, inkabb a tisztabb hangzas, deep, deep vocal, deep house zeneket hallgatok fokent + neha RnB.

Nem tudom mennyire mervado a basszus ezeknel..🤷🏻‍♂️

Üdv.: kóóó!

(#11016) carl18 válasza kóóó (#11015) üzenetére


carl18
addikt

A Motion + mindenkép, sőt még jobb is sokkal jobban személyre szabható. Jelenleg a legjobban ajánlott hangszóró! :D
JBL Charge 5 vs Motion Plus and Sony XB33 - ultimate travel speaker 2021 🤗

A videó alapján is motion+ a legjobb szerintem! :D
Még én is megvenném csak hát nekem már van egy Dockinom úgyhogy egyenlőre tárgytalan!

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11017) dave_gahan válasza kóóó (#11015) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Osztom, amit carl18 írt :K, az általa linkelt Alan Ross videón kívül engem még ezek győztek meg a Motion Plus-ról:
[link]
+
[link]
:D

[ Szerkesztve ]

(#11018) kóóó


kóóó
aktív tag

Úgy látszik ez el is dőlt akkor.
Köszönöm nektek a segítséget :D :R

Most már csak várok egy akcióra valahol és rendelem is be. :U :DD

Üdv.: kóóó!

(#11019) TMKKK


TMKKK
csendes tag

Én is arra várok, hogy legyen raktáron a Motion + alin Lengyelországban a vámmentesség miatt. :K

Tamás

(#11020) tom570


tom570
aktív tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni BT hangfal választásához. Párom szeretne az óvodába ahol dolgozik egy ilyen készüléket vásárolni, 60 ezer lenne a max keret, magyarországi áruházból.
Óvodai kisebb ünnepi rendezvényekre (ha majd normalizálódik a helyzet) Van egy 60 négyzetméter körüli tornaterem ahol ezeket szokták tartani, plusz akár az udvaron például májusfa kitáncoláskor az odaillő népzenéket lejátszani. Tehát fontos lenne, hogy akkuról is működjön valamennyit. Legyen mikrofon csatlakoztatási lehetőség, pendrive és memóriakártya olvasó is. A színesen villogó csiribá nem igazán fontos, sőt :)
Szóval ha tudtok ajánlani gyártót, vagy akár konkrét típusokat amik közül érdemes lenne szemezgetni, azt megköszönöm!

[ Szerkesztve ]

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#11021) Lami66 válasza tom570 (#11020) üzenetére


Lami66
őstag

A leírt feltételek miatt én nem az itt rendszeresen ajánlott tipusokat javasolnám. Szerintem oviba, eseményhangosításra leginkább egy jobb karaoke hangfalat ajánlanék (többieknek: nem röhög!). Azon minden csatlakozás adott, van mikrofon bemenet és még vállalhatóan is szól pl. Blaupunkt PA10 vagy PA12

(#11022) hcol7 válasza Lami66 (#11021) üzenetére


hcol7
senior tag

vagy sony gtk-pg10 ha van meg 60ert euronicsben, de 100at nem adnek erte, amennyibe eredetileg kerul. memoriakartyat nem olvas, de usb / line-in van rajta, es jol is szol+ nem art neki az sem, ha leontik. plusz pozitivum -szerintem-, hogy nincs benne vilagitas. allvanyra is felcsavarozhato.

[ Szerkesztve ]

(#11023) tom570 válasza Lami66 (#11021) üzenetére


tom570
aktív tag

Ez az! Szerintem ez lesz a járható út. Átgondolva az usb megléte ki tudja váltani az sd kártyát. Köszönöm, ebbe az irányba fogok keresgélni.
@Lami66 Neked is köszönöm az ajánlást.

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#11024) attilam válasza B1T3 (#10745) üzenetére


attilam
őstag

Szia! Köszönöm a segítséget! Végülis a nyuszi, hozott egy Xtreme 3-at.
A Boombox túl nagy lett volna a feleségemnek (hogy őt idézzem: "ki van zárva"). Így aztán maradt az Xtreme 3. Még túl sokat nem próbálgattuk, de szépen szól, és jó hogy ilyen könnyen hordozható. Remélem elégedett lesz vele mindenki.

(#11025) TMKKK


TMKKK
csendes tag

Az Anker Sondcore Motion+ ismét elérhető aliexpressen Lengyel szállítással vámmentesen! Kis kuponnal 27 ezer ft!

Tamás

(#11026) <Adamsky> válasza TMKKK (#11025) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem rossz az, de nem is olyan rég - mindenféle kupon nélkül - 82,76$ volt. Szóval, akinek nem sürgős, érdemes még tovább várni.

(#11027) carl18 válasza attilam (#11024) üzenetére


carl18
addikt

"Boombox túl nagy lett volna a feleségemnek"
Attól függ magadnak veszed vagy neki, nem mindegy! :)
Bár igen már az Xtreme 3 is elég kültéri zene hallgatásra stb.
De ha bulikat is akarsz akkor kell a boomox.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11028) attilam válasza carl18 (#11027) üzenetére


attilam
őstag

Azért ez nem teljesen így van, mert a család kapta nem csak én, és sajnos tényleg nincs túl sok hely. A boombox azért sokkal nagyobb helyet foglal. :) Bulikat nem tervezünk, max. gyerekbulikat, illetve edzéshez használnánk még egy kisebb szobában, ritkábban kint grillezés közben ha jön végre a jó idő. ;)

(#11029) carl18


carl18
addikt

Pár napja felmentem az Myearfun oldalra és minő 60 dollár volt az Earfun uboom. Na most mentem volna megvenni és bakker ismét 100 dollár.
Úgy látszik valahogy nagyon nem akar össze jönni ez a vásárlás :D
Lehet egy előjel hogy ne vegye meg.

Meg amúgy se látom értelmét megvenni, a Dockin után nem igazán okozna meglepetést.
Anker Soundcore Motion+-nak mi az allja ha aliexpressen akciózák? :)) 23E emlékeim szerint
Doss SOUND XL esetleg még ő a kiszemelt.
Ez asszem 15E körül jön ki akcióban szállítással.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11031) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Tilos a fórumon hirdetni.

(#11032) TMKKK válasza carl18 (#11029) üzenetére


TMKKK
csendes tag

Mindenféleképpen külföldről akarsz rendelni?

Tamás

(#11033) tokyo2 válasza carl18 (#11029) üzenetére


tokyo2
tag

Most 40% kedvezmény lesz a Tribit StormBox Pro bevezetésekor. 71Euro. Ha esetleg az Uboom helyett izgalmas alternatíva lenne számodra. Bár drágább, de több is.
[link]

(#11034) carl18 válasza tokyo2 (#11033) üzenetére


carl18
addikt

Jövőre lehet eladom a D Fine plus-t akkor talán rá utazok egy Stromboxra. Bár az Motion Boom lett volna a kiszemelt, vagy a D Fine 2 + :D
Majd meglátjuk melyik lesz a legjobb választás, most már nehéz választani mert egyre jobb hangszórók vannak a piacon.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11035) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Sziasztok!

Megkaptam a csereutalványt a Denon Envaya dsp 250 hangszórómra. A akku ment tönkre.
Kérdésem, hogy kérjek cserét, vagy kérjem vissza a pénzt és vegyek egy Jbl charge 5-öt?
A denon nagyon szépen szól, de félek, hogy az újnak is akkuproblémái lesznek, volt erről szó már talán ebben a topikban is erről.
A charge 5 új modell, gondolom jol szól az is, usb C, stb.
Szerintetek? 60 a denon, 7-8 ezerrel drágább a JBL.

(#11036) TMKKK


TMKKK
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

1. SONY SRS-XB33
vagy
2. Anker Soundcore Motion+ ?

:F :F :F

Tamás

(#11037) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!

Befutott hozzám a Bose Soundlink Mini 2 SE, ami a JBL Xtremet váltotta.
Első kérdésem az lenne hogy használ e még ilyet valaki, és hogy szoftver frissítés/Play áruházas app kell e hozzá?
Válaszokat előre is köszönöm. :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#11038) <Adamsky> válasza Grande Ale (#11035) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

DSB-250BT vs. Charge 5? Nagyon nem egy kategória. Erre így nehéz bármit mondani (szerintem).

#11036 TMKKK
"Szerintetek melyik lenne a jobb választás?"
Szerintem a Motion+, de hátha ez segít.

#11037 Gabi 8906
Na, ez a másik érdekes váltás :) Xtreme → Bose Soundlink Mini 2 SE
"... hogy szoftver frissítés/Play áruházas app kell e hozzá?"
Szerintem erre nincs semmilyen app. Legalábbis a kézikönyv nem említi.
Úgy tűnik valamilyen Windows-os alkalmazással kell / lehet ...

(#11039) blueye


blueye
veterán

Mi a velemenyetk errol?
BOSE SoundLink Colour II hangszóró, kék 24290Ft
Megneztem jopar videos es irott tesztet, jokat mondtak, de a Best Buy topic-ban van aki le akar beszelni a vasarlasrol, gondoltam megkerdezem itt a szaktopic-ban :)

(#11040) carl18 válasza blueye (#11039) üzenetére


carl18
addikt

Számít a hordozhatóság? És milyen árban?
Ennyiért nem rossz a Bose se de a 8 órás üzzemidő nem tünik acélosnak. Ami nagyobb hangerőn lehet 2-3 óra

(Update) Látom hogy 2017-es gyártású szóval a 4 év raktáron állás után nem lehet legjobb az akkumulátor állapota.
De a 2 év garancia nyilván erre is vonatkozik

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11041) blueye válasza carl18 (#11040) üzenetére


blueye
veterán

Koszi, az aksi ido annyira nem szamit. Kerti kiulesnel / partynal boven eleg, oda meg altalban aramot is viszek.
Amugy ezek szerint jo ar/ertek/minoseg aranyu, ahogy en gondolom?

(#11042) tom570 válasza Lami66 (#11021) üzenetére


tom570
aktív tag

Az általatok ajánlott Party hangfal vonalon elindulva ez a készülék lett választva Mac audio MRS777 Ezt többek között ki is lehetett próbálni. Szinte minden elvárásnak megfelel, egyedül a külleme ami inkább "munkás" kinézetű, de előnyére szóljon a strapabírósága. Tehát köszönöm az iránymutatást :R

[ Szerkesztve ]

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#11043) Grande Ale válasza <Adamsky> (#11038) üzenetére


Grande Ale
őstag

Miben nem egy kategória? Hangzásban, minősegben? Mert árban az... Vagy miért lenne nehéz bármit mondani?
Azért kérdeztem, hogy írj, írjatok... :)

[ Szerkesztve ]

(#11044) goldister


goldister
tag

Sziasztok!
Külső bluetooth-os hangszórón gondolkodtam.
20e-ig melyik termék ajánlott?
Hirtelen ezt a kettőt találtam:

Tronsmart Element T6 Plus Upgraded
Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker

Szerintetek? Köszi :R

(#11045) <Adamsky> válasza Grande Ale (#11043) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A Denon (jóval) kisebb, ezért mobilabb cucc, és méretéhez képest nagyon jól szól. Ezt ill. a márkát kell megfizetni. Ehhez képest a JBL egy nagyobb hangszóró, ami inkább a mai tuc-tuc zenékre van hangolva.

(#11046) Grande Ale válasza <Adamsky> (#11045) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszi a választ, akkor gyerekeimnek pont jó lesz, nekik lesz. A Denon aksija sajnos nem sokat bírt, pedig nem mondhatni, hogy agyon lett használva. Viszont valóban szépen szólt, bár nem tudom, hogy egyáltalán a gyerekek hallanak e majd különbséget.

(#11047) <Adamsky> válasza Grande Ale (#11046) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én mondjuk abból a pénzből (ha már a Charge 5 alternatíva) vennék egy Motion Boom-ot (még a mostani "nem épp akciós" ár mellett is kevesebb mint 30e Ft) a maradékot pedig zsebpénz formájában csepegtetném a gyerkőcöknek (ha rájuk szántad azt a cirka 60-65e Ft-ot) ;)

(#11048) carl18 válasza goldister (#11044) üzenetére


carl18
addikt

Külföldi rendelés játszik?

Tribit Maxsoundplus, esetleg egy Earfun uboom.
Én ezeket választanám ha most kéne hangszórót venni
Esetleg egy anker soundcore boost.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11049) Cyborg válasza Gabi 8906 (#11037) üzenetére


Cyborg
őstag

Ehhez semmilyen app nincs.
Mi indokolta ezt a lefelé váltást?

Kollégám használ ilyet, ez egy kis hangszóró, Tribit maxsound plus kategória, csak dupla áron.

(#11050) Grande Ale válasza <Adamsky> (#11047) üzenetére


Grande Ale
őstag

Szerintem nem vállalom be a kínait, bár biztos nem rossz. Így is minden tönkremegy, de legalább van gari...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.