Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) afoyem válasza kaszibat (#1650) üzenetére


afoyem
tag

Itthon kapható érdekelne.

(#1652) Krill77 válasza afoyem (#1651) üzenetére


Krill77
őstag

Akkor az eustockrol vegyél egy xiaomi pocketet. Már az is lényegesen jobb lesz.

(#1653) Shadows


Shadows
senior tag

Sziasztok!

3 féle dolog van amin gondolkozok.

Blitzwolf bw-f2 vagy az f3 valóban akkora a különbség a hangminőség/erősség közt nem diszkót akarok csak ha zsebembe van is élvezhető legyen .

Illetve

AOSDER BS1024

Igazából magamnál hordás lenne a cél,hegesztő vagyok. Viszont baromira bejön a Aosder ledes dizájn.

Jelenleg egy 6 euros móka van ami minden szinten hiányolja a mély hangokat, ezt szeretném lecserélni.

Köszönöm

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#1654) -szabi- válasza -szabi- (#1632) üzenetére


-szabi-
őstag

Lepróbáltam, azonos beállításokkal monic 7 óra 30 percet futott, lemerülésig.
Elgondolkodtat ha mindkettőben 2000mAh akksi van és BW-F3 2x5W, monic meg 2x10W, akkor miképp van ekkora különbség futásidőben? :F

üdv

(#1655) kaszibat válasza -szabi- (#1654) üzenetére


kaszibat
tag

Nem lehet, hogy a sokkal erőteljesebb mély megszólaltatása több energiát igényel?

(#1656) -szabi- válasza kaszibat (#1655) üzenetére


-szabi-
őstag

Egyértelműen szebben szól monic, több a mély.
Viszont matek attól még matek marad, 2x teljesítmény fele futásidő.
Illene neki 11-12 órát futni, ha már fele annyi teljesítmény egy teljes napot is tud menni.

üdv

(#1657) kaszibat válasza -szabi- (#1656) üzenetére


kaszibat
tag

Akkor a Monic egyik hátránya, hogy nem tud matekozni. :D

(#1658) -szabi- válasza kaszibat (#1657) üzenetére


-szabi-
őstag

Huhh, ez .. nagyon ott volt. :D

(#1659) afoyem


afoyem
tag

Mi a véleményetek erről a hangszóróról? Úgy olvastam 20-30 ezerig is megállja a helyét hangzásilag.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1660) Tiger. válasza afoyem (#1659) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hogy meg eszi a telefonod akksijat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1661) afoyem válasza Tiger. (#1660) üzenetére


afoyem
tag

Mármint a bekapcsolt bluetooth?

(#1662) Tiger. válasza afoyem (#1661) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ajánlott olyanokat venni ami bl4.0

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1663) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Érdekel valakit gearbest kuponkód?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1664) hunaqua


hunaqua
addikt

A "tégla" Xiaomi jobban szól mint a Bluedio BS-3 ?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1665) moma


moma
őstag

Vettem anyámnak egy blitzwolf f4-et az amazonos akcióban. Csak kicsit koszos az alja, az a gumi rész. Lehet egy visszaküldött példány? :U Hogy tudnám tesztelni kicsit? :DDD Amúgy nem szól rosszul.

we all deserve a bit of luck.

(#1666) Krill77 válasza hunaqua (#1664) üzenetére


Krill77
őstag

A kis xiaomi szepen szol, viszont halk es gyenge az akku. Amolyam zseb kütyü. A bluedio allati hangos es 3e mah az akkuja. Egesz nap megy. De maxon is 5 ora. De lehet nem szol olyan szepen mint a xiaomi. Ha belterre kell akkor xiaomi. Ha kint is nagy zajt akarsz akkir bluedio.
Nyilván ezektol szuper hangtisztaságot nem kell varni.

(#1667) Krill77 válasza moma (#1665) üzenetére


Krill77
őstag

Hajtsd meg maxon meddig megy. Ja egyezik az elvártal es jol is szol akkor nemigen van baj. Annyit lattam mar videoban kíváncsi vagyok hogy szól.

(#1668) moma válasza Krill77 (#1667) üzenetére


moma
őstag

Majd holnap, nagyon áthallatszik minden a szomszédba :DDD

Ami még most béna volt, hogy amikor lekapcsoltam a bluetooth-t a laptopon, utána pittyeget.

we all deserve a bit of luck.

(#1669) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ha kell valakinek majd írtok.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1670) hunaqua válasza Krill77 (#1666) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszi! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1671) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Sziasztok

Gogen bs022 vagy jam classic 2.0?

(#1672) Motyi


Motyi
senior tag

Sziasztok!

A tanácsotokat kérném. Egy kedves barátomnak kellene segítenem. A párja fitness edzéseket tart és szeretne egy hordozható hangszórót. Úgy 40-50 nm-es helyiségben használná .Fontos lenne, hogy jó hangminőségben és hangosan szóljon. Az üzemidő annyira nem, mivel egy órásak az edzések.Miket tudnátok ajánlani? Árban megfizetné ami szükséges, de ha lehet nem egy vagyont szánna rá.

A segítségetek előre is köszönöm!

(#1673) moma


moma
őstag

Az miért lehet, hogy először, amikor a telefonról zenét játszottam le a blitzwolf f4 en, akkor nem engedte lecsukódni a képernyő zárat és így ment tovább a youtube. most meg lecsukja és nem megy. mi erre a jó megoldás? a legjobb persze az lenne, ha a képernyő sem világítana feleslegesen.

we all deserve a bit of luck.

(#1674) Gsx-rr válasza Motyi (#1672) üzenetére


Gsx-rr
veterán

50 nm-en jo minosegben? Oda mar hifi kell. Ezek nem erre vannak kitalalva!

[ Szerkesztve ]

(#1675) csaszi72 válasza Gsx-rr (#1674) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Nálunk sokkal nagyobb teret is betölti rendesen. ;-)

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#1676) Krill77 válasza Gsx-rr (#1674) üzenetére


Krill77
őstag

Tévedés. 50nm nem nagy. Egy jobb hangereju cucc simán eleg. Nem is kell, h hatalmas legyen. Zárt helyen nem gond a hangero.

(#1677) Gsx-rr válasza Krill77 (#1676) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A hangero es a jo hangminoseg az nem egyenesen aranyos! Amennyibe egy jo hangminosegu bluetooth hangszoro kerul, en biztos mast valasztanek.
50 nm-en megneznem milyen sztereo hangkepet tudnak produkalni!
Mert ha jo hangminosegrol van szo akkor ott kezdodik az egesz!

Ha meg mar ennyire igy gondoljatok ,hogy van jo hangminosegu eszkoz ,miert nem azt ajanljatok?! Gondolom a kerdezo nem erre kivancsi!

[ Szerkesztve ]

(#1678) Krill77 válasza Gsx-rr (#1677) üzenetére


Krill77
őstag

Egy flip 3 v egy charge 2+ siman elég 50nmre, beltéren.

(#1679) Alcatraz1


Alcatraz1
újonc

Sziasztok!
Mi a vélemény a Divoom Voombox Outdoor nevű hangszóróról?
Alig találtam magyar írást róla, de elvileg elég jó kis cucc. :K

(#1680) Tiger. válasza Alcatraz1 (#1679) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az szar, a party az jobb.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1681) Alcatraz1 válasza Tiger. (#1680) üzenetére


Alcatraz1
újonc

Jó, csak tudod van köztük majdnem 10.000Ft különség. :)
Én meg most csak max 17.000Ft-ot költenék rá. A sok agyondícsért kínai szar nem igazán érdekel, ezért maradt ez az egyetlen hangszóró, ami szóba jöhet még. Vagy talán egy JBL Clip 2... Áhh nem tudom...
Egyébként honnan tudod, hogy szar az Outdoor? Esetleg hallottad már? :)

(#1682) Tiger. válasza Alcatraz1 (#1681) üzenetére


Tiger.
nagyúr

élőben nem hallottam, de itt a videókban igen és a partyt is és az szebben szól, annak idején vaciláltam hogy jam vagy party de jam lett és nem bántam meg.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1683) Gsx-rr válasza Krill77 (#1678) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az neked jo minosegben szol? :D

(#1684) Krill77 válasza Gsx-rr (#1683) üzenetére


Krill77
őstag

Bluetooth hangszórós berkekben igen. Nem djz ni kell, hanem 50nm re ugrálni. Arra tökéletes.

(#1685) Krill77 válasza Alcatraz1 (#1681) üzenetére


Krill77
őstag

A clip 2ot felejtsd el! Ez a szar, nem a kinai. Amúgy meg a divoomot is kinában gyártják az tuti.

(#1686) Digitalis válasza kaszibat (#1540) üzenetére


Digitalis
senior tag

Szia!

SL-1000S-ben van integrálva FM -rádió? Hordozható zajkeltő eszköz lévén meg pláne nem értem, hogy a gyártók mi a túróért hanyagolják ezt a filléres, de annál hasznosabb funkciót. :F (BilitzWolf 4-ben meglenne ez az opció már rég vettem volna. SL-1000S is hasonló kaliber, ezért kérdezem, hátha...)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#1687) kaszibat válasza Digitalis (#1686) üzenetére


kaszibat
tag

Sajnos nincs benne. De igazad van, lehetne benne.

(#1688) Alcatraz1


Alcatraz1
újonc

Egy kérdés még:
Valaki tudja esetleg, hogy hangzásban van.e különség a Divoom Voombox Outdoor első és második generációja között?
Azt vágom, hogy az újban van NFC, de hangzásban más esetleg? :F

(#1689) Krill77 válasza Alcatraz1 (#1688) üzenetére


Krill77
őstag

Mindenképp van. Az elso gen speakerei elore állnak, a 2.-e mindkét oldalra.

(#1690) Alcatraz1 válasza Krill77 (#1689) üzenetére


Alcatraz1
újonc

Ohh, értem, köszi!
Csak az a baj, hogy egyik magyar webshopon sem tüntetik fel, hogy hányadik generációs... Illetve de, egyik oldalon, de ott csak piros, meg fekete színben van, és nekem zöld színben kellene... :(((
Így meg vagy első, vagy második generációsat kapok, és nem mindegy azért, na mind1

[ Szerkesztve ]

(#1691) harrie


harrie
csendes tag

Átolvasva a hozzászólásokat arra jutottam, hogy a monic lesz a nekem megfelelő cucc, elsősorban a mélyek miatt. Majd átfutottam az amazonos visszajelzéseket, és teljesen kiábrándítottak a részletekben rejlő ördögök:

- működés közben nem tölthető :Y
- párosítani egy másik telefonnal igen nagy macera, különösen, ha az előzőleg megjegyzett eszköz nincs kéznél.

Van esetleg hasonló hangzású típus, amelyik ilyen idegesítő gyerekbetegségekkel nem küzd?

(#1692) -szabi- válasza harrie (#1691) üzenetére


-szabi-
őstag

Ez a párosítás macera pontosan mi?
Nekem is ilyen van, de csak én használom szóval, nincs tapasztalat.

Akksis dolgot megerősítem.
Mint fentebb írtam fele akkora teljesítményű elmegy 24 órát ez meg az elvárt 12 helyett 6-7 órát tud csak menni és vagy tölt vagy zenél a kettő együtt nem megy.
Ráadásul a töltőről sem tud zenélni.
Egyébként elég furcsa a beépített töltője.
A felvett áram nagyon tág határok között ugrál, számomra érthetetlen.
Másik szépen stabilan 0.5A majd végén szépen lemegy 0A-ra és befejezi, ahogy kell.

Kíváncsi lennék, hogy BW-F4 mit tud, mert arról is írta vki korábban, hogy a csomagban lévő papíron már csak 2Ah akksit írtak.
Jó lenne arról is egy futás mérés, de még senki nem csinálta az itteni tulajok közül.
Meg hangjára is kíváncsi lennék mert kis-tesója elég basszusszegény.

üdv
szabi

(#1693) harrie válasza -szabi- (#1692) üzenetére


harrie
csendes tag

Azt írták, hogy kellene egy reset gomb, mert így minden áron az előzőleg párosított eszközzel akar összekapcsolódni. Csak úgy tanítható be másikra, ha az aktív párosított telefonon menet közben kikapcsolod a bluetooth-t, majd utána párosítod egy másikkal. Szívás akkor van, ha az előzőleg párosított készülék nincs kéznél...

(#1694) Krill77 válasza harrie (#1691) üzenetére


Krill77
őstag

Az amazonon elképeszto birkák kommentelnek. Sokszor a fejem fogtam. Az mi akarna lenni, h elképeszto macera az unpair? Nehezen hihető. Azt pedig jogosnak tartom, h használat kozben ne töltsük. A miénket lehet ugy, de soha nem töltjük közben.
Az meg, h 12 ora az elvárt es csak 6. Hat szabi. Utána kellett volna olvasni. Emlexem meg az elott irtam, h gyenge akkuban mielott megvetted. De azt tudja ami rá van írva!

[ Szerkesztve ]

(#1695) harrie válasza Krill77 (#1694) üzenetére


harrie
csendes tag

Mindenhol írnak birkák, de nem zörög a haraszt... :) Többen is problémáztak a párosítás miatt. A legtöbbek persze sosem használják váltakozva több telefonnal, ezért nem tűnik fel.

Azt viszont nem értem, mi a gond a működés közbeni töltéssel? Miért olyan extra dolog ez?

(#1696) kaszibat válasza harrie (#1691) üzenetére


kaszibat
tag

Mint írtam már korábban, én az sl-1000s-t ajánlom, ami szintén nagyon szép basszust nyom. Lehet tölteni használat közben és van benne kártya olvasó is a memóriakártyáról történő lejátszáshoz, ami még a flac (veszteségmentes) fájlokat is kezeli. Könnyű párosítani. De nem lehet a telefont kihangositani vele beszélgetéshez. Ha ez nem gáz, akkor nagyon ajánlom. Egyszer Szabi segítségével szívesen összemérném a Monic-kal.

[ Szerkesztve ]

(#1697) Krill77 válasza kaszibat (#1696) üzenetére


Krill77
őstag

Ha követed Oluvot akkor kb be lehet saccolni. Hisz bar a monicot nem, de a klonjait tesztelte. Plusz az sl-t is.

[ Szerkesztve ]

(#1698) Krill77 válasza harrie (#1695) üzenetére


Krill77
őstag

Nehezen hihető, h ha parositva van egy teloval akkor annak a jelenléte nélkul nem lehet egy másikkal parositani. Ez baromság. Akkir a kiallitott darabokat, h probálgatják az userek?
A birkákról meg annyit, h az user manualt sem tudjak elolvasni/értelmzni. Erre a sajat kütyüm amazonos kommentjeit nézegetve jottem rá.

(#1699) kaszibat válasza Krill77 (#1697) üzenetére


kaszibat
tag

Az sl-t Oluv tesztje alapján választottam. :) De akkor is jó lenne a Monic-ot hallani, nem a klónjait (mint pl VTIN). És ha jól látom, Szabinak van valami köze Kalocsához, ami tőlem 40 km, így nem kizárt, hogy összejöjjön. :)

[ Szerkesztve ]

(#1700) Krill77 válasza kaszibat (#1699) üzenetére


Krill77
őstag

En is gondoltam az sl-en. A szep hangja miatt. Csak viszont beltérre valo a cucc. Halk.
At jott a vámon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.