Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Harman/Kardon Omni 10 kit a mostani Extreme Audio ÁFA mentes kedvezménnyel most 63000 Ft-ért nagyon megéri annak, aki márkás, csúcs minőségű bluetooth hangszóró párt szeretne magának(feltételezem a 2 hangszóró összepárosítható egymással sztereo hang elérésének céljából).
Máshol 50000 Ft darabja, itt most 2 db-ot kapsz 63000 Ft-ért.
[link]
Igaz még így sem egy árkategória a korábban említett rendkívül kedvezményes áron kiárusított Pure Jongo S3X darabokkal, de hangminőség szempontjából még ha csak minimálisan is, de vélhetőleg magasabb szintet képvisel a Harman/Kardon Omni 10, bár a Jongo S3X-et meg sokan dícsérik a mélyei és a 360 fokos hangszórása miatt, melyből adódóan bármely irányból hallgatva 90%ban ugyanazt a hangélményt nyújtja, amennyiben nem választja el a hangkeltőt és a hallgatót néhány fal, bútor. Viszont gondolom már egyik Tesco-ban sem elérhető az utóbbi termék, így felesleges fejtegetni melyik a jobb vétel.

(#202) apholyon válasza Trk.Adam87 (#201) üzenetére


apholyon
aktív tag

Nálam az általad adott linken 80k HUF... nem vitatom, hogy jobb, de azért ár/érték arányban... még ha 63k lenne, akkor is több, mint 5x annyiba kerül... ha meg valaki többet szán rá, nyilván nem S3X-et veszi, még ha jobban meg is éri... átlag embernek szerintem elég.

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#203) DougButabi válasza apholyon (#202) üzenetére


DougButabi
tag

Voltam pár tescóban, de nem találtam sehol Pure S3-at, ahogy kérdezgettem, azt mondták elfogyott, kész vége.

Szóval ha valaki lát még valahol ne tartsa vissza az információt!

(#204) Eladó445


Eladó445
tag

Sziasztok.
JBL Go tud pendriverol zenet lejatszani? vagy mp3 lejatszorol? vagy jack-jack kabellel mp3rol?

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#205) Trk.Adam87 válasza apholyon (#202) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Hétvégi akció volt, sajnos lemaradtatok róla. :)

Nem biztos, hogy jobb attól még, hogy nevesebb gyártó terméke.

Magam is hallottam a Pure Jongo S3X-et szólni, egyik ismerősöm szintén birtokol egy példányt belőle és valóban lenyűgöző, amit a maga méretében produkál. Véleményem szerint szebben szól a legtöbb olcsó Mini Hi-fi-nél is, ráadásul úgy teszi mindezt, hogy kisebb, hordozhatóbb és akkumulátoros is és ezt meg sem próbálják betuszkolni a Hi-Fi kategóriába, pedig mint írtam hangzásban sokkal közelebb áll a Hi-Fi kategória aljához, mint egy olcsó Mini HI-fi rendszer, melynek dobozán nagy betűkkel virít a Hi-Fi szó, közben meg olyan erőtlenül, kásásan, dinamikaszegényen szól, hogy még egy olcsó 10000 Ft alatti Genius PC Aktív hangfal is odaver neki.
Szóval a Pure Jongo S3X-et még 40000 Ft körül is lehet ajánlani véleményem szerint, bár más hasonló árkategóriájú bluetooth hangszórókkal nincs összehasonlítási alapom.

[ Szerkesztve ]

(#206) twi452 válasza DougButabi (#203) üzenetére


twi452
senior tag

Délután mennem kell az Óbuda Bécsi útiba ahol én vettem és megnézem mi a helyzet.

(#207) DougButabi válasza twi452 (#206) üzenetére


DougButabi
tag

Azt megköszönöm, ha jelzed, hogy van e.

(#208) twi452 válasza DougButabi (#207) üzenetére


twi452
senior tag

Úgy másfél óra múlva megírom :)
Én egyet hagytam belőle múltkor de hátha :D

(#209) apholyon válasza twi452 (#208) üzenetére


apholyon
aktív tag

Amikor én vettem, akkor is 1 maradt mindössze (salgótarjáni Tesco), viszont volt még 2 vagy 3 másik fajta is... bár ez az S3X tűnt a legjobbnak.

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#210) twi452


twi452
senior tag

Már nincs itt se a Bécsi úton csak a nem aksisak

(#211) DougButabi válasza twi452 (#210) üzenetére


DougButabi
tag

Köszönöm, hogy megnézted, és visszajeleztél.

(#212) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Több JBL Go-t "össze lehet kötni" valahogy ?
Tehát, hogy van pl 3db és mindegyik egyszerre szól.

(#213) Virág et.


Virág et.
senior tag

A Fogarain is csak két T2X és egy Voca volt, mindegyik kibontva, a Voca már recsegősre hajtva...

Tényleg, a Voca milyen lehetett fénykorában? Felépítésileg hasonló a Soundlink Minihez,és még így leamortizálva sem tűnt nagyon rossznak....

(#214) Trk.Adam87 válasza Virág et. (#213) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

A Voca-nak milyen volt a hangzása? Mélyeket mennyire adja? Mennyire volt tiszta a magas és középtartomány?

(#215) Virág et. válasza Trk.Adam87 (#214) üzenetére


Virág et.
senior tag

Mondom, hogy szét volt hajtva szerintem (rezonált). Ezt a példányt nemigen éri már meg megvenni.
Állapota miatt nem sokat próbáltam, de a hangja kb. megfelelhet annak, ami a felépítéséből elvár az ember: meglepően sok, de valahogy puha mélyek, közép nemigazán, magas előfordul. Összességében nem lenne rossz a 10-20e-es ársávban, én ilyet keresgéltem Karácsony előtt (csak nem találtam, így Proda X6 lett belőle).

[ Szerkesztve ]

(#216) novaktomi


novaktomi
csendes tag

Sziasztok!

Van nekem egy UE Boom 2 hangszóróm. Karira kaptam. Nem tudom miért, de semmivel sem tudom csatlakoztatni. Három telefonnal próbáltam, de semmi. Egy hétig hibátlanul működött. Tönkrement a bluetooth benne? Ötlet?

(#217) Virág et. válasza novaktomi (#216) üzenetére


Virág et.
senior tag

1. Fel van töltve?
2. Be van kapcsolva?
3. Bluetooth "párosodós" állapotban van? (általában ilyenkor villog valami kék led)

(#218) DougButabi válasza twi452 (#210) üzenetére


DougButabi
tag

Voltam pár tescoba, ami útba esik, de S3 sehol nem volt.
Szóval vettem egy TX4-et.
Nem lesz annyira sokoldalú, és azért annyira nem mondanám jónak a hangját, de ez a wifi-ről vezérlős, netrádiós mindentudós dolog megfogott, és nagyon tetszik.(figyelembe véve a vételárát)

(#219) twi452 válasza DougButabi (#218) üzenetére


twi452
senior tag

Igen ezt nekem is mondták, hogy nem ájultak el tőle. Ezért is írtam korábban, hogy azt nem is merem ajánlani és azt nem is tudtam meghallgatni.

Az s3x-el meg vagyok elégedve, az én igényeimet kielégíti. Csak ugye ezt meg kapni nem lehet már sehol úgy tűnik :)

(#220) apholyon válasza twi452 (#219) üzenetére


apholyon
aktív tag

Bemákoltuk :DDD

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#221) Trk.Adam87 válasza DougButabi (#218) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

A T4X ha jól tudom 50 Watt teljesítményű. Hangminőségben hozza azt a szintet, mint egy 20000 ft alatti PC Aktív hangfal szett vagy mint egy olcsó Mini Hifi?
A magasai mennyire tiszták? Az S3Xet volt szerencsém meghallgatni, annak mondhatni kristálytiszta magasai vannak, ami valószínűleg a 4 db magas sugárzónak köszönhető. (Véleményem szerint ezek sugározhatják a felső középtartományt is, mert a rendszer sztereo tere nem csak a felső magas régiókban volt tetten érhető.)

(#222) DougButabi válasza Trk.Adam87 (#221) üzenetére


DougButabi
tag

Hát erre pontos választ nem tudok adni, neked, mert nem feltétlen hallgattam más hangforrást ebben a kategóriában.
Érdemes elmenni, meghallgatni.
Ha azon gondolkozol, hogy vegyél valami hasonlót 40,000-ért, vagy ez is szól úgy, akkor csak a füledben bízhatsz, de árkategóriában cc. 13,000 HUF, azért szerintem nem találsz hangzásban jobbat, és akkor a tudásról még nem is beszéltünk.

Mondjuk én azt tapasztaltam üzletben, hogy bt csatlakozással alig szólt valahogy, otthon wifin a Pure Direct-el sokkal jobb volt a helyzet.

(#223) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Media Markt-ban hihetetlen ajánlatokkal kecsegtetnek...:)

link

[ Szerkesztve ]

(#224) lexter00 válasza B-L-A-C-K (#223) üzenetére


lexter00
őstag

áhh még így is brutál ára van.

(#225) csaszi72 válasza B-L-A-C-K (#223) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Aaaaz szép a negyven wattért :K

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#226) Trk.Adam87 válasza DougButabi (#222) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Igen, csak a T4X nem hordozható és nem is egy könnyű kis méretű darab, viszont ennyit valóban megér, mert olyan hangja biztosan van, mint a 15000 Ft alatt kapható Pc hangfalaknak és ez még plusz szolgáltatásokat is nyújt. Ha az S3X valóban szebben szól a nagy testvérnél, akkor nem csak mint hordozható bluetooth hangszóróval jártak vele elképesztően jól azok, akiknek megadatott a korábban említett kedvezményes áron történő beszerzése, hanem mint olcsó otthoni zenelejátszó eszköz. (PC hangfal vagy Mini Hi-Fi helyett is akár)

[ Szerkesztve ]

(#227) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Nálunk a csarnokot szépen "beszólja" az Onyx Studio. Nem listázott videó.
Pedig nem kicsi.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#228) HagaNRG válasza Trk.Adam87 (#226) üzenetére


HagaNRG
őstag

Nekem van tapasztalatom a komolyabbik Jongo-val és a kisebbikkel is.

Első körben ugyanis úgy voltam vele, hogy bőven megéri nekem azt az 1-2 ezer ft felárat az a méret és súly, amivel a TX4-es többet ígért.
Meg azért az, hogy kizárólag tápról megy, akksi nélkül, már eleve azzal kecsegtetett, hogy valami minőségi, komolyabb erősítővel, ezáltal tényleg szép hangzással járó kompakt hangsugárzót vihetek haza.
Meg lássuk be, a gyári weboldal tájékoztató jellegű ára is nagyon biztatóak voltak az átszámolva közel 50-60 ezer forintos értékkel.

Tehát úgy gondoltam, tizenezerért röhögve kell bármelyik ilyen példány, még akár több is. (és nem, nem bizniszelni, hanem mert egy olcsó alternatívát a Sonos Play-re ki ne szeretne hazavinni, egyet a konyhába, egyet a hálóba).

Az egész csomag lenyűgözött, mert az első benyomások nagyon prémiumterméknek mutatták a Jongo Pure TX4-et. Jó nagy dög, nehéz, letisztult, fehér, dizájner cucc.
Tök jól nézett ki a konyhabútoron, még a kábel fölött is szemet tudtam hunyni neki. (bár elég durva, laptop táppal érkezett, nem csak egy sima adapterrel).

Aztán bekapcsolva mégsem ütött akkorát, amekkorát vártam tőle.
Tompán és élettelenül szólt. Egyáltalán nem ezt vártam az előzetes tesztek és főleg a méret alapján. A Soundfreaq nagyságrendekkel kisebb, könnyebb hangszóró volt ehhez képest, de mégis gyönyörűen csilingelő magasakat produkált.
Fel nem foghatom, hogy egy kategóriákkal drágább és már ránézésre is minden tekintetben ilyen komoly hangszóró hogy jöhetett ki a gyárból ilyen tompa magasakkal.
Két napon keresztül hallgattam, miközben szugeráltam magam, hogy ez sokkal jobb, mint a Soundfreaq és a technikai paraméterek alapján nem létezik, hogy ennyire rosszul szóljon valami, ami 50W teljesítményt tud hálózatról, nem pedig egy kis akksiról, de sajnos végül a tények győztek, nem tetszett a TX4, visszaittem.

Az SX3-at hoztam haza helyette. A benyomások itt is nagyon profik voltak, a hangszór bár sokkal kisebb a TX4-hez képest, de önmagához képest meglepően súlyos darab, az összeszerelési minőség pedig nagyon profi.

Ez a kép azt hiszem jól szemlélteti, mekkora méretbeli eltérés is van a két típus között. A TX4 konkrétan hatalmas, kb. akkora, mint egy komoly 5.1-es házimoziszett fekvő centersugárzója, és dög nehéz.

Egyedül az USB-s Bluetooth rádióval nem tudta mit kezdeni. Először vakdugónak hitte, aztán kiderült, hogy az, aminek látszik, viszont e nélkül meg a hangszóró nem tud BT-t. Ez kissé nekem valahogy kínai benyomást kelt, elképzelni nem tudom, miért ilyen aftermarket megoldást használt a gyártó és miért nem építették a hangszóróba a BT rádiót. Apróság, de engem zavar... Másrészt ez az apró "kellemetlenség" sehol nincs ahhoz az érzéshez, hogy nem vagyok helyhez kötve a hálózati csatlakozó miatt, mert a TX4-et két napig birtokolva is elég volt az érzés, hogy soha nem volt kéznél, mert találtam neki egy jó kis helyet, közel az egyik konnektorhoz, csak éppen a lényege veszett el vele, amiért BT hangszórót vesz az ember.
Az pedig nagyon úgy tűnik, hogy az SX3 akksiról közel úgy szól, mint a TX4 hálózatról. Lehet, hogy nagyon üvöltetve és fej-fej mellett tesztelve a két hangszórót kijönne a különbség erőben a TX4 javára, de átlagos felhasználás mellett nekem semmi hiányom nem volt az SX3 hangjával szemben, azt, hogy gyengébb lett volna, vagy visszalépés, legalábbis, nem éreztem.

A lényeg persze úgyis a hangzás, abba pedig nem nagyon lehet belekötni.


Sajnos a magasak itt sem olyan hú, de csilingelőek, mint a Soundreaq-nál voltak, de mivel ahhoz képest is vannak "valódi" mélyek és közepek, így nem akarok kizárólag a magas hangok miatt pálcát törni az SX3 fölött, mert nagyon dinamikus, erős hangzást tud torzítás nélkül, a lényeg viszont, hogy csöndben is tud jól szólni.
Nekem ez elég fontos dolog, mert leggyakrabban csak minimál hangerőn hallgatok rádiót, vagy soptify-t erről a hangszóróról olvasgatás, netezés közben és ha azt veszem, hogy itt egy közel tízezer forintos hangszóró, ami nagyon szépen szól, amellett már ránézésre is masszív benyomást kelt, ráadásul még úgy, ahogy, de 360" fokban zenél, ami a konyhapultra téve nekem néha kifejezetten előny, akkor azt mondom, igenis főnyeremény a hangszóró, mert bizony a Soundfreaq-ot én nemrég még 25k-ért vettem, ez pedig annak pont a feléért minimum 2x ilyen szépen szól. (úgy mondom inkább, hogy élvezetesebben zenélhető, mert kicsit kevesebb magas hanggal együtt normális mélyeket is tud.) Ez után a Soundfreaq a szélessávú, egy darab hangszórójával már elég doboz, szokolhangú benyomást keltett úgy, hogy egy rádióbeszélgetést hallgatva azért az tény, hogy sokkal tompább, kevésbé érthető az SX3.

A konklúzió tehát, hogy még ez sem tökélete, de ár/érték arányban azt hiszem, nyertes darab.

(az viszont érdekes, hogy ma megfogdostam a JBL GO TV nevű testvérét, amit a tesztek alapján elég komoly darabnak írtak le és súlyra sokkal könnyebbnek érződőtt a Jongohoz képest. Szívesen meghallgatnák egy komolyabb, Harman, JBL, vagy akár Sonos terméket most már, de persze nem egy zajos multiban, hanem otthoni, ismerős körülmények között)

[ Szerkesztve ]

(#229) csaszi72 válasza HagaNRG (#228) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Szép írás, grat.
Köszi.
:R
Ha van rá lehetőséged JBL-t és HK-t is próbáld ki.
Van itthon JBL onTime és onBeat is. Jók, nagyon jók. Ezek mondjuk nem BT hangszórók de van Audio input.
Tavaly sikerült beszerezni egy HK Ony-ot. Ezt is próbáld ki ha tudod.
Veri a JB-ket.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#230) apholyon válasza HagaNRG (#228) üzenetére


apholyon
aktív tag

Köszi a részletes leírást, egyre szerencsésebbnek érzem magam :DD

Pedig tényleg 2 nap alatt volt szükségem karácsony előtt egy értelmes vételre, úgy látszik összejött. Már csak két dolgot sajnálok:

1. Nem volt fehérben (pedig igen esztétikus, már nem mintha a fekete csúnya lenne...)
2. Nem vettem belőle többet (nem eladni, hanem magamnak, illetve ismerősöknek), konyhába és a fürdőbe pl. tökéletes lenne 1-1. :(

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#231) Jarod1 válasza asuspc96 (#212) üzenetére


Jarod1
addikt

Csak a JBL Flip 3 akat lehet összekötni, de lehet hogy más fajtát is amik most jönnek ki,

(#232) csaszi72 válasza Jarod1 (#231) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Sony X11-eket (most MOL akciós) is össze lehet kötni.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#233) migabi24


migabi24
nagyúr

Aki esetleg új Jbl Flip 3-at szeretne venni a bolti ár alatt, az kereshet privátba

(#234) HagaNRG válasza csaszi72 (#229) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszönöm a dícsérő szavakat!

A magam részéről én is szívesen olvasnék itt ehhez hasonló részletesebb "teszteket":)

(#235) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

emag most kiárusít, van 1-2 bluetooth hangszóró is jó áron.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#236) Gsx-rr válasza Trk.Adam87 (#235) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Es tudni ezekrol valamit? Ernek ennyit? Kicsit ketelkedve nezem az eredeti 17.900 forintos arat

(#237) Trk.Adam87 válasza Gsx-rr (#236) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Annyit nem, amennyi az eredeti áruk az emagon, mert néztem, hogy máshol is 10000 Ft alatt mennek, de ezt az 5-6 ezer Ft-ot talán megérik, tekintve, hogy multifunkciósak, tehát nem csak bluetooth hangszóróként, hanem pl rádióként vagy önálló mp3 lejátszóként is funkcionálnak.
VIszont a márkákban én sem bíznék, csak azért linkeltem be hátha valaki be mer vállalni velük egy próbát.

(#238) Gsx-rr válasza Trk.Adam87 (#237) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Igen ,Beats koppintas formara.

(#239) Trk.Adam87 válasza Gsx-rr (#238) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Te most JBL Go-t használsz vagy már visszavitted? Ha jól emlékszem elégedetlenségedet fejezted ki múltkor itt a fórumban a Go-t illetően.

(#240) Virág et. válasza Trk.Adam87 (#237) üzenetére


Virág et.
senior tag

Én hasonlóakat (kinézet egyezik, csak más néven) láttam kici-óccó boltban, kíváncsiságból meghallgattam.... hát bár ne tettem volna.
Az első tényleg Beats-re akar hasonlítani, a második pedig a Bose Soundlink Mini koppintásának a másolata.. :)

(#241) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

A Jongo SX3-mal kapcsolatban lenne egy észrevétel, amit már mástól is hallottam, nevezetesen, hogy elég észrevehető csúszás van a hangban.

Tegnap véletlenül elindítottam a notin egy filmet és egészen megdöbbentő feelingje volt a hangzásnak, komolyan hozott egy kisebb házimozicska élményt. Tehát az elég rendesen kiemelt mélyeknek köszönhetően állítom, hogy hibátlan lett volna a film hangja azzal együtt, hogy micsoda egy kompakt "hangrendszer"-ről is beszélünk.

Szóval itt ez a kütyü, amivel bárhol a világon egy tabletről teljesen minőségi és igényes színvonalon tudnánk filmet nézni a hangzást illetően.
A csúszás viszont megöli az egészet.

Azt kérdezném, hogy érdemes lehet-e a BT-t hanyagolni egyébként is és inkább wifin csatlakozni a hangszóróhoz? Vagy ha wifin csatlakozom hozzá, akkor meg egy különálló hálózatként kezeli majd a számítógép és akkor meg net nem lesz, míg a Jongo-hoz vagyunk csatlakozva?

Köszi!

(#242) Trk.Adam87 válasza Virág et. (#240) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Ennyire szörnyű hangjuk volt? Még az árkategóriájuk szintjét sem hozzák hangminőségben? Ugye 5000-6000 Ft körül ilyesmiket kapni:
[link]
[link]
Csak hogy 1-2 márkásabbat linkeljek. Szerinted az ilyen apró méretű márkásabb mono hangszórókhoz mérten is rossz a hangjuk azoknak a neve nincs olcsó sztereo vackoknak? Mert az árukat figyelembe véve ezekkel érdemes összehasonlítani, nem az 5-10x drágább minőségi darabokkal.

(#243) Gsx-rr válasza Trk.Adam87 (#239) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Elvitték itt az aprón! :)

(#244) twi452 válasza HagaNRG (#241) üzenetére


twi452
senior tag

wifi-n keresztül szerintem csak a saját app-jával lehet hangot küldeni rá az meg ha jól rémlik csak zenét játszik le illetve egy saját zenebolt is egyben
(szerk. most kicsit olvastam a honlapjukon már ez nincs, csak a netrádiók maradtak és a saját zenéid de wifi-n csak az app-jukkal küldi a hangszórókra)

ha rákapcsolódsz a wifi-re amit ő kreál akkor böngészőből lehet állítgatni dolgokat mint egy router-t
pl ki lehet törölni belőle az addig beállított wifi hálózatokat ezen a címen 192.168.1.1

nálam akkor volt késés amikor fent volt ez a pure connect és ott kapcsoltam be azon belül a saját bluetooth kapcsolódást, ilyenkor lehet akármiről átküldeni hangot

azóta legyalultam ezt és kitöröltem mindent az s3x agyából is úgyhogy nem kapcsolódik hálózatra csak simán bt-al app nélkül kapcsolódva már nincs ez a késés

legalábbis a nexus 5-ről hajtva, van egy windows-os tabom ott van egy nagyon kicsi és rengeteg kékhalált is sikerült elérni amikor kapcsolódni akarok bt-n.. de ez a tabom/win 10 gondja inkább :D

[ Szerkesztve ]

(#245) Virág et. válasza Trk.Adam87 (#242) üzenetére


Virág et.
senior tag

Ezeknek nem tudom milyen hangjuk lehet, de a kinézetükből adódóan nem sokat várnék tőlük sem.
Ennyi pénzért a Xiaomi mini hangszóróját szokták itt javasolni.

(#246) apholyon válasza HagaNRG (#241) üzenetére


apholyon
aktív tag

Szia!

Mi még mindig nem tapasztaltunk egy tized mp. késést sem, pedig már igen sok telefonnal kipróbáltuk (LG Optimus F6, LG L7 II, valami Huawei (olcsó szar), Nokia (!!! nem okos telefon, hanem ezer éves maradvány, épp, hogy színes kijelzős, nem is érintős), Alcatel One Touch, Lenovo A536, Lenovo másik típus (nem emlékszem melyik)).

Ha nagyon nem megy, akkor ajánlom az előttem említett módszert, mi sem telepítettünk semmilyen SW-t.

Egyébként jack-jack-kel is tökéletesen megy.

Rákerestem neten, nagy hirtelen nem találkoztam fórumokon sem hasonló problémával...

Remélem megoldódik. :R

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#247) HagaNRG válasza apholyon (#246) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi!

Én sem telepítettem hozzá semmit, csak simán BT-n csatlakoztattam a géphez, de a jelenség tableten és notikon is fennáll ha egy videot nézek.

(#248) twi452 válasza HagaNRG (#247) üzenetére


twi452
senior tag

Akkor marad a kábelezés, úgy nincs nyilván semmi késés :)
PC-re én is kábellel kötöm az aksi sem merül annyira :)

(#249) twi452


twi452
senior tag

Ma szétkaptam a kis jongo-t.. na jó csak kikaptam az aksit belőle kíváncsiságból :) (igen hatalmas művelet az alján kicsavarni egy csavart :D)

Kipróbáltam, hogy hálózatról egyáltalán csinál-e valamit aksi nélkül és teljesen jól működik. Nálam ezzel kiváltott egy ősrégi genius pc hangfalpárt (mondjuk ezt nem nehéz lenyomni hangban).
Sokkal szebben szól, sztereó is működik és az is elfoglalt egy konnektor helyet.

Még egy pozitívum, hogy lehet kapni csere/tartalék aksit bele. Itthoni tesco-ban nem láttam persze (angoloknál van) de neten lehet találni azért ha kellene rendelni.

(#250) apholyon válasza twi452 (#249) üzenetére


apholyon
aktív tag

Egyre inkább bánom, hogy nem vettem egyet magamnak is... :((( :(

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.