Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) makoss


makoss
addikt

Üdv!

JBL Charge 5 illetve Xtreme 3 -hoz hol lehet kapni tokot? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#12002) Acélfarkas válasza <Adamsky> (#12000) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

A playen is már a 2.7.7 van.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#12003) Sys85 válasza makoss (#12001) üzenetére


Sys85
veterán

Amazon.de
Itthon nem nagyon találtam eddig,amazonon meg azért akad pár tok/táska.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12004) <Adamsky> válasza Acélfarkas (#12002) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"A playen is már a 2.7.7 van."
Érdekes. :F Nekem a telefonon is 2.7.5 van, frissítést nem jelez, de ha csak nyitok egy böngészőt, az asztali gépemen, akkor is ezt látom [link].

[ Szerkesztve ]

(#12005) Acélfarkas válasza <Adamsky> (#12004) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Nekem pont az elöző válaszom előtt ajánlotta fel a frissítést. Ellenőriztem a verziót, és 2.7.7-et írt.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#12006) makoss válasza Sys85 (#12003) üzenetére


makoss
addikt

Külföldi rendelés nem játszik nálam.
Ha kaphatók ezek a hangszórók itthon, miért nincsenek tokok is? :F
Nem értem...

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#12007) zuzozuzo válasza <Adamsky> (#12000) üzenetére


zuzozuzo
tag

Koszi kiprobalom. Nekem sem adja ki a 2.7.7-et a play.

(#12008) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Nagyon jo ez a motion boom viszont a munkaba szeretnek venni egy jbl flip vagy hozza hasonlo akaszthato hangszorot. Az ilyen tipusuak kozott van jobb a flip-nel?

(#12009) carl18 válasza zuzozuzo (#12008) üzenetére


carl18
addikt

A Flip szintjén talán az Earfun Uboom, Tribit Maxsound Plus van.
Ez a két model kicsi könnyű hordozható és viszonylag hangos.
Nekem az Earfun van, én is használtam már munka mellet.
Por és vízálló képessége a gyakorlatban is bevált. :R

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#12010) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

A sony srs xb-k milyenek?

(#12011) Sys85 válasza zuzozuzo (#12010) üzenetére


Sys85
veterán

Ez olyan,mintha azt kérdeznéd,hogy milyen szerintünk a pacal.
Valaki szereti,valaki elvan vele,van aki nem szereti egyáltalán.
Fül és ízlés kérdése,meg kell hallgatni neked tetszenek e.
Én személy szerint nem szeretem a Sonyk hangját.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12012) <Adamsky> válasza zuzozuzo (#12008) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Amennyiben fontos szempont az "akaszthatóság", akkor Tribit Maxsound Plus, de ha nem, ill. kicsit nagyobb a keret, akkor Anker Soundcore Boost (upgraded).

(#12013) zuzozuzo válasza Sys85 (#12011) üzenetére


zuzozuzo
tag

Persze ez lenne a legegyszerubb, de meghallgatni eloben egyszerre a tribitet, jblt, earfunt, ankert stb. lehetetlen. Itt pedig eddig jo tippeket kaptam ezert batorkodtam megkerdezni.

(#12014) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

2.7.7-es appal már tényleg megjegyzi a Motion Boom a custom EQ beállítást.

(#12015) makoss válasza Sys85 (#12003) üzenetére


makoss
addikt

Akkuk.hu Kft honlapján láttam Charge 4-hez. [link]
Ötöshöz és Xtreme 3-hoz nincs tok... :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#12016) Richard! válasza makoss (#12015) üzenetére


Richard!
addikt

Azért van pofájuk a 10$-os tokot 2,5X-es áron adni...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12017) makoss válasza Richard! (#12016) üzenetére


makoss
addikt

Jah de miért dollárban írod? ;)

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#12018) hcol7 válasza makoss (#12017) üzenetére


hcol7
senior tag

tipp: mert az eselyes, hogy par orara ra, vagy masnap is ugyanannyi penzt jelent :)

(#12019) Kardos.N


Kardos.N
tag

Sziasztok.
Vásárolni szeretnék egy Bluetooth hangszórót.
A kérdésem a következő lenne.
JBL flip 5 ès charge 4 között variáltam.
Amikor megláttam a neten egy Nedis spbb350bk hangszórót.
Elég jó felszereltségnek tűnik.
Jó chippel van felszerelve és elméletileg 150 wattot tud .
Ár érték arányban még olcsóbb is mint az említett JBL szettek.
Szerintetek megèrnè ezt meg venni ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12020) <Adamsky> válasza Kardos.N (#12019) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Tartok tőle, hogy erre a kérdésre itt nem fogsz választ kapni. Meglehetősen ismeretlen (számomra legalábbis) márka. Ugyan van magyar oldal, de az árak túl szépek ...
Ezt a "jó chip"-et, hol olvastad? Sok hangszórójukban még bt. 4.2 van. Ettől persze lehet jó, de ... nem is tudom. Ennyi pénzért, ekkora hangszóró, és ekkora teljesítmény ...
Keresni kell egy boltot, ahol meg lehet hallgatni. Vagy rápróbálsz, és ha nem jó, visszaküldöd.
Végül is, az árukeresőn van 1db 5 csillagos értékelés. Lehet ennyiért nem rossz.

(#12021) Sys85 válasza <Adamsky> (#12020) üzenetére


Sys85
veterán

Én meg azt sem tudtam,hogy mobilklímán kívül ennyi mindent csinálnak.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12022) Kardos.N válasza <Adamsky> (#12020) üzenetére


Kardos.N
tag

Laptopon majd vissza nézem az előzményeket.
De tegnap olvastam pont , hogy ez a széria elvileg új chip setet kapott.
Viszont a 150 watt igazából 70 watt RMS.
Viszont az árat nézve nem igazán van ilyen hangszóró ekkora teljesítménnyel ilyen áron.
Sajnos személyesen nincs lehetőség kipróbálni.
Három boltot is felhívtam ez ügyben.
De próba szerencse , maximum élek a lehetőséggel és ha még is gagyi doboz hangú akkor vissza küldöm a szettet.🤭

(#12023) hcol7


hcol7
senior tag

hali
tudom h nem egy liga, de onyx studio 7 mennyivel szol "gyengebben" egy pb 100 nal? oke h szebben szol, de hangero/mely/aksi tekinteteben hogy mutat a kep a pb100 elleneben?
pb100 menne ajandekba vkinek, mertegtetszett neki a 310, csak tul nagynak gondolja, ezert celozta meg a pb100at. roviden hk studio 7 mennyire lenne melleloves neki a pb100 helyett?

(#12024) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Sziasztok. A JBL Flip 5 és az Earfun Uboom mellett találtam olyat hogy Soundcore Icon+. Valakinek van róla tapasztalata hogy előbb említettek mellett az Icon+ hogy teljesít?

(#12025) Sys85 válasza hcol7 (#12023) üzenetére


Sys85
veterán

Nagyon más a 2,másra lettek tervezve.
Az Onyx tisztábban szól,van mélye bőőőven beltérben is nagyon jó,az Onyx zeneibb kicsit.A PB viszont nagyobb térben jó,ott tudja kiélni magát,partyhangszóró,beltérben kisebb helyen viszont lehet sok tud lenni.
Hangjuk kb úgy viszonyul egymáshoz mint egy jobb hifié és egy belepőszintű rendezvényhangosításé.
Hangerőre durvább a PB,mélye is “velőtrázóbb”.Onyx meg csak szimplán jól szólt,tisztességes méllyel és hangminőséggel.
Akkuban viszont az Onyx sokkal gyengébb,kb felét hozza egy PB100nak.A 310 meg tényleg overkill,nekem volt egy rövid ideig,de annyi a mélye,hogy lehetetlen kisebb hangerőn normálisan hallgatni,mert iszonyatosan tolakodó a hangja.
Az pláne kisebb bulikra jó leginkább,vagy szabadtérre(szomszédok imádják… :DDD ).
Ha nem akar falat bontani,meg feljelentéssel koronázott házibulikat tartani,akkor hangban és akkuban talán egy élhető kompromisszum egy Xtreme 3/Boombox,főleg ha cipelné is az ember (PB szarul cipelhető).Nagyot szólnak ezek is,szépen is szólnak,akkuban is jók.
Ha nem rendez az ember rendszeresen házibulikat,vagy nagy kertipartykat és a szomszédokkal se akar rosszban lenni,akkor nem annyira ajánlott a PB.Azok tényleg partyhangfalak.
Én egy Boomboxot vennék ha nagyobb hang,akku és cipelhetőség is kéne.

Az a legbiztosabb ha az ember elmegy egy Mediamarktba,vagy euronicsba és kipróbálja őket.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12026) <Adamsky> válasza Kardos.N (#12022) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"De próba szerencse ... " - ha a vásárlás mellett döntesz, akkor mindenképp írd majd meg a tapasztalataidat, hogy erről a márkáról is szerepeljen a topic-ban legalább egy beszámoló. ;)

#12025 Gixxer88
" ... lehetetlen kisebb hangerőn normálisan hallgatni,mert iszonyatosan tolakodó a hangja."
Akkor hangoskönyv hallgatáshoz nem ajánlod? :DDD

(#12027) hcol7 válasza <Adamsky> (#12026) üzenetére


hcol7
senior tag

egyebkent en pont azt szeretem a pb310emben h ha ejszaka kiulok a teraszra, akkor kb leghalkabban hallgatva is nagyon szepen szol.
viszont utazasokhoz overkill a merete/tomege ugyh lett melle egy motion boom, ami meg igy a 48. oraban is teljesen wtf , hogy ekkora merethez kepest milyen jol szol. siman is, de eq-zva aztan vegkepp. es meg mindig 70% nal tart az akksi, pedig 30% hangeron szandekozom lemeriteni, hogy aztan visszatoltve 50-60% korul meritsem le, ami utan mar bejaratottnak tekinthetem.

sogornak naszajandekba kene vmi,nagyon raindult a pb-ra, de lehet kapnak egy onyx7 et, aztan ha nem eleg, elbizniszeli, es vesz maganak pb100/110et. pont a minap kerult fel mind3 bol bontatlan a hwaprora. holnapig eldontom.
sajnos bolti ar kozeli osszegekert akarjak eladni a pb-ket ujabban, ugyh vszeg marad az onyx..

[ Szerkesztve ]

(#12028) hcol7


hcol7
senior tag

amugy a motion boom hoz kepest mennyire "erosen" szol az onyx studio 7 (az oke h vszeg szebben, de hangerore/basszusra lennek kivancsi)?
probalom beloni itteni velemenyek alapjan, mert vszeg nem lesz alkalmam boltba elmenni kiprobalni. de ha a motion boom korul/felett adja, akkor sztem megfelelo lenne neki(kiveve akku kapacitas..)

[ Szerkesztve ]

(#12029) LanyUs válasza <Adamsky> (#12026) üzenetére


LanyUs
senior tag

Épp ez a gondom az Extreme 1-esen egy rádiós hiet6nem lehet meghallgatni, mert annyira melyen6, duruzsol a hang, hogy semmit nem értek belőle. Ilyen téren a wiking d8 sokkal jobban tetszik

(#12030) TMKKK


TMKKK
csendes tag

:DD Csaosztok sziasztok! :DD

SAL 220BT bluetooth hangszóróról szeretnék véleménst / tapasztalatot kérni. Érdekelne milyen a hangzása, basszusa, eq mennyire állítható?

:)) Köszönöm szépen előre is! :))

Tamás

(#12031) <Adamsky> válasza TMKKK (#12030) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Legközelebb a keresőt használd kérlek!

(#12032) solo18


solo18
csendes tag

Sziasztok,

tudnátok ajánlani bluetooth-os partyboxot?
Ár: max bruttó 150 ezer
Akkumulátor nem szükséges. Felhasználás: otthoni házibuli, legénybúcsú, tejfakasztó.. tehát 10-20 fős rendezvények zárt térben. Esetenként kültéren.
Én az alábbiakkal szemezek:
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12033) makoss válasza solo18 (#12032) üzenetére


makoss
addikt

Én konkrétan JBL partyboxot vennék, de majd jön valaki szaki és megmondja a tutit! :K

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#12034) Kardos.N válasza solo18 (#12032) üzenetére


Kardos.N
tag

Plusz egy pont JBL.Én 310 szériát hajtóm, szomszédok jól bírják. :DDD
Kint teraszon de akár lakásban is szép tiszta mély és magas. :K

(#12035) hcol7 válasza Kardos.N (#12034) üzenetére


hcol7
senior tag

+1

(#12036) carl18 válasza solo18 (#12032) üzenetére


carl18
addikt

Ebben az árkategóriában már nem szabad noname kínai hangszórót venni.
A JBL Partybox 100-110 esetleg 300-310 van ami jól szól és megvásárolható. :R Válaszd amelyiket jobb árban találod

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#12037) Kapanyél válasza solo18 (#12032) üzenetére


Kapanyél
őstag

Felejtsd el a hülyéskedést:
[link]
[link]

Vagy keress ezekből 2db 8-10" mélysugárzósat és akkor jobb lesz a hangkép is.

Ezekkel 150 fős bulikat is le lehet tolni és bírják évekig.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12038) solo18


solo18
csendes tag

Köszi a tanácsokat. Próbaképp tegnap délután vettem egy ilyet: [link]
Elsőre nagyon bejön, nem hiszem, hogy vissza fogom vinni a boltba.

[ Szerkesztve ]

(#12039) psajti


psajti
aktív tag

Sziasztok! Van egy JBL Extreme 1 hangszóróm amit a közeljövőben terveznék lecserélni. Kb 40 ezer körül keresnék hasonló kategóriát csak kiegyenlítettebb hangzással. Sajnos a JBL túltolt basszusa néha már kezd nekem picit sok lenni (pedig nagyon szeretem a mély hangokat, csak a valódi mélyeket, nem az ilyet :D ) Könnyű hordozhatóság előny, de nem elsődleges szempont, viszont ha esetleg rendszerszinten lehet hangszínt állítani pl egy gyártói appon keresztül az tetszene. A családban van HK Onyx studio 4 is annak a hangzása nagyon bejön, csak akksi időben hozhatna picit többet is. Szóval ha esetleg van egy Onyx hangzású, Extreme üzemidejű cucc valahol a nagyvilágban akkor annak nagyon örülnék ha a segítségetekkel megtalálhatnám :D

(#12040) Kapanyél válasza solo18 (#12038) üzenetére


Kapanyél
őstag

Akkor nem lombozlak le... :DDD

(De: amiket linkeltem, azok megeszik reggelire ezt, sőt, a 128-129 dB SPL hangnyomással konkrétan tíz utcával messzebbről is rád hívják a zsarukat. Küldd vissza és próbálj ki egy professzionális PA megoldást - ennyiért már van az is, ez csak egy játék mellettük. Tényleg!)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12041) carl18 válasza psajti (#12039) üzenetére


carl18
addikt

Anker Motion Boom, esetleg Dockin D Fine van ami ilyesmi keliberű.
A Dockin most szállítással 47E forint, szóval a motion Boom marad.
:R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#12042) pècsimunkás válasza carl18 (#12041) üzenetére


pècsimunkás
addikt

A Motion Boom mennyi?

Szerk.: itt jó áron van, csak nem tudom szállítanak- e Magyarországra: [link]
Bár sokszor az Amazonon is ugyanezek az akciók vannak.

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#12043) borbar válasza pècsimunkás (#12042) üzenetére


borbar
tag

Szervusz, szerintem ők nem szállítanak Magyarországra. Nem elképzelhetetlen, hogy magánszeméllyel meg tudsz állapodni, hogy annak ellenére, csak Németországra vállalta a szállítást, plusz díj ellenében elküldi a megrendelt árut külföldre is. De a MediaMarkt nem fog ilyen kérdéssel foglalkozni.
Ajánlom figyelmedbe a Tiptranst.
Ha regisztrálsz náluk, akkor, ahogy számolom, kb. 20 USD felárral rajtuk keresztül megkaphatod az eBayen rendelt árut. (Vagy ha kiadtad a rendelésed a német címmel, megpróbálkozhatsz egyezkedni velük, hogy küldjék egyből Magyarországra.)
üdv, borbar

(#12044) Astor22


Astor22
tag

Sziasztok , Bluetooth-os hangfal vásárlás előtt állok , és két példány nagyon megfogta a fantáziám . Ezekről lenne szó Samsung MX-T70 másik JBL PB 310 . Esetleg valakinek tapasztalat hogy melyik szól jobban , vagy esetleg melyik éri meg jobban az árát ? Rólam annyi hogy kifejezetten imádom a mély hangokat :D

[ Szerkesztve ]

(#12045) pècsimunkás válasza borbar (#12043) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Csak egy ötlet volt. Láttam, hogy MM- tól jön, de ebayes.
Gondolom direktbe biztos nem szállítanak, de arra gondoltam, Amazon vagy Ebay- en keresztül talán.
Meg még valami: kb mindenkinek van kint jó ismerőse, akivel tudna hozatni, max várni kell 1-2 hetet.
De a Dockin most jó áron van, a szar forint ellenére is.
Üdv!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#12046) solo18 válasza Astor22 (#12044) üzenetére


solo18
csendes tag

Én hétfőn vásároltam egy Samsung MX-T70-t. Van benne mély. Szépen szól a magas is. De én nem vagyok szakértő meg senkise. Majd jönnek és elmondják, hogy egy másik típus jobb.

(#12047) Cyborg válasza solo18 (#12046) üzenetére


Cyborg
őstag

Sziasztok,
Van közetetek vas megyei Motion Boom tulaj?

(#12048) Astor22 válasza solo18 (#12046) üzenetére


Astor22
tag

Köszönöm szépen a válaszod :R Őszinte leszek a Samsung nagyon megtetszett , Jbl 100 at halottam már , nagy lármát tud csapni , a 300 pedig biztos brutális . Na remelem lesz Olyan akinek van tapasztalata .

[ Szerkesztve ]

(#12049) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni. Olyan Bluetooth (5.0 szabványú lehetőleg) hangszórót keresek ami:

- Google hangasszisztens kompatibilis (castolható rá pl. Spotify)
- rendelkezik beépített akkumulátorral (ha esetleg type-c csatlakozó...)

Néztem a Tronsmart és JBL hanszórókat is, megmondom őszintén kissé elvesztem.
Árban 20-30 ezer körül gondolkodtam. Lehet kevés lesz... :B

Köszi előre is!

(#12050) Sys85 válasza Criminal017 (#12049) üzenetére


Sys85
veterán

“Castoláshoz” wifi kell,azt meg ebben az ársávban nem fogsz találni.Az ilyen cuccok ára az általad írt összeg sokszorosa.
Amiket nézegetsz sima BT hangszórók.Csak ezek vannak olyan 150k-ig,felette se sok olyan van amiben van wifi és akku is.
A BT verziószámot a gyártó honlapján,vagy webshopok termékleírásaiban találsz.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.