Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30801) Illusion1010 válasza cellpeti (#30777) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Leszedni nem nehéz, pár óra tankozás után már megérzed hogy hova kell lőni.

Az a hajmeresztő, mikor támad rád a heli, egy lővésre van időd, telitalálat-----ééééés nem adja beeee :o

(#30802) kutga


kutga
nagyúr

Milyen peccseket kell feltennem online játékhoz?

És hol találom őket. :))

Let the Zone take me if I am.

(#30803) ciry válasza kutga (#30802) üzenetére


ciry
őstag

Peccseli magát.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30804) v!ct0y válasza kutga (#30802) üzenetére


v!ct0y
veterán

BFBC2 Updater.exe indítsd el.

(#30805) Gonz0 válasza v!ct0y (#30804) üzenetére


Gonz0
tag

De mivel több patch már nem valószínü, hogy lesz, ezért - ha megvagy az install utáni update-vel - érdemes átírni a parancsikont a sima bfbc2.exe-re. Annyival is gyorsabban indul.

Egyébként van valahol offline letölthető patch is, twitteren vagy fórumba rakták ki a fejlesztők a linkjét. Nekem az van otthon, arról frissítek ha újra kell rakni. Hja, a patch több, mint 2 giga.

Szerk: offline patch itt, vagy itt

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30806) v!ct0y válasza Gonz0 (#30805) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van sima indítója is.

(#30807) ciry


ciry
őstag

wtf :F :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30808) Gonz0 válasza v!ct0y (#30806) üzenetére


Gonz0
tag

nekem csak az updatest rakta ki az asztalra..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30809) gergo0328 válasza ciry (#30807) üzenetére


gergo0328
senior tag

mi a franc? Ez végleges bann a játékból? :Y

(#30810) ciry válasza gergo0328 (#30809) üzenetére


ciry
őstag

Bf2-ből
Csak ilyen nevű gyerek volt a bc2-es barátlistámon egy rövid ideig.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30811) haly válasza Źşë' (#30799) üzenetére


haly
őstag

Lett? -> ezt ugye a trailerekre meg az előzetes gameplay-ekre érted ugye?

Bann: Azt a csávót ismerem. Találkoztunk egyik szerón.
Erről jut eszembe, (pontosabban a nevéről), hogy a bc2 borítóján, azok a nevek, hogyan kerültek oda? Bazajaytee meg LTwin, vagy vmi ilyesmik vannak a járművek felett.
Van egy tippem, de lehet, hogy hülyeség: Béta idején, aki a legjobb volt, annak neve a borítóra került? (nem túl valószínű, de lehet :F )

(#30812) v!ct0y válasza haly (#30811) üzenetére


v!ct0y
veterán

Vagy a tesztelők nevei :)

(#30813) Źşë' válasza haly (#30811) üzenetére


Źşë'
addikt

lett, mint múltidő, mert már kész :DD vagy ismered és neked csalódás?!

LTwin = Love to Win micsoda csiter név :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30814) haly válasza Źşë' (#30813) üzenetére


haly
őstag

Kész? És akkor miért nem adják ki? Vagy ennyire el vagyok maradva... :Y

Lehet, hogy a tesztelőké. (fejlesztők között van egy magyar is. Valami Bence)

[ Szerkesztve ]

(#30815) haly válasza haly (#30814) üzenetére


haly
őstag

Szétszedtem a gépet. Lekerült az oldala is, és gondoltam futtatok egy tesztet.
Fraps be, furmark indít. Csodát nem vártam, de szinte azt kaptam. Végre nem süvít a vga. 1940-60rpm a maximum, és 67 fok eddig (11perc). Fantasztikus, mert eddig 72-ig is felkúszott, 2100-2200as fordulatszámon. Bámulatos mennyit javult a hőmérséklet. Most így is fogom hagyni. :K

[ Szerkesztve ]

(#30816) Źşë' válasza haly (#30814) üzenetére


Źşë'
addikt

a legutolsó pecs tartalmazza, ha megveszed a játékot (vietnam) és ahhoz az accountodhoz adod hozzá a letöltési kódot amivel bc2zöl, elérhetővé válik a Vietnam - de nem mondod h nem vetted észre? :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30817) haly válasza Źşë' (#30816) üzenetére


haly
őstag

Húha, én azt hittem bf3ról beszélsz.
Amúgy, de...xD...észrevettem a vietnamot. Mondjuk olcsóbb szerintem már nem lesz, mert senki sem veszi majd bf3 után. :P
Én meg inkább majd bf3-mat veszem meg :K

(#30818) harry3 válasza Illusion1010 (#30801) üzenetére


harry3
őstag

Lelőttem életem első helikopterét tankkal, csak lőttem felé, aztán láttam, hogy én találtam el utána forogtam a tankkal Atacama-n, de semmi értelme nem volt, csak járkáltam. :N

(#30819) haly


haly
őstag

Én kis 4850-em.
Ja és +1 hsz. :DDD :DDD :DDD

(#30820) harry3 válasza haly (#30819) üzenetére


harry3
őstag

Jó a vakud. :DDD
+1

(#30821) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na valami a lagg ellen. Kinyomtam a bill driveremet és eddig nem akadt be 1x se játék közbe

(#30822) Edem05 válasza v!ct0y (#30821) üzenetére


Edem05
őstag

Ezt kipróbálom én is... bár nálam logitech bill van.

(#30823) nandor90 válasza haly (#30819) üzenetére


nandor90
csendes tag

Milesz,ha rajosz hogy a kiszeded a videokartyat szetszeded, es a veszel hozza hutopasztat es kicsereled rajta a meglevot+ a hütőt megpucolod a piszoktól azis fog rajta dobni legalább vmenyit. Meg kb. a procidat is ugyaigy birnád:P

(#30824) F e Z o válasza Edem05 (#30822) üzenetére


F e Z o
veterán

Akkor viszont nem mennek a G gombok.

H2O über alles!

(#30825) Padree


Padree
senior tag

Helló!

Nem ismerem ennek a játéknak a multi részét, demót nem találok a neten, de többek említik, hogy játszák és jó, most hogy 2500Ft a boltban talán engem is érdekelne - kizárólag a többjátékos rész miatt.

Mennyiben hasonlít az előző BF részekhez? Van benne BF2-hez hasonló taktikai "parancslás" (szakaszok, ezt támadd az védd stb.)? Nagyon pörgős, nagyon arcade az akció vagy inkább megfontolt, valósághűbb?

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#30826) ciry válasza Padree (#30825) üzenetére


ciry
őstag

Vedd meg tetszeni fog.
A legnagyobb különbség, hogy nincs kommander, repülőgép, kisebbek a mapok és, hogy nem fogja bírni a géped :D
Hitbox ugyanúgy gázos.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30827) pschio válasza Padree (#30825) üzenetére


pschio
őstag

a gépen valóban nem nagyon fogja bírni... :(

az enyémmel is be-be szaggat még médiumban is. igaz full-hdban játszom.

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#30828) kutga


kutga
nagyúr

Én most fullon próbáltam 1xAA-val és 4xAF-fel, így olyan 45-60 fps körül megy az én konfigomon, van amikor kissé visszább esik, de 30 alá nem megy single-ben.

Multiban talán jobb a helyzet, bár azt nem sokat toltam még, benéztem egy szerverre de csak kapkodtam a fejem, majd megszokom az irányítást single-ben. :)

Amúgy ha HBAO-t kikapcsolom, sokat dob az fps-en de akkor úgy néz ki a játék mint a BF2. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#30829) kutga válasza ciry (#30826) üzenetére


kutga
nagyúr

A repcsi hiánya nekem is feltűnt az előzetes videókon. A kisebb mapok nem zavarnak, multiban még így is rengeteget kellett mászkálni. :)

Let the Zone take me if I am.

(#30830) Gonz0 válasza kutga (#30828) üzenetére


Gonz0
tag

A multi gépigénye jó 60%-al nagyobb mint az egyjátékos részé. Főleg ha sokan vannak a szerveren. Procit pillanatok alatt megeszi egy 32-es szerver..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30831) Illusion1010 válasza harry3 (#30818) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Gratulálok :K

Próbáld támogatni a csapatodat a zászlófoglalásban, megvédésben.

Ne menj be a sűrű részekre, mert azonnal szétszedik a tankod. Figyeld a helikoptert, ne tudja támadni a gyalogságot, vagy a többi járművet. Nálam a másodlagos fegyver van betéve jármű tuningnak, azzal is el lehet ijeszteni a helikoptert. Ha elég értelmes a csapatod, lehet párban járni egy másik tankkal, tudjátok egymást fedezni, ketten támadni az ellenséges tankokat.
A sivatagban előszeretettel sunnyognak el quaddal vagy terepjáróval a másik bázis felé. Jó kis dupla/tripla killek jönnek össze ha elkapod őket, és nem utolsó sorban nem kerülhetnek a csapatod mögé. Ne állj egyhelyben sokáig, mert jön a mortar. Sokszor nézz körül külső nézetben, mert népszerű a C4 quad támadás.
Én aknákat szoktam lerakni a tankom mögé hogy ne tudjanak ilyesmivel meglepni. Kell lennie egy fedezéknek a közelben, ahová vissza tudsz menni javítani, vagy ha betrészereznek. Próbálj úgy megállni javítani hogy fedezékben legyél amikor kiszállsz. A tank eleje a legellenállóbb, azt fordítsd az ellenség felé ha támadnak.
Az UAV szinte mindig tud 100%ot sebezni, szóval nem árt ha szemmel tartod.

Szerintem :B

[ Szerkesztve ]

(#30832) Illusion1010 válasza kutga (#30828) üzenetére


Illusion1010
senior tag

HBAO szerintem nemsok minőségi változást jelent, itt van néhány összehasonlító kép, alig alig van különbség. Sőt valahol azt olvastam, hogy csak Nvidia kártyákon van hatása.

[ Szerkesztve ]

(#30833) Padree válasza ciry (#30826) üzenetére


Padree
senior tag

Hmm, köszi! :O A gépigényt néztem, hogy "többet" ír az enyémnél, a single részét próbáltam: eléggé visszavéve is be-be szaggatott rendszeresen - arra már nem emlékszem, hogy még az egy magos procimmal vagy az X2-essel játszottam anno. :U

Akk szerintem hanyagolom, köszi az infót! :R

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#30834) harry3 válasza Illusion1010 (#30831) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm. :R
Hát csak keringtem a pályán, meg lövöldöztem össze-vissza, néha talált is, de ki sem szálltam a tankból a játék végéig. :)
Köszönöm a tippeket.

(#30835) Edem05


Edem05
őstag

Jó dolog ez az AT Mine. :) Már tudom miért használják olyan sokan. KÉP

[ Szerkesztve ]

(#30836) gergo0328 válasza Edem05 (#30835) üzenetére


gergo0328
senior tag

:C

(#30837) Cyno


Cyno
tag

Sziasztok!
Megvettem most én is jó áron a játékot.
A gond az, hogy egy szervert nem találtam. Persze a filterekre figyeltem.

(#30838) gergo0328 válasza Cyno (#30837) üzenetére


gergo0328
senior tag

lefrissítette magát. Szóval amikor elindítotottad elkezdett letölteni valamit? Mert ha nem akkor az Updatert kell elindítani így leszed egy 5 Gb-os frissítést és utaánna jó lesz.

(#30839) Cyno válasza gergo0328 (#30838) üzenetére


Cyno
tag

Igen, frissítette magát, de az max 2,5 Gb lehetet.

(#30840) Edem05 válasza gergo0328 (#30836) üzenetére


Edem05
őstag

Tobi neked mikor lesz géped? Mennék veletek a frontra. :U

(#30841) gergo0328 válasza Edem05 (#30840) üzenetére


gergo0328
senior tag

jövőhéten megvan a gép:D Akkor már én is tudok játszani szóval lassan kezdhetsz készülődni hogy le ne maradj mert pörgős lesz :D ;]

Cyno: Volt ezzel kapcsolatban valami itt a fórumon de nem is tudom mi oldotta meg... :F Próbálj utána keresni.

[ Szerkesztve ]

(#30842) Edem05 válasza gergo0328 (#30841) üzenetére


Edem05
őstag

Király! Akkor majd TS-en meg a harcmezőn találkozunk. :D

(#30843) kmisi99 válasza ciry (#30826) üzenetére


kmisi99
addikt

:Y :Y A Sima Battlefield 2 ben még a BC mapoktól is nagyobb van? :Y :Y

(#30844) Neoteric válasza kmisi99 (#30843) üzenetére


Neoteric
addikt

Nagyobb hát.. kb mint ha BC2 játszótér, BF2 meg vidámpark.

PSN: ne0teric_sAN

(#30845) cellpeti


cellpeti
veterán

Az mitől lehet, hogy küldök embereknek felkérést,de náluk nem jelenik meg, illetve amit ők küldenek az nálam nem jelenik meg?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30846) v!ct0y válasza Edem05 (#30822) üzenetére


v!ct0y
veterán

Most hagytam a drivert és mégse laggolt. Lehet, hogy azért nem mert én a cd-s aktiválásra mentem rá ?

(#30847) sith7 válasza cellpeti (#30845) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó kérdés, nálam is volt olyan, akinek többször kellett meghívót küldeni, hogy meg is kapja

(#30848) Edem05 válasza v!ct0y (#30846) üzenetére


Edem05
őstag

Nem tudom mi lehet...nálam ugyan úgy beszaggat. :(( (Amúgy nekem Steam-es verzióm van.)

(#30849) sirdenis válasza Edem05 (#30848) üzenetére


sirdenis
tag

Nálam is néha elkezd akadozni ami nem nagy csoda , mert a punkbuster megeszi a procim felét...

(#30850) gabipaci válasza gabipaci (#30629) üzenetére


gabipaci
addikt

Uraim, ha valakit esetleg érdekel egy Airsoft összeröffenés, ezen az eseményen vennénk részt.
KB 5ezer Magyar Forint lenne a pálya és a fegyver bérlése, golyók, stb.
Időpont: júni 26.
Helyszín: Tököl, reptér
Egész napos elfoglaltság, a végén pár korsó sörrel meg valami harapnivalóval. Természetesen ez nincs benne az 5ezerben, de egy sörre mindenki jó nálam :)

Akit érdekel, dobjon egy privátot!

Üdv

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.