Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29133) Źşë' válasza Def26 (#29132) üzenetére


Źşë'
addikt

TeamSpeak, amin tudsz másokkal kommunikálni, régebben én is használtam, de sztem nagyon rossz a hangminősége, skype-ot részesítem előnyben csak mondjuk a kettő nem teljesen uaz, mert TSen szobák vannak és több ember tud kommunikálni egymással, ha belép egy ilyen szobába

van hogy nagyon megy a játék, ill van h nagyon nem, tegnap ilyen is olyan is volt, rengeteget késeltem, + defi killeztem, ezen mosolyogtam is keveset - srácot kergetem ledefizem, erre a következőre álltam át... egy medic, futok utána mint a barom, és ugye idő kell a definek mire újratölt, megfordul/defi félig az arcában, picit vár h most mi a fene van, erre arcondefibrillálom a srácot :DDD a squadtól sok minden függ különben, kikkel játszik az ember - hiába van squadban az ember ha társai futnak amerre látnak... nincs csapatjáték és a kör is vesztve van! multigamingesek szépen mozogtak squadban, le is gyalultak minket... beülök egy tankba és nem jutok el vele 50 méterre már szétkapják... mert nincs enginer aki javítsa stb...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.