Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26551) gergo0328 válasza ciry (#26549) üzenetére


gergo0328
senior tag

örülünk a sikerednek:D Én most egy hét no BC2 után nyúltam megint vissza, az elején hihetetlenül rossz volt 6/10-re zártam de a többi kört 1.-ként fejeztem be (általában). Hihetetlen milyen hülye játékosok vannak még mindig. Amikor egyedül én megyek a pontra úgy h rontom a statomat de a csapattársaim nem is néznék a pontot h jó ha már leraktad akkor aki odamegy lelövöm... :F

(#26552) WhiteWalker válasza sith7 (#26546) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

az igazi Rambo :C

(#26553) gergo0328 válasza WhiteWalker (#26550) üzenetére


gergo0328
senior tag

azért volt "nyerő" nap mert ott voltam mumblén és segítettem neked lelőni...tudod én megsebzem te lelövöd...csak mindig úgy mentem h ne lássad h én sebzem le az ellenséget:DDD

(#26554) WhiteWalker válasza gergo0328 (#26553) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

legközelebb így csinálok én is,csak hogy neked is legyen némi sikerélményed :D

(#26555) gergo0328 válasza WhiteWalker (#26554) üzenetére


gergo0328
senior tag

nekem így is volt mert amikor láttam h az 1% HP-val rendelkező egyént se tudod lelőni oda kellett rántanom a fegyvert...néha önmagamat feláldozva de téged megmentve :DDD

(#26556) WhiteWalker válasza gergo0328 (#26555) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

legközelebb is te mész elől,én majd tankból fedezlek,hogy véletlenül se lőjenek le engem ;] :DDD

(#26557) gergo0328 válasza WhiteWalker (#26556) üzenetére


gergo0328
senior tag

úgy mint eddig?:DDD

(#26558) Źşë' válasza L-e-f-i-e (#26543) üzenetére


Źşë'
addikt

igen SC-n de én szinte nem is SCzek csak HCzek, ott semmi haszna így

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26559) sith7 válasza WhiteWalker (#26552) üzenetére


sith7
nagyúr

+ Chuck Norris :DDD

(#26560) eugabesz


eugabesz
őstag

Tanuljatok...ez a srác majdnem olyan jó mint én...
és okuljatok belőle

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26561) sith7 válasza eugabesz (#26560) üzenetére


sith7
nagyúr

ez egy mészáros ... :Y :C

(#26562) rankesz válasza eugabesz (#26560) üzenetére


rankesz
veterán

Neeee...., ilyen van?! :Y

(#26563) kapeti07 válasza sith7 (#26546) üzenetére


kapeti07
senior tag

Nekem eddig egyszer sikerült tankkal kilőni helit de akkor sem azt céloztam! Szerintem ennyi véletlen nincs. Csodálkozom, hogy a videó végén meghalt.

Ennél a csávónál csak John McClane (Die Hard) a keményebb!! :D

A zene azért tetszett...

Xbox: kapeti

(#26564) kapeti07 válasza eugabesz (#26560) üzenetére


kapeti07
senior tag

Gratulálok, ez egy "emberibb" videó mint amit sith7 belinkelt.

De mindkettőt élveztem :)

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#26565) kapeti07 válasza sith7 (#26561) üzenetére


kapeti07
senior tag

Én sem lennék szívesen ellene :)

Xbox: kapeti

(#26566) F_Zolee válasza eugabesz (#26560) üzenetére


F_Zolee
veterán

Így kell ezt, kihívás nélküli fegyverrel menni... Sajnos a prók csak ezzel tudnak menni.

(#26567) r-chee válasza eugabesz (#26560) üzenetére


r-chee
őstag

Tanulni ebből...?!? :D Ha én lennék a helyében, és lőnek rám s eltalálnak, nem lenne időm arra, hogy még el is forduljak oda ahonnan lőttek, s le is lőjjem azt aki tüzel rám. Ennyi.

F_Zolee: Na, ez meg a másik fele...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26568) eugabesz


eugabesz
őstag

Tuttam,tuttam... :( :U
Senki nem figyelt 3 dologra.
1.Nem rángat a fegyver,ha messzire lő...
2.Nem "ugrál a fegyvere akkor sem,ha lövik...(próbáltam,ha valaki lő rám lehetetlen így célozni)
3.Nincs torkolattűz...
Tehát?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26569) ADAM1337 válasza eugabesz (#26568) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

nem hasal a gombon ritmusra lő, semmi trükk nincs benne. :K

(#26570) F_Zolee válasza eugabesz (#26568) üzenetére


F_Zolee
veterán

1. De rángat az csak nem figyeled meg jól. Alapba alig rángat az a fegyver.
2. Én mégis láttam. :)
3. Azt is láttam. :F

Tehát akkor nem értem. :)

(#26571) F_Zolee válasza F_Zolee (#26570) üzenetére


F_Zolee
veterán

A 2. ponthoz annyi kiegészítés, hogy ha el is találnak azt a rángatást csak te látod a fegyver attól még ugyanúgy a célon van már ha oda irányítottad. Csak az ember automatic azt képzeli, hogy félrement a célkereszt.

(#26572) eugabesz válasza ADAM1337 (#26569) üzenetére


eugabesz
őstag

Táncolni talán tudok,de lőni?? :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26573) eugabesz válasza F_Zolee (#26571) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem tudom, nézd meg amikor ráközelít...ott marad a célkereszt és igen is elrántja a fegyvert,csak te gondolod hogy nem,kb 15-20 méterre annyival,hogy már nem az ellent sorozod.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26574) F_Zolee válasza eugabesz (#26573) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már párszor előfordult velem, hogy lőttek közben én is lőttem...de már a kép annyira eltolódott, hogy nem is láttam az ellent. Közben lőttem szaporán és mégis meghalt aztán.

(#26575) eugabesz válasza F_Zolee (#26574) üzenetére


eugabesz
őstag

Mondatod elején a lényeg...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26576) ciry


ciry
őstag

Kitalálok egy fegyvert magamnak, amivel a kutya se megy, lelövöm a magam emberadagját, erre a fele ugyanazzal kezd menni, természetesen ugyanabban az összetételben...
Éljen a killcam.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26577) F_Zolee válasza eugabesz (#26575) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó hát nem én vagyok a legnagyobb MG36 spíler, vannak sokan mások akik jobban tolják vele(vagy inkább csak azzal). Közel se tolom ilyen pró módon. De ennyit már leszűrtem amit leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#26578) haly válasza gergo0328 (#26495) üzenetére


haly
őstag

Megjavult. Ahogy sejtettem, a megszerzetlen defibrillátor kavart neki be. Amint meglett már jó is volt. :C

(#26579) Źşë' válasza eugabesz (#26560) üzenetére


Źşë'
addikt

komoly ez a medicek vs medikek :DD ezzel a stukkerrel keveset mentem én, nem nagyon tudom h mennyit rángat, egy biztos h hosszá távra elég pontosan lő, és nem is pötyögtetve, gyerek tudása nem annyira rossz, de a taktikája viszont lehetne jobb is sztem, sokszor belemegy rambo mod a csatába - célozni azt tud, meg van reflex is

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26580) eugabesz válasza Źşë' (#26579) üzenetére


eugabesz
őstag

Hát ja,cseppet sem akartam kisebbíteni a tudását,de van kis furcsaság benne,ami nekem nem tiszta.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26581) kacsyx válasza eugabesz (#26560) üzenetére


kacsyx
aktív tag

SC szerveren rambózik a srác, jóvan:)

(#26582) Taplo válasza Źşë' (#26579) üzenetére


Taplo
tag

JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZUSOM

"gyerek tudása nem annyira rossz, de a taktikája viszont lehetne jobb is sztem, sokszor belemegy rambo mod a csatába"

ZSÉ ezek waron készült felvételek történetesen az egyiken én is játszottam ellene....
(jobb sarokban TEAM HUNGARY) és ha nézitek a pontokat és ticketeket ott a magyar csapattól ki is kaptak az egyik körben...

rossz a taktikája???? újra JÉÉÉÉÉZUS ilyen egy war bemész flagbe és ott probálasz életben maradni és irtani az ellent felhuzni a társaidat amit látok az egy proplayer éles helyzetekben... ezt pont igy kell csinálni söt nem lehet máshogy...

http://www.esl.eu/eu/player/4220658/

nyilván ő azokat a részeket rakja be mikor neki megy jó.... ha az ellenfél vágna őssze egy ilyen videót akkor azon ő lenne akit állandóan lelőnek....

zsé: ne legyél már ilyen fogalmatlan....

eugabesz: nem csal semmit mg36ot nyomkodni kell és alapból nem nagyon van vissza rugássa ugyan úgy mint az xm8lmgnek.......

ebben a videóban annyi a különleges,hogy nem publikon felvete ahogy lelővöldöz kezdő játékosokat,hanem waron a világ legjobbjait....

pl a TEAM FINLANDben aki bejön az ajton assault az RULLAH akitől multhéten linkelt ide ciry ugyanilyen videókat....

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#26583) Def26


Def26
félisten

3 hét után megpróbáltam a Vietnámot megint. Hát mondhatom, még mindig egy nagy kalap szar. Ez az igazi noob henteseknek való. Semmi taktika sehol, csak agyatlan hent. 1-2 jó ember abszolúte el tud dönteni mindent. :(

Ráadásul még a hitboxot sem javították, teljes mértékben fedezékben vagyok és úgy szednek ki olyan fegyverrel amivel csak akarnak. Pályák is szarok. Mindenki csak a helire vár, aztán amikor felszállsz vele, és valami éles szemű idióta (aki szerintem álmából felriasztva is leszedne egy helit tankkal) lövi őket le sorban egy tankal, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Tiszta COD ez a kiegészítő... :U

(#26560) eugabesz: Szvsz qrva jól tolják a játékot. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26584) sith7 válasza kapeti07 (#26565) üzenetére


sith7
nagyúr

Esélyem se lenne nekem se :N

(#26585) ciry válasza Taplo (#26582) üzenetére


ciry
őstag

Mar tavaly mutogattam tőle vidit [link], de mar megszoktam, hogy nem mindig esik le a tantusz :D
Egyébként Atacaman a CBOC döntőben coRDHA is nyert ellenük menetet

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26586) Sz. Géza válasza ciry (#26585) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Mondjuk az tényleg pro mikor felpattint három(!) marék C4-et (mikor 2 bőven elég) a Bradley hátuljára, aztán felrobbantja saját magát is. :)

(#26587) eugabesz válasza Sz. Géza (#26586) üzenetére


eugabesz
őstag

Egy játékos hamarabb ujraszületik,mint egy Bradley,nem beszélve arról,hogy vagy van idő eltávolodni,vagy lelőnek és oda a C4.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26588) eugabesz válasza Taplo (#26582) üzenetére


eugabesz
őstag

"proplayer éles helyzetekben..." ezen felsírtam...ebben a játékban?
Én amit láttam belőle,hogy nyolc ember eszeveszetten lövi egymást és hol ennek adja be,hol annak.
továbbra is állítom,segéd eszköz vagy beállítás nélkül a BC2-ben ezzel a fegyverrel nem lehet így lőni.Aztán ha vitázunk rajta,úgy is jó,ha nem, nem.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26589) Taplo válasza Sz. Géza (#26586) üzenetére


Taplo
tag

Az első 25 másodperc egy vicccc
utána ki is irja:

what a fck

odáig public... és onnan warok és gatherek....

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#26590) v!ct0y válasza eugabesz (#26560) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ebből áll egy war, hogy medikek egymás ellen ? Nem semmi tudás kell hozzá.

(#26591) Sz. Géza válasza Taplo (#26589) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Lehetne már valami HC frag-video is mert ezek a szituk ott nem nagyon működnének. Ott nem lenne ennyi mákja. :)

(#26592) sith7 válasza v!ct0y (#26590) üzenetére


sith7
nagyúr

szerény képességeimből kiindulva, én is szoktam medic lenni, de ilyen tempóban csinálni mindent képtelen lennék :N

(#26593) Źşë' válasza Taplo (#26582) üzenetére


Źşë'
addikt

láttam h Hungary is ki volt írva, igen, de különösebben nem érdekel h war, élesben is sokszor van ilyen helyzet, és pro játékos, nem tudom mit vannak egyesek egy Wartól úgy oda... párszor agyatlanul, meggondolatlanul mozog, nem fedezékben...

zsé: ne legyél már ilyen fogalmatlan.... az milyen :F

(#26590) v!ct0y meg taktika :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26594) ADAM1337 válasza Źşë' (#26593) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sokkal jobb warozni tapasztaltabbak ellen mint pubon lőni a sok szint nélkülit és sokkal nehezebb is mivel taktika alapján mozognak és ált ismerik/ed a társuk/ad játéktípusát ergo tudod mire számíthatsz.
Talán ezért.
Az omertás videóban nagyon durva hogy 1 sec kell kb mire felismeri a helyzetet a revive után, csak kicsit állt rá a gyerek agya. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26595) Źşë' válasza ADAM1337 (#26594) üzenetére


Źşë'
addikt

tapasztalat kell hozzá, de nem nehéz beaprítani azt aki lelőtt egy újraélesztés után, mivel kapásból ha téged is lő nem fogod megérezni, mert mintha spawn protection lenne a játéknak köszönhetően - ezt mondjuk nem tudom mire vélni... lőttem már így embert (le is és nem is) és párszor nem adta be - függ tényleg h mennyire lesz képben egy visszahozás után

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26596) r-chee válasza Źşë' (#26593) üzenetére


r-chee
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy az a srác waron kívül is felhúzza-e a társát tűzharc közepén úgy, mint a videóban. Persze biztos társa is medic volt, így egyfajta körforgásként egymást élesztgetik újra, hogy ne kelljen respawn-ra várni.

Amúgy lehet, ha kívülről lett volna lefilmezve a srác, amikor játszik, azt látnánk, hogy össze van filcezve a képernyő, az asztalon lenne pár üvegecske, kiskanál, öngyújtó, tűkészlet, fecskendő, az illető pupillái pedig kitágulva :D.

Mindenesetre ezeknek a PRO játékosoknak baromi nagy szerencséjük vagy vmi trükkkészletük van (esetleg atombika gépük atom nettel, és ott ülnek a szerver épületének a szomszédjában), de ha nekem jó napom van, kipihent vagyok, és jó a reflexem, akkor sem fordul elő az, hogy kétszer megjelenik a képernyőn a piros jel, hogy megsebeztek és még tovább tudok menni, neadjisten még le is tudom lőni azt aki soroz. Első után jön a padló.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26597) Źşë' válasza r-chee (#26596) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, valami lag szerű dolog azért befigyelhet azaz no lag :DD jobb esetben 1-2 találattól megmurdelnék én is sztem...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26598) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

War-on muszály mindenkinek medic-el menni, természetesen csak infantry map-on mert nem csak a spawn időt kell megvárni, ha nem húzza fel hanem elszáll egy ticket is. Azzal, hogy felhúzza visszajön a ticket is. :DD

(#26599) Torry válasza Kakaduku (#26598) üzenetére


Torry
addikt

muszáj

(#26600) sith7 válasza Kakaduku (#26598) üzenetére


sith7
nagyúr

ezt nem is tudtam ...
sima meccsen is visszajön ? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.