Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27451) gergo0328 válasza sith7 (#27450) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen...azt mondták hogy nem szoktak hozzá a lövő nyulakhoz:D be is linkeltem nekik Taplo videóját hogy majd egy későbbi visszavágóra jobban mozogjanak. :DDD :R

(#27452) ciry


ciry
őstag

A profik is szeretnek ugrabugrálni, nincs ebben semmi kivetnivaló.
Vagy őket jobban vonzotta a gravitáció? :))
Ki volt az ellen?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27453) sith7 válasza gergo0328 (#27451) üzenetére


sith7
nagyúr

Jól tetted ... :K ... mondjuk Te sem adtad elő gyengén :R

ciry
A profik is szeretnek ugrabugrálni
Ezért ugráltunk mi is :DDD ;] ;)

Szánom - bánom, de meg nem mondom ... :( ... egyiküket úgy hívták, hogy Gyuszópapa ... ha ez mond valamit ... :F

[ Szerkesztve ]

(#27454) ciry válasza sith7 (#27453) üzenetére


ciry
őstag

HS klán.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27455) sith7 válasza ciry (#27454) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, ők voltak :R

(#27456) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Sniper video. Számomra mindig hihetetlen mikor valaki így játszik. Sokszor nem is céloz, mire fölemeli a fegyvert már le is lőtte az ellenséget. :B

[ Szerkesztve ]

(#27457) sith7 válasza Illusion1010 (#27456) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez tényleg érdekes ... :U

Jut eszembe , mileyn programmal lehet ilyen videót készíteni ?
Nagyon leterheli a gépet játék közben ?
A kész file, gondlom elég nagy, mivel tömöríti, hogy fel lehessen tölteni a youtube - ra ?

(#27458) Polllen válasza Illusion1010 (#27456) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sima quickscope... én az összes játékból kivenném, mert írtó nagy kamu az egész.

Csak úgy mint a bunnyhop-t... ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27459) gergo0328 válasza sith7 (#27457) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ebben sztem nincs semmi érdekes. ez a quickscope lényege. felemeled és lősz. meg a fragmúvik is a legjobb pillanatokat mutatják és nem egy egész menetet. lehet h a srácnak egy körben volt 4 jó lövése de elcseszte a többit. azt te nem látod csak azt a 3-at ami királyul nézett ki.

FRAPS-al is lehet felvenni én azzal csináltam a múltkori videóimat. bármilyen program ami MP4-re tud konvertálni.
:R

(#27460) Taplo válasza gergo0328 (#27451) üzenetére


Taplo
tag

szenvedtem kicsit a crysis2 demoval mert csak némában tudtam játszani...

beállitotam a hangokat utána a FOVot utána gombokat, egeret.... és elkezdett az először trágyának tűnő játék egész mókás lenni lövöldöztem 24-2ket... most már a cloakosok sem okoznak gondot... este már warozunk...ha lesz időm csinálok egy videót és felnyomom youtubera

ui: fraps lassitja a gépet én xfirerel rögzitek....

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#27461) gabipaci válasza Taplo (#27460) üzenetére


gabipaci
addikt

Fraps nem kicsit lassítja a gépet.
Nekem 5760x1080-as felbontásban 120 fps-ről lemegy 25-ra, ha bekapcsolom a frapsot.
Xfire viszont hibával leáll ekkora felbontásban :)
Még jó, hogy ilyen naprakészek ezek az alkalmazások...

Logitech hardware tester

(#27462) ADAM1337 válasza gabipaci (#27461) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát nem desktop felbontáson tolod, helyedben nem is csodálkoznék.
Fraps-et mennyi fps-re állítottad be, érdemes 60-ra én legalábbis azon szoktam, bár mostanába csak xfire-el veszek fel.

(#27463) v!ct0y válasza gabipaci (#27461) üzenetére


v!ct0y
veterán

CSinálj saját programot ha már ennyi lóvéd van ;]

(#27464) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Unofficial Battlefield 3 gameplay videó

Nem semmi :R Egyre inkább kacérkodok az előrendelés gondolatával :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#27465) Źşë' válasza Taplo (#27460) üzenetére


Źşë'
addikt

de remélem nem attól lett jó hogy 24/2 k/d-t értél el ;] am nekem is tetszik, egész kis futurisztikus akció game lett a multija, egyet sajnálok h állítólag csak ilyen holt egyszerű csapatjátékok vannak mint tdm meg az erőforrás foglalós... valami assault vagy bf szerű gameplay jobb lett volna, így a multi elég karcsú - mind1 várom a sztori miatt, meg az engine miatt is már, sztem eléggé szép lett és mondhatni jól optimalizált

(#27461) gabipaci fraps azért veheti vissza az fpst mert van egy ilyen korlátozó opció benne, 25 v 30 (gondolom a kódolás végett) - sztem ez elég, csak ugye a játszhatóságra meg már nem nagyon

(#27464) Bazzzs hu de buta ez a konzolos irányítás, tisztára ilyen robotos :DD @ 0:35
2:26nál az a föld gyűrődés az mi lehetett? eléggé jó reakciója volt a helisnek, még csak félrerántani se próbálta meg a botkormányt :DDD lehet épp végignézte az élete nagy eseményeit - lepergett előtte a mozi :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27466) sith7 válasza gergo0328 (#27459) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a választ mindenkinek :R

(#27467) gabipaci válasza Źşë' (#27465) üzenetére


gabipaci
addikt

Sajnos nem, nem az a baj, mivel alapból 60-ra állította. Ráadásul alapjárat procin 15 fps volt fraps-al, húzva meg 25. És nem stabil, 23-26 között mozog.
Az a baj, hogy ilyen fps-el játszhatatlan, és bemutató videóban meg nem nagyon illik csetleni-botlani :)

v!ct0y elmagyarázhatnád a hsz-ed, mert nem tudom mi köze a pénz mennyiségének ahhoz, hogy valaki tud-e saját programot csinálni. :F

ADAM1337 nem azon csodálkozom, hogy leesik az fps, hanem hogy ennyire...

Logitech hardware tester

(#27468) Sz. Géza válasza Illusion1010 (#27456) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Én is így szoktam az SV98-at használni, bár azt nem tudtam, hogy SC-szerveren is így beadja egy lövésből a kill-t. Én HC-n nyomulok vele mindig.

(#27469) Źşë'


Źşë'
addikt

lol annyit késeltem ma mint állat : ) egy kupacban 3an, ilyen 2x is volt, akk mg3ból kifogyott az ammo, erre mondom uis halott vok mert pisztolyként tracer volt nálam, a hurkatöltőt meg mire feltárazza :DD nekiestem bicskával a gyereknek - de előtte picit fedezékbe húzódtam, szikla mögött+bokrosban h az m14e fogyjon ki, 1.re nem adta a bökést, azt ő is tévesztett és én kerültem ki győztesen a bicska párbajból :DDD

am az unique killeknél nincs jobb :DD minél szebb, minél nehezebb annál jobban örül az ember :C smoke granyo kill : ) ! nem is beszélve az ilyen gázolásokról stb..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27470) sith7 válasza Źşë' (#27469) üzenetére


sith7
nagyúr

na az szép lehetett ... :K

(#27471) ciry válasza Źşë' (#27469) üzenetére


ciry
őstag

Nekem tegnap volt egy ilyenem, ami úgy bejött és is lefotóztam :)
Amit meg nem, az leírom: Pufajkás még x ember ültek a Bradleyben Oasison és tudtam, hogy ki kell csalogatnom valahogy, lebökés céljából, ezért megvártam, míg olyan hülye helyzetbe hozza magát, hogy ne tudjon nagyon mozogni, messziről rányomtam a mortart, majd nekiálltam sprintelni a jármű felé.
Pufernyák erezvén a bajt kiugrott, hát nem pont a bicskám elé? :))
Ocsmány köröm volt amúgy, Zoli félpercenként lelőtt 40 mm-es sotival, mikor meg én kaptam el SPAS-12 Combat-tal rögtön belenyomtam a tarat idegnyugtatás céljából :D
Sorry

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27472) Taplo válasza Źşë' (#27465) üzenetére


Taplo
tag

4 másodpercet cloakoltam azt is véletlenül :)))

[link]

[link]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#27473) v!ct0y válasza Taplo (#27472) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hála istennek jön ez a szar. Remélem minden kis nyomi átszokik oda.

(#27474) F_Zolee válasza ciry (#27471) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az is csak azért jött össze, mert a 2dik késelést se adta be az a szar :(( és azért találtál ott. :)

(#27475) harry3 válasza v!ct0y (#27473) üzenetére


harry3
őstag

Hát nekem nagyon tetszik. A hangok és a grafika együtt, tiszta nanos az egész. :) Szerintem mindkét játéknak megvan a maga jó hangulata, ami magával ragad.

Egyre jobban kezdem utálni a snipereket, főleg amikor SD közben minden második lépésnél tőlük kapom a fejest, olyankor előveszem az RPG-t és ha meglátok egyet lövöm, szerintem a sniperek nem kis pályákra való SD-be.

[ Szerkesztve ]

(#27476) Źşë' válasza harry3 (#27475) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is bejön, a hangok meg a látványvilág egész faja

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27477) sith7 válasza Źşë' (#27476) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem nem ... :(

(#27478) r-chee


r-chee
őstag

Volt egy hónap kihagyásom játszás terén (12 órázás orrba-szájba, szombat-vasárnap meló, szal játékhoz nem volt lelki erőm), de ma végre elindítottam a BFBC2.exe-t. Rögtön az elején úgy beszédültem, hogy csak néztem, s rámjött rövid ideig a hányinger is. Baromi furcsa volt, mozogni sem tudtam normálisan a pályákon, minden nagynak és eltúlzottnak tűnt, scope-ba nézve mégjobban, a grafika baromi jónak hatott (biztos elszokott a szemem tőle).
Szal megvan a receptem az egyhangúság ellen: egy hónap kihagyás :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#27479) sith7 válasza r-chee (#27478) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt úgy hívják: súlyos elvonási tünet :DDD

(#27480) gergo0328 válasza sith7 (#27479) üzenetére


gergo0328
senior tag

:DD

(#27481) haly válasza r-chee (#27478) üzenetére


haly
őstag

OMG :DD

(#27482) Źşë' válasza sith7 (#27477) üzenetére


Źşë'
addikt

többek között azért is mert az egész ilyen filmszerűnek hat, mondjuk a motion capture nem épp a legjobb, sőt elég gagyi, de mindemellett a grafika és a hangok kárpótolnak

én már piszkosul várom a singli kampányt, sikerült még előrendelnem a sima crysis2+bc2 (nagyon nem is bánom a limitedről való lecsúszást, mivel sok extrát nem tartalmaz a felár - am először azt rendeltem csak felhívtak h nem lesz már mert keveset kapnak lol!) párosból így haver megveszi tőlem a bc2t, és végre valahára azzal is tudunk játszani ketten, cry meg adja magát :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27483) sith7 válasza Źşë' (#27482) üzenetére


sith7
nagyúr

ok , értem :))

(#27484) gergo0328 válasza ciry (#27471) üzenetére


gergo0328
senior tag

ma én is lőttem egy ugyan ilyet perkek-ben LW+magnum ammo volt és ugyan ezen a pályán én is C ponton házból...majdnem onnan ahonnan te:D (csak én assault voltam nem csuharuhás) :DDD

(#27485) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Egy nagy piros pont a multigaming csapatnak.

(#27486) ciry válasza gergo0328 (#27484) üzenetére


ciry
őstag

Van amikor viszont b@szottul nem adja és ha 11%-on késelnek le miatta az nagyon fel tud rántani...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27487) gabipaci válasza F_Zolee (#27485) üzenetére


gabipaci
addikt

Logitech hardware tester

(#27488) F_Zolee válasza gabipaci (#27487) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem tudom miből gondolta, hogy csalás áldozata lett. Mivel egy pisztoly párbajban maradt alul mikor elkezdte ezt írogatni. És ott sem 1 golyó kellett hanem egy tár. Van gond sok ember fejében. Ha lelövik akkor biztos csaló az illető...

(#27489) Def26 válasza F_Zolee (#27485) üzenetére


Def26
félisten

Nah, pont az ilyenek miatt nem játszunk sokan magyar szervereken. Nem azt mondom, hogy máshol nincs balhé de koránt sem annyi mint a magyar szervereken. :U
Sok kiskirály nem tudja már, hogy mit csináljon kínjában.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27490) gergo0328 válasza ciry (#27486) üzenetére


gergo0328
senior tag

így van. Ma már a 2. spas dupla killem megvolt :D Azt én is szeretem amikor 10-20%-a van és lelő -.-'

(#27491) ciry válasza F_Zolee (#27488) üzenetére


ciry
őstag

Nekem is írogattak a =cBc=-n [link]
Az admin itt is rendes volt, szolt, hogy rájuk szól ha zavar :K
1v1-ben teljesen esélytelen volt a koma az fájt neki.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27492) F_Zolee válasza ciry (#27491) üzenetére


F_Zolee
veterán

A végén láttam, hogy le is késeltem a srácot. Lehet itt szakadt el a cérnája.

(#27489) Def26: lehet velem van a baj és azért szitkozódnak. Ugyanis ha látok egy ellent akkor azon vagyok, hogy lelőjem és ez sokszor sikerül is míg mások csak szenvednek egyéb okok miatt. Pl gép vagy skill. Ha csomószor leszednek engem akkor érzem, hogy nem igazán vagyok a toppon. Ezért nem másnak fogok beszólogatni.

[ Szerkesztve ]

(#27493) Zolás válasza F_Zolee (#27492) üzenetére


Zolás
addikt

Ezzel én is így vagyok :DDD Ha leszednek én is a monitort küldöm el az an.jába nem azt aki lelő :D

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27494) eugabesz


eugabesz
őstag

Ha megcsinálnák végre azt a nyomorék pb screenshot-ot,minden ilyen vitát el lehetne kerülni....de szerintem ehhez a játékhoz már semmit sem fognak...ha eddig nem tették.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27495) Def26 válasza eugabesz (#27494) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem sem. Most már a BF3 az új gyúrni való.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27496) r-chee válasza eugabesz (#27494) üzenetére


r-chee
őstag

Azzal a büdös életben nem kerülsz el egy chat-es szócsatát. Legfeljebb utólag be lesz biggyesztve ide pár kép, amit a vitaindtó fél tutira nem is fog soha látni. A fejekben, s egymáshoz való hozzáállásban kéne rendet rakni, de mint tudjuk, az többnyire lehetetlen.

Engem, ha zavar egy vagy több jó játékos jelenléte egy szerón, ha állandóan ugyanaz az 50-es szintű terminátor zúz le stb, akkor fogom magam, és csendben - de nem feltétlenül nyugodtan - kilépek a játékból, vagy átlépek egy másik szeróra, ahol jobban érvényesülhetek. De nem kezdek el csalózni.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#27497) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Szevasztok !

A játékhoz vennék vga-t,kérdésem az lenne hogy az alábi beállításokhoz mit ajánlanátok.
elég a HD6850-5850,v. kell hozzá a HD6870-5870 ?A stabil 60fps környéke lenne a cél.

Width=1920
Height=1080
Fullscreen=true
RefreshRate=60
VSync=false
[Sound]
Quality=low
VoipEnable=false
SpeakerCount=0
[Graphics]
Effects=low
Soldiers=high
Vehicles=high
Overgrowth=high
Undergrowth=high
StaticObjects=high
Terrain=medium
Shadows=low
Bloom=false
HSAO=false
MSAA=2
Water=high
MainQuality=custom
Texture=high
DxVersion=11
Aniso=0
Detail=high
RenderAheadLimit=2
Fov=59.000004

Q8400-et 3,6-on használom.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#27498) F_Zolee válasza SZKEBE75 (#27497) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én szerintem elég a "gyengébbik" kártya is. A beállításból ítélve le van véve minden felesleges erőforrás zabáló fícsür szóval nem kell a xx70-es.

(#27499) gabipaci válasza eugabesz (#27494) üzenetére


gabipaci
addikt

Te, mint "dolgok mögé látó ember", hogy írhatsz ilyet?
A PBSS-t nem a játékhoz nem tudják megcsinálni, hanem a dx10-dx11-hez :)
Úgyhogy BF3 is élből esélytelen!

Logitech hardware tester

(#27500) BalaNce87 válasza SZKEBE75 (#27497) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem elég egy gtx460, érdekes, de akkor miért veszel ilyet? 6850 az 460 szint, 5850 jobb valamivel, így ha cserélni akarsz nagyon akkor 70-esre érdemes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.