Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18884) BandiHUN válasza mackosajt (#18883) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja,nem mindenki a szabályok miatt nem megy...pl.én se voltam a nayaralás óta ,egyáltalán nem is bfbc2-ztem...de pl.pár estét már elBorderlandsoztunk HS2142-vel,mert jó kis akcióban volt a gém a steamen,és jópár új magyar játékos lett,meg úgy megint fénykorát éli a gém,igy ha a napi 10-12óra rabszolga után játszani volt kedvem,azt vettem elő...
De ottvan a coop Alien Swarm is,ami full ingyenes(!) játék a steamen,és elég jó,kasztok,stb...
De attól a BC2 sincs elfelejtve,csak pihen.Bajom nincs senkivel,még a játékkal se...csak épp egy ideje nem hajt,lvl19 óta megvan minden,most vagyok 32-es,de a jelenlegi heyzetben és pontokkal soha nem leszek lvl50,nem mozgat meg,mint cél.Fél éve tolom,de ha kockulok jobban,akkoris kellene még fél év,de hát addig medal of honor,az új cod,jön a dead rising 2...úgysem jönne össze.
Igy nem tolom,csak tényleg ha épp ez kell,nincs igazán cél,ami hajtana már ebben.A szerverek sem tetszenek,láthatólag nem csak én pihentetem a gémet,túl sok az idegen arc,akit meg ismerek,mint pl.Focsok,akire ma is rászóltam,nem vonzanak játékra...
Jelenleg is fent nyávog minden sz@rért...
Ejj,hol vannak a régi szép idők,amikor 6-8-10 PH!-s is tolta esténként....
Mostmeg majdnem mintha idegen szerverre menne az ember.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.